חפש מאמרים:
שלום אורח
27.11.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

השליחות של סוכני הביטוח בפנסיוני

מאת: יובל פנקסביטוח פנסיוני25/10/20101208 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

סוכן ביטוח פנסיוני – פרנסה טובה וגם שליחות חברתית

ללא ספק סוכני ביטוח מתפרנסים בצורה טובה ומכובדת. נכון שלפני מספר שנים הסוכנים הרוויחו הרבה יותר ולכן חלקם רואים ירידה זו כירידה דרסטית בהכנסותיהם, עדיין העמלות שהסוכנים מקבלים מכובדות ויפות.

במאמר זה אני מבקש להוסיף מאפיין חשוב מאוד לעבודתו של הסוכן הפנסיוני שלעיתים נשכח מהעין, והוא המאפיין שבשליחות החברתית של הסוכן הפנסיוני.

יש להבדיל בין סוכן האלמנטר שמבטח את רכושנו לבין הסוכן הפנסיוני שמבטח את חיינו, בריאותנו ופרנסתנו.

סוכן ביטוח אלמנטר, שמוכר ביטוחי רכוש לסוגיהם (דירות, רכבים, עסקים, נכסים) וגם מוכר ביטוחי אחריות לסוגיהם, עושה עבודה חשובה מאוד.

סוכן ביטוח פנסיוני, שמוכר ביטוחי חיים, בריאות, סיעוד, אובדן כושר עבודה, מחלות קשות, תרופות מעבר לסל בריאות, קרנות פנסיה, ביטוחי מנהלים ועוד מוצרי חסכון פנסיוניים, עושה עבודה חשובה עוד יותר.

שליחותו החברתית של סוכן הביטוח הפנסיוני היא בכך שהוא מגן על המבוטח ועל סביבתו הקרובה של המבוטח מפני סיכון לא צפוי שעלול יום אחד להופיע ולשבש את כל מערך ומהלך חייו של המבוטח וסביבתו הקרובה.

בימים אלו כשרובנו מבינים כי חיינו בידנו, אין לנו על מי לסמוך אלא על עצמנו, ואנו חייבים לקחת אחריות על ההגנות לחיינו, בעזרת המוצרים הפנסיוניים השונים, הסוכן הפנסיוני נותן לנו מענה חשוב ומשמעותי.   

כסוכן ביטוח פנסיוני לשעבר ומרצה בתחום הביטוח והפנסיה בהווה, יצא לי להביא למספר מבוטחים שלי כספים מחברת ביטוח שעזרו להם בהמשך קיום המשפחה ברגעים קשים ומורכבים. כמו כן עזרתי למבוטחים רבים שיקבלו את המנתחים הטובים, הטיפולים הרפואיים החדישים ותרופות איכותיות שלא נמצאות בסל הבריאות. עזרה משמעותית זו ברגעי משבר בחייו של אדם גרמו לי להבין ולחוות את השליחות החברתית הכל כך חשובה של סוכן הביטוח הפנסיוני.  

ההרגשה, שלהביא למבוטח שלך אישור מחברת ביטוח על ניתוח חשוב שמכוסה על ידם או אישור על הפקדות חודשיות עקב אובדן כושר עבודה, היא הרגשה מאוד ממלאת והבנה שמקצוע סוכן הביטוח, היא לא רק פרנסה אלא הרבה מעבר לכך.

הכרת התודה של המבוטחים, כשאתה כסוכן פנסיוני דואג להביא להם מחברות הביטוח את האישורים או הכספים, היא הכרת תודה אמיתית מכל הלב שמעצימה אותך ונותנת לך את ההבנה והמשמעות האמיתית במקצוע. 

* באתר שלי www.pinkasiony.net ניתן לקנות ספרי לימוד עצמי ממוקדים להצלחה בבחינת יסודות הביטוח. ספרי הלימוד נכתבו בשפה פשוטה ברורה וממוקדת להצלחה בבחינה. כנס עכשיו קנה ותצליח בבחינה.

בהצלחה

יובל פנקס

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יובל פנקס

מאת: יובל פנקסביטוח פנסיוני04/01/147646 צפיות
בתאריך 30/12/13 רואיינתי ע"י סטודנט שלי עבור עבודה סימינריונית שלו בנוגע לענף הביטוח הפנסיוני. להלן השאלות והתשובות מראיון זה:

מאת: יובל פנקסביטוח פנסיוני17/08/13864 צפיות
לאור השינויים בענף הביטוח הפנסיוני האם ניתן להמשיך ולהתפרנס בכבוד.

מאת: יובל פנקסביטוח פנסיוני25/10/101381 צפיות
במאמר זה ניתן לקרוא האם נכון לאנשים מעל גיל 40 להיכנס לתחום הביטוח הפנסיוני. מהם היתרונת של הגילאים המאוחרים במכירת מוצרים פנסיוניים.

מאת: יובל פנקסביטוח פנסיוני20/08/101155 צפיות
במאמר זה ניתן לקרוא האם נכון יהיה בזמן יציאה לפנסיה למשוך חלק מהכסף כסכום חד פעמי ולקבל קצבה נמוכה יותר או מראש לקבל קצבה חודשית גבוהה יותר

מאת: יובל פנקסביטוח פנסיוני20/08/101132 צפיות
האם נכון לפצל בין החסכון הפנסיוני לבין הביטוחים (ביטוח החיים וביטוח למקרה אובדן כושר עבודה) ?. יתרונות וחסרונות לאיחוד בין השניים או לפיצול של השניים

מאת: יובל פנקסביטוח פנסיוני20/08/101241 צפיות
מהם אפיקי החסכון הפנסיוני השכיחים ביותר, מה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

מאת: יובל פנקסביטוח פנסיוני20/08/101281 צפיות
מהם עמלות סוכני הביטוח האם עמלות ההנעה המשקפות את העבודה היום יומית או לא, והאם עמלות ההנאה מוגזמות

מאמרים נוספים בנושא ביטוח פנסיוני

מאת: עשהאל דריירביטוח פנסיוני13/03/171863 צפיות
השעה 20:00 מוצאת את עצמי מול הטלוויזיה מתלבטת אם פשוט לבהות באיזה סדרה שניסיתי להתחיל לפני שבוע או להיות קצת בעניינים ולראות חדשות . אז נפלה ההחלטה לצפות בערוץ החדשות , הערב עשיתי בחירה חכמה , תשאלו למה? במהלך צפייה בכתבות השונות המאוד מעניינות הייתה אחת שהסבה את תשומת אף יותר, רוצים לדעת מהי?

מאת: אלטים ביטוח ופיננסיםביטוח פנסיוני19/11/161397 צפיות
שחברות הביטוח ממליצות לכל אחד לבטח מגיל צעיר את הביטוח המקסימלי, בעצם אין צורך לבצע ביטוח סיעודי מגיל צעיר. הזמן הטוב ביותר לרכוש ביטוח סיעודי הוא בין הגילאים 55 ו -64, אולם בכל מקרה מוטב להתייעץ עם איש מקצוע בעל רשיון

מאת: ניב אבןביטוח פנסיוני04/02/163471 צפיות
מעבר לאפשרות הנהדרת של חיפוש הפרטים של החסכונות אשר מופיעים על שם כל אזרח בארץ, הפרטים שמתקבלים לאחר ההקלדה של האמצעים לזיהוי הינם דלים ואינם מסייעים במידה שבה ציפו רבים מאלה שנכנסו אל האתר.

מאת: כתיבת מומחיםביטוח פנסיוני11/06/154536 צפיות
אחת השאלות המרכזיות שאנשים בוחנים במהלך תהליך של בחירת קרן פנסיה היא מה עלות דמי הניהול המשולמים לקרן מדי שנה על מנת לנהל את כספי הפנסיה של המבוטח.

מאת: נינה כהןביטוח פנסיוני18/05/151672 צפיות
בכל מקום בו נמצאים אנשים, מסתתרים סיכונים מסוימים. זה יכול להיות מקום עבודה, מקומות בילוי, מפגשים וכן הלאה. כדי לדעת איך לטפל באותם סיכונים ואיך להתיחס כאשר הם מתרחשים, חשוב לבצע סקר סיכונים בטיחות ולהתכונן לקראתם מראש.

מאת: נינה כהןביטוח פנסיוני18/05/151410 צפיות
סיכון תפעולי נועד למעשה לצפות מראש את רמת הסיכון של כל מפעל או חברה, ולהחליט מראש מה רמת הסבירות שזה יקרה. כמו כן נועד סיכון תפעולי להחליט את שווי הנזק במקרה של סיכון, ולהעריך אותו מבחינה פיננסית.

מאת: אלטים ביטוח ופיננסיםביטוח פנסיוני13/09/142228 צפיות
במהלך 2013 פרסם המפקח על הביטוח תקנות בהן החל מהשנה הבאה 2014 חברות הביטוח לא יוכלו לבטח בביטוח קבוצתי לחברות ולארגונים את רובד הביטוח הסיעודי. כמובן שימים עברו והמפקח החליט לדחות את החלת החוק לתחילת 2015.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica