חפש מאמרים:
שלום אורח
01.10.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קידום בגוגל: עבודת נמלים?

מאת: אביב יועציםקידום אתרים04/07/2011572 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

התחום של קידום בגוגל הוא בהחלט חזק בימים אלה, ועובדה זו מעלה שאלה לגבי האנשים שעובדים בתעשייה פופולארית זו ומזיזים את החוטים מאחורי הבמה. סקר שבוצע באחד הבלוגים הפופולאריים אודות קידום אתרים בגוגל, מצביע על כמה נתונים מעניינים אודות העובדים במקצוע:

יוצא כי חלק ניכר מהשכירים העובדים בתחום הקידום אינם גרים באזור הפריפריה אלא באזור המרכז. ובאשר לגילאים של מקדמי האתרים שתוחקרו, כך עולה מאותו הסקר, גילם של רוב העוסקים בקידום אתרים הוא מתחת לגיל 40. מסתבר שנשים לא מראות העדפה לעבודה בתחום של קידום בגוגל, ויש רוב מכריע של מקדמי אתרים גברים.

תחום זה אינו דורש תואר באוניברסיטה, ולכן לא מפתיע שרוב מקדמי האתרים הם בוגרי קורס מקצועי, או שלמדו את התחום לבדם, או שבמסגרת העבודה הם קיבלו ניסיון וידע בתחום. רובם מועסקים בחברות שמגדירות את עצמן כחברות קידום אתרים בגוגל. רוב השכירים שעוסקים בתחום קידום בגוגל עובדים במשרה מלאה. עובדי קידום אתרים המועסקים בחברות גדולות מרוויחים יותר מאלו העובדים בחברות קטנות. כדאי לציין שאדם שמעוניין לעבוד בתחום החם הזה, קידום אתרים, צריך להיות סקרן מטבעו ופתוח ללמידת דברים חדשים ולהרחבת הידע. במידה ואתה מעוניין להיות מקדם אתרים אבל מפחד משפות תכנות, גם משפה פשוטה ביותר כמו HTML – יש כאן בעיה, וההתקדמות המקצועית שלך עלולה להבלם בגלל סיבה זו. קידום בגוגל הוא לא מקצוע הדורש תואר אקדמי, ואין סיבה שתיפסל בראיון בגלל שאין באמתחתך תואר.

ישנה דרישה רבה עבור בעלי ידע בתחום קידום האתרים. הרבה אנשים שעוסקים בתחום של קידום בגוגל מחפשים עבודה שבה יוכלו להתפתח, להתקדם וללמוד עוד אודות התחום המסקרן הזה. אך יש הרבה אנשים, מצד שני, שרואים במשרה שלהם עוד תחנה שיוכלו לסיים איתה ברגע שילמדו את כל הדרוש להם. אנשים העובדים בתחום קידום האתרים הם אנשים שצמאים לידע, וכשמגיע השלב בו אין כבר מה ללמוד ולאן להתפתח מבחינה טכנית, יתכן שהם ירצו בהחלט להמשיך למשרה הבאה.

שנה של עבודה בתחום בהחלט מספיקה כדי ללמוד את התחום לעומק. אחרי השנה הזו, שבה עובדים בתעשייה האינטנסיבית, יתכן ותרצה לעבוד כעצמאי ולפתוח עסק משלך. במידה ואין לך הוצאות על עובדים, שכירת משרד, פרסום וכו' – הלקוחות שלך יכולים ליהנות ממחירים נמוכים יותר מהמחירים המוצעים להם על ידי חברות קידום בגוגל.

בחברות קידום אתרים בגוגל יש גם "נמלים עובדות", שתקופת ההכשרה שלהם קצרה ביותר. כתבי מאמרים, לדוגמא. מחליפי קישורים וכו'. לעיתים מדובר בעבודה שחורה ומפרכת, שלא ניתן להפיק ממנה ידע משמעותי כלשהוא.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161165 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161456 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161303 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/161020 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16977 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16865 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16876 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182560 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/171813 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171721 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171549 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171561 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161228 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/161909 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica