חפש מאמרים:
שלום אורח
25.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קידום בגוגל של עסקים קטנים

מאת: אביב יועציםקידום אתרים22/05/2011758 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הפריחה הכלכלית של השנים האחרונות והפיכתה של ישראל למדינה קפיטליסטית לכל דבר, הובילו לפריחה של עסקים קטנים. יותר ויותר בעלי מקצוע מתחומים שונים ומגוונים מחליטים שהם מעדיפים להיות עצמאים ופותחים עסק קטן בתחום עיסוקם. מנגד, לאור ריבוי התאגידים והחברות הגדולות, יש תחושה שהלקוחות מצידם מעוניינים לעיתים קרובות לפנות דווקא לעסק קטן, שיכול להציע להם יחס אישי וחם ומוצר המותאם למידותיהם האישיות ומעוצב לפי רצונם, תנאים אותם לא יקבלו בחסות התאגיד.

אחת הבעיות שבהן נתקלים עסקים קטנים היא כיצד לקדם את עצמם. בעלי עסקים רבים, שחסרי הבנה שיווקית או תקשורתית של צרכנות ישראלית בשנות האלפיים, בוחרים לפרסם את עצמם בדרך הישנה, קרי באמצעות מודעות בעיתונים או על ידי חלוקת פליירים לתיבות הדואר. בעשותם כך, אותם בעלי עסקים מתעלמים מהאפשרויות שרשת האינטרנט מציעה להם בכל הקשור לקידום באינטרנט באמצעות קידום בגוגל.

בעלי עסקים אלו צריכים לזכור כי כיום רבים מהלקוחות הפוטנציאליים שהם מעוניינים למשוך אליהם, ובודאי שהצעירים שבהם, מחפשים אחר אפשרויות קניה, כאשר הם מעוניינים ברכישה, דרך האינטרנט או יותר נכון באמצעות מנוע החיפוש הפופולארי של גוגל. נתון זה הופך קידום בגוגל לכלי מפתח בעולם העסקים של ימינו.

קידום בגוגל עובד לטובת בעלי עסקים קטנים בזכות היעילות והזמינות של כלי החיפוש הזה, הנמצא במרחק הושטת יד בבתים פרטיים ובמשרדים. אישה העומדת לפני נישואיה תחפש בגוגל את שמלת הכלה שלה, אב שמעוניין לרשום את בנו לחוג כדורגל יחפש מידע ברשת, אפילו ילדים כבר למדו שכל מה שהם רוצים למצוא נמצא במרחק כמה נקישות על המקלדת.

כיום, העסקים הגדולים כבר למדו את חשיבותו של קידום בגוגל ורבים מהם מחזיקים יועצי שיווק באינטרנט וכותבי תוכן שעוזרים להם להימצא במקומות הראשונים. דבר זה יכול על פניו להרתיע עסקים קטנים מלהיכנס לשוק התחרותי הזה, אך למעשה עסקים קטנים הם בעלי תכונות מאפיינות המייחדות אותם מעסקים גדולים ומאפשרות להם קידום בגוגל טוב יותר אף מבעלי עסקים גדולים ובעלי תקציבי פרסום גדולים יותר.

עסקים קטנים יכולים לייחד את עצמם לא רק בכל הקשור למוצרים שהם מציעים או לעיצוב החנות והעסק, אלא גם על ידי בידול באמצעות קידום בגוגל. אם למשל את בעלת עסק קטן לעיצוב שמלות כלה ואינך יכולה להתחרות במילות המפתח שמלות כלה מאחר והמעצבים הגדולים מופיעים בקטגוריה זו ראשונים, חשבי על קהל הלקוחות שאליו את מבקשת לפנות. אולי תעדיפי להופיע תחת קטגוריה של "שמלות כלה זולות" או "שמלות כלה מיוחדות" או "שמלות כלה תקופתיות". כך, באמצעות בידול ופנייה לפלח השוק המיוחד להם, יכולים בעלי עסקים קטנים להגיע דרך קידום בגוגל ללקוחות בעלי סיכויים גבוהים יותר לרכוש מוצרים מהם.

בנוסף, המוצרים המיוחדים של בעלי עסקים קטנים מאפשרים להם יצירתיות בכל הקשור למטרות קידום בגוגל. כך למשל לבעלי עסקים קטנים יש יותר סיכוי שבלוגרים עצמאיים יזכירו אותם (למשל בלוגי צרכנות, אופנה או תרבות) . בעלי עסקים קטנים יכולים גם לפתוח בלוג קטן בעצמם למטרות קידום בגוגל ולמסור מידע על עצמם ועל העסק שלהם באופן אישי הפונה אל הגולש בגובה העיניים.

כבעל עסק קטן ועצמאי לא כדאי לך להירתע מפרסום באינטרנט עקב תחושה כי האינטרנט שמור לעסקים הגדולים ולתאגידים. ההפך הוא הנכון, האינטרנט נתפס ככלי אלטרנטיבי על ידי משתמשיו, וככלי הנכנס לביתם ולחייהם הפרטיים של המשתמשים ברשת, יטו הלקוחות לתמוך יותר בעסקים קטנים המופיעים בו.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161163 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161455 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161300 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161020 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16975 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16862 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16873 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182558 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/171812 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171719 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171546 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171560 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161226 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/161907 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica