חפש מאמרים:
שלום אורח
12.08.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עכשיו תורי.... מגיע לי... !!!! אמרה.... והקימה בהנאה את "מסע נשי"

עכשיו תורי....   מגיע לי....    !!!!

                          אמרה.... והקימה בהנאה את  "מסע נשי"

                                                                                         כתבה:מירה שנער  

  אם תתבונני על מהלך של יום אחד בחייך תווכחי לדעת כמה תפקידים נערמים כל יום  על כתפיך. הבית, המשפחה, הילדים ,הבעל הקריירה,,,

לך מציעה ריקי כהן לעשות את מה שהיא עשתה.

לעצור רגע, ולאמר לעולם  בקול גדול .........

  "עכשיו תורי...מגיע לי להנות ...!!!

 יום בהיר לפני 4 שנים הודיעה ריקי לבעלה שהיא ושתי חברות נוספות מארגנות למען

 נשים מישראל  "מסע להודו".  המטרה היא  להקים "מקום" בו נשים תוכלנה לפגוש

 נשים ש"חיות אחרת" חושבות אחרת ואפילו אוהבות אחרת. הן קוו שעם סיום המסע

 להודו תחזורנה הנשים  הביתה  עם תובנות חדשות לחיים, חלקן תודנה לאל עליון על כל

הטוב שזימן להן ואחרות תשובנה מלאות באנרגיה חיובית וכח לשנות ולהייטיב  עם עצמן.  

 וכך נוסדה "מסע נשי"!!!!.

 ריקי כהן אשה "גדולה" בנשמה ו"גדולה" בגוף, מדברת בנועם ובנחת ומסבירה לכל מי שחפץ לשמוע

שכולנו מתפתחים בעקבות ההתבוננות באחר. לכן יצרה ב"מסע נשי" מודלים שונים

 של מיפגשים עם נשים "מיוחדות"  המתקיימים  בסביבת חייהן הטבעית לא רק בהודו אלא גם בארץ.

במהלך טיולי  "מסע נשי" מתקיים  שיח בין המשתתפות במסע לבין הנשים המקומיות החיות                                  בסביבה גאוגרפית וסביבה חברתית ייחודית. מדברים על צורת החיים האופיינית למקום. ואז כמובן                                 עולות כל הסוגיות והדילמות שמעניינות נשים באשר הן כמו: משפחה, בעל, אהבה רומנטיקה, מחויבות                                מול חופש, עצמאות וביטוי עצמי ועוד ועוד.

בכל טיול נשים של "מסע נשי" המשתתפות לומדות  על חיי הנשים אותן הן מבקרות, ובאמצעות צלילים                            רוגעים  וטכניקות מיוחדות של "התבוננות פנימית" הן עורכות השוואה עם הנשים השונות וכך  לומדות כל                           אחת על עצמה, על ערכיה ועל מינהגיה.

ריקי מייטיבה להפעיל טכניקות מגוונות של "התבוננות פנימית"  בצליל כמו שהיא עושה   בתפקידה                        כתרפיסטית ומטפלת אמצעות מוסיקה. 

בטיול להודו מתקיימים  ביקורים אצל נשים מקאסטות שונות. ההבדלים בצורות החיים ובחוקים של                              "עשה" ואל "תעשה" עולים בכל מיפגש ובכל שיחה שמתפתחת.

 ריקי שהוציאה כבר 25 טיולי  נשים להודו מכירה שם נשים רבות השייכות לקאסטות שונות.

 בזכותה  נוסעות  "מסע נשי" מוזמנות להתארח אצל הנשים ההודיות ולבקר במקומות שם  הן פועלות.                              למשל, ברגיסטאן מתקיים מיפגש באוניברסיטה בחברת פרופסור פאוואן  סוראנה  שהיתה יו"ר הועדה                              לעיניני נשים במימשל רגיסטאן.

פרופסור פאוואן היא אישיות מיוחדת במינה. אישה מטופחת לבושה בסארי מלא הוד והדר.אליה בהודו                        מתנהגים אחרת.  בהודו- ארץ שבה גברים מעריכים את מעמדה של הפרה יותר ממעמדה של אישה-                                      היא-פרופסור פאוואן, זוכה לקבל כוס צ'אי... מידי גבר!!!  זו היא התנהגות מאוד חריגה. שכן בהודו,                               תפקידן המוצהר של הנשים הוא לשרת את הגבר ולא ההפך.

  שאלתי נוסעות ששבו  מטיול נשים של "מסע נשי" להודו,  איך לא מתעייפים מכל כך הרבה פעילות בטבע, במרחבים ,בנופים ובאתרים ועל כל אלה מתקיימים גם מיפגשים עם נשים שונות.

 הנוסעות ציינו בפני כי סוד ההצלחה טמון במינון הנכון  שבין פעילויות וסדנאות למען הנשמה כמו: דימיון                          מודרך, קערות טיבטיות ואילתור במוסיקה, לבין רמת ההדרכה ודרך הצגת התכנים.  המדריכים הישראלים                המצטרפים לטיול הם מצוינים .

הטיול הבא למשל יודרך על ידי  אחיה אנזי- סטודנט ישראלי שחי  בהודו, לומד פיסול,מומחה לשירה הודית                  ולאסטטיקה הודית.

בין מגוון המדריכים שהדריכו בהודו יש להזכיר את איילת אידלברג- נתרופולוגית,צלמת  וכתבת של                                 "מסע אחר" מרצה על תרבויות במסגרות רבות ועורכת מסעות "בחומר וברוח" וכן מוטי אפשטיין-                                   מוותיקי המדריכים להודו .

 בארץ חיברה ריקי את "מסע נשי" לניצה דוידוב בעלת "שבילים וחוויות" ויחד הן מקיימות מסעות                                במשך שלשה ימים  למידבר יהודה, לגליל, למרכז הארץ וכן טיולים  בני יום אחד במרחבי ישראל.

בטיולי הנשים בארץ מתקיימים ביקורים אצל הבדואיות השחורות, אצל הכושיות העבריות,                                              אצל הנזירות  וגם אצל נשים "חזקות" כאלה ש"פרצו דרך", נשים שלקחו את גורלן בידייהן ובזכות                                    זאת הצליחו לעשות שינוי בחייהן כמו התכשיטניות בנות הקיבוץ  שהפכו לנשות עסקים חובקי עולם                                    או ,  מתי שגרה לבדה בחווה בודדה בגליל .,יהודית ארנון שהקימה את הלהקה הקיבוצית ועוד.

 הטיולים בארץ הם יעודיים  לכל טיול  נושא מרכזי סביבו נבנות הפעילויות החברתיות וכל הסדנאות.                              למשל:  היטהרות במים, אהבה שאין לתארה במילים, סקס בעיר הורודה, אל הניסתר  מן העין ועוד.

 ניצה דוידוב היא הקמב"צית  של "מסע נשי".  בזכותה כל לוחות  הזמנים מתקתקים  כמו שעון.

מה הפלא?  ניצה היתה אחראית על רווחת עובדי עירית רעננה. בתוקף תפקידה, הפיקה לכל עובדי עיריית רעננה ארועים חברתיים  שהתקיימו "בכל פינות הארץ".  עד היום ארועים אלו זכורים לטובה בקרב עובדי העירייה.

למסעות של  שלושה ימים ושני לילות  נוספה גם מירה שנער מנחת קבוצות  מקצועית ויחד ריקי ,ניצה ומירה                 מחכות לרגע בו תוכלנה להזמין נשים מחו"ל לטייל יחד איתן כאן מחכות לטייל יחד בשבילי ישראל.                                                                                                                                                                                 

   למסעות השלושה ימים  המתקיימים  במידבר יהודה, בגליל ובמרכז הארץ נוספות חוויות ייחודיות                                 כמו : חווית השינה המשותפת הנקראית בפי המשתתפות "מסיבת פיזמות"

 בטיול לגליל משלבים תנועה במוסיקה, יחד יוצרים תפילות נשים בבית כנסת הנטוע על הר כותר.

 ניצה,ריקי ומירה ממשיכות לתכנן ומבטיחות הרבה הרפתקאות לנשים האומרות לעולם                                                "עכשיו תורי...מגיע לי להנות " !!!!!.

 מי שחושבת ש"מגיע לה" ומאמינה ש"עכשיו תורה"  -היכנסי לאתר "מסע נשי"  www.masanashi.com

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מירה שנער

טיולי נשים-"מסע נשי"

mira@travelingwomen.net

http://www.masanashi.com

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת mira shinhar "מסע נשי"

מאת: mira shinhar "מסע נשי" זוגיות ואהבה10/11/091135 צפיות
העונג מסקס משפיע על חיזוק הזוגיות. כאשר הסקס הופך להיות שיגרתי גם הזוגיות דואכת. בסיור נשים עם "מסע נשי" נענה על מספר שאלות,כיצד מחדשים בסקס? כיצד מעוררים מחדש את התשוקה? . שם הסיור של ה נשים בנושא: "סקס בעיר הורודה" .

מאת: mira shinhar "מסע נשי" בריאות נשים10/11/092177 צפיות
סקס "משפר את הבריאות" הידעת זאת? מלבד העונג , ההנאה, ושמחת החיים הסקס משפר את בריאותינו. זו סיבה נוספת מדוע כדאי לחדש ולרענן את הסקס גם בין זוגות בני עשרות שנים. נעסוק ביחד בסוגיה זו בסיור של "מסע נשי" www.masanashi.com

מאת: mira shinhar "מסע נשי" משפחה וזוגיות - כללי10/11/091211 צפיות
"קחי את הסקס בידיים" , אל תוותרי, גם אם הזוגיות בת עשרות שנים, יש מה לעשות כדי לחדש, ולרענן את הקשר והתשוקה.. נצא ביחד ללמוד מה ניתן לעשות ולא לוותר על שמחת החיים "מתחת לסדינים" .נשמע הרצאות על מיניות האשה ונבקר ב,מחוזות העונג, יחד עם ,מסע נשי"

מאת: mira shinhar "מסע נשי" העצמת נשים05/06/091461 צפיות
אומרים שבגליל הנשים הן אחרות !!! אומרים שהמרחק מהמרכז משפיע ... המרחק מהעיר הגדולה מחזק .. אומרים החיים בפריפריה "מייצרים" נשים חזקות ומיוחדות.... . האם נכון הדבר???? יצאנו צוות "מסע נשי" ריקי, מירה וניצה לבדוק ומצאנו אישה מיוחדת שבנתה חווה בודדה ומתגוררת בה לבדה.

מאת: mira shinhar "מסע נשי" העצמת נשים18/02/092851 צפיות
"אחרי 11 שנות נשואים בהיותי בהריון עם ילדנו השביעי ביקש בעלי שאסכים לקבל לביתנו "אשה שניה" - צעירה ממני ב- 10 שנים. " סיפרה תמרה בקול שלו, בוטח וצופן הפתעות לקבוצת הנשים שהגיעה אליה על ידי "מסע נשי" .

מאמרים נוספים בנושא העצמת נשים

מאת: לילה בן הרוש העצמת נשים16/07/202512 צפיות
אני מזמינה אותך לגלות יחד איתי, איך אפשר לחוות חיבור ועוצמה פנימית גם בימים אלה, כשהאפשרות להיפגש מאתגרת יותר מהרגיל. אנחנו בשאקטי בי, יצרנו ספריית תכנים עשירה ומרתקת שתוציא אותך למסע עמוק ומשמעותי דרך מגוון סדנאות ומפגשים עם נשים מעוררות השראה, בנושאים שנוגעים לחיי ולחייך: זוגיות, הורות, תקשורת, עסקים, מודעות, פריון, התפתחות אישית ועוד.

מאת: גילת אפריםהעצמת נשים09/07/178437 צפיות
האם את נוהגת לומר לעצמך מילים חיוביות ומפרגנות? או אולי את שיפוטית וביקורתית כלפי עצמך...? קראי את המאמר הבא, על-מנת ללמוד כיצד להפוך את הדיבור העצמי שלך לחיובי ומיטיב.

מאת: לי באומןהעצמת נשים30/04/132855 צפיות
קרב מגע היא שיטה להגנה עצמית שזכתה להמון כינויים, ויש לה סגנונות שונים, אבל בבסיס מדובר על שיטה שכל כוונתה היא להתמך בחוזקות הגוף והעצמי, תוך איתור נקודות התורפה אצל היריב והכנעתו. למידה זו, שהיא קוגניטיבית וגופנית מאפשרת לנשים להכניס לתוך הרפרטואר החוויתי שלהם זיכרונות של יכולת, השג, אפשרות ללחימה ומעל הכל- אמונה עצמית.

מאת: עמי אלבזהעצמת נשים23/01/138174 צפיות
ברוב המקצועות העצמאיים יש צורך לאחר קבלת התעודה המקצועית להשקיע את מלא המרץ והכסף בפרסום, לא כך בתחום בניית הציפורניים, לאחר קבלת תעודת ההכשרה בוגרת הקורס תמצא את עצמה מקבלת לקוחות המגיעות מפה לאוזן, מחברות, שכנות, ומשפחה.

מאת: מרדכי שרםהעצמת נשים09/10/128199 צפיות
חולמות על ערב מושלם עם חברה שלכן? רוצות לערוך ערב לכול החברות הקרובות שלכן? במאמר זה תקבלו טיפים רבים.

מאת: טומי רןהעצמת נשים19/09/129345 צפיות
רבים מכירים את תל אביב כמרכז התרבות, ההווי והעסקים של מדינת ישראל, אך רוב האנשים המתגוררים בעיר זו אוהבים להזכיר כי תל אביב היא "מעוז" שירותי הליווי בישראל. העיר מציעה מגוון דירות דיסקרטיות ושירותים של נערות ליווי בכל יום ובכל שעה בה הלקוחות מעוניינים.

מאת: טומי רןהעצמת נשים19/09/128402 צפיות
ישנן טענות רבות בישראל כי קיים סחר בנשים וכי רוב נערות הליווי אשר עובדות במדינה, עובדות בניגוד לרצונן או משום שהן נמצאות במצב בריאותי אשר אינן מאפשר להן להתפרנס בשום צורה אחרת. בשנה האחרונה נתקלנו בחוק הזנות החדש, שעיקרו הוא הענשת כל אדם אשר עוסק בסחר בנשים וכן כל אדם אשר נתפס עם נערות ליווי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica