חפש מאמרים:
שלום אורח
29.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קידום אתרים בגוגל : אי-אפשר בלי

מאת: אביב יועציםקידום אתרים11/11/2010575 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כפרפראזה על השיר הידוע של הלהקה האירית הבינלאומית 2U: קידום אתרים בגוגל, אי-אפשר איתו ואי-אפשר בלעדיו.

תחשבו על זה ככה. אם כל האתרים בעולם ישתמשו בשירותי קידום אתרים בגוגל הרי שכולם בעצם יישארו במקום שלהם. אם כל האתרים משתמשים בשירותי קידום אתרים בגוגלהרי שהשימוש מבטל זה את זה וכולם נמצאים באותו מקום. זה ממש כמו אליס שרצה עם המלכה האדומה בארץ המראה מהר ככל יכולתה רק כדי לגלות שהיא נשארה במקום. כשהיא מתלוננת על כך בפני המלכה האדומה המלכה אומרת לה שזה הרי ברור. בשביל להישאר במקום צריך לרוץ הכי מהר שאפשר אבל כדי להגיע אנשהו צריך לרוץ אפילו יותר מהר. אם כולם רצים המהירות של קידום אתרים בגוגלהרי שכולם נשארים במקום. אבל אם מישהו רוצה להגיע לאנשהו הוא חייב לעשות אפילו יותר קידום אתרים בגוגל.

כיוון שאי-אפשר בלי קידום אתרים בגוגלהרי שחייבים להשתמש בו אם לא רוצים להישאר מאחור. אבל אם אף אחד לא היה משתמש בשירותי קידום אתרים בגוגלאז אף אחד לא היה צריך אותו. מי שהמציא את הרעיון של קידום אתרים בגוגלבעצם התחיל מרוץ מטורף שאי-אפשר לנצח בו אלא צריך כל הזמו לרוץ בו כדי שלא להישאר מאחור. כולם היו שמחים שלא להשתתף במרוץ של קידום אתרים בגוגל אבל עכשיו שהוא יצא לדרך הרי שכולם חייבים להשתתף בו אפילו אם אין להם תקווה לנצח בו. כיצד אפשר לנצח במרוץ שלא נפסק אף פעם? קידום אתרים בגוגלהוא מרוץ שאין לו קו סיום. זהו מרוץ שבו האופק הוא קו הסיום וככל שרצים אל האופק, האופק ממשיך להתרחק ולהישאר בלתי מושג.

למזלם של מי שמתפרנסים משירותי של קידום אתרים בגוגל, יש אנשים שלא משתתפים במרוץ הזה. בזכות אנשים אלה שנשארים מאוחר, אפשר ליצור מראית עין של ניצחון במרוץ של קידום אתרים בגוגל. מומחי קידום אתרים בגוגל יכולים להצביע על התקדמות ביחס לאתרים הללו שנעלמים במראה האחורית ולטעון שהנה אנחנו מתקדמים במרוץ ומנצחים בו. האמת היא שהאתרים המנצחים לא באמת מתקדמים כמו שהאתרים המפסידים פשוט הולכים אחורה ויוצרים אשליה של התקדמות. לא האתרים שנהנים משירותי קידום אתרים בגוגלהולכים קדימה – הם עומדים במקום; האתרים שלא משתמשים בשירותי קידום אתרים בגוגל הולכים אחורה ונעלמים להם בתהום הנשייה.

כיוון שיש קידום אתרים בגוגל שנעשה בצורה גרועה הרי שיש עוד נקודות ציון שאפשר לראות אותן נשארות מאחור ולטעון לניצחון. יהיה מי שיטען לקונספירציה של חברות קידום אתרים בגוגל שדואגות שכמה מהן יהיו גרועות מספיק בשביל להיכשל ולהוכיח שיש חברות קידום אתרים בגוגל שעושות עבודה טובה. בלי חברות קידום אתרים בגוגל שנכשלות בעבודה שלהן היה ניתן לטעון שכל התחום של קידום אתרים בגוגל הוא אשליה חסרת טעם. הכישלון של חברות מסוימות יוצר את ההצלחה של חברות אחרות. כך נמשך המרוץ הנצחי כשהרצים הכושלים נושרים לאורך המסלול והרצים שנותרים במרוץ יכולים להרגיש כאילו הם מנצחים והריצה שלהם היא לא לשווא. קידום אתרים בגוגל יימשך כל עוד נמשך המרוץ הזה. המרוץ הזה יימשך כל עוד יתקיים קידום אתרים בגוגל.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161013 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161309 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161163 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16916 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16846 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16761 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16757 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182276 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/171658 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171578 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171409 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171423 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161097 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/161768 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica