חפש מאמרים:
שלום אורח
13.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מוהל

מאת: מרטיןבריאות גברים21/11/2010983 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

;}

מוהל:

מוהל בישראל ובדת היהודית ממלא תפקיד מלא באחריות בין אם אחריות רפואית ובין אם זו אחריות דתית. תפקידו של מוהל הוא לברך על הוולד ממין הזכר ביום השמיני להיוולדו ולהכניסו אל מצוות ברית המילה, המצווה שציווה ה' את אברהם אבינו. מוהל מבצע ברית מילה לא רק בתינוק ביום השמיני להיוולדו אלא גם אם אדם רוצה להתגייר. כאשר אדם מדת שונה מבקש גיור אחד הדברים שהוא מתבקש לעשות מהרבנות הראשית היא לבצע ברית מילה ע"י מוהל שהוסמך על ידי רב.

קיים גם כן מוהל רפואי שלרוב הוא דוקטור לאורולוגיה, אותו דוקטור מוסמך גם כן לבצע ברית מילה ותפקידו זהה לתפקיד מוהל, לרוב נפוץ בארצות זרות תפקידו של רופא מוהל מאחר שבשנים האחרונות גם בדתות שונות שדתם לא מחייבת ברית מילה מבקשים הורים רבים למול את ילדם ממניעים רפואיים. ידוע כי כאשר מוהל מבצע ברית מילה הוא חותך את עורלתו של הרך הנולד, דבר הגורם לצלקת שבעקבות זאת כלי הדם מתכווצים באזור הצלקת וזהו דבר שגורם להפחתה בסיכונים לחלות במחלות מין.

במדינתנו אין צורך ברישיון לביצוע ברית מילה מלא, מה שכן, מוהל מוסמך הוא מוהל שקיבל אישור מהרבנות הראשית לבצע ברית מילה, הסמכה זאת נעשית על ידי הרבנות ועל ידי משרד הבריאות הארצי אך לצורך קבלת ההסמכה על אותו מוהל להמציא המלצות וגם כן אישור שניתן על ידי מוהל מוסמך שהיה נוכח בביצוע שלושים בריתות מילה ואף יותר בנוסף על כך צריך הוא אותו מוהל המבקש את ההסמכה להציג אישור רפואי המראה כי הוא כשיר להיות מוהל ולבצע את אותו תהליך כירורגי לכל דבר, לאחר שעבר המוהל את התהליכים הללו צריך מוהל לעבור מבחנים הלכתיים הקשורים לברית מילה ולאחר מכן יעבור מוהל מבחן רפואי מקיף שאותו יבחן על ידי מומחים בתחום האורולוגיה והפלסטיקה ורק לאחר שעבר את השלב הזה יוכל לקבל תעודה של מוהל בעלת הסמכה רפואית.

מוהל אם כך הוא תפקיד מלא באחריות שאין משרד הבריאות מקל עימו ראש. מומלץ מאוד לזוגות המבקשים לקבל שירות של מוהל לקבל המלצות על אותו מוהל מאנשים שהם מכירים ובלי להתבייש כלל לבקש מהמוהל גם כן אישור רפואי ממשרד הבריאות שמאשר את תפקידו. מוהל שלא מבצע את תפקידו כראוי יש על כך השלכות בריאותיות ומסוכנות גם, מהילה שלא נעשית על ידי מוהל מוסמך יכולה לגרום לדימום בלתי פוסק ואפילו לצלקות לא רצויות לכן בקבלת שירותיו של מוהל אין צורך בהקלת ראש אלא בבדיקת המלצות ושאילת שאלות.

 תגיות המאמר: מוהל


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

ריהוט גן

פרילנסרים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מרטין

מאת: מרטיןפרסום באינטרנט13/07/111324 צפיות
אחד הדברים שאני מאוד אוהב לציין כאשר אני מגיע להרצאות בפני קהל שמעוניין באמת לדעת מהו שיווק זה העובדה שבישראל אין מספיק אנשים שחושבים איך ניתן להקל על החיים של האנשים. עובדה, מדינה שבה הכול הולך כל כך קשה והבירוקרטיה היא כבדה עד כדי כך, כנראה שזה בהחלט חסר.

מאת: מרטיןעיצוב גרפי04/07/111226 צפיות
אחד הדברים המורכבים ביותר שבדרך כלל אנשים נתקעים בהם זה בחירה נכונה של מוצרי דפוס. הסיבה לכך היא שלא כל דבר שנראה לנו יפה הוא גם הדבר הנכון. אם למשל אני עוסק בתחום האנרגיה הירוקה והצבעים שהכי נראים לי יפים ומתאימים לצורך כרטיס הביקור זה שחור ולבן, ככל הנראה יש לי בעיה גדולה של התאמה בין מה שאני אוהב לבין מה שאני צריך.

מאת: מרטיןעסקים מקוונים16/06/111073 צפיות
קידום אתרים בגוגל- קישורים ממומנים או קידום אורגני. אחת השאלות הנפוצות ביותר שיוצא לי לשמוע היא האם לבחור בדרך של קישורים ממומנים או לבחור בקידום אתרים בגוגל, כאשר הכוונה היא לקידום אורגני בתוצאות החיפוש. למען האמת, הלקוחות בדרך כלל מחפשים תשובה שהיא יותר טובה פשוט. זה לא עובד ככה, אין תשובה יותר טובה או יותר נכונה, יש רק תשובה יותר מתאימה למקרה הספציפי

מאת: מרטיןמשחקים באינטרנט16/06/111109 צפיות
שלום לקוראים, אם יש כאלו. היום אני רוצה לדבר על נושא סבוך מאוד שלא נראה כזה על פני השטח. הנושא הוא קידום אתרים בגוגל של אתרי עורכי דין. זה עושה רושם כאילו זה רגיל לחלוטין, אך יש כאן בעיה רצינית מאוד. הדברים הם לא כמו שהם נראים בכלל. למה הכוונה? בתחום עורכי הדין יש תחרות שהיא ממש לא פרופורציונלית למספר הלקוחות הקיים שצריך את השירותים שלהם.

מאת: מרטיןשיווק באינטרנט16/06/11973 צפיות
בשנים האחרונות מספר רב של חברות ובתי עסקים משתמשים במנועי החיפוש שבאינטרנט לצורך מינוף וגידול אופקי של חברתם. קידום אתרים בגוגל מספק כיום תשתית לפרסום ומינוף של חברות רבות בארץ ובעולם. קידום אתרים בגוגל מספק לחברות ובתי העסק השונים מקור לחשיפה מקסימאלית לקהל לקוחות פוטנציאלי.

מאת: מרטיןקידום אתרים16/06/11968 צפיות
שלום רב, אנחנו מתמחים בשירותי קידום אתרים לעסקים קטנים ובינוניים. מה שהופך אותנו למומחים בקידום אתרים לעסקים, זה העובדה שאנחנו מגיעים מניהול עסקים קטנים(כל מי שעובד בחברתנו, עבד בעבר או היה בעלים של עסק קטן בתחום כזה או אחר), בתור חברת קידום אתרים לעסקים קטנים, שהיא עסק קטן בעצמה, אנחנו מבינים את הקשיים בלהיות בעל עסק קטן או בינוני.

מאת: מרטיןתכשיטים03/06/111346 צפיות
היום אני רוצה להיות הסנגור של אחד התכשיטים המדהימים ביותר שקיימים בעולם שלנו וזה היהלום. יהלומים הם אבנים מדהימות בעלי תכונות שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר ובשום חומר אחר בעולם. בואו נתחיל מהדבר הגדול ביותר: אתם מכירים את המשפט המפורסם ביותר שקיים בכל השפות המוכרות לאדם

מאמרים נוספים בנושא בריאות גברים

מאת: אבי דוידיבריאות גברים10/07/161236 צפיות
המלצה על מוצרי אלטמן האיכותיים להכנת מערכת החיסון ושאר מערכות הגוף לקראת וירוסים של חורף.

מאת: יוני ברקבריאות גברים22/10/143091 צפיות
גברים רבים סובלים מבעיות אין אונות המונעות מהם להגיע לזקפה מלאה, או לשמר אחת כזאת לכל משך זמן קיום יחסי המין נדרשים לפנות אל הרפואה הקונבנציונלית בכדי שתסייע להם בפתרון הבעיה. בשנים האחרונות עם צמיחת טרנד הרפואה האלטרנטיבית ישנה חזרה אל המקורות, אל שורשי הצמחים והחומצות הטבעיות המעניקות לגוף את המזור אליו הוא מייחל.

מאת: עידן עסיסבריאות גברים02/10/142479 צפיות
על מנת להכנס להריון צריך להיות לגבר לפחות 40 מיליון זרעונים לשפיכה. יותר מ 40% מהזוגות שאינם יכולים להביא ילדים אינם יכולים בגלל בעיות עם הזרע של הגבר.

מאת: ג.ט קראוןבריאות גברים13/08/143265 צפיות
האם אתה לא מרוצה מהגובה שלך? האם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך?, הוספת גובה,הגבהה,רוצה עוד ס"מ? ,נמוך מדי? ,להגביה את עצמי.. כיצד ניתן לשנות את זה אם אתה לא מרוצה עם הגובה שלך, מאמר זה מכיל כמה עצות מועילות על איך להגדיל את הגובה. האפשרויות שלך לגרום לך להגביה את עצמך ,עשוי להשתנות בהתאם לגיל שלך, אבל יש שיטות המשותפות לכולם שיכולות לגרום לך להיראות גבוה יותר ולהרגיש טוב יותר

מאת: משה מסחרבריאות גברים20/03/148932 צפיות
מסאג' לגבר פעם נראה היה כאילו רק גברים שנפגעו תוך כדי משחק הכדורגל מקבלים עיסוי מיידי מהמטפל הקבוצתי, ולא ראינו גברים רבים שמחפשים מסאג' לגבר סתם ככה כדי להרגיש טוב יותר. גם אם סבלו ממתח וכאב באזור הצוואר או הגב התחתון..

מאת: davidi aharonovichבריאות גברים10/03/147947 צפיות
שאיבת שומן היא ניתוח שעוברים רבים ומטרתו להסיר גדלי שומן עקשניים שאינם מוסרים באופן סטנדרטי בעזרת פעילות גופנית או דיאטה.

מאת: eli levyבריאות גברים27/11/138480 צפיות
במקרים בהם הגידול הסרטני בבלוטת הערמונית מחייב כריתה, יש צורך בניתוח, שאם לא כן עלול הסרטן להתפשט לאברים הסמוכים ולרקמות הסמוכות. כריתה מגבירה את סיכויי ההחלמה במקרים של סרטן מתקדם, ומסייעת במניעת התפשטות גרורתית

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica