חפש מאמרים:
שלום אורח
13.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פיקוח בנייה

מאת: orya peryשיפוצים01/06/2017878 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

פיקוח בנייה

אחד מהנושאים החשובים בבנייה של בניין מגורים, בניין משרדים או בית, הינו פיקוח בנייה. זהו השלב החשוב ביותר, כאשר שוכרים את שירותיו של מפקח הבנייה, בכדי שיפקח  בצורה הכי טובה ובלוגיסטיקה הנכונה את בניית הנכס. הפרויקט יבוצע בסטנדרטים הנכונים והגבוהים, כאשר המבנה יהיה בטיחותי , יעמוד בתקנים וכן, יבוצע על פי השרטוט. בשוק הפרוע היום של הבנייה, כדאי תמיד, כי יהיה מפקח שיפקח מתחילת הבנייה ועד סופה למנוע ליקויים.  מדובר על חיסכון רב בהוצאות, כאשר התקציב מתוכנן מראש, אנשי המקצוע השונים וחומרי הבנייה, אך שלב זה, הינו השלב השני, לאחר שבשלב הראשון יש להוציא את האישורים עם הגשת התכניות.

גם בשיפוצים בדירה, יש לשכור את שירותיו של מפקח בנייה, במיוחד אם ישנם שינויים גדולים בנכס.  יש לברר מה המחיר של פיקוח הבנייה, היות ובכל פרויקט זה ישתנה, למשל ההבדל יהיה מהותי בין פיקוח בנייה על בניין מגורים, לבין בית פרטי או שיפוצים כלליים שיש  כדאי כי תחתמו על חוזה עם חברת הפיקוח, שמפקחת על כל סוגי הבנייה ותשהו על הצעת מחיר, תכניות, עלויות כלליות ועוד.

התפקיד החשוב ביתר בבנייה

ככל שבעלי המקצוע יהיו מעולים, אין זה מספיק, שקבלן יפקח על הבנייה. מי שמומחה ויודע את כל רזי הבנייה , הבטיחות האישורים, הכמויות, שילוב נכון של בעלי המקצוע, אי חריגה מהתקציב, תיאום תכניות מול האדריכל, יהיה כמובן מפקח הבנייה, שמומחה בכל תחום הבנייה. מפקח בנייה, הינו מהנדס בניין שלמד היטב את התחום ועבד בו כבר שנים. .ניתן למצוא פרויקטים שהם הרבה יותר מורכבים, יש לערב את אלה שיתכננו היטב את הבנייה, שיהיה מהנדס הבניין, מפקח בנייה ואדריכל.

לא כדאי לוותר על פיקוח הבנייה, משום שמי שמוציא כבר הון עתק על בניי או בית, כדאי כי יהיה שקט ובטוח שלא תהיינה לו הפתעות עם השנים, כמו נזילות בגלל איטום לא ראוי, בלאי מואץ בגלל חומרי בנייה ואנשי מקצוע בלתי מקצועיים וכדומה.

כשאר הבנייה בידיה של חברת פיקוח בנייה- אתם שקטים יותר

גם אתם, שקטים הרבה יותר, כאשר חברת פיקוח תשלח לכם, מפקח בנייה שידאג לכל התהליך של הבנייה , מתחילתה ועד סופה. זה יתרון נהדר עבורכם, כאשר תהיו סמוכים ובטוחים, כי המבנה יהיה בעל ערך רב, כאשר אין בעיות וליקויים בבנייה, באיטום ועוד. במיוחד בבנייה של בתים פרטיים, כאשר קיים מרתף, שחוב כי מפקח בנייה יפקח על איטום המרתף, בגלל הנטייה פה בארץ לא לאטום היטב מרתפים שעשויים להיות סכנה למבנה עצמו.

המאמר באדיבות סאגה ניהול פרוייקטים, למידע נוסף על עולם הפיקוח ניתן להיכנס לאתר שלנו http://sagaeng.co.il/ . אהבתם את המאמר? מזמינים אתכם לתת לייק בפייסבוק שלנו ולקבל מידע עדכני שוטף.

.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת orya pery

מאת: orya peryליסינג והשכרת רכב23/11/181338 צפיות
בשנים האחרונות, ישנה מגמה עולמית בקרב יצרניות הרכב השונות לשיפור והעלאת רמת הבטיחות של כלי הרכב השונים. מגמה זו היא מכוונת כמובן גם ליצרנית הונדה שרכביה מאובזרות ומצוידות במערכות רבות לשיפור והעלאת רמת הבטיחות הכוללות מערכות כריות אוויר מהמתקדמות ביותר, מערכת בקרה לסטייה מנתיב, שילדה חזקה ועוד

מאת: orya peryנשירת שיער06/08/181611 צפיות
ישראל היא מהמדינות המובילות בעולם בהקרחת שיער, מדענים טוענים שאין סיבה נראית לעין וכנראה שרק העניין הגנטי הוא זה שקובע את מסלול חיינו אך עם ההתקדמות הטכנולוגית והמחירים הזולים בטורקיה כנראה שהפתרון הטוב ביותר הוא השתלת שיער. במאמר זה נתייחס לטכנולוגיה שפתרה את הסבל הנמשך של הקרחים והמקריחים. אז אם גם אתה סובל מנשירת שיער כדי לך לקרוא את המאמר.

מאת: orya peryתחבורה ורכב - כללי06/08/181469 צפיות
קשה לחוות את הסיטואציה שבה אתם נמצאים מחוץ לדלת המשרד או הבית, או שאתם נעולים ואינכם יכולים לפתוח את הדלת בשל צילינדר תקוע. במקרים אלה, כדאי לא להיכנס ללחץ ולהזמין את מי שמתמחה עם פריצת מנעולים. יש למצוא מנעולן זמין ומקצועי, שיש לו שם ומוניטין וכזה שידוע שהוא אמין. כולנו מעוניינים לחזור לשגרת סדר היום שלנו מהר ככל שניתן ולכן, מנעולן שיפגין זמינות גבוהה ומקצוענות, הוא זה שיוכל לספק לנו שירות יעיל.

מאת: orya peryבניין ואחזקה - כללי09/07/181457 צפיות
אפילו אם אתם עומדים לרכוש דירה מקבלן ואתם סבורים כי בגלל שהדירה היא חדשה, אין בה פגמים, אז כנראה שיש טעות גדולה בידכם. כבר היו מקרים רבים שבהם רוכשי דירות תבעו קבלנים בגלל שמאוחר יותר שכבר נכנסו לגור בדירה, גילו בה פגמים רבים, אם רטיבויות ממקומות שונים, כשלי איטום, חריגות ועוד.

מאת: orya peryקייטרינג12/03/181503 צפיות
ישנם כל מיני סוגים של אירועים, אך באירועי חברה למשל, יש לשים דגש גם על הפרטים הגדולים אך גם על הקטנים. יש לקבוע תחילה את מטרת האירוע, כמה מוזמנים יגיעו, התקציב המתאים להפקת האירוע, מסרים שונים שאתם מעוניינים להעביר ועוד. המסגרת התקציבית, הינה קריטית לאירוע

מאת: orya peryנדל"ן ומקרקעין22/01/181239 צפיות
תל אביב הינה העיר המבוקשת ביותר בארץ לרכישת או שכירות נדל"ן. אם הסטודנטים שמעוניינים ללמוד ולעבוד בעיר המרכזית ביותר בארץ, או זוגות צעירים שמעוניינים לגור בעיר בגלל הקרבה למקום עבודתם. גם משקיעים בנדל"ן מעוניינים למצוא דירות ישנות שתכנית תמ"א 38 חלה עליהן. מי שמוצא עסקה מסוג זה, יצא מורווח, היות ומדובר על עסקה שתהיה שווה בעשרות אחוזים יותר, כאשר מדובר על פינוי בינוי והערך של הדירה יהיה שווה הרבה יותר, כשהיא חדשה לחלוטין וגדולה הרבה ממה שהייתה בעת רכישתה לפני הבנייה.

מאת: orya peryחוק ומשפט - כללי17/01/181230 צפיות
נפתח נגדכם תיק הוצאה לפועל או אפילו מס' תיקים, אסור לכם לוותר. זהו תהליך, אשר מצריך איזון והמטרה החשובה בתיקים מסוג אלה היא להגיע לפירעון חובות. יש לדעת, כי קיימות הגנות רבות אשר עומדות לרשות החייב בכדי לא לפגוע בו בפגיעה כלכלית מוגזמת אם נגדו או אם נגד בני משפחתו. חשוב לנהל את התיק בדרך יעילה באמצעות עורך דין הוצאה לפועל.

מאמרים נוספים בנושא שיפוצים

מאת: בנימין קלינגרשיפוצים25/07/232578 צפיות
מה ניתן לעשות במקרה של צו הריסה מנהלי צו הריסה מנהלי: בענף הבנייה, כל הליך של בנייה נדרש לאישורים מתאימים. אין זה סוד כי במקרה של היתרי בנייה, מדובר בביורוקרטיה מורכבת ומעייפת שעלולה להתארך חדשים ואף שנים, אך עם זאת אסור להתעלם מחשיבותם ונחיצותם העילאית של היתרי בנייה, אשר מבטיחים בנייה מורשית ובטוחה שעברה את כל הבדיקות הנדרשות וקיבלה היתר.

מאת: בנימין קלינגרשיפוצים22/01/223256 צפיות
במסגרת תיקון 101 לחוק התכנון והבניה- ביום 1.8.2014 נכנסו לתוקף תקנות חדשות המאפשרות ביצוע עבודות הפטורות מהיתר בניה, בהתאם לתקנות קבעה הועדה המקומית לתכנון ובניה הנחיות מרחביות משלימות לצורך ביצוע העבודות בתחום שיפוט העיר גבעתיים. כדאי להיוועץ עם מומחה בתחום לפני ביצוע עבודה מאחר ואי פרוש והבנה נכונה של הנחיות, מדיניות הוועדה יכולים להסתיים בצו הריסה וקנס מנהלי קצוב.

מאת: בנימין קלינגרשיפוצים18/12/212859 צפיות
מבנה מסוכן מוגדר כך על ידי מהנדס בניין בהכשרתו, אשר ביצע בדיקה יסודית והגיע למסקנה כי אותו מבנה ספציפי מהווה סכנה עבור דייריו או עוברי אורח. הגדרת מבנה בתור 'מבנה מסוכן' נעשית באמצעות הוצאת 'צו מבנה מסוכן' על ידי מחלקת הנדסה אזרחית או היחידה למבנים מסוכנים של הרשות המקומית. לאחר הבדיקה המקצועית, ולאחר ביצוע התיקונים והעבודה הנדרשת רק מהנדס בניין רשאי להסיר את צו המבנה מסוכן .

מאת: דוד כהןשיפוצים23/09/211334 צפיות
האם באמת נחוץ לך מנוף הרמה לקומה גבוהה? לאיזה קומה אתה עובר? אילו רהיטים אתה צריך להעביר? כל השאלות שעליך לשאול את עצמך לפני שאתה שוכר שירות מנופי הרמה.

מאת: דוד כהןשיפוצים18/08/211214 צפיות
כשעוברים לדירה בקומה גבוהה, אין מנוס מהזמנת מנוף הרמה לקומות גבוהות. קיראו איך לעשות זאת נכון ומה חשוב לדעת לפני שמזמינים מנופים.

מאת: אבי דוידישיפוצים04/10/201389 צפיות
מה חשוב לדעת בכדי לבחור נכון באופן קבוע צבעי מוצרי צריכה לשימוש ביתי?

מאת: yoni romשיפוצים07/09/201117 צפיות
מה עושה מאתר נזילות? למה להשתמש במצלמה תרמית?

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica