חפש מאמרים:
שלום אורח
07.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קידום בגוגל: אם לא תתעדכן, איך תצטיין?

מאת: אביב יועציםקידום אתרים24/04/2011607 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

עולם האינטרנט בנוי על מהירות ולא מדובר רק על רוחב הפס ומהירות הגלישה ברשת. מי שרוצה להצליח בעולם האינטרנט, לשווק את עצמו, לזכות בחשיפה למוצר או לשירות שהוא מציע, חייב לפעול במהירות כיוון שאחרת הוא פשוט נשאר מאחור. להיות מהיר זה להיות – גם – בעל תגובה מהירה. בתחום של קידום בגוגל הצורך בתגובה מהירה בולט אפילו יותר.

רק לאחרונה זכינו לראות בדוגמה נוספת למהירות התגובה הנדרשת ממי שפועל בתחום של קידום בגוגל. חברת גוגל העולמית, בתגובה לתלונות של גולשים רבים ומתוך הרצון לשמור על היעילות של מנוע החיפוש, החליטה לבצע שינויים שונים באלגוריתם החיפוש של המנוע הפופולארי. מטרת השינוי היא להיאבק במקדמי אתרים שמקדמים את האתרים שלהם בעזרת ייצור תוכן ויצירת קישורים מאתרים שונים. מדובר בטכניקה מאוד מרכזית בתחום של קידום בגוגל ונעשה בה שימוש רחב היקף. הבעיה בטכניקה הזו, מבחינת הגולשים באינטרנט, היא שהיא גורמת לכך שתוצאות רבות שמופיעות כתשובה לביטוי חיפוש אינן רלבנטיות לגולש ואינן נותנות לו מענה רצוי. לכן החליטה גוגל להילחם בטכניקות קידום בגוגל שפוגעות ביעילות של מנוע החיפוש.

כאן נכנסת לפעולה התגובה המהירה של חברות קידום בגוגל. כדי להתמודד עם השינויים בסביבה שבה הן פועלות, החברות צריכות למצוא מענה שיאפשר את המשך פעולתן. כדי להגיב במהירות יש הכרח תמידי להתעדכן במה שמתרחש בתחום. כמו שנאמר כבר בעבר: ידע הוא כוח, וללא ידע אין לנו את הכוח לשנות.

האינטרנט משתנה במהירות. אופנות בנולדות, מלבלבות במהירות, מתפשטות כמו אש בשדה קוצים ואז דועכות ונעלמות. אי-אפשר לפעול בשוק הזה ללא היכולת להגיב במהירות על המתרחש ולהתאים את הפעולה לסביבה המשתנה. תוכנית עסקית ותכנית שיווקית הינן מרכיבים חשובים עבור כל מי שפועל בתחום של קידום בגוגל אבל יותר מכל חברות קידום בגוגל זקוקות לשני דברים בסיסיים: הקפדה על התעדכנות רצופה בכל מה שמתרחש בסביבה שבה הן פועלות; יכולת להשתנות ולהגיב בגמישות על השינויים בסביבה הזו. אי-אפשר להיות איטיים אם מבקשים לשרוד בעולם הקידום: המהירות שבה הדברים קורים מחייבת את החברות העסוקות בתחום להגיב במהירות.

הבעיה היא שלפעמים המהירות יכולה להיות בעוכרינו. קורה ותגובה מהירה מדי נובעת דווקא מפאניקה והיסטריה שעדיף היה להימנע מהן. זוהי הדילמה של חברות קידום בגוגל: האם להגיב במהירות לכל שינוי או שמא יש לחכות מעט ולראות אם לשינוי הזה יש משמעות אמיתית והשפעה על העבודה של החברות הפועלות בתחום? האם השינוי המוכרז באמת ייצא לפועל או שמדובר באזעקת שווא? האם יש דרך לדעת מתי צריך להגיב מיד ובמהירות ומתי כדאי לחכות ולראות מה קורה?

אין כמובן תשובה פשוטה לשאלה הזו. עם זאת, חברת קידום בגוגל שרוצה למצוא את הדרך הנכונה להתמודד עם הדילמה הקשה חייבת לשמור על רמת עדכון גבוהה. גם אם לא מגיבים מיד לכל שינוי, הדרך היחידה לדעת מה קורה ומה הצורך של החברה היא להיות מעודכנים במה שמתרחש מסביב, להבין מהן האפשרויות שעומדות בפני החברה ולדעת לאילו כיוונים ניתן להתקדם. הידע, גם אם הוא איננו מוביל לפעולה מיידית, מאפשר לחברה להיות גמישה ומוכנה ולהגיב בעת הצורך.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161118 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161409 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161265 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16985 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16934 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16828 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16837 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182518 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/171768 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171679 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171511 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171527 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161194 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/161874 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica