חפש מאמרים:
שלום אורח
03.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מילוי שיער לסובלים מתופעת נשירת שיער

מאת: oren aנשירת שיער23/05/2011903 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בס"ד

המאמר הבא יעסוק באפשרויות שונות למילוי שיער דליל או שיער עם קרחות. הטכנולוגיה של היום מאפשרת לנו מספר אפשרויות מתקדמות למילוי שיער שיראה שיער טבעי ואמיתי לאנשים הסובלים מתופעת נשירת שיער או התקרחות. האפשרויות העומדות לפנינו הם: השתלת שיער, פאות לשיער, תוספות שיער , קונסילרים לשיער דליל . יתכנו אפשרויות נוספות שלא הופיעו במאמר.

המאמר הבא יסקור אפשרויות שונות לטיפול קוסמטי בלבד בתופעת נשירת שיער. ישנם גם טיפולים תרופתיים שונים על מנת למנוע נשירת שיער או התקרחות, אך לא נעסוק באפשרויות האלו במאמר זה.

תופעת נשירת שיער והתקרחות

ישנם סיבות רבות לתופעות של נשירת שיער או התקרחות. רוב הגברים המתקרחים הסיבה היא התקרחות אנדרוגנית, כלומר השפעה רעה של ההורמון DHT על זקיקי השיער. ההורמון DHT הוא מטבוליט של ההורמון הגברי טסטוסטרון, ולכן אצל הגברים נמצא ברמות גבוהות יותר מאצל הנשים. ישנם אנשים שזקיקי השיער שלהם רגישים להורמון DHT. ההורמון DHT יכול לגרום להתכווצות הדרגתית של זקיקי השיער, עד שיגרום להפסקה מוחלטת של צמיחת השיער מהזקיק הפגוע.

סיבות נוספות לנשירת שיער

ישנם סיבות נוספות ומגוונות לנשירת שיער כגון תת פעילות של בלוטת התריס, תזונה לקויה, נשירת שיער שלאחר הריון, מחסור בויטמינים, מחלות שונות כגון אלופסיה אראטה ועוד. ניתן להדבק על ידי רופא עוד על מנת להבחין מהי סיבת נשירת שיער אצל המטופל.

ניתן לטפל בתופעת נשירת שיער?

כיום, ישנם טיפולים תרופתיים וניתן לטפל בתופעה של התקרחות אנדרוגנית (הנפוצה אצל גברים) על ידי תרופות שונות כגון פרופסיה ותרופת מינוקסידיל. ישנם אנשים המקבלים את תופעת נשירת שיער כאל חלק מתהליך ההזדקנות ומשלימים איתה. אבל חשוב לדעת  שיש טיפולים מאוד מאוד אפקיטיבים לתופעת נשירת שיער והתקרחות. ישנם גם טיפולים שונים לסוגי התקרחויות ונשירת שיער. כדאי להתחיל את הטיפול כמה שיותר מהר על מנת להציל כמה שיותר זקיקי שיער.

השתלת שיער
השתלת שיער היא ניתוח כירורגי המיועד לנשים וגברים כאחד הסובלים מתופעת נשירת שיער או שיער דליל או אנשים עם קרחת. ישנם מספר שיטות השתלת שיער: FUE , FUT ועוד. ההשתלה מתבצעת כך: המנתח לוקח זקיקי שיער מהאיזור התורם ומשתיל אותם באיזור הדליל או המקורח הרצוי. לאחר ההשתלה בדרך כלל הזקיקי החדשים שהושתלו אינם רגישים יותר להורמון DHT.

מילוי שיער עם קונסילר לשיער

קונסילר לשיער ניתן לרכוש מהאינטרנט או מחנויות מסוימות, התכשיר הוא לשימוש ביתי והוא תכשיר להסוואת שיער דליל לסובלים מתופעת נשירת שיער. סוגי קונסילר הם: קונסילר אבקה וקונסילר ספריי. הקונסילר נצמד לשיער הקיים ומעבה אותו ובכך מתקבלת תוצאה של שיער מלא יותר ופחות דליל.

תוספות שיער לשיער דליל

תוספות שיער יכולות להיות פתרון קוסמטי טוב. תוספות שיער להדבקה הם לפעמים מסוכנות מכיוון שהדבק יכול להרוס זקיקי שיער קיימים. לפעמים גם אם לא רואים זקיקי שיער במקומות המוקרחים יכול להיות שזקיקי השיער עדיין קיימים ויכולים להצמיח שיער מחדש על ידי טיפול תרופתי מתאים, כגון פרופסיה לסובלים מהתקרחות אנדרוגנית (ההתקרחות הנפוצה ביותר אצל גברים מתקרחים). ישנם גם תוספות שיער שהם לא להדבקה.

פאות לסובלים מתופעת נשירת שיער

ישנם המון פאות בימנו שנראות כמו השיער האמיתי והטבעי ואפילו יותר יפה ממנו. ישנם שתי סוגי פאות: פאה להדבקה ופאה עם רשת גמישה. פאה להדבקה גם היא יכולה להיות בעיתית מבחינת הדבק שיכול לפגוע בזקיקי שיער קיימים, וכמו שהזכרתי בנושא תוספות שיער, יש מצבים בהם זקיקי השיער עדיין קיימים ויכולים להצמיח שיער מחדש אם יקבלו טיפול תרופתי, ולכן חבל לקחת סיכון. ישנם פאות עם רשת אלסטית שהם מתאימות ביותר לסובלים מתופעת נשירת שיער או התקרחות. איש מקצוע יכול להתאים את הפאה למטופל כך שהסיכוי שהיא תיפול יהיה נמוך מאוד והפאה תתאים למטופל בדיוק למבנה הראש ותראה טבעית ויפה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת oren a

מאת: oren aנשירת שיער18/04/13948 צפיות
נשירת שיער והתקרחות הם תופעות מוכרות בכל העולם ובהיסטוריה האנושית. בעבר, נהגו לטפל בתופעה באמצעות פאה נוכרית. נפולאון שהיה קיסר צרפתי היה ידוע בתור אדם קירח שלבש פאה נוכרית על מנת להסתיר את הקרחת. השיער הוא כמו מסגרת של הפנים של האדם, ובלעדיו האדם נראה שונה לגמרי. אנשים רבים ברחבי העולם סובלים מהתקרחות או נשירת שיער, וגם סבלו בעבר. בעבר ניסו לפתור את הבעיה בעזרת פתרונות נחותים כגון פאות, השאלה שנשאלת היא, האם גם מתקרחים בשנות ה 2000 צרכים להשתמש בפאות בשביל להסתיר את הפדיחה, או שכבר קיים פיתרון

מאת: oren aבריאות הנפש16/12/111092 צפיות
דיכאון היא מחלה המתאפיינת במצב רוח של עצבות רוב שעות היום , לתקופה המתמשכת לפחות בערך שבועיים ומעלה. דיכאון עלול לפגוע ברמות שונות באיכות החיים של האדם (תלוי בסוג ובחומרה של הדיכאון) , עד כדי מצב שהאדם הסובל מהבעיה יגיע למצבים של נדודי שינה ובעיות שינה, חוסר מוטבציה ואנרגיה, ריגשות אשמה, חוסר תקווה, התנתקות חברתית, נטייה לבכי, עצבות, לעיתים עצבנות בקלות, לעיתים עם הדיכאון מלווה גם הפרעות חרדה, במחקרים חמורים גם מחשבות על התאבדות, פציעה עצמית ואפילו נסיונות התאבדות.

מאת: oren aשיער23/11/112428 צפיות
החלקת שיער ביתית מאפשרת לנשים להפוך את שיערם לשיער חלק באופן נוח ופרטי בביתם. איך עושים את זה? כמה זה עולה? מה הם השיטות לעשות החלקת שיער ביתית? כל זה במאמר הבא. החלקת שיער היא נושא מאוד מאוד רחב, ישנם דרכים רבות לבצע החלקת שיער, בינהם גם החלקות שיער כימיות שבדרך כלל נעשות במספרות ובדרך כלל נשארות לתקופת זמן ארוכה.

מאת: oren aשיער19/11/11992 צפיות
החלקת שיער הוא תחום בו הרבה נשים ברחבי העולם מתעסקים בו, וגם תחום שהרבה נשים בעולם התעסקו בו בעבר. בעבר, אנשים שרצו להחליק את שיערם, השתמשו בשיטות מיושנות כגון "אבו עגילה" - המבוססת על מתיחת השיערות סביב רול. ישנם גם נשים שהיה להם אומץ לגהץ את השיער שלהם עם מגהץ שיער לבגדים (לפני המצאת מחליק השיער החשמלי). כתבה זו תעסוק בשיטות על מנת לבצע החלקת שיער ביתית.

מאת: oren aשיער15/07/111149 צפיות
שיער חלק הוא שיער בעל מבנה של שיערות חלקות וישרות, כמעט ללא סילסול או תילתול. המון אנשים בעולם רוצים שיער חלק, והטכנולוגיה והחברות מנסות כל הזמן למכור מוצרים שיאפשרו למעוניינים להשיער מראה שיער חלק. מכשיר נפוץ מאוד להחלקת שיער נקרא מחליק שיער. בכתבה זו נעסוק במכונת מחליק שיער.

מאת: oren aשיער13/07/112071 צפיות
נשים רבות ברחבי העולם חפצים במראה שיער חלק, איך מה לעשות שהם נולדו הם שיער גלי או מתולתל? ישנם אנשים רבים עם שיער מקורזל או מתולתל מאוד שמאוד לא מסתדרים עם השיער וגם הם מעוניינים במראה שיער חלק. מה עושים? ומה הטכנולוגיה של היום מאפשרת לנו בנושא של מראה שיער חלק? איך אפשר להחליק את השיער? הכל במאמר הבא.

מאת: oren aנשירת שיער10/06/111567 צפיות
פרופסיה היא תרופת מרשם הניתנת לגברים הסובלים מתופעת התקרחות אנדרוגנית. התקרחות אנדרוגנית היא תופעה שרוב הגברים הסובלים מהתקרחות סובלים ממנה. התקרחות אנדרוגנית היא מצב בו ההורמון דיהידרו טסטסטרון משחק תפקיד "חשוב" בהרס זקיקי השיער הרגישים אליו.

מאמרים נוספים בנושא נשירת שיער

מאת: nirנשירת שיער18/08/191124 צפיות
אין צורך להיבהל כששערותיך מתחילות להיתפס במברשת או במסרק, או סותמות את הביוב לאחר שחפפת את שערך . כל אדם מאבד בממוצע בין 50 ל-100 שערות ביום. אך תחת כל שערה שנושרת צומחת מאותו זקיק שערה חדשה.

מאת: nirנשירת שיער18/08/19839 צפיות
בכל רגע נתון כ-10% מסך השערות נמצאים במצב מנוחה. לאחר כ-2-3 חודשים, השיער הנמצא במנוחה נושר ושיער חדש מתחיל לצמוח במקומו. משך צמיחה זה 2-6 שנים. כל שיערה צומחת כ-1 ס"מ לחודש במהלך שלב זה. כ- 90% של שיער הגולגולת נמצא בשלב צמיחה בכל רגע נתון.

מאת: orya peryנשירת שיער06/08/18873 צפיות
ישראל היא מהמדינות המובילות בעולם בהקרחת שיער, מדענים טוענים שאין סיבה נראית לעין וכנראה שרק העניין הגנטי הוא זה שקובע את מסלול חיינו אך עם ההתקדמות הטכנולוגית והמחירים הזולים בטורקיה כנראה שהפתרון הטוב ביותר הוא השתלת שיער. במאמר זה נתייחס לטכנולוגיה שפתרה את הסבל הנמשך של הקרחים והמקריחים. אז אם גם אתה סובל מנשירת שיער כדי לך לקרוא את המאמר.

מאת: ירון כהןנשירת שיער25/03/18589 צפיות
בשנה האחרונה אנחנו עדים לתופעה שאלפי ישראלים נוהרים לתורכיה על מנת לבצע השתלות שיער במחירים שהם משמעותית נמוכים אל מול המחירים בארץ,באירופה ובארה"ב. במאמר זה ננסה להסביר מה הם ההבדלים בין מרפאות/רופאים באירופה אל מול מרפאות בתורכיה וננסה להבין האם מה שעולה בזול עלות לעלות אח"כ ביוקר.

מאת: webetterנשירת שיער31/01/161029 צפיות
איך להיפטר מהשיער המיותר בקלות, ובטכנולוגיה הכי מתקדמת שיש

מאת: ורדנשירת שיער21/01/151646 צפיות
בערכת איי רולר יש מספר מוצרים שיחד נותנים את הפתרון היעיל ביותר להחייאת והצמחת שיער מחדש.

מאת: ורדנשירת שיער21/01/151007 צפיות
התקרחות היא תכונה גנטית נרכשת מסב לאב ולבן וכו', ונגרמת בשל קיומו של הורמון בשם דהידרו-טסטוסטרון DHT, שהוא הורמון "הבן" של הורמון הטסטסטורון הגברי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica