חפש מאמרים:
שלום אורח
29.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סוגי מכרזים ומכירות פומביות 1buy1

מאת: דניאל seoתרבות דיגיטלית27/07/20101121 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

סוגי מכרזים ומכירות פומביות

מכרזים ומכירות פומביות הומצאו לפני מאות ויש שיגידו אלפי שנים, 1buy1 הוא אתר אינטרנט שמציע מכרזים ומכירות פומביות על מגוון עצום של פריטים איכותיים מהחברות המובילות בעולם בתחומם. המיוחד באתר 1buy1 הוא הנגישות, הנוחות והממשק הידידותי למשתמש, 1buy1 מציע את כל מה שאי פעם חלמת לקנות אבל מנעת או דחית לטענה שיש דברים חשובים יותר לעשות עם הכסף הזה, 1buy1 הופך למענך את החלום למציאות, את הסלולרי או הרכב הכי "מגניב" ויוקרתי שתמיד רצית לאטרקיבי מתמיד, וכל זאת בגלישה ברשת לאתר 1buy1.

מכרזים מתחלקים לכמה סוגים, הסוג הראשון הוא מכרזים ציבוריים, מכרזים ציבוריים בשונה מהמכרזים של 1buy1 הם מכרזים שמוצעים על ידי גופים ממשלתיים לצרכים כמו ניקיון, אוכל וכו', בגוף כמו המוסד לביטוח לאומי, ישנן חברות חיצוניות שאחראיות על ניקיון המקום, חברה אבטחה שאחראית על אבטחה וסדר במקום וכך הלאה. אותם גופים ממשלתיים פעם בכמה זמן מציעים לחברות להציע מחיר לאותם שירותים ומי שמציע את המחיר המשתלם ביותר וכמובן עומד בקריטריונים והחוקים של אותו גוף ממשלתי, הוא הזוכה לספק את שירותיו לאותו גוף ממשלתי.

סוג נוסף של מכרזים הוא הסוג הקלאסי, מכרזים על בסיס ההצעה הגבוה ביותר, ובשונה מאתר 1buy1 המכרזים האלו מוצע מוצר, לפעמים ערכו ידוע ולפעמים ערכו אינו ניתן להערכה (כמו לדוגמא מכוניות אספנים), מי שמציע את ההצעה הגבוה ביותר, הוא הזוכה במוצר, לעיתים ההצעות הן באופן חשאי ולעיתים ההצעות נעשות בפני קהל הלקוחות הפוטנציאלי. אתר 1buy1 למעשה עובד בצורה די דומה, באתר 1buy1 ישנו מוצר שמוצע למכרז, ושוב ההצעה הגבוה ביותר היא ההצעה המנצחת, אך ישנו סכום מקסימלי שאסור לעקוף, ואם מישהו מציע את אותו הסכום בדיוק שמישהו הציע כבר, 2 הצעות אלה נפסלות. 1buy1 מציע למעשה אפשרות של זכייה ממשית, משום שהסכום שבסופו של דבר ייצא לזוכה לשלם יהיה סכום שמהווה 10 אחוז או פחות מהערך האמיתי של אותו מוצר.

סוג המכרזים שבו משתמש אתר 1buy1 הוא סוג המשתלם ביותר, המכרז של 1buy1 נותן קודם כל את הריגוש וההנאה של הגרלה, אומנם מציע סיכויי זכייה טובים פי כמה וכמה מכל הגרלה שקיימת כיום בשוק. בנוסף לכך 1buy1 מציע את המחיר הזול ביותר בעבור פריט איכותי מאחת החברות המובילות בשוק, המחיר שתשלם באתר 1buy1 יהיה הנמוך ביותר ויהיה כ-10 אחוזים ופחות מערכו האמיתי של המוצר המדובר.

 תגיות המאמר: 1buy1


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אנחנו רוצים להמליץ על שני אתרים מעולים, פורום תמ"א 38 ופינוי בינוי, שזה אתר מדהים הכולל את כל המידע הקיים על תחום תמ"א 38. היכנסו לשאול שאלות ולקבל תשובות בכל שאלה שמטרידה אתכם בתחום.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת דניאל seo

מאת: דניאל seoאימון אישי - כללי28/12/19284 צפיות
תראו חברים יקרים, אני עוסק בהשגת משכנתאות למסורבים כבר כמעט 10 שנים, אני חייב לציין שהמצב הכי קשה שיכול להיות - זה מצב שבו צריכים לקחת משכנתא כדי לסגור הלוואות או חובות והבנקים פשוט לא מוכנים לאשר את זה.

מאת: דניאל seoהנהלת חשבונות13/12/19340 צפיות
לפעמים נתקלים במצבים בהם חייבים לקבל משכנתא ואין אפשרות להיכשל, זה בדיוק המצבים שבהם אני נכנס לתמונה. שמי מרטין בוקסדורף, אני מומחה בהשגת משכנתא למסורבים בבנקים, כאשר הדגש הוא שאני משיג משכנתאות בבנקים בלבד- כאשר אתם כבר קיבלתם סירוב.

מאת: דניאל seoצילום16/11/16782 צפיות
למה כרטיסי ביקור הם טובים? למה להדפיס אותם? עד כמה הם הכרחיים? וכיצד מבצעים זאת?

מאת: דניאל seoאימון אישי20/10/161153 צפיות
מהם הדברים אותם יש לקחת בחשבון כאשר מדפיסים כרטיסי ביקור? ממה להימנע? איך לדאוג שלא ירמו אותנו? ואיך להביא לכך שהכרטיסים שבידינו הם הטובים ביותר שהיו יכולים להיות בזכות זה שנמנענו מכל הטעויות שהיינו יכולים לעשות? השוו מחירים של הדפסת כרטיסי ביקור

מאת: דניאל seoריקוד20/10/161044 צפיות
מעוניינים להדפיס כרטיסי דפוס? לא בטוחים לאילו מחירים לצפות? חוששים שירמו אתכם ויבקשו מחיר גבוה מדי? כל המידע שאתם צריכים ורוצים כאן:

מאת: דניאל seoפיסול05/10/161108 צפיות
אנחנו נשאלים כמעט כל יום על ידי לקוחות מרוצים וכאלו שהם פוטנציאלים מה יכול להיות הסיבה שהם יעבדו דווקא אתנו ולא עם חברות אחרות שמתמחות בדיוק כמונו בתחום הפקה של כנסים מקצועיים ואירועים עסקיים שונים.

מאת: דניאל seoאנימציה28/09/161118 צפיות
אין אחד שלא המתין דקות ארוכות למונית חולפת וככל שההמתנה התארכה כך גם המונית התרחקה והייאוש גבר.. זה כנראה קרה לכל אחד או אחת מכם, יש כאלו שזה קרה להם יותר, יש כאלו שקצת פחות ויש כאלו שעוברים את אותם רגעי משבר על בסיס יומי.. כן כן שמעתם נכון- על בסיס יומי!!

מאמרים נוספים בנושא תרבות דיגיטלית

מאת: ציפורה בראביתרבות דיגיטלית19/07/182614 צפיות
המקום אליו מחוברים הילדים והצעירים בכלל וגם מבוגרים רבים הוא – הטלפון הנייד שלהם, החיבור הדיגיטלי שלהם לעולם. רק נסו לקחת אותו מהם. לא יעלה על הדעת!

מאת: רוני הכהןתרבות דיגיטלית08/12/171854 צפיות
הרבה יאמרו כי מן הרגע שבו הבית נעשה חכם ואינטראקטיבי עבור הדיירים שנמצאים בתוכו, כל בעלים של בית יכול למעשה להתחיל לקבל תפעול יותר נוח של המקום הזה שבו הוא גר ולשם כך ראוי לבצע עבור בית חכם השוואת מחיר חכמה גם כן.

מאת: ניב אבןתרבות דיגיטלית23/09/171648 צפיות
האם העולם הוירטואלי יהפוך להיות חלק בלתי נפרד מן העולם המעשי, ממש כמו טלביזיה משוכללת וטלפון חכם בכיס של כל בן אדם כמעט? קראו הלאה.

מאת: רוני הכהןתרבות דיגיטלית29/03/171520 צפיות
הדרך לשחרר קצת מן התחושות הטבעיות של הלחץ להספיק את הכל מבלי להוציא יותר מידי כסף על טיסות לחוץ לארץ וטיפולים אצל הפסיכולוג? פשוט נכנסים אל חדר מציאות מדומה שלוקח לכל יעד אפשרי.

מאת: אליתרבות דיגיטלית08/02/171105 צפיות
כרטיס ביקור דיגיטלי מדמה כרטיס ביקור "רגיל" אך עם יתרונות שיש לעולם הטכנולוגיה להציע כמובן. כרטיס דיגיטלי מתקדם במרבית המקרים מכרטיס רגיל וכלל הרבה יותר מידע ודרכי התקשרות עבור בעלי הכרטיס או מי שמקבלים אותו.

מאת: שאול כהןתרבות דיגיטלית29/06/151953 צפיות
בעולם המודרני המערבי, הנשלט באופן מאוד ברור על ידי האינטרנט והטלפונים הסלולאריים, המידע מעולם לא היה נגיש בצורה מהירה, פשוטה ונוחה יותר. לאורך כל ההיסטוריה האנושית לא היה לאדם גישה כל כך רחבה למידע. כשאנו מדברים על מידע, אין הכוונה רק לצד הטוב של העניין, אלא גם לצדדים אחרים ולתופעות לוואי שבאו איתו. אחת מתופעות הלוואי האלה היא – פורנו באינטרנט...

מאת: עדי גלתרבות דיגיטלית14/04/151306 צפיות
הקמתו של הרדיו בישראל הייתה בשנת 1940, בתקופת המנדט הבריטי שאז היה משודר מאניית אקסודוס שעגנה בחופי חיפה. אז היו אלו פעילי ההגנה ששידרו לתושבים בישראל והרדיו נקרא אז קול ישראל. לפני כן היו מספר שידורים לפרקי זמן קצרים כמו בשנת 1932 כשהיה אז יריד האביב שכונה יריד המזרח שעסק בתעשיה ומסחר כשאלפים מתושבי הארץ מכל הדתות הגיעו ליריד זה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica