חפש מאמרים:
שלום אורח
26.04.2017
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ערב גיבוש חברתי - בזז לעובדים

מאת: יובל בן בסטטיפים שיווקיים03/01/20111990 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

נאור ציון הוא סטנדאפיסט מוכשר, כשהוא מופיע על הבמה את הסיפוק הוא שואב מכך שהקהל גומל לו בצחוק ובמחיאות כפיים. אין מאושר מאומן כאשר הקהל נהנה מנכחותו. התגמול הכספי תאמינו או לו הוא משני.

המשותף לאומנים ולאנשים הקמים בבוקר והולכים לעבוד בגינה שלהם היא ההנאה מהיצירה. לאומת זאת יש "גננים" שתוספים את פרנסתם כעבודה קשה. ברגע שבו עובדים ישנו את תפיסתם ויראו בעבודתם פעילות למען מטרה נעלה כך הסיפוק שלהם יהיה רב יותר ללא קשר לתגמול הכספי.

חידוד החזון ומטרות החברה יכול לעזור בכך, סדנה שתתמקד ביכולת של העובדים לראות בעבודתם סוג של משחק תעזור גם כן. כאשר עורכים ערב גיבוש, מטרת המפגש לגרום לעובדים להיות ביחד מחוץ למשרד תוך חיזוק רמת התקשורת הבין אישית ואז "יוצקים" לתוך הערב פעילות חברתית משעשעת ומצחיקה העוזרת אל מול הלחץ והשחיקה.

לפניכם מספר רעיונות אשר יעזרו לכם להפיק ערב גיבוש מקורי ומצחיק שיחזק את רוח העובדים.

רעיונות לפעילות חברתית בערב גיבוש

1.אימפרוביזציה ומשחק - משחקי הפעלה בזוגות ובקבוצה תוך שימוש בג'בריש, פנטומימה, והרבה הרבה אלתור.

2.סדנת חשפנות בגרפולוגיה - פירושי חתימות, כתיבת ברכות ואבחון האותיות, שרבוט ציורים ובדיקת היצרים.

3.סדנת שפת גוף ותקשורת בין אישית - שפת גוף בין גברים לנשים, רושם ראשוני, עצבנות וחוסר יושר, משחקי זוגות וקבוצות לקידום הקשר והאינטימיות בין העובדים.

4.סדנת צחוק על פי יוגה צחוק - מעגלי צחוק, תיפוף גוף, משחקי העמדת פנים, קריאת צחוק, הפעלות דרך כריות.

5.סדנה משולבת - סדנה שבה נפרש חתימות, נצחק על ההבדלים שבין גברים לנשים על פי שפת גוף, ונשחק משחקים לחיזוק ההכרות בין העובדים.

מהו המקום הטוב ביותר לערוך את ערב גיבוש

1.בבית - במקרה כזה אין כמעט הגבלה לגבי סוג הפעילות (לאומת במסעדה). העובדים יותר יעריכו את העבודה שמישהו או מישהי היו מוכנים לתת את הבית למען האירוע. וכמובן שיש גם חיסכון בעלות.

2. במסעדה - היתרון שאין צורך לדאוג לארגון של האוכל. הכול יופיע בתפריט בהתאם למה שקבעתם.

חשוב לשאול עד כמה החדר הפרטי יכול להכיל מבחינת הכמות של עובדים שיכולים להיכנס

3.מועדון - היתרון שפעילות חברתית כלולה במחיר. קריוקי, ריקודים, מופע. החיסרון, הרעש של שאר הבליינים במידה והמקום לא שמור רק לכם.

4.יאכטה - היתרון חוויה שהעובדים יכולים לזכור הרבה מאוד זמן. לא מומלץ לבעלי קיבה חלשה. מצד שני "הקיבה" תגבש לא מעט עובדים.

5.פארק בטבע - היתרון, תחושת שחרור, הזמנת סדנת ODT. החיסרון יתושים עוברי אורח, ושכנים שגם יחגגו יחד איתכם.

ארגון אוכל

1.אפיה ובישול - ניתן לבקש מכל עובד להביא דבר מה לשתות או לאכול, הדבר יחזק את המחויבות של העובדים לאירוע.

2.אלכוהול - חשוב שיהיה בקבוק אחד של וודקה ויין וכפי שנכתב במקורית "יין ישמח לבב אנוש". הדבר יתרום להורדת מחיצות. ויין אדום ישפר את תפקוד הלב והזיכרון.

3.הזמנת קייטרינג - יש לבדוק עלויות בין החברות השונות וכמובן כשרות.

4. הזמנת מנה עסקית במסעדה או במועדון - וודאו כי אתם יודעים מה צוות העובדים אוהב לאכול. וכמובן האם המסעדה כשרה.

טיפים נוספים לערב גיבוש מוצלח

1.כתבו מראש מה אתם רוצים שהצוות יפיק מערב גיבוש, ערכו רשימת מטרות.

2.בדקו בשני לוחות שנה לפחות שהתאריך לא "נופל" על חג או צום.

3.ערכו רשימה של סדנאות מתאימות ביותר עבור פעילות חברתית ואז שתפו את העובדים. אנשים אוהבים שמשתפים אותם.

4.בדקו עד כמה יש לכם כימיה עם האומן/ית. בקשו טלפונים של ממליצים.

5.ביום האירוע הביאו לעבודה שוקולד משובח, בלונים והניחו/ קישרו על כל שולחן. ניתן גם לשים פתק "שהבוקר שלך יתחיל טוב לערב אני כבר דואג/ת  בעצמי".

6. והכי הכי חשוב ב-ה-צ-ל-ח-ה

לקבלת רעיונות נוספים להפקת אירוע חברתי ניתן ליצור קשר ישירות לנייד 050-5711160 או למשרד 03-5590868

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

גם את תקבלו הצעה זולה יותר באופן נקודתי אם תזמינו אותי תרוויחו ותהנו הרבה יותר. יובל בן בסט מנחה קבוצות וגרפולוג. התקשרו 050-5711160 או ל-03-5590868 www.graphologia.net

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת יובל בן בסט

מאת: יובל בן בסטמחשבים וטכנולגיה - כללי04/01/16505 צפיות
פעם אמרו שעובד מרחף הוא כמו ענן, היום עובד בהיי טק חייב להיות בתוך ענן ולהכיר טכנולוגיה כמו Azure או Iaas. סדנאות לעובדים הינם כלי לחיזוק רמת שיתוף הפעולה והחברות. השאלה שנשארת פתוחה עד כמה העובדים/ות זקוקים לסדנאות כמקור העצמה ושיתוף הפעולה דווקא בעידן שבו הטכנולוגי משתלטת בכל רגע על חיינו.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים03/01/16854 צפיות
האם תרצו שיהיו לעובדים שלכם יחסים אינטימיים אך לא כמו בין "ניצב לשוטרת" אלה כמו שיש למדינת ישראל עם ארה"ב? הסכמה משותפת לערוך ערב גיבוש לעובדים הינה פתח לתחילתו של שינוי או להמשך הצלחה. חיזוק תקשורת בין אישית אינטימית בין עובדים עוזרת בהחלפת מידע מקצועי ובהבנה מה צריך להשתנות במובן השלילי הדבר עלול לגרום לקונפורמיות יותר לקבוצה אל לצוות

מאת: יובל בן בסטגרפולוגיה06/10/142101 צפיות
הלהיט שכובש את ערבי הבידור בארץ ! ערב גרפולוגי לחברה שבו נצחק, נשתף, נעצים, נחבר דרך כתב היד. החברה יצאו עם ידע חדש ופרקטי וטעם של עוד בדיוק כמו הפעם הראשונה שמתנשאים במשהו שלו מכירים.

מאת: יובל בן בסטהפקת אירועים19/08/141301 צפיות
מכירים את התחושה כשיש רעש כללי מתמשך בכיתה כמו זמזום של דבורה ? גרפולוג לערבי מורים יגרום לכם להרעיש, לצחוק, להתרגש, לשתף תוך נתינת תובנות מרתקות על כתב היד וזה לא הכל ..

מאת: יובל בן בסטגרפולוגיה05/08/142310 צפיות
קבלו רעיון פשוט כיצד לערוך פעילות כיף לעובדים. מזמינים גרפולוג לערב צוות. כל עובד מקבל 3 דפים חלקים מגלגל והופך לכדור. השלישי שמצליח לג'אנגל למשך 5 שניות מקבל אבחון גרפולוגי ראשוני של כתב היד.

מאת: יובל בן בסטקורסים וסדנאות18/06/14699 צפיות
ההחלטה כי בחינת המיצב החיצונית תתקיים אחת ל3 שנים לא הותירה ברירה! הזמנת גרפולוג לערב מורים זאת התשובה! הבחינה בכתב בציור ויבדק מי : המורה החפרנית, המורה הקמצן, למי יש קושי להגיד כן, אצל מי רמת היצרים גבוהה במיוחד, פולניזציה, מסירות, ועוד..

מאת: יובל בן בסטגרפולוגיה12/06/143168 צפיות
מכירה מישהי שלא אוהבת לגלות על עצמה דברים ?חברת יוקו פיתחה את התערובת הכימית להחלקה יפנית. הזמנת גרפולוג לערב גיבוש הינה פעילות מתאימה לעשירון העליון מסביון ועד לעשירון התחתון מרמת אביב ג

מאמרים נוספים בנושא טיפים שיווקיים

איך לא לרצות למכור, איזון רגשי בתהליך מכירה, פחד מכישלון בתהליך מכירה, איך לרצות למכור, מוטיבציה לאיש מכירות, מפחד לא למכור, פסיכותרפיה הוליסטית, מטפל התנהגותי קוגניטיבי: וכאן יתבאר, מהו האיזון הרגשי, שאותו צריך איש מכירות בתהליך של מכירה? ומהן שתי המחשבות המנוגדות שסותרות אחת את השנייה, שאיש המכירות צריך לחשוב את שתי המחשבות האלו בו זמנית, באיזון מסוים, כדי להצליח בתהליך המכירה? ומי שיתבונן בעניין יראה, כי בתהליך מכירה יש שתי מחשבות מנוגדות וסותרות אחת את השנייה. שכל אחת מהן ...

מאת: מאה הימיםטיפים שיווקיים09/03/151149 צפיות
בניית אסטרטגיה שיווקית היא תכנון של גישה שיווקית ארוכת טווח, שנועדה להשיג את המטרות השיווקיות של העסק. חלק חשוב של בניית אסטרטגיה שיווקית יעילה הוא איסוף מידע. יש לאסוף מידע על העסק, דרכי השיווק שלו, יתרונותיו וחסרונותיו, על הלקוחות, על המתחרים, ועל תדמית המותג. עם מידע זה ניתן להתחיל בניית אסטרטגיה שיווקית חכמה, שאינה מפזרת משאבים מיותרים, ומכוונת את ההשקעה לאפיקים נושאי פרי. השלב הבא של בניית אסטרטגיה שיווקית חכמה הוא תכנון מפורט של הכלים השיווקיים הנכונים לעסק ויישומם בפועל

שאלה: כיצד ניתן להבטיח את האימפקט הגבוה ביותר על השקעה עבור מאמצי קידום המכירות שלי? תשובה: אסטרטגיית קידום מכירות מורכבת מפיתוח ושילוב ייחודי של חמישה מרכיבים עיקריים:  פרסום.  יחסי ציבור.  קידום מכירות.  שיווק ישיר.  מכירה אישית.

מאת: חביב שמעוניטיפים שיווקיים12/06/13604 צפיות
דרך קידום מכירות זו ברשת האינטרנט היא רק אחת מיני רבות לעשות קידום מכירות לעסק שלכם אשר יתרום תרומה משמעותית לשיווק העסק וחשיפתו בצורה מוצלחת ביותר .

מאת: סיגלית פילץ ששוןטיפים שיווקיים23/04/13612 צפיות
המאמר סוקר נקודות בהתנהגות הלא רציונלית של הצרכן. החוקרים מצביעים על מוקדים רבים בהם הצרכן נוהג באופן שאינו מודע ובהתנהגות שאינה בהכרח כלכלית יותר עבורו בבואו לקבל את החלטת הקניה שלו. במאמר זה אתייחס לבעיית ה:Opportunity cost neglect של הצרכן שהיא בעצם- תסמונת הצרכן העצלן.

מאת: www.copy-writer.co.ilטיפים שיווקיים27/03/13627 צפיות
איך מוצאים את אפיק השיווק הנכום לעסק? קופירייטר מנוסה יכול להעניק לכם תשובות והצלחות

מאת: חביב שמעוניטיפים שיווקיים13/02/13636 צפיות
עסקים רבים משתתפים בכנסים ובתערוכות, בימי עיון וכיוצא באלה על מנת להגדיל את החשיפה שלהם בעיני הלקוחות הפוטנציאלים עבור אותו פלח שוק. השתתפות באירועים מסוג זה מצריכה היערכות מראש על מנת להפיק את המרב מפעילות שיווקית זו ולהשיג את החשיפה הנדרשת לעסק לצורך הגדלת היקף הלקוחות שלנו והגדלת הרווחים בהמשך הדרך. המטרה של כל חברה באירועים אלה היא לבלוט מעל מתחרותיה ולגרום ללקוחות הפוטנציאלים לזכור אותה על פני כל האחרות. אחת מצורות קידום מכירות באירועים אלה נעשית על יד דיילות קידום מכירות .

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica