חפש מאמרים:
שלום אורח
15.12.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

CRM: כיצד לבחור תוכנה?

מאת: אביב יועציםשימור לקוחות24/02/2011934 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

נהוג לחשוב שהתפתחות הטכנולוגיה בעשור האחרון, ועמה השימוש התכוף בתוכנות מחשב במקום בשירות אנושי, והשיחה בצ'אטים וברשתות חברתיות במקום שיחה אמיתית פנים אל פנים, גורמת לניכור בין בני אדם, וכפועל נגזר מכך- גם לריחוק בין ארגונים ועסקים לבין הלקוחות שלהם.

אולם בוודאי יעודד אתכם לשמוע, שהתפתחות טכנולוגית זו היא גם הגורם המסייע לפיתוחן של תוכנות CRM יעילות יותר וחכמות יותר, כאלה התורמות במידה רבה להשגת המטרות שמציב בפניו העסק בנוגע ללקוחותיו.

מערכות CRM הנן מערכות ממוחשבות אשר פותחו במטרה לענות על הצורך ההולך וגובר של עסקים וארגונים ביצירת קשר חדש עם לקוחותיהם, ובניהול תיקי הלקוחות בצורה אישית וחכמה.

מובאות כאן מספר המלצות בסיסיות אשר יעזרו לכם לבחור את התוכנה הטובה ביותר עבורכם. אך לפני הכל, אולי כדאי שנסביר בצורה מפורטת יותר, מהו בדיוק CRM ומה הקשר שלו לתוכנות מחשב.

ובכן, כאשר אומרים CRM הכוונה היא לתפיסה או אסטרטגיה של ניהול קשרי לקוחות. כיום ידוע שעל מנת לנהל קשרי לקוחות טובים אין זה מספיק להיות אדיבים ושירותיים, אלא צריך גם להכיר כל לקוח באופן אישי על פי קריטריונים רבים, כדוגמת תדירות הקנייה שלו, המוצרים האהובים עליו, הסכומים אשר הוא נוהג להוציא במהלך הקנייה ועוד.

מערכות CRM ממוחשבות הנן מערכות אשר עוזרות לקטלג כל לקוח בצורה נוחה וברורה במקום המתאים לו, ולהציג את כל המשתנים החשובים אשר כדאי לבעלי העסק לדעת בקשר אליו. כך יכולה תוכנת CRM לעקוב אחרי הרגליהם של הלקוחות, לנהל את יחסי החברה עמם, ולשפר את תהליך רכישתם של לקוחות חדשים.

המערכות הן רבות ושונות, ובסופו של דבר רובן מספקות פחות או יותר את אותם הפרטים. אז כיצד תדעו בכל זאת באיזו תוכנת CRM לבחור? להלן מספר המלצות אשר יכולות לעזור לכם, בעיקר במידה ומעולם לא התנסיתם בעבר בתוכנה מסוג זה.

ראשית, בדקו האם החברה אשר מספקת את מערכת ה- CRM מספקת גם פגישת ייעוץ בחינם. בנוסף, בדקו האם ניתן לערוך שימוש ניסיוני במערכות החברה דרך האינטרנט. חשוב שתערכו סקירה של המערכות לפני רכישתן על מנת לוודא שהן נוחות וידידותיות למשתמש. הרי היופי במערכת ממוחשבת של CRM הוא יכולתה לספק לכל חברה שירות של ניהול קשרי לקוחות נבון ופשוט, מבלי שתצטרכו להעסיק גאוני מחשבים שיפעילו אותה!

שנית, בדקו האם החברה מספקת ללקוחותיה מוקד הדרכה ועזרה. במידה וקיים מוקד כזה, בדקו גם האם השימוש בו כלול במחירה הראשוני של התוכנה, או שמא תאלצו לשלם עבור כל שיחת טלפון?

שלישית, בדקו האם תוכנת ה- CRM מאפשרת לכם שליחת מיילים, פקסים ועוד, בנוחות ובקלות. בנוסף, בדקו האם ניתן להתחבר אליה (באמצעות סיסמה) מכל מחשב דרך האינטרנט כדי שתהיה לכם אליה גישה גם מחו"ל או מהבית.

רביעית, בדקו את איכותם ובהירותם של הדוחות אשר התוכנה מספקת. בדקו היטב כי התוכנה מנפיקה עבורכם בקלות ובמהירות את כל הדוחות אשר אתם זקוקים להם במהלך עבודת CRM, (למשל פירוט כל ההוצאות וההכנסות של לקוח מסויים), וכי הדוחות כתובים היטב, ברורים ועניניים.

ומילה קטנה לסיום: מערכות CRM הנן יעילות מאד בשיפור הקשר עם הלקוחות, אך זכרו לא להזניח גם את הפן האנושי!

 תגיות המאמר: CRM


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/16988 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161286 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161145 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16900 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16826 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16744 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16741 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא שימור לקוחות

מאת: רונית אלפסישימור לקוחות11/11/19155 צפיות
מועדון לקוחות הוא כלי עסקי ושיווקי מאוד חזק ומשתלם, לכן חשוב מאוד לנהל אותו נכון. לקוח שיצא מהמועדון אולי לא יחזור אליו, ולכן חשוב ללמוד איך לנהל את מועדון הלקוחות של העסק שלכם כך שיתווספו אליו לקוחות כל הזמן ולא ייגרעו ממנו, כי ניהול נכון של מועדוני לקוחות משמעותו הגדלת הרווחים של העסק שלכם.

מאת: ישראל רף שימור לקוחות09/07/19650 צפיות
מתנות לחגים, ובעיקר כאשר מדובר על מתנות ממותגות לראש השנה, הופכות את המותג שלכם לא רק לזכיר אלא גם לאהוד ולאהוב, ומחברות אותו לערכים של צמיחה, טיפוח, שגשוג, נאמנות ומסירות. אנו מציעים לכם עשרות עציצים ממותגים, אשר יוכלו להעביר את ערכי המותג שלכם הלאה, ולהעניק חוויה בלתי נשכחת ללקוחות, לספקים ולעובדים שלכם.

מאת: ישראל רף שימור לקוחות29/10/181020 צפיות
מוצרי פרסום, לחיזוק הקשר האישי והעסקי עם הלקוחות. החברה שלכם מחפשת אפיק שימור לקוחות, שמצליח להעמיק את הקשר הערכי אליכם, הנכון ביותר לעשות זאת באמצעות מסרים ממותגים בעציצים, שמהווים מוצרי פרסום, וישמשו אתכם עבור מתנות לאירועי חברה, מתנות לעובדים בחג, מתנות ללקוחות ועוד. למה דווקא עציצים ממותגים כמוצרי קידום מכירות?

מאת: ישראל רף שימור לקוחות05/06/18424 צפיות
מוצרי הפרסום הם מתנות שיכולות לקדם את העסק לחזק את הקשרים עם העובדים והלקוחות הקיימים או פוטנציאליים. המידע שנושאת המתנה שמונחת על השולחן במשרד בצורה זו יכול העסק להיכנס לתודעה של הסובבים שקולטים את השם והלוגו לכן עציצים ממותגים מוצרי הפרסום היעלים ביותר, מתנה מקורית במיוחד טבעית וירוקה ומשמחת את העין ומחממת את הלב.

מאת: רוי ורלשימור לקוחות11/06/17676 צפיות
Money management has an affect on every part of your life. You must take charge of your finances if you want to be in life. The following tips provided here will get you easily manage your money.

מאת: אבי דוידישימור לקוחות11/08/16879 צפיות
שירותי הפצה מקצועיים לבעלי עסקים שמחפשים איכות ויודעים לזהות אותה.

מאת: ישראל רף שימור לקוחות04/02/16869 צפיות
מתנות ממותגות לפסח, גם בחגים אפשר לתת מתנה ממותגת, בין אלמנט שיווקי למתנה רצינית, היצע מרשים שיכול להתאים לכל גוף, ולהציג אפשרות נהדרת להגיע לחג הפסח ולהגיש לאנשים שונים מתנות שהיה שווה לחכות להן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica