חפש מאמרים:
שלום אורח
03.06.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

יתרונות בהעסקת חברת ניקיון

מאת: איל שימור לקוחות18/08/20101202 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

חיים בסביבה נעימה ונקייה הם חיים טובים יותר לכולם, אך בית נקי זה כבר עניין של איכות חיים ממש. כדי לחיות בבית נקי תמיד, אפשר לנקות אותו לבד ואפשר גם להיעזר בשירות של חברת ניקיון, לשם ביצוע עבודות הניקיון בבית. חברות ניקיון רבות מציעות שירותי ניקוי בתים ואחזקה חד פעמיים או שוטפים, אך מה היתרונות של עבודה עם חברת ניקיון?

האם כדאי להעסיק חברת ניקיון?

אחת השאלות החשובות בתחומים של אחזקה ושל ניקוי בתים היא, האם לקחת עובד ניקיון פרטי או לעבוד עם חברת ניקיון המספקת שירותי ניקוי בתים. רבים מעדיפים לעבוד עם עובד ניקיון פרטי, בעוד שהיתרון עומד דווקא לצדן של חברת ניקיון, וזאת ממספר סיבות טובות. גם כאשר מדובר על ניקוי בתים וגם כאשר הניקיון הוא עבור משרד גדול, כדאי לשכור שירותי חברת ניקיון, שאז נהנים ממטרית שירותים גדולה של חברה, היכולה לפתור מגוון של בעיות. דוגמא לכך הוא המצב בו עובד הניקיון נעדר מהעבודה, אזי כאשר עבודת הניקיון מבוצעת על ידי חברת ניקיון, החברה אחראית על שליחת עובד מחליף לאותו יום. במקרה בו לא הייתם מרוצים מהניקיון, יש אצל מי להתלונן ואפילו לבקש להחליף עובד אם יש צורך. חברת ניקיון חוסכת מכם את הצורך להתעמת עם עובד ניקיון שלא מבצע את עבודתו כהלכה, מאחר וכל ההתנהלות היא מול החברה ולא מול העובד ישירות.


חברת ניקיון מול עובד ניקיון

כאשר מדובר על ניקיון בתים, רבים מעדיפים לקחת עובד ניקיון, אשר עימו הם מקיימים קשר ישיר, לפעמים במשך שנים רבות. יש לזה יתרונות, אך גם חסרונות. כאשר ניקוי בתים מתבצע בעזרת חברת ניקיון, נהנים ממספר יתרונות בולטים. את הביטוח משלמת החברה, וכך במקרה של תאונת עבודה תהיה חברת הניקיון אחראית כלפי העובד וזה פותר אתכם מתשלומי ביטוח וביטוח לאומי עבור עובד הניקיון. גם כאשר רוצים לסיים את ההתקשרות עם חברת ניקיון, אין צורך להתמודד עם פיטורין של עובד הניקיון, מכיוון שכל ההתקשרות מתנהלת ישירות מול חברת ניקיון. בעבודה עם חברת ניקיון אפשר לקבל שירותים נוספים אשר אי אפשר לקבל אותם בשום צורה אחרת, למשל עבודות מסובכות יותר כגון פוליש וחידוש רצפות, ניקיונות מיוחדים אחרי שיפוץ ועוד.

חברת ניקיון – עמידה בזמנים

חברת ניקיון מספקת שירות ניקוי בתים תוך כדי עמידה בזמנים. החברה מתחייבת לספק עובד ניקיון אשר יגיע לבית בשעה שנקבעה ולא יישאר זמן רב יותר מהדרוש. כאשר בוחרים חברת ניקיון, חשוב לקבוע מה יהיה משך העבודה, כדי שלא תתארך יותר מהצפוי ולא תעלה יותר מהדרוש. כמו כן, חשוב שעבודת ניקוי בתים לא תהיה קצרה מדי, כדי לוודא שהניקיון אכן יעשה באופן יסודי. חברת ניקיון תספק ייעוץ בחינם לפני קבלת השירות.


המבריקן - חברת ניקיון המתחה באחזקת מבנים, פוליש, ניקוי ספות, ניקוי שטיחים ועוד
חיוג חינם: 1800-30-30-39

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חברת אי.קיי.דיזיין

בנייה וקידום אתרים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת איל

מאת: איל יהדות24/08/10994 צפיות
סקירה על תכישי קבלה שפופולאריות שלהם מזמן יצאה מגבולות ישראל והיהודים. סקירה קצרה על כמה מתכשיטי הקבלה והשפעתם המאגית על האדם.

מאת: איל צרכנות23/08/10961 צפיות
סקירה על תכישי קבלה שפופולאריות שלהם מזמן יצאה מגבולות ישראל והיהודים. סקירה קצרה על כמה מתכשיטי הקבלה והשפעת המאגית על האדם.

מאת: איל דיני מיסים23/08/10977 צפיות
מהו IQ פיננסי ומה עלינו לעשות בכדי לגרום לך שנשלם מיסים בדיוק כפי שהחוק המסובך קבע ולא יותר מכך.

מאת: איל דיני מיסים23/08/101074 צפיות
מהו מיסוי בינלאומי והגדרת מספר מונחים בסיסיים בתחום זה.

מאת: איל ניקיון18/08/10906 צפיות
חברות ניקיון רבות קיימות בשוק. רבים מאיתנו מעסיקים עובדי משק בית באופן פרטי ומשלמים על פי חוק ביטוח לאומי לעובדים אלו. להלן יתרונות העסקת חברת ניקיון.

מאת: איל הגירה27/07/102141 צפיות
תושב חוזר, מי מוגדר בחוק כתושב חוזר, רפורמה במס עבור תושב חוזר, והטבות לתושב חוזר במאמר הבא.

מאת: איל דיני מיסים12/07/102132 צפיות
במאמר זה תוכלו לקבל מידע חיוני על תושב חוזר- הגדרה והשלכות בעניין חיוב מס של תושב חוזר על ידי רשיות מס ההכנסה בישראל

מאמרים נוספים בנושא שימור לקוחות

מאת: מיכל דגן ברעםשימור לקוחות06/04/20150 צפיות
המודעות לצורך בעבודת שימור לקוחות איכותית, לצד עבודת המכירות והשירות, וכחלק מאסטרטגית השיווק, כבר אינה בחיתוליה. ההשלכות השונות, כתוצאה מעבודה לא מדויקת, המשפיעות על שורת הרווח, ברורות. שימור לקוחות איכותי חוצה את שלושת מעגלי שימור הלקוחות:

מאת: רונית אלפסישימור לקוחות11/11/19458 צפיות
מועדון לקוחות הוא כלי עסקי ושיווקי מאוד חזק ומשתלם, לכן חשוב מאוד לנהל אותו נכון. לקוח שיצא מהמועדון אולי לא יחזור אליו, ולכן חשוב ללמוד איך לנהל את מועדון הלקוחות של העסק שלכם כך שיתווספו אליו לקוחות כל הזמן ולא ייגרעו ממנו, כי ניהול נכון של מועדוני לקוחות משמעותו הגדלת הרווחים של העסק שלכם.

מאת: ישראל רף שימור לקוחות09/07/19887 צפיות
מתנות לחגים, ובעיקר כאשר מדובר על מתנות ממותגות לראש השנה, הופכות את המותג שלכם לא רק לזכיר אלא גם לאהוד ולאהוב, ומחברות אותו לערכים של צמיחה, טיפוח, שגשוג, נאמנות ומסירות. אנו מציעים לכם עשרות עציצים ממותגים, אשר יוכלו להעביר את ערכי המותג שלכם הלאה, ולהעניק חוויה בלתי נשכחת ללקוחות, לספקים ולעובדים שלכם.

מאת: ישראל רף שימור לקוחות29/10/181103 צפיות
מוצרי פרסום, לחיזוק הקשר האישי והעסקי עם הלקוחות. החברה שלכם מחפשת אפיק שימור לקוחות, שמצליח להעמיק את הקשר הערכי אליכם, הנכון ביותר לעשות זאת באמצעות מסרים ממותגים בעציצים, שמהווים מוצרי פרסום, וישמשו אתכם עבור מתנות לאירועי חברה, מתנות לעובדים בחג, מתנות ללקוחות ועוד. למה דווקא עציצים ממותגים כמוצרי קידום מכירות?

מאת: ישראל רף שימור לקוחות05/06/18533 צפיות
מוצרי הפרסום הם מתנות שיכולות לקדם את העסק לחזק את הקשרים עם העובדים והלקוחות הקיימים או פוטנציאליים. המידע שנושאת המתנה שמונחת על השולחן במשרד בצורה זו יכול העסק להיכנס לתודעה של הסובבים שקולטים את השם והלוגו לכן עציצים ממותגים מוצרי הפרסום היעלים ביותר, מתנה מקורית במיוחד טבעית וירוקה ומשמחת את העין ומחממת את הלב.

מאת: רוי ורלשימור לקוחות11/06/17772 צפיות
Money management has an affect on every part of your life. You must take charge of your finances if you want to be in life. The following tips provided here will get you easily manage your money.

מאת: אבי דוידישימור לקוחות11/08/16962 צפיות
שירותי הפצה מקצועיים לבעלי עסקים שמחפשים איכות ויודעים לזהות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica