חפש מאמרים:
שלום אורח
27.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לא לחפש באינטרנט. פשוט למצוא בו.

מאת: מוטי ארגמןאינטרנט - כללי10/01/20091605 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כמויות המידע העצומות המאכלסות את רשת האינטרנט יוצרות את הצורך המתמיד בסינון איכותי וממוקד יותר של תוצאות החיפוש.

מה עושים?

הדרך היעילה והקצרה ביותר היא באמצעות כלי-עזר חיצוני המהווה מעין "תחנת מעבר" בין הגולש למנוע החיפוש. ככלי כזה יכולה לשמש תיקיית מועדפים מיוחדת שאליה מכניסים קיצורי דרך לאתרים שאליהם מרבים לגלוש, או תוכנת מיון קטנה הממוקמת על גבי שולחן העבודה ומאפשרת שליפה מהירה ומיידית של מידע נקודתי מאתרים שהוגדרו מראש.

עם זאת לכל אחת משתי הדרכים הללו חסרונות ויתרונות לא מעטים, ולכן השילוב המנצח ביניהן הוא באמצעות סרגל-כלים אוניברסלי.

סרגל כלים אוניברסלי חוסך למשתמש בו זמן יקר באמצעות האפשרות להגדיר כבר בשלב החיפוש הראשוני את מאפייני התוצאות העתידות להתקבל. לצד פקודת ה"חפש" האולטימטיבית, זו המובילה לפעולת חיפוש כללית ברשת באמצעות מנוע החיפוש של גוגל, ניתן לחפש את הערך המבוקש גם בסביבת מידע מוגבלת ומוגדרת למדי, או לחילופין במאגרי נתונים ייעודיים.

בכתובת http://www.motiargaman.com/toolbar01.htm ניתן להוריד ולהתקין לדפדפן בחינם סרגל כלים אוניברסלי מעין זה המאפשר בין השאר את ביצוע הפעולות הבאות:

1. חיפוש המוגבל אך ורק לאתר שבו נמצאים בזה הרגע, באמצעות מתן הפקודה חפש באתר זה,

2. חיפוש בכותרי ספרים, בתקצירי התוכן שלהם או בשמות מחבריהם (ואפילו אפשרות לרכישה מיידית של הספר),

3. חיפוש בגירסה העברית של אנציקלופדיית הרשת החופשית וויקיפדיה או במגדירים מגזריים, כמו למשל מגדירי הצמחים והפרחים הארצישראליים,

4. חיפוש במילוני השפה העברית ואיתור כל הפסוקים בתנ"ך ובספרות התורנית בהם מצויינת המילה המבוקשת,

5. חיפוש בכל אתרי המתכונים לבישול ולאפייה המיוצגים ברשת,

6. חיפוש במילות השירים (העבריים) או במונחי המוסיקה המכילים את המילה הרצויה: תקליט, מבצע, תמליל וכו',

7. חיפוש אחר ניבים, ביטויים, מטבעות-לשון או פתגמים הכוללים בתוכם את המילה,

8. חיפוש המילה בכיתובי אתר המכירות הפומביות איביי, ברשימות האתרים המועדפים ביותר על ציבור הגולשים, וכן הלאה.

תפריט החיפוש גם מאפשר לתרגם כל מילה, מכל שפה, לעברית, אנגלית או ערבית, לשמוע את אופן הגייתה, למצוא את ערכה הנומרולוגי, וכן להציג חדשות אחרונות שבהן היא מוזכרת, קבצי תמונות ותצלומים שבשמם היא מופיעה, או לצפות בסרטים בנושא שבו היא עוסקת.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מוטי ארגמן

מאת: מוטי ארגמןמחשבים וטכנולגיה - כללי11/01/091335 צפיות
בשמונה מתוך כל עשרה בתי-אב בישראל מוצב לפחות מחשב ביתי אחד – טוענים יודעי-דבר. לא מעט מהם עדיין זולל אנרגיה ברוחב ליבה שערורייתי. המעבר לצריכת משאבים מודעת הוא איפוא צו השעה.

באמצעות מספר שינויים פשוטים באורחות ההתנהלות והחיים ניתן לצמצם משמעותית את צריכת החשמל של המחשבים, ותאמינו או לא - במקרים מסויימים עד כדי 80%. בכך אנו פועלים לא רק לשיפור במאזן הכלכלי של ההוצאות השוטפות, אלא גם תורמים את חלקנו הצנוע למען עולם טוב ובריא יותר.


מאת: מוטי ארגמןבישול ואפיה11/01/093860 צפיות
משפחת העוגות הלבנות היא מטבע הצבעים משפחת האצולה של העוגות, וככזו – גם אחת העתיקות שבהן (הידעתם למשל שהאיזכור ההיסטורי הראשון של עוגת גבינה נעשה עוד ביוון העתיקה, במסמך שתיעד את המשחקים האולימפיים?). המתכון הזה קל ופשוט, ולכן מיועד בראש ובראשונה לכל מי שנרתע עד כה מאפיית עוגות גבינה - בעיקר משום שכבר חווה אותן בעברו כעוגות סתמיות, בצקיות מדי, סדוקות או נפולות. לא תצטערו שניסיתם...

מאת: מוטי ארגמןבריאות ורפואה כללי11/01/091227 צפיות
כולנו כבר שמענו על כמה שזה גם בריא, מועיל ויעיל, לצרוך מזונות טריים ולעסוק בפעילות גופנית מדודה, אלא שהפעם אלו הן לא ההמלצות הידועות של הסבתא רוחמה או השכנה הפולניה שממול, אלא דווקא של הוד רוממותו המדע בכבודו ובעצמו. מדובר לשם שינוי במחקר שנערך על-פי כל אמות המידה המקובלות בבועה האקדמית, ללא כחל ושרק, ובלא להיות תלויים באינטרסים חיצוניים או להיחשף ללחצים של גורמים שמישהו, איפה שהוא, חפץ ביקרם.

מאת: מוטי ארגמןסרטן10/01/092240 צפיות
לא עברו שבועיים מאז קבעו מדעני המכון הרפואי בוולינגטון (ניו-זילנד) שעישון ג'וינט מריחואנה אחד טומן בחובו סכנות בריאותיות המקבילות לעישון חפיסת סיגריות שלמה, וכבר התפרסם בצידו השני של הגלובוס מחקר אקדמי הטוען את ההיפך הגמור. האחרון אף מרחיק לכת וטוען כי לטטראהידרוכאנאבינול - העיקרי שבחומרים הפעילים בצמח הכאנאביס והאחראי הישיר לאפקט הסימום של המריחואנה - תפקיד משמעותי במיוחד במניעת התפשטותם של תאים סרטניים.

מאת: מוטי ארגמןרפואה10/01/091582 צפיות
סיכומי מחקר שפרטיו מתפרסמים בבטאון ההתאחדות הרפואית הקנדית מספרים על שלושה מקרים בהם נרפאו חולי סרטן אנושים ממחלתם הודות לקבלת עירוי תוך-ורידי עתיר ויטמין C. המחקר נערך ופורסם על ידי שבעה מדענים ממוסדות בריאותיים מוכרים, בהם גם הישראלי ד"ר אריה כץ, חבר ההתאחדות האמריקאית למחלות לב.

מאת: מוטי ארגמןהתמכרויות10/01/092397 צפיות
למרות מסעי ה"הסברה" המרתיעים אין שום קשר עובדתי או נסיבתי בין תוצרי צמח הפרג לאלו של צמח הכאנאביס. מפרג מיוצרים בתהליכים כימיים הסמים המסוכנים אופיום והרואין, בעוד שהחשיש והמריחואנה, להלן "סמים קלים", אינם אלא השרף ותפרחת העלים העליונים בצמח הכאנאביס, וככאלו נצרכים במצבם הטבעי.

מאת: מוטי ארגמןבישול ואפיה10/01/093968 צפיות
גם מי שאיננו חסיד נלהב של עוגות שוקולד יאלץ להודות שהמעדן היחיד והמיוחד הזה אכן משנה את כל עולם המושגים שלו בכל מה שנוגע למשפחת העוגות החומות, והכל בשלושים שורות קצרצרות. כל החומרים הדרושים נמצאים בהישג יד, כך שתמיד ניתן לגשת למלאכה בהחלטה של רגע, מיד לאחר הטלפון שמבשר על הגעה ספונטאנית צפויה בשעה הקרובה...

מאמרים נוספים בנושא אינטרנט - כללי

מאת: רוןאינטרנט - כללי28/07/191540 צפיות
לימודי הסייבר פותחו בהתאם לצורך הלאומי להגנת מהקאינג, על מנת להבטיח רמה מקצועית גבוהה, מהימנות וידע עדכני לכל העוסקים בתחום.

מאת: רוןאינטרנט - כללי24/06/162211 צפיות
מאמר על אתר קופונים

מאת: יוסי לויאינטרנט - כללי02/05/162192 צפיות
כולם היום קונים צפיות ביוטיוב על מנת למתג את העסק שלהם, זה מתחיל בזמרים וממשיך לבעלי עסקים גדולים / קטנים, מומלץ בחום רב לבחון את האופציה לרכוש צפיות איכותיות ממשתמשים בחו"ל הריי שהדבר יכול לתרום לכם רבות למיתוג ולהפוך לגדולים, העין קובעת ומייצרת מציאות.

מאת: ליאוראינטרנט - כללי22/02/162266 צפיות
תרגום אתרים בעזרת חברת שירותי תרגום, בעלת מוניטין, מביא לתוצאה טובה מאוד. תרגום אתרים שמתבצע היטב, מאפשר להקים אתר חדש, שמיועד לקהל יעד חדש.

מאת: מאיר סוויסה אינטרנט - כללי07/01/162251 צפיות
מובילים בשרון כולנו זקוקים לחברת מובילים בשרון מקצועית ואמינה על מנת לעבור דירה, לשנע מטענים שונים ולהוביל חפצים ממקום למקום. חברת מובילים בשרון מספקת מעטפת שירותים רחבה הכוללת בין היתר הובלת דירות, הובלה עם מנוף לפינוי חפצים גדולים מקומה גבוהה ודירות גג, הובלת מטענים בעיר וברחבי הארץ וכן שירותי אריזה, פריקה ואחסון. חשוב לבחור חברה אמינה ובעלת מוניטין טוב בענף, מומלץ לחתום על חוזה מסודר הכולל פירוט העבודה, עלות, ביטוחים ואחריות.

מאת: vodplaceאינטרנט - כללי28/10/152042 צפיות
אנשים רבים מחפשים באינטרנט כתבות מעניינות, לא תמיד הם מוצאים את האתרים המתאימים בשבילם, רוב האתרים שהם פוגשים רציניים מדי ומלאים בחדשות לא מעניינות או רלוונטיות בשבילם ואתרים אחרים עושים את זה בצורה ילדותית מדי ורכילותית. אנשים מחפשים אתרים שנמצאים 'באמצע' ומכילים כתבות מקור מעניינות על מגוון נושאים החל מנושאים כללים כמו היסטוריה, תרבויות בעולם, בריאות, לייף סטייל, ספורט ופשע ועד לנושאים קצת יותר טכנולוגים כמו משחקים, אפליקציות וסלולרי.

מאת: Segev Sigronאינטרנט - כללי19/08/151939 צפיות
אתר אינטרנט הוא נכס חשוב לכל עסק בשוק. הסיבה, בפשטות, היא שאתר כזה פותח לעסק דלתות דרך המרחב הכביר שהוא מערכת האינטרנט. כמעט אין אנשים בעולם שלא משתמשים במערכת הנגישה הזו, עובדה שהופכת אותה, ברוב המקרים, לאמצעי השיווק הטוב ביותר שקיים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica