חפש מאמרים:
שלום אורח
03.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קידום בגוגל ותוכן איכותי

מאת: אביב יועציםקידום אתרים11/11/2010596 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קידום בגוגל מבוסס על כלים שונים שאחד מהם הוא הטמעת קישורים לאתרים מקודמים בתוכן שמפוזר ברחבי האינטרנט. למעשה, כמות גדולה מאד של תוכן מיוצרת מדי שעה ומדי יום למען המטרה הכללית שנקראת קידום בגוגל. התוכן המשמש למטרות קידום בגוגל הוא מגוון ביותר. ניתן למצוא תוכן למטרת קידום בגוגל ברמות שונות זו מזו. בקצה האחד ניתן למצוא תוכן ברמה ירודה ביותר שכל מטרתו להסוות במילים את הקישור. מאמרים אלה – כפי שנהוג לקרוא לגיבוב מילים סר טעם זה – הם לא יותר ממילים שנאספו במהירות וחוברו יחדיו למשפטים עילגים שכוללים שגיאות כתיב וניסוח. מאמרי קידום בגוגל אלה מוציאים שם רע לכל התחום של קידום בגוגל. מצד שני ניתן למצוא לעיתים מאמרים – שחולקים עם אלה שהוזכרו קודם רק את השם המטעה – שאמנם נועדו למטרות קידום בגוגל אך אינם מהווים עלבון לאינטליגנציה של מי שטורח לקרוא אותם. האמת ניתנת להיאמר שחלק גדול מהתוכן שנכתב למטרת קידום בגוגל אינו אמור להיקרא. עם זאת כיום נעשים ניסיונות להכניס תוכן מסוג זה למקומות שונים שבהם הוא ייקרא. עם הכניסה של תוכן שנועד למטרות קידום בגוגל אל אתרי תוכן לגיטימיים, מתעורר לעיתים כעס כנגד התוכן הזה וגולשים דורשים להרחיק אותו מאתרי תוכן שונים.

אין ספק שכאשר מדובר בתוכן ירוד שמסווה רק בקושי את מטרתו, אין מקום לתוכן כזה באתרי תוכן רציניים. קשה להאמין שחברות קידום בגוגל ידירו את רגליהם מאתרי תוכן שבהם הם יכולים להטמיע קישורים. עם זאת ניתן לצפות שכדי להימנע מגירוש מאתרי תוכן חברות קידום בגוגל יצטרכו לשפר את רמת התוכן שלהם ולספק איכות שתעטוף היטב את הקישור המוטמע למטרת קידום בגוגל. גם תוכן איכותי, יש לומר, זוכה לקבלת פנים זועפת מצידם של הגולשים באתרי תוכן. הם מתלוננים על הכנסת "חומר שיווקי" אל האתר ומוחים על כך. נדמה שגישה זו מוטעית ואפילו נגועה בקורטוב של צביעות.

אנחנו חיים בעולם שבו אמנות מקבלת תמיכה מחברות כלכליות ואירועי תרבות שונים נערכים בחסות של חברה מסחרית. האם גולשים זועפים אלה נמנעים מקונצרט רוק שבו מתנוססים שלטי חסות של חברה מסחרית? האם הם מסרבים לבקר בתערוכה שנערכת בזכות תרומה כספית של חברה מסחרית? האם הם לא צופים באירועי ספורט שאין עמוס מהם בפרסומות? מדוע תוכן שנכתב הודות לתמיכת חברת קידום בגוגל הוא פסול? אם התוכן הוא איכותי יש לבחון אותו רק לפי קנה מידה של איכות. אם בתוכן גם מוטמע קישור שנועד למטרות קידום בגוגל אין הוא שונה מעמוד באינטרנט שיש בו פרסומת או משחק כדורגל, כדורסל או פוטבול אמריקאי שבו יש חסויות ופרסומות של עשרות חברות מסחריות. תוכן איכותי הוא תוכן איכותי גם אם הוא נתמך על-ידי חברה מסחרית שיש לה מטרות עסקיות כשהיא ממנת ומאפשרת את הפרסום של התוכן.

על חברות קידום בגוגל לעמוד באתגר הצפוי להן, כמובן. חברות קידום בגוגל יצטרכו להציע תוכן איכותי באמת שיצדיק את הפרסום שלו באתרי תוכן רציניים ושיהווה יותר מתחפושת של קישורים. מי יודע, אולי חברות קידום בגוגל יהפכו להיות התומכות העיקריות בכתיבה איכותית באינטרנט.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161135 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161428 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161278 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16998 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16951 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16840 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16852 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182534 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/171790 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171696 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171525 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171540 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161205 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/161886 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica