חפש מאמרים:
שלום אורח
06.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

האם שיווק באינטרנט עובד על עיקרון העדר ?

כולם בונים אתר – אני גם צריך אתר
כולם בפייסבוק – אני גם צריך דף עסק בפייסבוק
כולם משתמשים באינטרנט – גם אני צריך לעשות שיווק באינטרנט

אלה וריאציות שונות שאני שומע מבעלי עסקים על הסיבה שלהם להתחיל להשתמש בשיווק באינטרנט.
מבחינתי, אף אחת מהנ"ל אינה סיבה לגיטימית להתחיל לשווק את העסק באינטרנט.
שיווק באינטרנט הוא בפירוש שיווק במחשבה תחילה, יש וצריכות להיות לך סיבות לגיטימיות ורלוונטיות באמת כדי להפשיל שרוולים ולצאת לדרך שדורשת השקעה עקבית ונחושה.

אנחנו (קייסי קולג') בחרנו באינטרנט כזירת השיווק העיקרית מתוך מחשבה תחילה ובפוסט הבא נציג בפניך את הסיבות שלנו לבחירה הזו, בעיקר כדי שתהיה לך האפשרות לבחון בינך לבין עצמך האם גם לך נכון וכדאי לאמץשיווק באינטרנט כערוץ שיווק מרכזי לעסק שלך.

סיבות לגיטימיות ורלוונטיות לאמץ שיווק באינטרנט כערוץ שיווק מרכזי לעסק שלך:

1. אפשר להגיע להרבה יותר קהל יעד בפחות זמן

שיווק באינטרנט מאפשר הגעה (Reach) לכמויות גדולות, ממש גדולות, בפחות זמן ובפחות תקציב מאשר בכל ערוץ פרסום אחר.
זו עובדה !

עובדה:אחוז הצמיחה החודשי של נכסים וריטואלים עומד 10-15%.
למעשה זה אחד מהענפים הבודדים שבו ממשיכה הצמיחה למרות המשבר הכלכלי שחלף על העולם.
עובדה:מאות אתרים נוחלים הצלחה עסקית מעוררת השראה ולא רק פייסבוק או טוויטר.
מה דעתך על 5min.com היוזמה הישראלית שנמכרה ל- AOL ?

המסר הוא: שיווק באינטרנט עובד, ושיווק באינטרנט קיים כדי לאמץ אותו.

2. המדיה האינטרנטית זמינה ונגישה יותר ויותר

היום יותר מתמיד הפך האינטרנט נגיש ופתוח לכל אדם ברחבי העולם, אתרי רשתות חברתיות, מערכות דיוור אלקטרוני מתקדמות, מערכות ניהול תוכן קלות ופשוטות הפכו את השיווק באינטרנט נגיש לכולם בהשקעה צנועה יחסית.

3. שיווק באינטרנט קובע חוקי מאזן שונים בזירה העסקית

על מאזניים של תקציב שיווק מצד אחד ויכולות הגעה וחשיפה מצד שני, שיווק באינטרנט משנה את חוקי המאזן בזירה העסקית.
לא עוד רק עסקים עם תקציבי ענק יכולים להגיע לפלחי שוק גדולים אלא גם עסקים קטנים עם תקציבים זעומים יכולים להגיע לפלחי שוק גדולים.
התקציב אינו השחקן הראשי בשיווק באינטרנט אלא דווקא הזמן, הנחישות והיצירתיות.
אפשר לראות כדוגמא אנשים כמו גארי וינרשאק, או חברות כמו Blend Tec שהכפילו את המכירות שלהם פי עשר בעזרת השיווק בוידיאו באינטרנט.

גם בישראל יש לא מעט בעלי עסקים שפרצו בצורה חדה ומשמעותית קדימה תודות לשיווק באינטרנט.
מה שרוב האנשים לא יודעים הוא, שיש הרבה יותר אנשים שיצרו לעצמם תזרים הכנסה נאה ויציב בעזרת האינטרנט מאשר אלו המפורסמים והידועים.
המציאות מלמדת שהדרכים בהן אנשים יכולים להתחיל ולבסס את המותג שלהם ברשת תוך כדי עבודה מהמחשב בבית / במשרד הן רבות ומסועפות.
כל מה שנדרש כדי להתחיל הוא ידע (חשוב ואפילו חובה להכיר מראש את שיטת השיווק באינטרנט), נכונות להכיר את הכלים והחלקים הטכניים של המערכת, התמדה, חזון וכמובן גם רצון.

חשוב להבין שבנייה וביסוס מערכת שיווק באינטרנט היא עבודה רב שלבית.
לא מדובר בכסף מהיר או בפיתרון קסם. מדובר בריצה לטווח ארוך.
וכמו שצריך לתכנן ריצה לטווח ארוך, כך צריך לתכנן את מערכת השיווק באינטרנט (על בסיס של ידע כמובן!).
ברגע שמתמקדים בלמידה ובהכרת המערך כולו הן ברמה האסטרטגית והן ברמה הטכנית היכולות שלנו כמשווקים עולות והתוצאות לא מאחרות להגיע.

אם זה מעניין אותך, תוכל להתחיל עם ידע מקצועי בנושא שיווק באינטרנט שמפורסם ללא תשלום במקומות רבים וגם במרכז המידע של קייסי קולג.

 תגיות המאמר: שיווק באינטרנט


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

Kc College (קייסי קולג')- המרכז ליישומי שיווק באינטרנט - המספק לימודי שיווק באינטרנט, קורסים והדרכות לחברות ארגונים ועסקים קטנים. ושירותי שיווק באינטרנט לבעלי עסקים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קייסי קולג'

מאת: קייסי קולג'רשתות חברתיות17/11/10868 צפיות
שיווק ברשתות חברתיות מאפשר לנו להתחבר אחד אל השני ובכך לרקום בעדינות קשרים עסקיים, קשרים עם קולגות וקשרים עם לקוחות פוטנציאליים עתידיים. זו טעות לחשוב ששיווק ברשתות חברתיות הוא שיווק באינטרנט. הבחירה בשיווק ברשתות חברתיות חייבת להיות נגזרת של בחירה רחבה יותר : שיווק באינטרנט ואחד הדברים שחשוב מאוד לקחת בחשבון הוא ששיווק ברשתות חברתיות הוא רק חלק מהשיטה לשיווק באינטרנט...

מאת: קייסי קולג'שיווק באינטרנט17/11/10596 צפיות
פקק בתזרים המזומנים היא בעיה שכיחה אצל בעלי עסקים קטנים אלא שהעובדה הזו לא מנחמת. העובדה הזו מכאיבה מידי יום ביומו והופכת את העיסוק בעסק למטריד, מדאיג ומדיר שינה. אם יש מישהו שלא רוצה להביא לעסק שלו לקוחות חדשים – תביאו אותו אלי. אם יש מישהו שלא רוצה שתזרים המזומנים שלו יפרוץ מהברז – גם אותו תביאו.

מאת: קייסי קולג'שיווק באינטרנט16/11/10729 צפיות
כל כך הרבה ספרים מדברים על המשוואה הזו זמן=כסף. רוברט קיוסקי בספרו אבא עני אבא עשיר נוגע בכך בהרחבה, הוא גם מסביר שהדרך היחידה להתעשר או להגיע לחופש כלכלי אמיתי היא לצאת מהמשוואה הזו. אז מה כל כך חדש, למעשה זו ההבנה הרגשית...

מאת: קייסי קולג'שיווק באינטרנט16/11/10650 צפיות
אנשים רבים שואלים אותי: "האם אחרי שאשתתף בקורס שיווק באינטרנט שלך, אני אדע איך לקדם את האתר שלי ? " או, כשאנחנו מספרים לאנשים על העיסוק שלנו הם אומרים: "אהה אתם מקדמים אתרים" . נראה לי שהסוגיה הזו שווה התייחסות רצינית והגיע העת לפזר את הערפל הסמיך שעוטף את נושא השיווק באינטרנט.

מאמרים נוספים בנושא שיווק באינטרנט

מאת: דניאל מלמדשיווק באינטרנט20/06/182948 צפיות
אחת הבעיות הגדולות ביותר של בעלי עסקים קטנים ובינוניים המבקשים לפרסם את עצמם בערוצים השונים באינטרנט היא, שהבחירות שהם עושים נובעות מנקודת המבט הצרכנית שלהם ולא העסקית

מאת: רן שבירושיווק באינטרנט07/06/171661 צפיות
הספרות המקצועית לצרכנות המקוונת לא הגיעה לרמה מספקת. אף לא מחקר אחד בחן בצורה מקיפה מאפיינים שמעודדים או מדכאים צריכה מקוונת, וכן אף מאמר אקדמי לא בחן כיצד סגנונות החיים של המשתמשים הצורכים באינטרנט משתנים לעומת אלו של המשתמשים שלא צורכים באינטרנט.

מאת: שרון צרפתישיווק באינטרנט18/11/161331 צפיות
כאן נכנס לביטוי קידום אתרים אורגני שיכול לעשות את כל ההבדל בין קיום של לידים חמים לעומת חוסר בלידים באופן גורף.

מאת: שלום כהןשיווק באינטרנט11/05/162209 צפיות
כל מי שמבלה זמן רב מול מסך המחשב, המכשיר הסלולארי או קונסולת המשחק, בוודאי מכיר לא מעט משחקים שמעבר לעובדה שהם ממכרים מאוד, הם גם מהנים ביותר.

מאת: tkidumשיווק באינטרנט14/12/151954 צפיות
אחת השאלות הנפוצות של בעלי עסקים מהו ההבדל בין שיווק לבין מכירות? נמשיל את ההבדל באופן ציורי לעולם החקלאות

מאת: מאיר סוויסה שיווק באינטרנט05/11/152387 צפיות
הובלות בנהריה עם ביטוח חברת הובלות בנהריה מעניקה שירות מקצועי ויעיל ללקוחותיה וברשותה צי רכבי הובלה הכולל משאיות, טנדרים פתוחים וסגורים, מנוף ורכבים נוספים. החברה מציעה שירות הובלות בנהריה ובכל אזור הצפון, ניתן להזמין הובלות לכל רחבי הארץ בתיאום מראש. חשוב להדגיש כי חברת הובלות בנהריה מציעה שירות בהתאם לסטנדרטים גבוהים ומחמירים לכן היא מקפידה לחתום על חוזה עבודה מסודר ומעניקה ביטוח מלא בהעברה

מאת: רוי ורלשיווק באינטרנט09/04/151553 צפיות
Credit cards are a handy way to purchase things without making instant payment. Continue reading this guide in order to get good credit card tips. This gives the credit card issuer the most opportunity to find the person responsible. This will also the best way to make sure that you are not held responsible for too many unauthorized charges. You can usually report fraudulent activity through a simple email or phone call to the credit card company.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica