חפש מאמרים:
שלום אורח
23.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

חמישה טיפים לעישון סיגרים מהנה (מהבלוג של מקס לבקובסקי)

מאת : מקס לבקובסקי

עישון סיגרים אינו דבר של מה בכך. האנשים שהפכו את הסיגרים לחלק בלתי נפרד משגרת יומם טוענים כי אחת הסיבות שבגינן הם מוציאים סכומי כסף לא קטנים על התחביב שלהם – הוא תהליך העישון הטמון בבסיסו. במאמר שלפניכם נציג חמישה טיפים חשובים שיהפכו עבורכם את עישון הסיגרים לחוויה ייחודית של פעם בחיים.

* הימנעו משאיפה לריאות - הנזק הפוטנציאלי שעלול להיגרם לריאותכם כתוצאה מעישון הסיגרים, גדול מאין שיעור מזה הנגרם כתוצאה מעישון סיגריות. לכן, הימנעו משאיפת העשן אל תוך הריאות באופן ממושך. תחת זאת, בצעו שאיפה קטנה ונשפו מייד החוצה לסירוגין.

* אם הדלקתם את הסיגר – סיימו אותו – אחת הטעויות הנפוצות ביותר של מעשני הסיגרים למיניהם נעוצה בעישון חלקי ובהחזרת הסיגר לתיבת הלחות שממנה נלקח. למען הסר ספק, ברגע שהדלקתם את הסיגר והתחלתם לעשנו – הקפידו לסיימו, להניחו ב"שומר סיגרים" ו/או לזרוק את השאריות. החזרת הסיגר המעושן למחצה לתיבה – עלולה לפגוע בסיגרים שטרם נוסו.

* אל תציתו את הסיגר באמצעות גפרור רגיל – את הסיגר שלכם יהיה עליכם להדליק אך ורק באמצעות מציתי גז וזאת משום שהשימוש בגפרור עלול להוסיף טעם מריר של גופרית לסיגר שלכם, ולמעשה להרוס את הסיגר ואת החוויה הנלווית כולה.

* אל תתפשרו על סוג אחד בלבד של סיגרים – המתחילים שבינכם צריכים לזכור כי תחום הסיגרים הוא עולם ומלואו. אמנם הסיגרים הקובנים הם אכן המפורסמים ביותר אך גם ביבשת הישנה (היא אירופה) ובדרום אמריקה, השכילו התושבים המקומיים ללמוד את המלאכה. ערכו סקר קצר של שביעות רצון בקרב חבריכם המעשנים, ונסו כמה שיותר סוגים של סיגרים איכותיים. אין שום סיבה להגביל את עצמכם.

* הפכו את חווית העישון לטוטאלית – הקפידו ללוות את תהליך העישון, בשתייתו של משקה חריף ואיכותי, אשר יוסיף טעם וארומה לתהליך כולו. עם זאת, בחרו במשקה שלא יעלים את הטעם של הטבק. הויסקי והקוניאק הם על פי רוב המשקאות המומלצים ביותר.

לסיכום, הסיגרים הם מוצר שאיכותו אינה מוטלת בספק, אך על מנת למצות עד תום את ההנאה מהם – יהיה עליכם להקפיד על חמשת הטיפים שהובאו לעיל. בסוף עוד תודו לנו.

מקס שפקס לבקובסקי הוא איש עסקים, יזם ומומחה לשיטות שיווק.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מקס שפקס לבקובסקי - איש עסקים, יזם. מומחה לשיטות שיווק
לפרטים נוספים:
http://xn----sicjbopdo.co.il/

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מקס שפקס לבקובסקי

מאת: מקס שפקס לבקובסקיענפי ספורט26/05/111017 צפיות
רבים מאמינים כי אומנויות הלחימה שמקורן במזרח הרחוק הגיעו רובן ככולן מיפן (כמו הג'ודו, הקראטה או הג'וג'יטסו) אך במקביל לכל אלה, צמחה גם בסין מסורת ענפה של אומנויות לחימה נפוצות, המוכרות לכולנו בעולם המערבי – כאשר המוכרת שבהם היא אומנות הקונג-פו.

מאת: מקס שפקס לבקובסקיאומנויות לחימה22/05/11962 צפיות
את המאמר שכתב מקס לבקובסקי נקדיש לאומנות הטאי-צ'י – אמנות לחימה סינית שהיא הרבה יותר מעוד כלי להגנה עצמית – הטאי צ'י הוא דרך חיים.

מאת: מקס שפקס לבקובסקיניהול ידע18/05/11852 צפיות
מקס לבקובסקי, מי שעסק בהקמת שיטת המנויים לעיתונים, הן במעריב והן בידיעות אחרונות, נותן לעיתון מעריב מספר עצות, כיצד להתאים את עצמו אל שוק העיתונים היומיים התחרותי, הכולל את ידיעות אחרונות הנחשבת למונפול, ואליו הצטרפה מתחרה חדשה ובולטת בשנים האחרונות – ישראל היום.

מאת: מקס שפקס לבקובסקיאומנויות לחימה04/04/11833 צפיות
לרבים מאיתנו מזכירה המילה "קראטה" את הסרט האלמותי "קראטה קיד" בו מדריך מיסטר מיאגי את חניכו הצעיר דניאל. בפועל עם זאת, הקראטה הוא הרבה יותר מסתם עוד אומנות לחימה, כפי שתוכלו ללמוד מהמאמר שלפניכם.

מאמרים נוספים בנושא תרבות ובידור

מאת: הדסהתרבות ובידור06/11/173533 צפיות
בתקופה האחרונה נפוץ להעביר כנסים ואירועים במרכזי כנסים אשר מפוזרים בכל רחבי הארץ. חשוב לציין שלא מספיק לבחור מרכז ואולם כנסים איכותי, אלה יש לקחת בחשבון את אופן בו תעצבו את האולם ובכך תגרמו לכנס לעבור בצורה מקצועית וטובה. במאמר זה ננסה לפרט על אופן בו ניתן לעצב את האולם ובכך להעביר כנס בהצלחה.

מאת: חיים נויתרבות ובידור18/10/173940 צפיות
מוטקה גנב הוא בחור דלפון וגנב המתחבר לפרחחים ומלווה עצמו בעדת כלבים. הוא מחליט להימלט כדי למצוא לעצמו זהות חדשה וחיים אחרים. הוא מוצא מקלט בקרקס נודד המציע גם בחורות מפוקפקות. הוא מתאהב שם בלוליינית שמשועבדת למתאבק נודע קנאריק, המנצל אותה ומכה אותה. מוטקה מחליט לחסל את קאנריק ובסיוע חברתו, הוא מבצע מזימתו וגונב את מסמכיו של המתאבק וכך הוא יוצא להמשך דרכו עם זהות חדשה.

מאת: ירון כהןתרבות ובידור01/06/174684 צפיות
לכותבים הרבים שניסו לספר את הסיפור האישי שלהם בשנים עברו לא היו ברירות רבות. מעטות היו ההוצאות שהסכימו להשקיע וגם השיקולים שלהן לא היו ברורים לגמרי גם כאשר הסיפורים היו מעניינים וטובים. היום, כבר אין צורך לחכות ולרוץ אחר אף הוצאה שתזהה את הפוטנציאל שלך בהוצאת קונטנטו דה סמריק וההוצאה הבת שלה, קונטנטו נאו, מזהים את הפוטנציאל של הסיפור לשכם ולוקחים אותו צעד אחד קדמיה

מאת: סיטארה אטמותרבות ובידור23/01/161980 צפיות
פסטיבל צלילים מרפאים חוזר זו הפעם השמינית והפעם בקונספט חדש. Healing Music Experience : המעבדה. שילוב בין הופעות חיות ומידע מדעי על מוסיקה. 3 ימים בהם נחקור 3 תדרי מוסיקה שונים דרך הופעות חיות, הרצאות וסדנאות. נשמע, נראה, נפיק ונחוש צלילים. סוף שבוע עטוף בנוף מדברי העוסק כולו במוסיקה, ולא דרך הקשבה בלבד. נעז ונשאל מהי מוסיקה? ממה היא עשויה? מדובר בפסטיבל החוקר את רבדם השונים של הצלילים, דרך התנסויות שונות.

מאת: אשרם במדברתרבות ובידור07/11/152942 צפיות
הSacred Journey - העשירי יוצא לדרך! מזמינים אתכם לחוות את הקסם של הג`רני, את המסע העמוק, הסוחף והמדהים, שאנחנו הולכים לעבור יחד, במרחב המופלא והמפנק של האשרם.

מאת: הילה קומםתרבות ובידור16/06/152164 צפיות
בחודש יולי יגיע לראשונה לישראל הפרויקט הבינלאומי מצליח "הטנורים של המאה ה- 21 ". הפרויקט מפגיש את הסולנים המובילים של בתי האופרה הגדולים של מוסקבה- הבולשוי, בית האופרה סטניסלבסקי ונמירוביץ- דנצ'נקו והאופרה החדשה.

מאת: גבעת ושינגטוןתרבות ובידור01/12/142436 צפיות
מחר, יום שלישי, י' בכסלו (2.12) עורכת "אמונה" בקמפוס קריית החינוך גבעת ושינגטון את הפסטיבל ה-3 לאמנויות הבמה, ובו תינתן שוב ההזדמנות ללהקות המחול הדתיות להביא לידי ביטוי את השילוב בין קודש ל(מ)חול, ואת החיבור שבין התנועה והאמנות לבין עבודת הבורא והאמונה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica