חפש מאמרים:
שלום אורח
29.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קידום בגוגל על-ידי עיצוב אתרים

מאת: אביב יועציםקידום אתרים11/11/2010427 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קידום בגוגל ניתן להשיג בעזרת אמצעים שונים ועל-ידי שימוש בכלים רבים. אחד מהכלים שיכול לסייע רבות למי שמחפש קידום בגוגל הוא התחום של עיצוב אתרים. בשונה מאמצעים אחרים שלעיתים נמצאים מתחת לכובע האפור במקרה הטוב או חובשים כובע שחור במקרה הרע, עיצוב אתרים הוא כלי לגיטימי לחלוטין שראוי לכובע לבן מבהיק. שימוש נכון בכלים של עיצוב אתרים לא רק יבטיח קידום בגוגל אלא גם יבטיח חוויית גלישה טובה יותר לבאים בשערי האתר שלכם.

עיצוב אתרים משפיע על קידום בגוגל בכמה אופנים. אחד הפרמטרים שפועלים על קידום בגוגל הוא הידידותיות למשתמש של האתר. אתר שבנוי היטב, בצורה מסודרת ובאופן שמסייע לגולשים להתמצא בו, יזכה למיקום גבוה יותר בתוצאות החיפוש. כדי להבטיח קידום בגוגל יש לעצב את האתר כך שהגולש לא יתקשה למצוא את מה שהוא זקוק לו. עיצוב נכון מבטיח שהגולש לא ילך לאיבוד באתר ויתייאש ממנו. בנייה נכונה של האתר היא בנייה שמותאמת ללקוח ושמבטיחה קידום בגוגל.

כפי שציינו, בעזרת עיצוב נכון הגולש לא הולך לאיבוד באתר, לא מתייאש ממנו ונשאר בו. זמן שהייה ארוך באתר מצד הגולש הוא בעל השפעה גדולה על קידום בגוגל. ככל שהגולש נשאר יותר זמן באתר הוא מראה שהאתר מתאים לו ועונה על הציפיות שלו. קידום בגוגל מבוסס על התאמה של האתר לבקשת החיפוש של הגולש. אם הגולש נשאר באתר הרי שזהו האתר שעונה היטב על בקשת החיפוש שלו ולכן האתר מקבל קידום בגוגל. עיצוב אתרים מסייע בדרכים נוספות, מלבד ידידותיות הממשק, להארכת זמן השהייה של הגולש. על-ידי הוספת מרכיבים שונים ניתן לפתות את הגולש להישאר יותר זמן ולהבטיח לאתר קידום בגוגל. ניתן, לדוגמה, להוסיף קטעי וידאו באתר. הגולש שרוצה לבדוק את התוכן יישאר יותר זמן באתר. צריך לזכור שגולשים רבים הם חסרי סבלנות ולא אוהבים לקרוא ועבורם שילוב של קטעי וידאו יהיה יעיל מאד כדרך להשאיר אותם באתר.

אם נחזור מעט אחורה נוכל לגעת בנקודה נוספת שבה יש קשר חשוב ביותר בין קידום בגוגל ובין עיצוב אתרים. הגולש שנכנס לאתר כלשהו מקבל החלטה במהירות גדולה אם הוא נשאר באתר או חוזר לתוצאות של מנוע החיפוש. כדי להרוויח קידום בגוגל יש לגרום לגולש להתרשם במהירות לחיוב מהאתר ולבחור להישאר בו. מחקרים שונים מראים שזמן ההתלבטות של הגולש קצר מעשרים שניות. בזמן קצר זה יש לפתות את הגולש להישאר ולהרוויח נקודות זכות בשביל קידום בגוגל. עיצוב נכון של האתר – עיצוב מושך עין ומסקרן, נוח לקריאה ראשונית וכזה שמציע מידע זמין בצורה מהירה ובולטת – יכול לגרום לגולש לקבל החלטה להישאר באתר ולא לחזור לדף התוצאות של מנוע החיפוש. גם כך מסייע עיצוב אתרים למטרה של קידום בגוגל.

כלל האצבע שצריך לפעול לפיו כאשר מנסים ליצור קשר חיובי בין עיצוב אתרים ובין קידום בגוגל הוא שיש לפתות את הגולש להישאר באתר ולא לגרום לו להרגשה שהוא נאלץ להישאר בו. קידום בגוגל מבוסס על התאמת האתר לפרמטרים של מנוע החיפוש וזאת ניתן להשיג על-ידי יצירת אתר בנוי היטב שמעניק חוויית ביקור חיובית לגולש שהגיע אליו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161013 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161309 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161163 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16916 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16846 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16761 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16757 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182276 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/171658 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171578 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171409 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171423 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161097 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/161768 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica