חפש מאמרים:
שלום אורח
27.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

הסרת שיער בלייזר – נקודות למחשבה בטרם החלטה

מאת: נטתיקהסרת שיער06/12/2010800 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

לא עוד התייסרות בכאבי מריטה. לא עוד שימוש בשעווה חמה ובסמרטוטים. לא עוד פינצטות דוקרות. לרשותכם, לשירותכם ולרווחתכם: שיטה קלה, פשוטה, שאינה גורמת לכאבים ולתופעות לוואי - הסרת שיער בלייזר. קרן לייזר היא קרן אור. היא חודרת אל השכבה התת-עורית ומשמידה את שורשי השיער. הפעולה היא, אכן, פעולה כירורגית. היא ממוקדת רק באזור שבו היא אמורה לפעול. היא אינה משפיעה על חלקי העור הסמוכים למקום הטיפול. הם נותרים מחוץ לטווח ההשפעה. מאחר שמדובר בפרוצדורה רפואית (יש המכנים אותה טיפול ויש המכנים אותה ניתוח), יש להתייעץ לפני ההחלטה על תחילתה עם רופא עור.

יש סוגים שונים של מכשירי הסרת שיער בלייזר. לא כל מכשיר מוגדר כמכשיר רפואי, אשר לצורך השימוש בו נדרשת הסמכה רפואית מקצועית. יש גם מכשירים קוסמטיים. לפני תחילת טיפול הסרת שיער בלייזר זכותכם לבקש מידע מפורט - וחובת המבוקשים לספק לכם אותו - על אודות סוג המכשיר ומיומנות המשתמשים בו. רבים מעדיפים לעבור את הטיפול במכון גדול הנמצא במרכז רפואי מוכר ובעל שם, המצוי תחת פיקוח ובקרה. מאחר שכמו בתחומים רבים אכן, 'אין חכם כבעל ניסיון', עדות ממקור ראשון של מי שהתנסו בשיטה של הסרת שיער בלייזר עשויה לספק לכם הוכחה למידת הצלחתה.

הסרת שיער בלייזר - הכמות והמחיר

חשוב ביותר לברר ולוודא לפני תחילת סדרה של טיפולים, מה היא הכמות הנדרשת, אשר בסיומה אתם אמורים להיווכח בתוצאותיה. איש אינו יכול לערוב לכם שבחלק הגוף שבו בוצעה הסרת שיער בלייזר לא תיווצר אף לא שערה אחת, אבל ודאי שאיש מכם לא ירצה להיוותר מאוכזב ומתוסכל ממנה. כדי לא למצוא עצמכם, לחרדתכם, שתוצאות ההסרה הפוכות מההבטחה הגלומה בה ובמקום איבר חלק תגלו איבר שקצב צמיחת השיער בו לא הואט אלא הואץ - דאגו שהמכון שבו מתבצע הטיפול פועל תחת כללים מחמירים של החברה המבטחת. כמו כן בררו היטב, מה קורה במקרה שהתוצאות אינן משביעות את רצונכם ואין עדות מוחשית להיעלמות השיער.

מכוני הסרת שיער בלייזר רבים מתחרים על כיסם של המשוועים לשוות לעצמם מראה חלק. ברשת האינטרנט מציעים ומציגים רבים מהם את עצמם לשירותכם. ריבוי המכונים עשוי לשרת אתכם ולפעל לטובתכם. בקשו הצעות מחיר אחדות, השוו בניהן. נצלו את התחרות להתמקחות על המחיר. המחיר תלוי בעיקר בכמות הטיפולים, אזורי גוף, סוג השער והעור וכן האם מדובר על הסרת שיער לנשים או לגברים.

 שעה קלה של הפוגה לאחר הסרת שיער בלייזר

משך טיפול הסרת שיער בלייזר תלוי באזור שממנו מבקשים להסירו. ככל שהאזור מצומצם יותר - הזמן שיידרש להסרת השיער ממנו יהיה קצר יותר. אף שלא צפויות, כמשוער, תופעות לוואי כל שהן, והיות שסביר להניח שלאחר הטיפול תוכלו להמשיך בשגרת יומכם, מומלץ לכם לא להיחפז אל מלאכת יומכם. העניקו לעצמכם זמן קטן להירגעות ולהרפיה. לא מדובר בטיפול טראומתי המחייב זמן להתאוששות אבל היות שטיפול הסרת שיער בלייזר הוא טיפול כירורגי פולשני (אף שפלישתה של קרן האור היא רכה ביותר), אתם עשויים לחוש עייפות קלה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נטתיק

מאת: נטתיקצרכנות27/06/13715 צפיות
מדריך מצוין שיסייע לכם לבחור אוזניות ספורט שעונות על הצרכים האישיים שלכם...

מאת: נטתיקצרכנות19/01/13630 צפיות
איזה פונקציות ניתן למצוא בדיבוריות לרכב? המדריך שחובה לקרוא טרם בחירה דיבורית איכותית לרכב.

מאת: נטתיקצרכנות12/01/131451 צפיות
מוסיקה היא חלק בלתי נפרד מכל פעילות גופנית ממושכת. בזכות המדריך הבא תוכלו לבחור את האוזניות הטובות ביותר לפעילות הגופנית, בהתאם לצרכים שלכם.

מאת: נטתיקצרכנות18/09/12662 צפיות
מדריך אובייקטיבי אשר יסייע לכם לבחור דיבורית איכותית לאייפון. המדריך מתאים גם עבור דיבורית לרכב וגם עבור בלוטוס לאוזן.

מאת: נטתיקמחשבים ניידים14/07/12874 צפיות
עולם העסקים המודרניים כבר אינו מתנהל בין ארבעת כתלי המשרד. כיום כדי להצליח צריכים אנשי עסקים להיות ניידים, ולהגיע לכל מקום במהירות עם כל המידע הדרוש. מחשב נייד לעסקים הוא הכרח של ממש, אך לא כל מחשב נייד מתאים למשימה. בין הדרישות הרבות שצריך מחשב נייד לעסקים למלא אפשר למנות כמה דרישות בסיסיות והן ביצועים, נוחות, עמידות ואבטחה.

מאת: נטתיקבניין ואחזקה - כללי16/03/12894 צפיות
יואל יפרח ואהרון אטדגי מקימים את פרויקט "אהבה ראשונה" בחלק הצפוני החדש של "חצור הגלילית".

מאת: נטתיקקניות 03/01/12895 צפיות
השימוש במצלמות פילם כבר אינו מנת חלקו של הצרכן הממוצע בשל השימוש ההולך וגובר במצלמות דיגיטליות זולות ופשוטות לשימוש. אחד היתרונות הבולטים של מצלמות אלו הוא הקלות שבצפייה בתמונות, ללא צורך בפיתוח הפילם. יחד עם זאת, תליית תמונות של משפחה וחברים עדיין אהובה על רבים שמעוניינים ולהמשיך לעשות זאת אך מתקשים בכך כיוון שמדובר על תמונות הנמצאות במחשב. בדיוק לשם כך מיועדת מסגרת תמונות דיגיטלית.

מאמרים נוספים בנושא הסרת שיער

מאת: דניאל מלמדהסרת שיער20/06/1812616 צפיות
טיפולי הסרת שיער בלייזר יכולים לסייע באופן יעיל מאוד לנשים ולגברים ליהנות מגוף חלק ללא שיער. בניגוד לטיפולי הסרת שיער בשעווה או באמצעים אחרים כאשר מורידים שיער בלייזר אז הגוף נשאר חלק ללא שיער למשך תקופת זמן משמעותית מאוד ואפילו לצמיתות.

מאת: SEOMANהסרת שיער14/04/182584 צפיות
אילו טכנולוגיות מתקדמות להסרת שיער יכולות לסייע לנו להיפטר מהשיער שאינו רצוי בימינו? המרכז לטכנולוגיה אסתטית מסייע לנו להבין, אילו מכשירי הסרת שיער קוסמטיקאיות צריכות להשתמש ומהן הסגולות של כל אחד מהמכשירים?

מאת: eliadהסרת שיער06/12/141531 צפיות
טיפולי הסרת שיער בלייזר עברו הוזלה משמעותית בשנים האחרונות עם כניסת שחקנים חדשים לשוק.

מאת: שימרית הראלהסרת שיער21/10/141692 צפיות
המאמר הבא מפרט את כל הסודות באשר לטיפולי הסרת שיער והעובדות הלא מדוברות בעיתונים ובמגזינים המוכרים. כל הפרטים עליהם לא העזתם לשאול מובאים אליכם בשורות הבאות

מאת: ניסים רנדהסרת שיער16/07/143131 צפיות
תעשיית סכיני הגילוח יכולה להמשיך לחיות על חשבוננו אם נבחר להישאר בתחומים המוכרים מאז (כמעט) קדמת דנא. ההתפתחות הטכנולוגית בתחום כנראה שחושבת אחרת, ומציעה כיום כמה אפשרויות מהן את יכולה לבחור את השיטה המתאימה לך ביותר כדי להסיר את שיערך לצמיתות.

מאת: ליאורהסרת שיער02/07/143485 צפיות
הסרת שיער בלייזר מאפשרת להסיר שיער לצמיתות באזורים שונים בגוף. חשוב שמכשירי הסרת שיער בלייזר יהיו מאושרי ה- FDA האמריקאי (מנהל המזון והתרופות האמריקאי), ומשרד הבריאות הישראלי. יש מגוון של מכשירים, שמאפשר התאמה אישית, בהתאם לנתונים של כל מטופלת ומטופל.

מאת: ליאת לזרהסרת שיער26/02/147480 צפיות
אין ספק שקדמת הטכנולוגיה הביאה אין סוף שנויים והמצאות שמקלות על חיינו ביומיום, אחד מהמצאות הנ"ל הם המכשירים להסרת שיער.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica