חפש מאמרים:
שלום אורח
25.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קידום בגוגל ואחסון אתרים

מאת: אביב יועציםקידום אתרים11/11/2010520 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הקשר בין אחסון אתרים ובין קידום בגוגל אינו ברור מאליו ולכן צריך להציג אותו ולהכניס אותו למודעות של כל מי שעוסק בתחום של קידום בגוגל. הבחירה בחברת אחסון אתרים ודרכה בשרת שעליו יאוחסן האתר שלנו יכולה להיות בעלת השפעה על קידום בגוגל ביותר מאופן אחד.

הפרמטרים של קידום בגוגל אינם ידועים בצורה מוחלטת וחלק גדול מהפרמטרים של קידום בגוגל הינם משוערים ונובעים ממחקר של התחום וממסקנות שאינן תמיד מבוססות. עם זאת ניתן לקבוע באופן די ברור שחווית הגלישה של המבקרים באתר שלנו משפיעה בצורה משמעותית על קידום בגוגל וככל שהחוויה טובה יותר הרי שיש יותר קידום בגוגל לאתר. חוויה חיובית גם היא קלה להגדרה. גולש מרוצה הוא גולש שיכול לנוע במהירות באתר, שיכול למצוא את האתר בקלות ובאופן קבוע ושחושב שהאתר עונה ביעילות ובקביעות על הצרכים שלו. לקוח מרוצה מהאתר גם יחזור אליו שוב ושוב ובכך יוכיח את ההתאמה של האתר לבקשת החיפוש שלו. ההנחה המקובלת וההגיונית היא שגולשים מרוצים תורמים למטרה של קידום בגוגל ולכן יש להבטיח בכל דרך שהגולשים שמגיעים דרך מנוע החיפוש – שגולשים לאתר מאחת התוצאות שמנוע החיפוש נתן למילת החיפוש שלהם – יהיו מרוצים וישפיעו בצורה חיובית על קידום בגוגל.

אחסון אתרים נכון משפיע על רמת שביעות הרצון של הגולש בשני פרמטרים חשובים. בחירה בשרת אמין מבטיחה שהגולש לא יקבל הודעת שגיאה כשהוא מנסה להגיע לאתר כי השרת נפל. שרת אמין מבטיח שהגולש \ לקוח ימצא תמיד את האתר במקום שלו. צריך לזכור שהודעות שגיאה גורמות להורדת האמינות של האתר ולמנוע קידום בגוגל. מנוע החיפוש מתגמל אתרים אמינים ומעניש אתרים לא אמינים; אתר עם הרבה הודעות שגיאה הוא אתר לא אמין שלא יקבל קידום בגוגל. כדאי גם לחשוב על חבילת התעבורה החודשית שאנחנו בוחרים בחברת אחסון אתרים. במידה ובחרנו חבילה קטנה מדי כדי לחסוך בכסף ונגיע לגבול התעבורה המותר הרי שתפקוד האתר ייפגע קשות והאמינות של האתר תפגע וממילא, שוב, גם קידום בגוגל לא נזכה לראות. כיוון שגם חווית הביקור של הגולש תפגע ייתכן והוא יעזוב במהירות את האתר – פגיעה בזמן השהייה באתר – ואפילו לא יחזור שוב – פגיעה בנאמנות הלקוח. אלה הם שני פרמטרים שכאשר הם תקינים הם מסייעים בתחום של קידום בגוגל וכאשר הם פגומים הם פוגעים בתחום של קידום בגוגל.

גם מהירות הגלישה תלויה בבחירה של השרת ויכולה להשפיע בתחום של קידום בגוגל. מי שמעוניין למשוך לקוחות מקומיים ולכן להשיג קידום בגוגל בגרסה הישראלית שלו צריך לבחור שרת מקומי שיעניק מהירות גלישה מהירה יותר באתר ללקוחות הישראלים. אתר שפונה ללקוחות בחוץ לארץ יעשה בחוכמה אם יבחר שרת במדינה אחרת שמעניק מהירות גלישה טובה יותר לגולשים ממדינות אחרות וגם מעניק קידום בגוגל לאתר במנועי החיפוש בגרסאות המקומיות שאינן ישראליות. בחירת חברת אחסון אתרים בהקשר של קידום בגוגל מחייבת אותנו לדעת קודם כל מהו קהל היעד שלנו ולפי ההגדרה שלו לבחור לנו את החברה המתאימה לאחסון אתרים ואת השרת הנכון. קידום בגוגל מורכב מהרבה פרמטרים ולכן כדאי להשקיע מחשבה בכל פרט כדי להצליח בתחום הזה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161163 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161455 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161300 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161020 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16975 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16862 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16873 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182558 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/171812 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171719 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171546 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171560 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161226 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/161907 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica