חפש מאמרים:
שלום אורח
03.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קידום בגוגל – מקצועיות לפני הכול

מאת: אביב יועציםקידום אתרים01/02/2011441 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קידום בגוגל הוא תחום חמקמק. לכאורה ניתן ללמוד אותו בקלות בעזרת קורס קצר וללא ידע מוקדם אך כמו בכל תחום בחיים גם את הקידום בגוגל אפשר לעשות טוב יותר או פחות.

בעקרון קידום בגוגל מתבסס על הבנה בסיסית של שני פרמטרים:

1.קידום אורגני: זאת אומרת להעלות את האתר לרשת ומכאן והלאה להניח למנועי החיפוש לבצע את העבודה. התוצאה של קידום אורגני ללא שום התערבות של איש מקצוע המתמחה בקידום בגוגל היא שבערך לאחר ארבעה חודשים האתר יתחיל להתקדם ברשת לפי מילות החיפוש הרלוונטיות ולעתים יגיע לדפים הראשונים אך לא בהכרח. המיקום של האתר יקבע לפיכמות הכניסות אליו בהתאמה למנועי החיפוש.

2.קישורים ממומנים: תמיד ישנה האפשרות להעלות את האתר לעמוד הראשון של גוגל בעזרת קישורים ממומנים. המשמעות היא שלכל כניסה של הגולש לאתר דרך קישור מסוג זה תהיה עלות כספית. העלות תקבע על ידי גוגל לפי מילות מפתח מסוימות שתבחר וביחס למחיר שלהן. זוהי טכניקה מעולה לקידום בגוגל אך יש להכיר אותה היטב על מנת להשיג תוצאות יעילות.

לקישורים הממומנים יש יתרון משמעותי. שימוש מדויק ומקצועי בקישורים ממומנים מאפשר נתח רווחים גדול אך מי שאינו מקצועי מספיק על מנת לחשב את כל הפרמטרים של רווח והפסד ואינו יודע להשתמש בקישורים הממומנים באופן מדויק יכול להפסיד בדרך הזאת הרבה מאד כסף ולהרגיש מרומה.

כאשר חברה או בעל עסק פרטי שואפים לקדם את העסק שלהם על הצד הטוב ביותר ומחליטים להעלות אתר עסקי לרשת לא בהכרח שיש להם את הידע או הכלים להבין את חשיבות האתר שלהם ואת מלוא הפוטנציאל העסקי שבו וכך מאבדים בהרבה מאד מקרים את הפואנטה.

לדוגמה: יש בעלי עסקים היוצרים אתר כי לכולם יש והיום כמעט אי אפשר להיות רלוונטי בלעדיו. הם נעזרים בבונה אתרים מקצועי או בתוכנה מהרשת, לעתים משקיעים בעיצוב לעתים קצת פחות. את התוכן לוקחים כמובן מאליו ולכן כותבים מספר מאמרים הקשורים ישירות לעסק. הם מכירים מעט את המונח "מילות מפתח" אז מוסיפים אותן באופן חובבני למאמרים ואז מחזיקים אצבעות ומחכים לתוצאות. בדרך הזאת ייקח להן כנראה עוד זמן רב להגיע אם בכלל. הסבירות שהגולשים ימצאו את האתר שואפת לאפס ולכן הוא ידדה בדפים האחרונים של גוגל זמן רב במיוחד.

לעומתם ישנם עסקים המבינים את המשמעות של קידום בגוגל. הם מבינים את הצורך להיעזר באנשי מקצוע טובים המכירים את הדרכים לבנות מראש את התכנים באתר וכך להקל על הקידום בגוגל. ברור להם הצורך לבצע את הקידום בגוגל על הצד הטוב ביותר ובהתאם למלים המדויקות והמבוקשות ביותר. בעלי עסקים אלו יעדיפו לבחור בקפידה את שירותיה של חברה מקצועית המתמחה בקידום בגוגל ומכירה את כל הטכניקות היעילות וכך לקדם את העסק שלהם בצורה יעילה ומשמעותית.

אנשי עסקים החושבים קדימה ובגדול יודעים שקידום בגוגל הוא חלק בלתי נפרד מסל ההשקעות שלהם מכיוון שהתפוקה והרווח מן האתר שלהם גבוהים בהרבה מההשקעה בו מלכתחילה במקרה והוא מצליח להתברג במהירותבמקום הכי נחשק ברשת - העמוד הראשון בגוגל.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161135 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161428 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161278 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16998 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16951 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16840 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16852 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182534 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/171790 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171696 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171525 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171540 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161205 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/161886 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica