חפש מאמרים:
שלום אורח
29.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קידום אתרים בגוגל- לא כל אחד יכול

מאת: אביב יועציםקידום אתרים11/05/2011574 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כל בעל עסק חייב אתר

בטרם נדון ביתרונות הרבים שיש בתחום של קידום אתרים דווקא בגוגל, זה הזמן לומר שכיום כל עסק פשוט חייב אתר באינטרנט. לא לפרסם עסק או שירותים באינטרנט (בין אם מדובר בעסק גדול, קטן או בינוני) דומה ללא לחפש ספר שזה עתה יצא לאור ברשתות הספרים הגדולות. כי בינינו, היום כאשר רוצים לחפש מעצב פנים, שירותי תרגום או חנות מתנות לא מחכים לשעת הפרסומים ברדיו או בטלוויזיה, וגם לא רצים למטה לקנות עיתון של היום...לפני כל אלו (שכבודם במקומם מונח) נגשים למחשב, מתחברים לאינטרנט ומקליקים מילה או שניים כדי למצוא את סוג השירותים שאנו מחפשים.

למה קידום אתריםבגוגל?

אוקיי, ניחא, אז כולם יודעים שפונים לאינטרנט, אבל למה דווקא קידום אתריםבגוגל? האם אין עוד מנועי חיפוש בשוק שמאפשרים חיפוש של עסקים שונים ושירותים מגוונים אחריהם אנו תרים?

ובכן...אהה....כן, זה נכון, אבל עם כל הכבוד לתחרות החופשית ולזרימת האינפורמציה החופשית המתחוללת כיום ללא חסמים או מגבלות, עדיין לא נולדה חיה כמו גוגל. ככל הנראה המעמד הכביר של גוגל והעליונות שלה כמנוע חיפוש באינטרנט, לא עומד להשתנות בקרוב. גוגל הוא המקום אליו פונים מיליונים מדי יום ביומו כדי למצוא עסקים, אינפורמציה ועוד סוגי שירותים.

תשכחו מ"עשה זאת בעצמך"

וכעת עולה השאלה, מה כל כך מיוחד בתחום של קידום אתרים בגוגל, למה אי אפשר פשוט לנקוט בגישה הכל כך נפוצה כיום של "עשה זאת בעצמך"? התשובה היא שמהקלות שבלהיות גולש של גוגל (שמכאן הגדולה של גוגל)לא משתמע שקל כל כך להיות בצד השני, קרי בצד שמפעיל את האתרים וגורם להם להיות רלוונטיים בגוגל.

כאשר אני אומר רלוונטי, אני מתכוון שבראש ובראשונה, בתחום של קידום בגוגל, צריך לדאוג להופיע ראשון במנוע החיפוש. כלומר שהעסק שלך יופיע בין הראשונים בדף התוצאות הראשון של גוגל. מחקרים רבים מראים , כי רוב הגולשים לא טורחים לקרוא את דף התוצאות השני ובוודאי לא השלישי שמופיע בגוגל, ורק היסודיים ממש מגיעים לתחתית העמוד הראשון.

מקום ראשון זה לא מספיק

אך לא מספיק להיות ראשון בעמוד מספר אחת של תוצאות החיפוש של הגולש הגוגליאני, חשוב להיות ראשון לטווח ארוך, כלומר לא לתת לרייטינג של הדף לצנוח כעבור מספר שבועות. זוהי חכמה נוספת שרק מי שמתמחה בתחום של קידום בגוגל יודע לעשות...איך אומרים אל תנסו את זה בבית, פשוט חבל על הזמן שלכם, תורה שלמה עומדת מאחורי איך להיות מקום ראשון לטווח ארוך בגוגל.

תורה שלמה על רגל אחת

רק כדי לסבר את האוזן, כאשר אני אומר תורה שלמה בתחום של קידום אתרים בגוגל, אני מתכוון לבניית אתר, הפיכתו לאטרקטיבי עבוד הגולש, מילואו בתוכן ענייני אך מעניין, הוספת באנרים, שימוש במילות מפתח, עדכון מילות מפתח, ועוד ועוד סודות מקצוע שרק המומחים של קידום בגוגל יודעים. אל תטעו, תחום של קידום בגוגל הוא תחום שלומדים כשם שלומדים תחומי טכנולוגיה אחרים. פרט ללמודים צריך גם ניסיון פרקטי וחוש לאינטרנט, על מנת לקדם את האתר של העסק שלך לטווח ארוך.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161013 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161309 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161163 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16916 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16846 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16761 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16757 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182277 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/171658 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171578 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171409 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171423 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161097 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/161768 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica