חפש מאמרים:
שלום אורח
28.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

טיפים פרסום חינם – חסרונות

1. הקמת אתר אינטרנט באתרים המאפשרים הקמה בחינם. ברור לכולכם שאיןמתנות חינם. על מנת להקים אתר צריך ידע לא קטן למרות שמוצגת בפניכם מערכתניהול שגם היא מסובכת למי שלא מבין בתחום. חשוב לא פחות הוא כיצד לכתובבאתר, מה הם מונחי החיפוש הנדרשים לאתר, היכן ואיך לשתול את מונחי החיפוש,אתם תלויים בגרפיקה מובנית שלא מעט מאלו שבנו שם את האתר משתמשים בה ואםתרצו לשדרג העלות תגיע לאלפי שקלים, אין אחריות על האתר, בעלי האתר יכוליםיום אחד להחליט להוריד אותו וכל עמלכם היה לשווא, לעיתים שם המתחם הוא שלחברת האתרים ולא שלכם. ההצעה שלנו היא –  בחרו חברה להקמת אתרים, שלמו להםבהתאם והמשיכו בעסקכם שבו אתם המבינים.

2. פרסום חינם באינדקסיםחינמיים – על מנת לרשום את העסק באינדקס יש צורך בהבנה כיצד לרשום, מה הםמונחי החיפוש הנדרשים, קיימים עשרות אתרים שכאלו ולרשום את העסק בכולם זהמספר ימי עבודה רצופים. לא חבל לכם על הזמן? את הזמן הזה תשקיעו בעסק שלכםובו תרוויחו יותר.
3. פרסום חינם באתרי מאמרים – מאמרים צריך לדעתלכתוב. לא כל אחד יודע. צריך לדעת קודם כל לאתר את מונחי החיפוש הרלוונטייםלעסקכם וישנן שיטות מגוונות שרק בעלי מקצוע מכירים אותם, לדעת לכתוב בשפהרהוטה תוך כדי שתילת מונחי החיפוש הרלוונטיים, לדעת להציג את עסקכם באופןאובייקטיבי, כתיבת מאמר בצורה רצינית הוא תהליך שלוקח זמן, מאמר אחד לאמספיק, צריך מספר מאמרים. כמו שאמרנו זמן הוא כסף. נצלו את הזמן הזה לביסוסעסקכם וקחו בעלי מקצוע שיכתבו עבורכם.

4. פרסום חינם בעתהחלפת קישורים – קישורים ניתן להחליף הן בקישורים ישירים והן בקישורים צדשלישי. מי שלא מתמצא בכך כדאי שלא יתחיל אחרת רק יגרום נזק לאתרו. החלפתקישורים זה תהליך ארוך הכולל מציאת אתרים דומים, יצירת קשר עם בעלי האתריםשבעצם לא מטפלים באתר אלא מעסיקים בעל מקצוע בתחום, חלק מהקישורים נבניםבהחלפת מאמרים עם קישורים בתוכם בין אתרים שונים. זה נושא מורכב ולא פשוטהמצריך סבלנות וזמן. אם יש לכם זמן מיותר לימדו את הנושא ובצעו זאת. לדעתנותשאירו את הנושא למקדמי אתרים שזה מקצועם.

5. פרסום חינם בפייסבוק – מי שלא מתמצא בנושא כדאי שלא יתחיל בכך. להקים חשבון בפייסבוקזה דבר לא מסובך במיוחד. מאידך, לנהל את האתר זה כבר דבר אחר. איך לכתוב,איזה חומרים להכניס לאתר, איך ליצור קהל אוהדים, כמה פעמים בשבוע צריךלהכניס נושא חדש. דבר זה דורש מכם את מלא תשומת הלב וזמן לא מועט. החליטובעצמכם אם זה שווה לכם. לא נראה לנו שבעל עסק שבדרך כלל לא מבין בתחום יוכללמצוא את הזמן והידע לפתוח חשבון בפייסבוק ולנהל את האתר. תנו זאתלמקצוענים שזה תחום עיסוקם.

6. פרסום חינם בפורומים – קיימים עשרות פורומים בנושאים שונים ומגוונים וכל בעל עסק יוכללמצוא את הפורום המתאים לו. מאידך,המעקב אחרי הפורומים, ההתייחסות לנכתבבהם, הזמן שצריך להשקיע, כל זה גוזל מכם את הזמן שבו בעצם אתם צריכיםלהשקיע בעסק שלכם. אם יש לכם זמן, ניחא. אם אתם עסוקים רוב הזמן בעיסקכם,וותרו על הפורומים. במקום זאת השקיעו עוד מאמץ בעיסקכם. זה חשוב יותר.

מעבר לכל האמור לעיל ישנן כמובן גם יתרונות לפירסום בחינם ועל כך במאמר אחר.
בכל מקרה שיהיה לכם בהצלחה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

איי ווב - הקמת אתרים לעסקים

מה אנחנו עושים בשביל העסק שלך ב-eyeweb? 
אנו עוסקים ב-בניית אתרים לעסקים, קידום אתרים, פרסום באינטרנט ושיווק באינטרנט.
בונים אתרים פשוטים שגוגל אוהב!
נותנים לך שרותי אינטרנט המתאימים בדיוק לעסק שלך.
משלבים לך בניית אתר, קידום אתר שיווק האתר ופרסום על ידי רשת האתרים שלנו.
כשאתה בונה אתר אצלנו, תוכל להתחיל בקטן ולגדול עם הזמן ועם העסק שלך. 
אצלנו תוכל לקבל את כל שרותי הבניה, השיווק והקידום של העסק שלך תחת קורת גג אחת.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת eyeweb - בניית אתרים לעסקים

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםנשירת שיער21/03/12962 צפיות
את נשירת השיער אין לנו דרך לעצור, מקסימום להאט קצת. אבל אנחנו יכולים לפתור אותה במהירות, בקלות וביעילות – על ידי תוספת שיער. אף אחד חוץ מכם לא יידע שהשיער שלכם נושר. איך עושים זאת? בהמשך.

ההחלטה על קניית דירה היא החלטה כבדת משקל ואינה דבר של מה בכך. האם כדאי לקנות דירה יד שנייה או דירה חדשה, מהם פרויקטים חדשים ואיך מגיעים אליהם, מהם אתרי דיירים ומדוע כדאי להגיע אליהם – כל מה שצריך לדעת על דירה, פרויקטים חדשים ואתרי דיירים.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםעסקים - כללי23/02/121083 צפיות
מדוע אנחנו מקפידים כל שנה לאחר החורף לבצע סיוד של גג הבניין שלנו? מה יקרה במידה ולא נסייד את הגג שלנו? במאמר הבא על סיוד גגות – מה זה, למה זה ואיך עושים את זה?

לכל איטום גגות קיימת השיטה הנכונה והמתאימה בהתאם לסוג הגג, לרמת הגימור ולתקציב הקיים. מאידך, בכל סוג של איטום חייבים לוודא כי העבודה מתבצעת על ידי בעלי מקצוע מוסמכים ואיכותיים וכאןן אסור להתפשר. הצעה זולה מדי מעידה על חוסר מקצועיות וכוונה לתפוס עבודה ותוא לא.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםשיפוצים17/01/12971 צפיות
בעידן הנוכחי בו אחוז הביקוש לרכישת דירות הולך וגדל, עולה באופן ישיר הביקוש לביצוע בדק בית על ידי חברה מקצועית ומיומנת שתספק דו"ח אמין ומקיף אודות הבית אותו אנו עתידים לרכוש.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםטיולים בארץ18/12/11948 צפיות
ביקור באחד מעשרות מרכזי המבקרים המושקעים בארץ היא בדרך כלל חוויה לימודית מעניינת המספקת בילוי איכותי של ממש עבור הילדים וכל המשפחה. כן, גם לילדים של היום – שיודעים כמעט הכל... תמיד יש משהו חדש ללמוד.

מאת: eyeweb - בניית אתרים לעסקיםשיפוצים16/11/11872 צפיות
הלבנת גגות היא פעולה חשובה שכדאי להקפיד עליה ולתחזק אותה בכל שנה, אך זוהי בעצם פעולה משלימה של זיפות הגגות, אשר נעשית לפניה והיא חשובה לא פחות. מהי הלבנת גגות? מי עושה אותה? מתי עושים אותה, ואיך?

מאמרים נוספים בנושא פרסום באינטרנט

מאת: אמורפרסום באינטרנט01/07/171693 צפיות
פלטפורמת הרשת החברתית מאפשרת לעסקים ולחברות להגיע לקהל יעד רחב, והאפשרויות החינמיות של שיווק דרך פייסבוק מלהיבות ואפקטיביות כשלעצמן. יחד עם זאת, אם אתה בעל עסק המעוניין בקמפיין שיווקי שיקפיץ את העסק שלך לרמות פעילות וחשיפה חדשות במהירות

מאת: אמורפרסום באינטרנט28/06/171517 צפיות
מה היתרונות של שיווק בפייסבוק, ומדוע כדאי גם לעסק שלך להיכנס לרשת החברתית הגדולה ביותר? עבור אלו שעדיין לא קפצו על עגלת הפרסום של הרשתות החברתיות, הנה מדריך קצר בנושא פרסום בפייסבוק באדיבות טרגט, חברה לשיווק באינטרנט.

מאת: שרון צרפתיפרסום באינטרנט30/11/161177 צפיות
איך בדיוק יודעים למקד את הפניות של הלקוחות שהתבצעו מאותם אפיקים מסוימים בלבד ולנטר את הפעילות לפרסום שחוסך משאבים פיננסיים לבית העסק? ניתן למקד את הפניות בעזרת מספרים וירטואליים פשוטים לביצוע, בין היתר. קראו הלאה ותגלו מידע חשוב לפרסום ממוקד.

מאת: רועי כץפרסום באינטרנט08/09/161782 צפיות
חברת בניית אתרים יוצרת עבורך, בעל עסק קטן או גדול, בין אם אתה נגר, מטפל, אמן או חנות, וזקוק לכל הסיוע שתוכל לקבל. הקמת אתר אינטרנט בחינם מאפשרת לך לבנות את אתר האינטרנט שלך כך שלקוחותיך יוכלו למצוא אותך.

מאת: רועי כץפרסום באינטרנט15/08/161796 צפיות
חושב על יצירת אתר אינטרנט בחינם? צור קשר עם חברת בניית אתרים. אתר בחינם מאפשר לך להשיק בלוג, לקבל לידים באמצעות דואר אלקטרוני, ולקבל דומיין אישי.

מאת: vodplaceפרסום באינטרנט08/06/161904 צפיות
אפשר לפרסם מאמרים בחינם ובקלות ובכך להרוויח הרבה בתחום קידום האתרים ושיווק האתר שלכם.

מאת: עידן שלומןפרסום באינטרנט21/10/152127 צפיות
מגוון תכניות בישול ואפייה המציפות את המסכים הן לא רק בעלות עניין לחלקים רבים באוכלוסייה המתעניינים במאכלים ודברי מאפה חדשים ומיוחדים אלא גם קרקע פורייה לפעילות חדשנית של עולם הפרסום. על זווית ראייה אחרת של התכניות האהובות עליכם – במאמר הבא.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica