חפש מאמרים:
שלום אורח
20.06.2018
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עורך דין הוצאה לפועל

מאת: orya peryחוק ומשפט - כללי17/01/2018360 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

 

 

נפתח נגדכם תיק הוצאה לפועל או אפילו מס' תיקים, אסור לכם לוותר. זהו תהליך, אשר מצריך איזון והמטרה החשובה בתיקים מסוג אלה היא להגיע לפירעון חובות. יש לדעת, כי קיימות הגנות רבות אשר עומדות לרשות החייב בכדי לא לפגוע בו בפגיעה כלכלית מוגזמת אם נגדו או אם נגד בני משפחתו. חשוב לנהל את התיק בדרך יעילה באמצעות עורך דין הוצאה לפועל. הנושים פותחים תיקים של הוצל"פ, כנגד בעלי עסקים ואנשים פרטיים, אשר מאחרים גם בתשלומים. חייב או זוכה, אשר ינסה להגיש בקשה ללא הכשרה משפטית מקצועית, עשוי לגרום לעצמו נזקים היות והוא פעל לא מתוך הכוונה וליווי של עו"ד המתמחה בתחום ההוצל"פ.

ישנם מקרים רבים, אשר החייבים מגישים בעצמם בקשות לאיחוד תיקים או לביטול עיקול על חשבון הבנק, המשכורת או ביטול הגבלה על רישיון הנהיגה. במקרים רבים, רשמי ההוצאה לפועל עשויים לדחות את הבקשה היות ובקשותיהם אינם מנומקות דיים או שהן לא מפרטות את הנימוקים המשפטיים הדרושים. כל חייב בתיקי הוצל"פ, יתבקש להציג דוחות על מצבו הכלכלי או הכספי. יש לציין , כי רק עורכי דין המתמחים בנושא הוצל"פ, ידעו באיזה אופן יש לתקוף החלטה המורה על ביטול רישיון הנהיגה של החייב או עיקול משכורתו. מדובר על תחום משפטי לכל דבר ועניין ועוה"ד המתמחים בנושא מכירים היטב, את כל החקיקות והפסיקות וכן, את ההתנהלות מול רשמי ופקידי ההוצל"פ.

ממה כדאי להיזהר בייצוג מול הוצאה לפועל?

ראשית, היום קיימות חברות המציגות עצמן כמומחיות לסיוע עבור חייבים בהוצל"פ.  יש לדעת, כי אלה הן חברות חיצוניות המציגות עצמן כאלה המסייעות לחייבים {בתשלום כמובן}]. ההבטחות שתינתנה בתיקים השונים של החייבים, הן הבטחות סרק שאין בהן שחר או כל בסיס שהוא חוקי. מי שיטפל בתיקי הוצאות הפועל שלכם, יהיה חייב להיות עו"ד בתחום ההוצל"פ אשר ייצג כבר חייבים והצליח להוציא אותם מהתסבוכת שהם נקלעו אליה.

עוה"ד המתמחים בנושא הוצל"פ, יוכלו אף לסלק את העיקולים וההגבלות שהוטלו על החייבים באמצעות משא ומתן מול הזוכה, מה שעשוי אף לחסוך זמן נוסף ובמקרים שונים, אף חיסכון כספי. אם תיפנו לעו"ד המתמחה בכל הקשור אל הוצל"פ, תוכלו לחסוך הרבה זמן וכסף וכן, טרחה, עוגמת נפש וזמן רב.

מהו איחוד תיקים בהוצל"פ והאם זה כדאי?

יש לציין כי שינם הליכים שונים בהוצל"פ, אשר מעמידים לרשותו של החייב מגוון של פתרונות, כך שיוכלו לסייע לו לפרוע את חובו בצורה יעילה וללא פגיעה מיותרת בכלכלתו או בחייו או בחיי בני משפחתו. אחד מהמקרים הידועים הינו הגשת בקשה לאיחוד תיקים. מדובר על הסדר תשלומים לחייב אשר יש לו חוב מעל ל-13,000 ₪. החייב יצהיר ויוכיח כי הוא מוגבל באמצעים ויצטרך לשלם תשלום ראשון שהוא ערך של 3% מסכום החוב. התשלומים ייפרשו על פי הכנסות החייב ויכולותיו הכלכליות. יש לציין כי עמידה של צו איחוד תיקים, דורשת עמידה בתנאים נוקשים שלא כל חייב יוכל לעמוד בהם , כגון מניעה מפתיחת חשבון בנק, שימוש בשקים או בכרטיסי אשראי כל עוד הוא בצו איחוד תיקים ולכן, האפשרות העדיפה היא הליך פש"ר {פשיטת רגל} אך בכל מקרה, יש לפנות לעו"ד לקבלת יעוץ מקצועי ולבחון את כדאיות איחוד התיקים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת orya pery

מאת: orya peryקייטרינג12/03/18292 צפיות
ישנם כל מיני סוגים של אירועים, אך באירועי חברה למשל, יש לשים דגש גם על הפרטים הגדולים אך גם על הקטנים. יש לקבוע תחילה את מטרת האירוע, כמה מוזמנים יגיעו, התקציב המתאים להפקת האירוע, מסרים שונים שאתם מעוניינים להעביר ועוד. המסגרת התקציבית, הינה קריטית לאירוע

מאת: orya peryנדל"ן ומקרקעין22/01/18319 צפיות
תל אביב הינה העיר המבוקשת ביותר בארץ לרכישת או שכירות נדל"ן. אם הסטודנטים שמעוניינים ללמוד ולעבוד בעיר המרכזית ביותר בארץ, או זוגות צעירים שמעוניינים לגור בעיר בגלל הקרבה למקום עבודתם. גם משקיעים בנדל"ן מעוניינים למצוא דירות ישנות שתכנית תמ"א 38 חלה עליהן. מי שמוצא עסקה מסוג זה, יצא מורווח, היות ומדובר על עסקה שתהיה שווה בעשרות אחוזים יותר, כאשר מדובר על פינוי בינוי והערך של הדירה יהיה שווה הרבה יותר, כשהיא חדשה לחלוטין וגדולה הרבה ממה שהייתה בעת רכישתה לפני הבנייה.

מאת: orya peryאורטופדיה ופיזותרפיה28/12/17372 צפיות
ישנם מטופלים, אשר סובלים מבעיות קשות בכף הרגל, כך שמטופלים אלה, יצטרכו הזמנת מדרסים בהתאמה אישית במכונים אורתופדיים מומחים. למשל, גם אלה שיש להם מנח ביו סימטרי לקוי, חוסר איזון מבני לקוי יזדקקו להזמנת המדרסים בהתאמה והזמנה אישית. מדרסים אלה, בטווח הרחוק יותר, יהיו יעילים וישפרו את התחושה של המטופלים. תחול ירידה בתסמינים, שיפור הפעילות היום יומית וכן ההתאוששות תהיה מהירה יותר.

מאת: orya peryבניין ואחזקה - כללי21/10/17400 צפיות
ישנם סטודנטים שמתחילים ללמוד הנדסת בניין, מיד עם חזרתם מהטיול לאחר השחרור מהצבא. כאשר לסטודנטים אלה, יש חוש להנדסה והם אוהבים את תחום ניהול פרויקטים דרושים, הם ידעו כי עתידם מובטח להם. זו הסיבה כי תמיד דורשים מהנדסי בניין, הנדסאי בניין וכל מה שקשור לענף הבניה, היות והבניה תופסת חלק מרכזי בכלכלת מדינת ישראל.

מאת: orya peryבניין ואחזקה - כללי29/08/17921 צפיות
פעמים רבות, קורה כי רוכש של דירה מיד שנייה שהיא ישנה, מגלה כי ישנם פגמים מהותיים שהוא לא הבחין בהם בעת שהגיע לראות את הדירה ולהתרשם ממנה.. מצב זה, אינו מאפשר לרוכש להחזיר את הגלגל לאחור והוא ייאלץ להתמודד עם תיקונים מורכבים שיעלו לו הרבה כסף ויכניסו אותו להוצאות רבות, אז מה הפתרון המוצע? אם אתם לפני רכישת דירה כדי כי תקראו את המאמר הבא

מאת: orya peryבניין ואחזקה - כללי13/08/17590 צפיות
העיר ראשון לציון הינה אחת הערים הקרובות לתל אביב, העיר הינה צפופה וקיים בה לחץ על מערכות הביוב והאינסטלציה. למרות שעיריית ראשון לציון, עושה ככל שביכולתה לשיפור מערכת הביוב המרכזית בעיר ודואגת לרווחת תושביה, ישנן תקלות כמו בלאי גבוה בגלל שימוש של שנים במערכות אלה על בסיס יום יומי וכן, בגלל תחזוקה לא נכונה או הזנחה של מערכות חשובות אלה, הדרושים לניהול אורח חיים תקין, בכל בית או בית עסק. אחד מהמקצועות הדרושים בעיר כה מאוכלסת, הינו אינסטלטור בראשון לציון.

מאת: orya peryאורטופדיה ופיזותרפיה20/07/171322 צפיות
גם אם כבר התייאשתם מפיזיותרפיה, אל תמהרו ללכת לניתוח, היום ניתן כבר לטפל באמצעות גלי הלם שיסייעו רבות בהקלת הכאבים.. ישנם כאבים ובעיות שונו שניתן לטפל באמצעות גלי ההלם

מאמרים נוספים בנושא חוק ומשפט - כללי

מאת: tiloniחוק ומשפט - כללי20/06/1813 צפיות
מאות טיסות ברחבי הגלובוס ממריאות מדי יום באיחור שאינו אופנתי כלל והסיבות לכך מגוונות למדי. מרבית העיכובים מתרחשים מגורמים שאינם תחת אחריות חברות התעופה. בסופו של דבר, כולם "אוכלים אותה" בגלל העיכובים והאיחורים של טיסות – החופשה מתקצרת, חברות התעופה משלמות פיצויים לנוסעים ולנמל התעופה ועוד. לשם כך יצא חוק טיבי, הקובע כי יינתן פיצוי הולם לנוסעים אשר עוכבו או התאחרה טיסתם באופן חריג.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי30/05/1883 צפיות
הסכמים מעין אלה ימשיכו להיות נדרשים וחשובים עבור אנשים שהם לאו דווקא מהעשירון העליון אלא מגיעים מכל המעמדות

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי30/04/18169 צפיות
מבחינת החוק המעמד הזה יכול להיות בעייתי, וכך נותר לו הסכם ידועים בציבור שדואג לכל הפרטים האחרים.

מאת: רוני הכהןחוק ומשפט - כללי30/04/18176 צפיות
מכינים מראש אישור הסכם ממון מול עו"ד שם כל סעיף וסעיף מוסכם מראש על שני הצדדים ולא משאיר יותר מידי מקום לוויכוחים וחילוקי דעות בכל עניין ועניין.

מאת: אלכסיי קוגןחוק ומשפט - כללי29/04/18168 צפיות
עו"ד מומחה לזכיינות מעניק ייעוץ משפטי הן לזכיינים והן לרשתות, גם לקראת התקשרות בין רשת לבין זכיין חדש וגם במהלך הפעילות השוטפת ובפרט כשפורץ סכסוך בין הצדדים. שירותיו של עורך דין זכיינות נדרשים גם כשהזכיין מבקש למכור את הזיכיון לצד שלישי בהתאם לתנאים המפורטים בחוזה הזכיינות, ועוד שירות יקר ערך הוא ליווי משפטי לעסקים שמבקשים להתרחב באמצעות הפיכה לרשת מזכה.

מאת: אלכסיי קוגןחוק ומשפט - כללי03/04/18205 צפיות
עורך דין זכיינות הוא, כמו שאפשר לנחש מההגדרה, עורך דין המתמחה בתחום הזכיינות. בדומה לתחומים משפטיים שונים: פלילים, נדל"ן, ענייני משפחה ועוד, תחום הזכיינות המתפתח הביא לכך שעורכי דין רבים בחרו להתמחות בתחום הזכיינות.

מאת: אלכסיי קוגןחוק ומשפט - כללי08/02/18386 צפיות
הסכם זכיינות הוא חוזה משפטי שנועד לעגן באופן חוקי ופורמלי את מערכת היחסים בין הרשת המזכה לבין זכייניה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica