חפש מאמרים:
שלום אורח
31.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מימוש זכויותיכם, כדאי לקרוא בעיון !!

שלום לכולם, עם המון מחשבה ומאמץ לא פשוט הקמתי אתר "שמאות רכב ורכוש" אשר מגבש מידעים בנושאי תאונות ברכב לרבות מתן שירותי שמאות מקצועית וירידות ערך לכל סוגי הרכב ציוד ורכוש.

מכאן נדגיש כי על פי חוק ובג"צ שמאים נקבע כי: "חל איסור מוחלט על חברת הביטוח ו/או סוכן הביטוח לחייב את בעל הרכב בשמאי מרשימת השמאים של חברת הביטוח".

זכותו של כל בעל רכב לבחור שמאי רכב מוסמך משרד התחבורה על פי ראות עיניו ומקצועיותו של השמאי. לאור הנרשם לעיל ולאור העובדה שרוב הציבור אינו מכיר את החוק מצאתי לנכון לעשות ככל שביכולתי לפרסם כתבות ומאמרים רבים בנושא ותוך מימוש זכויותיכם מול חברות הביטוח בכדי לקבל את המגיע לכם לרבות אומדן ירידת ערך לרכב שנפגע כתוצאה ממקרה ביטוח.

באתר הבית נמצא מידע נרחב איך מגישים תביעה לביטוח, מהי תביעה צד ג', מהי ירידת ערך, מיהו שמאי הרכב, מיהו שמאי הבית של חברת הביטוח, תוך התמודדות עם מוסכים ושמאים מטעם חברות הביטוח, סוכניות ביטוח, חברות ליסיינג, השכרה וכיוצ"ב...   

משרדינו מעניק ללקוחותיו שירות מקצועי מהימן ואדיב המסייע ללקוח לקבל את המגיע לו, ללא מורא ו/או משוא פנים

אז אז חברים יקרים...  

בכדי להעשיר את השכלתם ולמימוש זכויותיכם אתם מוזמנים להיכנס לאתר בכתובת  http://www.car-10.com ו/או להתקשר עימנו במיל בכתובת:   car-10@012.net.il  

נסיעה טובה ובטוחה, חיים שריקי שמאות רכב ורכוש.

פרופיל -שמאות רכב ורכוש חיים שריקי מייצג קבוצת שמאים מומחים בחישוב ירידת ערך, בתביעות רכוש וצד ג' לרבות עריכת אומדנים לרכב פרטי ומסחרי,  על כל סוגיו. משרדינו מתמחה בהערכת שווי לכל סוגי הרכב והרכוש לרבות עריכת אומדנים והערכת ציוד לבתי מלאכה ומפעלי תעשיה לשלטונות, לבנקים, לבתי משפט, משרד עורכי דין, ולמשרדי רואי חשבון.

משרדינו מעניק טיפול מקצועי והערכת נזקים וירידות ערך ברכוש וציוד לרבות ביצוע אומדנים "במקרה ביטוח" תאונות, חבלה בזדון, נזקי טבע, פעילות עויינת, התלקחות, גניבה, נזקי רכוש בעקבות תאונת דרכים, ונזק מכל סוג שהוא לרבות תביעות צד ג', חוות דעת נגדית, טיפול בתביעות של אחריות מקצועית, אחריות מוצר, אחריות הובלה והעמסה, ירידות ערך וסקרים תוך מתן ייעוץ טכני מקצועי ומהימן..  

חיים שריקי שמאי רכב ומוסמך מטעם משרד התחבורה, יועץ טכני ובעל מקצוע של 32 שנה בענף הרכב והרכוש.  

נשמח לעמוד לרשותכם בכל עת !

בכבוד רב, חיים שריקי - שמאי רכב ורכוש סלולרי 054-6800905

פקס 08-8570910

אתר שלנו http://www.car-10.com

כתוב לנו:  car-10@012.net.il

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

 

 

תודה על שיתוף פעולה,

 

 

             בברכה,

   חיים שריקי - שמאי רכב

   נייד -     054-6800905

   פקס -      08-8570910  

  

http://www.car-10.com לאתר האינטרנט שלנו = > 

P    למען הסביבה.. תדפיסו אותי רק אם צריך,

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חיים שריקי שמאות רכב

מאת: חיים שריקי שמאות רכבתאונות דרכים26/10/101170 צפיות
רכבה של המבוטחת נגנב, חברת הביטוח חשדה במבוטחת כי ביימה את הגניבה והעלתה שלל טענות, אשר בסופו של דיון התנדפו ברוח, בין השאר, טענה חברת הביטוח, כי המבוטחת ביימה את גניבת הרכב משום שמדובר ברכב ישן עם קילומטרג' גבוה. - השופטת יעל הניג, מבית משפט השלום בתל אביב, דנה בטענה.

מאת: חיים שריקי שמאות רכבתאונות דרכים26/10/101258 צפיות
בראש ובראשונה נגדיר את משמעותו של המושג "ירידת ערך"... "ירידת ערך" משמעה ההפרש בין שווי השוק של הרכוש (רכב, ציוד וכיוצ"ב) המבוטח לפני שאירע מקרה ביטוח , לבין שוויו של הרכב לאחר תיקון הנזקים שנגרמו לו. פוליסת ביטוח רכב כוללת ירידת ערך רכב עם השתתפות עצמית שגובהה מוסכם בין הצדדים כאחוז משווי הרכב.

מאת: חיים שריקי שמאות רכבביטוח רכב20/10/101313 צפיות
האם הייתם מאמינים כי חברת ביטוח תמכור לכם פוליסה, אשר רשום בה כי היא מבטחת אתכם, בתנאי שלא תהיו בני גילכם? בית משפט השלום בת"א נדרש לאחרונה לדון במקרה בו המבוטח שהינו נהג צעיר, רכש פוליסה דרך סוכן ביטוח , שהכיר אותו היטב ואף צילם את תעודת הזהות שלו, יחד עם זאת, חברת הביטוח רשמה בפוליסה מגבלה של "נהג צעיר", ולאחר שהתרחשה תאונה ניערה את חוצנה ממנו. להמשך המאמר.....

מאת: חיים שריקי שמאות רכבתאונות דרכים13/10/101043 צפיות
לפני זמן מה קיבלתי טלפון מלקוח אשר הגיע אלי דרך אתר אינטרנט שלנו...באבחון ראשוני נראה כי האדם מאוד כועס וממורמר ומבקש ממני לנסות לעזור לו.... ע"פ עדותו של מבוטח נמסר כי "לפני חודשיים בשעת לילה מאוחרת כשעמדתי ברמזור אדום ופתאום הגיח מאחרי רכב שכור ונכנס ברכבי מסוג מזדה 6 שנת יצור 2007". להמשך המאמר....

מאת: חיים שריקי שמאות רכבתאונות דרכים17/03/092287 צפיות
נגמרו החגיגות של חברות הביטוח, זכותו של כל אזרח ומבוטח לבחור שמאי רכב מורשה ורשום בפנקס השמאים, ע"פ ראות עיניו ומקצועיותו של השמאי. על פי חוק נקבע כי חל איסור מוחלט על כל חברת הביטוח לחייב אתכם בשמאי מטעמם ו/או מרשימת השמאים שיציגו בפנכם. דעו כי אותם שמאים שיציגו בפינכם הינם שמאים אשר פועלים ע"פ הנחיותיהם של חברות הביטוח תוך שמירה קפדנית על אינטרס חברות הביטוח בחיסכון כספים לרבות אי קביעת ירידת ערך מסחרית שנקבעה לרכב כתוצאה מתאונה. להמשך הכתבה לחץ כאן....

מאמרים נוספים בנושא תאונות דרכים

מאת: אור ורדיתאונות דרכים14/07/151592 צפיות
אני לא פיזיקאי, אבל אני כן יודע שלכל חפץ יש מרכז כובד וככל שמרכז הכובד קרוב יותר לקרקע – אותו גוף יהיה יותר יציב. ובשביל לפשט את העניינים – נמיר את המונח "מרכז כובד" ל"משקל".

מאת: אור ורדיתאונות דרכים07/07/15946 צפיות
אני מתעורר בבוקר, מתלבש, שותה כוס קפה, לוקח את חוליו (הכלב) לטיול. חוזר זריז לסגור דברים אחרונים ואז... עולה על אפוד, חובש את הקסדה, סכין בין השיניים ולוקח את המפתחות של הטויוטה.

מאת: אור ורדיתאונות דרכים30/06/15842 צפיות
מה קורה לנו כאשר אנחנו מוסחים תוך כדי נהיגה? ומה הם הפתרונות?

מאת: אור ורדיתאונות דרכים16/06/15841 צפיות
זה היה כשהייתי במשרד, בערך בשעות הצהרים – ממש אחרי שחזרתי מהרצאה שהעברתי לעמותת "אור ירוק".

מאת: נינה כהןתאונות דרכים05/11/141878 צפיות
ברגע שצריך לחקור תאונת דרכים יש לבצע מספר רב של פעולות שרק איש מקצוע מהתחום יכול לבצע אותן

מאת: נינה כהןתאונות דרכים05/11/141869 צפיות
מומחיות היא דבר חשוב שיש לו ערך רב בין אם עוסקים בתחום מוכר מאוד ובין אם מדובר בתחום ממוקד כלשהו.

מאת: נינה כהןתאונות דרכים05/11/141794 צפיות
לא קשה להבחין בקיומו של בוחן תנועה במשפטי תעבורה רבים בישראל. למרבה הצער לא מעט תאונות קורות ברחבי ישראל מדי שנה,

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica