חפש מאמרים:
שלום אורח
27.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קידום בגוגל ועיצוב אתרים: הקשר המיוחד

מאת: אביב יועציםקידום אתרים11/05/2011693 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כאשר אנו שומעים את צמד הביטוייםקידום אתרים בגוגל ועיצוב אתרים, לרוב אם אין אנו מהתחום , אנו לא ממש יודעים במה מדובר. רוב האנשים מקשרים את הנושא לבניית אתר ותחזוקו השוטף אך התחום של קידום אתרים בגוגל, ובתוכו תחום עיצוב אתרים, הינםהרבה מעבר לכך. אולי בגלל זה קמו כיום כל כך הרבה חברות המציעות לקדם את האתר שלך במחיר כזה או אחר. בטרם ניתן כמה טיפים באיך לבחור חברה של קידום אתרים בגוגל או עיצוב אתרים , נסביר מעט על התחום ונסביר אודותמורכבותו.

ראשית כאשר מדברים על קידום אתרים בגוגל, חשוב לזכור שלא מספיק שיהיה לך אתר ושהוא יופיע בגוגל על מנת שיביא לך את התוצאות המיוחלות. כדי שהאתר שלך יצדיק את קיומו, ויגדיל את מאגר הלקוחות שלך ויפרסם שמך ברבים, עליו לא רק להופיע בדף התוצאות הראשון של גוגל, אלא להיות בין האתרים הראשונים המופיעים. במילים אחרות, כאשר מגיע גולש המחפש את השירותים שאתה מציע, ואותו גולש מקליק צמד מילים שמובילות אותו הישר לדף התוצאות של גוגל... האתר של העסק שלך צריך להיות בין הראשונים בדף. לא זאת בלבד, אלא שהוא צריך לשמור על מקומו הנכבד לאורך זמן.

השגת מטרה זו אינה פשוטה והיא דורשת הבנה מעמיקה של האינטרנט ושל התנהגות הגולשים. נושאים כמו – אילו מילים הגולשים ישתמשו בתחילת החיפוש? אילו גירויים ויזואליים גורמים לגולשים לקרוא את המידע המוצע באתר שלך? ואיך לתחזק את האתר שלך לאורך זמן, באופן כזה שהוא ימשיך להיות מוצלח....

כל זאת ועוד, היא העבודה של חברה המתמחה בתחום של קידום אתריםבגוגל. אל תוך התחום הזה נכנס התחום של עיצוב אתרים אשר מטרתו לגרות את החושים של הגולש כדי שימשיך להתעניין באתר שלך.אדם חובבן, שפה ושם אוהב לשחק באילוסטרייטר או פוטושופ, ופה ושם קורא מאמרים על מה "אין" ומה "אאוט" בתחומים אלו, לא יידע את רזי המקצוע של קידום אתרים בגוגל, ושל עיצוב אתרים.

הבעיה היא שישנם כל כך הרבה חברות המציעות שירותים של קידום אתרים בגוגל, ולכן גם קשה כל כך לבחור חברה שתהיה קשובה לצרכים ולרצונות שלך לגבי האתר, ושתוביל את העסק שלך להצלחה. המבחר הרב של חברות של קידום בגוגל, הביאו לכך שיש גם מחירים שונים מאוד לבעלי עסק.

ראשית, לגבי הבחירה עצמה, ניתן לבדוק מי הם הלקוחות של החברה שאתה עומד לבקש את שירותיה. חברה עם רשימה ארוכה ומכובדת של לקוחות מן הסתם תהיה חברה בעלת ניסיון רב בתחום, כזו שמכירה את החוקים החדשים של גוגל, וכזו שמבינה כיצד לפנות אל הגולשים במסגרת המותר והאסור של גוגל. חברה כזו תדע למקם אותך בין הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל לטווח ארוך, ותדע איך לעצב את האתר שלך באופן הכי אטרקטיבי שיש.

שנית, מבחינת מחיר, כאמור בגלל ריבוי החברות בתחום של קידום אתריםבגוגלבשוק, כל חברה מציעה מחירים שונים, ולכן כדאי לעשות סקר שוק ולצמצם את הבחירה לפי הכיס. המחיר מאוד תלוי בגודל העסק ובסוג השירותים שאתה מעוניין בהם. הצרכים של חברה גדולה מאוד יהיו שונים מהצרכים של עסק קטן ומשפחתי , ובהתאם לכך גם המחיר ישתנה. יש חברות המציעות חבילות הכוללת מספר שירותים וביניהם עיצוב אתרים, כדאי לשאול על הנושא בטרם תקבלו החלטה. כאשר אתם עושים חישובים אלו ואחרים, זכרו כי בתחום של קידום בגוגל לא מדובר ב"זבנג וגמרנו"- לא די בבניית אתר אלא שיש לתחזק אותו ולהתאים אותו באופן תדיר לאופנות המשתנות של האינטרנט, חשוב לקחת את זה בחשבון כאשר דנים על המחיר עם החברה שעוסקת בתחום של עיצוב אתרים וקידום בגוגל.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161012 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161307 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161162 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16915 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16844 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16759 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16756 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182268 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/171656 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171576 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171408 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171420 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161095 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/161766 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica