חפש מאמרים:
שלום אורח
27.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

שיווק באינטרנט - החוליה החסרה בין תזרים מזומנים ולקוחות חדשים

פקק בתזרים המזומנים היא בעיה שכיחה אצל בעלי עסקים קטנים אלא שהעובדה הזו לא מנחמת.
העובדה הזו מכאיבה מידי יום ביומו והופכת את העיסוק בעסק למטריד, מדאיג ומדיר שינה.
אם יש מישהו שלא רוצה להביא לעסק שלו לקוחות חדשים - תביאו אותו אלי.
אם יש מישהו שלא רוצה שתזרים המזומנים שלו יפרוץ מהברז - גם אותו תביאו.

המאמר הבא עוסק בחוליה שמחברת בין לקוחות חדשים לבין הגדלת זרם המזומנים בעסק. בשיווק באינטרנט. האמת היא, שהמאמר הבא עוסק במיוחד ביכולת של השיווק באינטרנט להגדיל את כמות הלקוחות החדשים ובכך להשפיע על תזרים המזומנים.

נתחיל דווקא בהסתכלות על ניהול העסק.
רבים מבעלי העסקים הקטנים חובשים רב הזמן את הכובע של מנהל היצור בעסק.
מאמנים אוהבים לאמן, צורפים אוהבים לצרוף, מרפאים אוהבים לרפא ואומנים אוהבים ליצור.
למרות שזה נשמע פרדוקסאלי, רוב בעלי העסקים הקטנים מעדיפים לעבוד במחלקת הייצור שלהם.
מעת לעת הם חובשים גם את כובע המנהל, את כובע איש המכירות (כשיש למי למכור), את כובע איש הכספים אבל לרוב, לרוב הם ידחו כמה שאפשר לחבוש את כובע איש השיווק.

תרשמו לעצמכם: השיווק הוא החמצן של העסק.

בלי שיווק אין אנשים שאפשר לסגור איתם עסקאות, אין סיבה לעבוד במחלקת הייצור, אין מספרים חיוביים במחלקת הכספים.
תפקידו של איש השיווק בעסק הוא קודם כל להביא קהל לקוחות פוטנציאלי למעמדי מכירה. לכן, הקצאת משאבים לשיווק זה לא קשור להעדפה או אהבה, זה קשור לצורך חיוני של העסק. שיווק הוא נתח שצריך לקבל בין 30%-40% מעוגת הזמן של העסק.

שיווק יכול להתקיים בערוצים שונים. ערוצי השיווק המסורתיים הם: טלויזיה, רדיו, עיתונות.
ואילו ערוץ השיווק תואם העידן החדש הוא: שיווק באינטרנט.

שיווק באינטרנט הוא אחד מערוצי השיווק האידיאליים ביותר לעסקים קטנים.
בעיקר כי מאפיין אותו צורך בתקציב נמוך לעומת מימון ערוצי השיווק המסורתיים.

הם באים אליכם אתם לא הולכים אליהם

מה נעים לכם יותר: לעשות שיחות טלפון קרות, לרדוף אחרי קונים, לשכנע אותם לקנות או,
לקבל פניות מלקוחות בשלים לרכישה, לפתח ערוצי תקשורת עם לקוחות פוטנציאליים שמחפשים את המוצר או השירות או הידע שיש ברשותכם ?
אנחנו די בטוחים שהתשובה היא 2, אנחנו לפחות מעדיפים את זה ככה, ואנחנו די משוכנעים שככה יהיה נעים גם לפחות ל 90% מכלל בעלי העסקים.

נקודת המוצא בעבודה בשיווק באינטרנט שונה מהשיווק בערוץ המסורתי: התפקיד שלכם כמשווקים הוא להימצא על ידי הלקוחות הפוטנציאליים שלכם. להימצא ולא ללכת לחפש.

כדי ליהנות מלקוחות חדשים ולהגדיל את תזרים המזומנים נדרשת מערכת שיווק באינטרנט שהתפקידים המרכזיים שלכם בה הם:

1. לבחור לעצמכם בסיס אם בו יהיה חלון ראווה למוצרים / שירותים שלכם ולמומחיות שלכם. זה יכול להתבטא בצורת אתר שיווקי, זה יכול להיות דף עסק עם עמוד נחיתה שיווקי וזה יכול להיות בלוג וורדפרס שיש בו גם עמודי מכירה מקצועיים.
2. להניע תנועה של גולשים אל האתר שלכם
3. לבנות מערכת מכירות משכנעת שתמיר את הגולשים המבקרים באתר ללקוחות משלמים.

כאשר תלמדו איך ליצור תנועה לכל אתר אינטרנט שתרצו... ותתמחו ברזי ההמרה, תגלו שאתם ממש יכולים לראות איך הקונים זורמים אליכם ורק מבקשים עוד מידע על המוצרים / שירותים שלכם (וכמובן מתעניינים ברכישה).

כאשר לומדים איך להמיר כל מועמד ללקוח, בין אם חינמי ובין אם משלם (לא כל המרה צריכה להניב עסקה, לעיתים כתובת המייל של הגולש היא כל מה שדרוש לכם) בעצם יוצרים תזרים קבוע של לידים  ולקוחות לעסק. הקומבינציה של שלושת העקרונות הללו, הם הבסיס לדרך שבה עסקים מתפתחים ומגדילים את היקף המכירות בעזרת שיווק באינטרנט.

 תגיות המאמר: שיווק באינטרנט


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

Kc College (קייסי קולג')- המרכז ליישומי שיווק באינטרנט - המספק לימודי שיווק באינטרנט, קורסים והדרכות לחברות ארגונים ועסקים קטנים. ושירותי שיווק באינטרנט לבעלי עסקים.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת קייסי קולג'

מאת: קייסי קולג'רשתות חברתיות17/11/10881 צפיות
שיווק ברשתות חברתיות מאפשר לנו להתחבר אחד אל השני ובכך לרקום בעדינות קשרים עסקיים, קשרים עם קולגות וקשרים עם לקוחות פוטנציאליים עתידיים. זו טעות לחשוב ששיווק ברשתות חברתיות הוא שיווק באינטרנט. הבחירה בשיווק ברשתות חברתיות חייבת להיות נגזרת של בחירה רחבה יותר : שיווק באינטרנט ואחד הדברים שחשוב מאוד לקחת בחשבון הוא ששיווק ברשתות חברתיות הוא רק חלק מהשיטה לשיווק באינטרנט...

מאת: קייסי קולג'שיווק באינטרנט16/11/10743 צפיות
כל כך הרבה ספרים מדברים על המשוואה הזו זמן=כסף. רוברט קיוסקי בספרו אבא עני אבא עשיר נוגע בכך בהרחבה, הוא גם מסביר שהדרך היחידה להתעשר או להגיע לחופש כלכלי אמיתי היא לצאת מהמשוואה הזו. אז מה כל כך חדש, למעשה זו ההבנה הרגשית...

מאת: קייסי קולג'שיווק באינטרנט16/11/10665 צפיות
אנשים רבים שואלים אותי: "האם אחרי שאשתתף בקורס שיווק באינטרנט שלך, אני אדע איך לקדם את האתר שלי ? " או, כשאנחנו מספרים לאנשים על העיסוק שלנו הם אומרים: "אהה אתם מקדמים אתרים" . נראה לי שהסוגיה הזו שווה התייחסות רצינית והגיע העת לפזר את הערפל הסמיך שעוטף את נושא השיווק באינטרנט.

מאת: קייסי קולג'שיווק באינטרנט16/11/10697 צפיות
אנחנו (קייסי קולג') בחרנו באינטרנט כזירת השיווק העיקרית מתוך מחשבה תחילה ובפוסט הבא נציג בפניך את הסיבות שלנו לבחירה הזו, בעיקר כדי שתהיה לך האפשרות לבחון בינך לבין עצמך האם גם לך נכון וכדאי לאמץ שיווק באינטרנט כערוץ שיווק מרכזי לעסק שלך.

מאמרים נוספים בנושא שיווק באינטרנט

מאת: דניאל מלמדשיווק באינטרנט20/06/183092 צפיות
אחת הבעיות הגדולות ביותר של בעלי עסקים קטנים ובינוניים המבקשים לפרסם את עצמם בערוצים השונים באינטרנט היא, שהבחירות שהם עושים נובעות מנקודת המבט הצרכנית שלהם ולא העסקית

מאת: רן שבירושיווק באינטרנט07/06/171683 צפיות
הספרות המקצועית לצרכנות המקוונת לא הגיעה לרמה מספקת. אף לא מחקר אחד בחן בצורה מקיפה מאפיינים שמעודדים או מדכאים צריכה מקוונת, וכן אף מאמר אקדמי לא בחן כיצד סגנונות החיים של המשתמשים הצורכים באינטרנט משתנים לעומת אלו של המשתמשים שלא צורכים באינטרנט.

מאת: שרון צרפתישיווק באינטרנט18/11/161359 צפיות
כאן נכנס לביטוי קידום אתרים אורגני שיכול לעשות את כל ההבדל בין קיום של לידים חמים לעומת חוסר בלידים באופן גורף.

מאת: שלום כהןשיווק באינטרנט11/05/162231 צפיות
כל מי שמבלה זמן רב מול מסך המחשב, המכשיר הסלולארי או קונסולת המשחק, בוודאי מכיר לא מעט משחקים שמעבר לעובדה שהם ממכרים מאוד, הם גם מהנים ביותר.

מאת: tkidumשיווק באינטרנט14/12/151977 צפיות
אחת השאלות הנפוצות של בעלי עסקים מהו ההבדל בין שיווק לבין מכירות? נמשיל את ההבדל באופן ציורי לעולם החקלאות

מאת: מאיר סוויסה שיווק באינטרנט05/11/152407 צפיות
הובלות בנהריה עם ביטוח חברת הובלות בנהריה מעניקה שירות מקצועי ויעיל ללקוחותיה וברשותה צי רכבי הובלה הכולל משאיות, טנדרים פתוחים וסגורים, מנוף ורכבים נוספים. החברה מציעה שירות הובלות בנהריה ובכל אזור הצפון, ניתן להזמין הובלות לכל רחבי הארץ בתיאום מראש. חשוב להדגיש כי חברת הובלות בנהריה מציעה שירות בהתאם לסטנדרטים גבוהים ומחמירים לכן היא מקפידה לחתום על חוזה עבודה מסודר ומעניקה ביטוח מלא בהעברה

מאת: רוי ורלשיווק באינטרנט09/04/151578 צפיות
Credit cards are a handy way to purchase things without making instant payment. Continue reading this guide in order to get good credit card tips. This gives the credit card issuer the most opportunity to find the person responsible. This will also the best way to make sure that you are not held responsible for too many unauthorized charges. You can usually report fraudulent activity through a simple email or phone call to the credit card company.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica