חפש מאמרים:
שלום אורח
27.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הקשר בין מכירות לחוכמת ההמונים

מאת: מאירייעוץ עסקי29/09/2017787 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

חוכמת ההמונים – על מנת לפתור בעיה באופן המדויק ביותר נשתמש בממוצע של אוסף הדעות של ההמון, אשר יניב את הפתרון המלא, המקיף והמדויק ביותר ביחס לקבוצה של מומחים.

מיקור המונים - עקרון של ביצוע שירותים, העלאת רעיונות או כתיבת תוכן על ידי קבוצה גדולה של אנשים (ההמון) בעלי מוטיבציה כלשהי וזאתבמקום שהיחיד יבצע את אותה המשימה.

קצת מספרים כדי להבין את גודל התופעה

1. מספר המשתמשים באינטרנט בישראל 6.3 מיליון

2. צפייה בווידאו הפכה ב-2015 לשימוש מרכזי ביותר באינטרנט:% 84 מהנשאלים דווחו שצפו ברשת בסרטים, בסרטונים ובתכניות טלוויזיה, בהשוואה ל-%75 ב-2014%

3. 41%. עשו זאת באמצעות הסמארטפון, בהשוואה ל- 8% בלבד ב- 2014

4. 72% משתמשים בשירותי מסרים מידיים דרך האינטרנט

5. 68% משתמשים באינטרנט לגלישה או לעדכון הרשתות החברתיות

6. 3 מיליון מהמשתמשים יומיים מגיעים לפייסבוק מהמובייל או מחשב

כיצד חוכמת ההמונים ומיקור ההמונים יכולים לעזור במכירות?

ההנחה כי " עסקים שכמות המשאבים שלהם מוגבלת אינם יכולים לעמוד בתחרות אל מול הקונצרנים הגדולים בעלי במשאבים בבלתי מוגבלים". האומנם? בעידן שבו התקשורת הישירה אל מול כוחות השוק (שהם הלקוחות הפוטנציאלים) הינה נעשה במרחק של קליק , מאפשר גם לעסקים קטנים להתחרות בגדולים. שימוש בחוכמת ההמונים בשילוב עם מיקור המונים עשוי לצמצם את הפער בין הקונצרן לעסק הקטן וזאת מכיוון שבעזרת ההמון בעל העסק יכול להבין מה השוק חושב על המוצר / שירות שלו, כיצד ניתן לשפר אותו, איך לתמחר אותו, לקבל רעיונות יצירתיים כדי להכניס מוצרים משלימים או תחליפיים. ב שנות ה-60 החברות הגדולות ביצעו קבוצות מיקוד שהעלות הייתה גבוהה שלא הייתה נגישה לעסקים יותר קטנים, אך כיום עם האינטרנט ניתן לבצע קבוצות מיקוד בעלות נמוכה יחסית. להשיג תובנות עסקיות ולשפר תהליכי ושירות המכירות חוכמת ההמונים יקבע את איכות המוצר לכן השימוש בהמון רצוי שיהיה כבר בשלב הרעיון או הייצור ומלווה בכל שלבי חיי המוצר כולל ובעיקר אחרי המכירות.

חוכמת ההמונים תקבע את המוצר – כוחות שוק

לפני ייצור – כבר בשלב האסטרטגיה החברה צריכה לבדוק האם למוצר המתוכנן יש דרישה לשוק, למי הוא עשוי להיות מיועד, מה המאפיינים שלו האם יש לו עוד אלמנטים שחשוב שיהיו וניתן לבצע אותם כבר בשלב הייצור, ממה להימנע כי השוק אדיש. לרוב חברות מייצרות כי הן חושבות שהן יודעות מה השוק רוצה ולמה יש דרישה ולאחר הייצור מתברר להן כי הם לא קראו את השוק נכון מספיק ופספסו. נכון שהרבה חברות עונות על השאלות האלה בשלב של התוכנית העסקיתאך אינם משתמשות בהמון כדי לקבל את התשובות ומספקות רק בעשרות של אנשים ובידע אישי. מה שעלול ליצור טעויות ללא ייעוץ עסקי נכון.

לפני ההשקה – לאחר בניית המוצר, חשוב לבחוןאותו מול ההמון כשהוא מוכן ועוד בטרם יצא לשוק. כי הדבר האחרון שצריך לקרות זה להוציא מוצר לשוק ולגלות את כל הטעויות אחר כך ולהתחיל לעשות שינויים – כך לא בונים מותג.

לפני השיווק – רצוי מאוד לפני תהליך השיווקי להשתמש בהמון כדי להבין כיצד הוא רואה אותו בהיבט השיווקי שלו. כיצד ניתן ל"ספר את הסיפור" של המותג כך שהלקוחות יזכרו ויזדהו איתו. צעת זה יביא לחידוד המסר השיווקי וחידוד פילוח השוק שאליו נרצה בסופו של דבר לשווק ולבצע צעדי פיתח עסקי

בזמן ואחרי המכירה – אנשי מכירות השטח נמצאים הכי קרובים לשוק לכן יש להשתמש בהם כדי לדלות אינפורמציה מההמון ולהביא את התובנות הללו אל המנהלים שיוכלו לשפר את המוצר, את השיווק, את התמחור או כל סוגייה שההמון מעלה על מנת שלמוצר תהיה התאמה מושלמת לדרישות או צרכי הרוכשים הפוטנציאלים שלו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חברת אקסלנט BD שמה לעצמה מטרה לעזור במכירות שטח לעסקים על מנת להגדיל את הרווחים.

אנו מספקים שירותי מכירות שטח במיקור חוץ על מנת להביא את התוצאות הטובות ביותר ולהגדיל לכם את הכנסות . 

אנו מאמינים כי כיום עסקים זקוקים יותר לעזרה מעשית. עסקים רוצים תוצאות ובצדק.

לכן אקסלנט פיתוח עסקי פיתחה שיטת עבודה שמתאימה לעסקים בצמיחה. מערך סוכני מכירות השטח שלנו

יפתחו דלתות עסקיות עבורכם, יצאו לפגישות מכירה ויחזרו עם עסקאות חתומות.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מאיר

מאת: מאירייעוץ עסקי08/01/18759 צפיות
תחום המשא ומתן הינו תחום יותר מורכב ממה שבעלי עסקים נוטים לחשוב. כאשר ישנו הידע כיצד להתכונן, לנהל ולבצע משא ומתן יעיל, הסיכוי להגדלת התוצאות העסקיות גדל באופן משמעותי. נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם יעדים ספציפיים ומאתגרים השיגו תוצאות טובות יותר לעומת נושאים ונותנים שניגשו למשא ומתן עם רמות אחרות של יעדים או ללא יעדים מוגדרים. להלן מספר נקודות להתייחסות כשמתחילים במשא ומתן:

מאת: מאירעסקים קטנים ובינוניים07/08/17884 צפיות
כיום ניתן לדבר על ערך נתפס מול ערך ריאלי של מוצר או שירות עבור לקוח. ההבדל או הפער בין שני אלה עשוי לרוב להיות בעל השפעה מכרעת על תהליך המכירה. קיים צורך בגישת מכירות שונה, כזו שנותנת ללקוח ערך מוסף אמיתי שמתאים לתפיסת עולמו. ראשית, הערך-המוסף האמיתי של מוצרים ושירותים רבים מוטל בספק. סקרים מראים שלמעלה מ- 78% מהחברות כיום איננן מבדילות ולכן גם אינן מספקות את הערך שאותו לקוח ציפה לו. האחוז הגבוהה הזה נובע בעיקר כי חברות מתעניינות בדבר אחד. האם נשיג יעדים? איך יושפעו התוצאות העסקיות? ופחו

מאת: מאירעסקים קטנים ובינוניים27/07/171038 צפיות
רק 59% מצוותי מכירות משיגים מכסות, 47% מאבדים מההצעות עקב "חוסר-החלטה" של לקוחות מחזור מכירה ארוך. היקף העסקאות הממוצע מצטמצם, כמעט 50% כאשר חברות צריכות לשפר את יעילות תהליך המכירה ויכולת של מחלקת מכירות לשפר מכירת מוצרים משלימים או תחליפיים או משדרגים. יוזמות רבות לשיפור יעילות המכירות אינן עונות על הציפיות של הלקוחות ומנגד סגנון של מכירות "מסורתיות" כמו תהליך מכירה מבוסס D2D, כבר אינן מספקות.

מאת: מאירעסקים קטנים ובינוניים26/06/171028 צפיות
פיתוח עסקי – הינו תת דסיפלינארי בתוך עולם התוכן של שיווק ומוגדת כ "ניצול משאבי הארגון לטובת יצירה או איתור הזדמנויות עסקיות חדשות על מנת לזכות ביתרון יחסי בשוק". משאבים אלה יכולים להיות, כוח אדם, הון, טכנולוגיה או תשתיות. הכוונה במילים יצירה או איתור מתייחס למאמצים פנים ארגוניים או חוץ ארגוניים. פנים ארגונים עשוי להיות הרחבת קו מוצרים, פיתוח מוצר חדש, שיפור הנגישות ללקוח. וחוץ ארגוני מתייחס לשיתופי פעולה אסטרטגים, מיזוגים ורכישות.

מאת: מאירייעוץ עסקי26/06/17995 צפיות
אומנם השוק הישראלי הינו שוק קטן וזניח ברמה הגלובאלית אך כוח הקניה שלו הרבה יותר גדול מגודל השוק שהוא מחזיק. כמו כן לפעמים אינטרסים ואסטרטגיות עסקיות גלובאליות לוקחות בחשבון פרמטרים רבים חוץ מגודל שוק אלא גם השפעה על שווקים אחרים, מערכת קשרים. מינוף אזורי ועוד

מאת: מאירעסקים קטנים ובינוניים19/02/13894 צפיות
עסקים רבים בעיקר קטנים שמתמודדים עם צמיחה עסקית עוסקים בשאלה איך אני יכול להגדיל את המכירות. ברור לכולם שגיוס איש מכירות ייעודי הוא הפתרון היעיל ביותר. אבל עובדה נוספת שקיימת בשוק שקשה למצוא איש מכירות טוב במחיר סביר שיכול להביא תוצאות. בהנחה שהמכירות אינן מבוססות רק על קשרים עסקיים אלא על הבנה עסקית, יכולת מכירה גבוהה, ורצון לעבוד קשה על מנת למצוא ליד, הרי שתפקיד המכירות הוא הקשה ביותר בעסק. ויחד עם זאת הוא הצינור ההכנסה העיקרי ולכן חשיבותו רבה

מאת: מאירמכירות31/05/12787 צפיות
כיום אנשים מעדיפים לבנות פלטפורמות שיווקיות שאינן מצריכות מאמצים רבים ומניבה הכנסה גבוהה ולא ללכת למכור. כיום, שיווק סטנדרטי נהיה הפיתרון הקל לקידום העסק, הזמין ביותר אבל לא בהכרח הזול ביותר. לפני שאתם משקיעים עוד בתמהיל השיווק שלכם קחו בחשבון שיש אלטרנטיבות כי כמו באופנה תמיד יש חזרה לישן והטוב.

מאמרים נוספים בנושא ייעוץ עסקי

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי30/12/20158 צפיות
לאחרונה, במספר מקרים, בתיקים פליליים הנוגעים לעבירות בניה, בתי המשפט (בית המשפט לעניינים מקומיים ובית המשפט המחוזי) קבעו סטנדרט מחמיר ביותר לקבלת ההגנה היחידה שהיתה לאדריכלים ולמהנדסים. בשורה של פסקי דין, נקבע על ידי בתי המשפט, שהאדריכל והמהנדס הינם "אחד מסוכניו החשובים של החוק לתכנון ובנייה" שאם הם יודעים על עבירת בנייה הם צריכים לדווח על כך לפיקוח העירוני וכי גם פיקוח עליון צריך להתבצע באופן הרבה יותר צמוד מאשר היה מקובל. בתי המשפט קבעו שביקור באתר הבנייה על בסיס "קריאה" או על בסיס של פעם ב –

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי10/05/20536 צפיות
קריסת עסק מעבר לנזק הכלכלי היא קריסת חלום למייסדים.הנזק הנגרם בתהליך הפירוק הוא רב וכולל במקרים רבים הפסדים ונזק ללקוחות לספקים וכמובן לבעלי העסק.הנזקים במקרים רבים הם לא רק כלכליים הם מלווים בנזקים בריאותיים, משפחתיים, ומשפיעים על הגורמים הרלבנטיים שנים רבות. גם המדינה מפסידה מקריסת עסק: מיסים, משלמת דמי אבטלה לעובדים שפוטרו, לעיתים נדרשים טיפולים של רשויות הרווחה ועוד. .

מאת: עוזי פלגייעוץ עסקי03/05/20245 צפיות
לעיתים אנחנו נוטים דווקא להשקיע בפתרונות לבעיות המעצבנות, אך הפחות חשובות, כי הן מרגיזות ויחסית קלות לטיפול, אבל דוחים את הטיפול בבעיות החשובות והקריטיות כי הן מצריכות מאתנו יותר תשומת לב חשיבה, היוועצות, "טרטור", הוצאת כסף ועוד.

מאת: מיכל דגן ברעםייעוץ עסקי02/04/20316 צפיות
קיימים סוגים שונים של מוקד טלפוני. לכל אחד מהמוקדים מאפיינים שונים מבחינות רבות. דיון על 2 מהמגוון הרחב שלהנושאים והתחומים שמגדירים את המוקד, ומסייעים בהשגת המטרה שלשמה נוצר.

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי11/01/20598 צפיות
המסגרת לביטול צו הריסה מינהלי הותוותה בסעיף 238א (ח’) לחוק התכנון לפיו: לא יבטל בית המשפט צו הריסה מינהלי אלא אם הוכח לו שהבנייה שבגללה ניתן הצו בוצעה כדין או שביצוע הצו אינו דרוש לשם מניעת עובדה מוגמרת. הוראת סעיף 238א (ח’) לחוק התכנון מתייחסת אפוא לשתי עילות בלבד שבעטיין קמה לביהמ”ש...

מאת: בנימין קלינגרייעוץ עסקי18/03/191298 צפיות
צו הריסה מנהלי: הורחבה האפשרות להוצאת צו הריסה מנהלי עד חצי שנה מסיום הבניה ובבית מגורים- ימים ממועד האכלוס. 30 ניתן לכלול בצו המנהלי גם הוראות לעניין איסור שימוש ותחולתו בתנאים מסוימים גם חודשים לאחר 6 על עבודה שנעשתה לאחר מתן הצו וגם על בניה מחדש שבוצעה תוך ביצוע ההריסה. ימים לגבי 7 - ימים מהמצאתו ו 4 צו הריסה מנהלי ניתן לביצוע על פי התיקון רק בחלוף עבודה שהסתיימה. במאמר תמצאו את כל הפרטים של התקנות החדשות, מידע על גובה הקנסות והעונשים.

מאת: שלום כהןייעוץ עסקי18/06/18582 צפיות
ההחלטה התקבלה והחיפושים כמעט הסתיימו. זיכיון יכול בהחלט להוות פתרון אידאלי ואתם יודעים איזה מותג אתם רוצים לקנות לעצמכם. עכשיו, רגע לפני שאתם חותמים ומשקיעים לא מעט כסף, כדאי שתהיו מודעים לזכויות ולחובות שלכם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica