חפש מאמרים:
שלום אורח
25.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קידום בגוגל: הטריקים הקטנים

מאת: אביב יועציםקידום אתרים17/04/2011704 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

היות והוא מנוע החיפוש הפופולרי ביותר בכל העולם, אין מקום טוב יותר בשביל לקדם בו את העסק שלכם מאשר מנוע החיפוש גוגל. בעזרת קידום בגוגל, תוכלו בוודאות להשיג יעדים גבוהים כמו תנועה מוגברת של כניסת אנשים אל האתר שלכם, או יצירת קשר עם רשתות חברתיות של אנשים בכל רחבי הארץ והעולם. נכון, בוודאי כבר יש לכם קו שיווקי מדוייק ומוקפד ואולי אפילו מנהל שיווק או מחלקת שיווק שלמה, אך למען קידום בגוגל ישנם כמה עקרונות בסיסיים נוספים שעליכם לפעול לפיהם על מנת להצליח להשיג את המטרות השיווקיות שהצבתם לנגד עיניכם.

ראשית, כאשר מדברים על קידום בגוגל הדבר החשוב ביותר שיש לדעת הוא כיצד לבחור מילות או ביטויי מפתח ולעשות בהם שימוש נבון. עובדה ידועה בקרב המומחים לנושא היא שאלגוריתם החיפוש של גוגל מדרג את האתרים שנמצאו בחיפוש שלו בעיקר לפי כמות הפעמים שביטוי המפתח מופיע בהם. חשוב לזכור שביטויי המפתח הם אלו אשר יספרו לקהל הגולשים מהו העסק שלכם ומהם המוצרים או השרותים שאתם מציעים, ולפי ביטויים אלו יגיעו אליכם הגולשים, לכן הקדישו זמן כדי לבחור את הביטויים בתבונה. אם למשל אתם מפרסמים באתר האינטרנט שלכם את חנות שמלות הכלה אשר בבעלותכם, ואתם רוצים לערוך לאתר קידום בגוגל, ביטויי המפתח שכדאי לשבץ באתר הם לא רק "שמלות כלה" אלא גם "כלות", "חתונה", "מתחתנים", "חופה", "תכנון חתונות" וכו', כלומר- כל מילה או ביטוי שאנשים יכולים להקליד במנוע החיפוש כאשר הם מתכננים את חתונתם. כך יגיעו אליכם לא רק אנשים אשר מחפשים שמלת כלה אלא גם אנשים אשר מתכננים חתונה באופן כללי.

שנית, לאחר שבחרתם את ביטויי המפתח אשר בהם תשתמשו עבור קידום בגוגל של האתר שלכם, עליכם לשבץ אותם באופן נכון באתר. כתבו תוכן מקיף, הגיוני ומדוייק לגבי המוצר או השירות שלכם, אל תסלפו עובדות ואל "תקשקשו". זכרו, קידום בגוגל איננו משחק ילדים- גוגל איננו טיפש, והאלגוריתם שלו בודק במידה מסויימת גם את התוכן של האתר ולא רק את כמות ביטויי המפתח שבו. שבצו את הביטויים בצורה הגיונית בתוך התוכן, כך שהקורא לא ירגיש כאילו מישהו מנסה לעבוד עליו, או כאילו האתר נכתב על ידי ילד שאיננו יודע להתנסח היטב. אם התוכן נראה טוב לעיניהם של הקוראים, זהו סימן שגם גוגל יחשוב עליו טובות. הדרך המומלצת ביותר היא לבחור שני ביטויי מפתח לכל היותר לכל עמוד באתר, ולשבץ כל אחד מהם כ-8 פעמים באותו עמוד.

שלישית, קידום בגוגל היא פעולה אשר יכולה לדרוש עלויות מסויימות, כגון עלות התשלום לכותבי מאמרים מקצועיים, למעצבי האתר וכדומה. כדי שתוכלו לעקוב מקרוב אחרי העלות של הקו השיווקי שלכם, מומלץ שתחליטו מראש על תקציב מוגדר. זה יעזור לכם לשלוט על עלויות הפרסום שלכם כך שלא תגזימו ותפעלו מעבר למה שהתקציב מאפשר לכם. אל תבהלו מהעלויות- קידום בגוגל אומנם עשוי לדרוש מספר הוצאות, אך הוא חוסך לכם את עלותן של פרסומות ברדיו, בטלויזיה או בשלטי החוצות, על ידי כך שהוא מגיע למספר אנשים גבוה ביותר בדרך הקלה והיעילה ביותר שקיימת.

ולנושא הרביעי והאחרון: קידום בגוגל איננו דבר פשוט ובהיר לכולם, לכן עליכם לדאוג שמי שמטפל בתהליך הוא אדם מקצועי עם ידע וניסיון בתחום. חשוב שתבינו שבתחום של קידום בגוגל, ניסיון הוא דבר הכרחי בשביל להבין את כל הפרטים הקטנים, (שלא לומר הקטנוניים), ובשביל להביא תוצאות טובות. בדרך כלל, בפעמים הראשונות בהן מתנסה מישהו בתהליך של קידום בגוגל, הוא עובד בשיטה של ניסוי וטעייה. לכן, אם תעבדו עם מישהו אשר כבר מכיר את התהליך ואת המכניקה המורכבת של אלגוריתם החיפוש של גוגל, תוכלו לחסוך לעצמכם את הטעויות הקבועות של המתחילים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161163 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161455 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161300 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161020 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16975 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16862 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16873 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182558 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/171812 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171719 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171546 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171560 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161226 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/161907 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica