חפש מאמרים:
שלום אורח
11.12.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

ייעוץ עסקי – כיצד לנהל פגישת מכירה?

מאת: eyalfatranניהול01/08/2011850 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

ייעוץ עסקי – כיצד לנהל פגישת מכירה?

הגיע אלינו ליד מהאינטרנט התקשרנו אליו והצלחנו לתרגם אותו לפגישה. זו רק תחילת הדרך כי עכשיו אנחנו צריכים לתרגם את הפניה למכירה והדרך ארוכה. נעשה לעבור במאמר על השלבים השונים שפגישת מכירה שחשוב לעבור:

הצגה שלנו – דבר ראשון צריכים להבין מי אנחנו, מה עשינו עד היום (כמעט בכול תחום הניסיון ידבר ויהווה יתרון). אפשר לספר על לקוחות שעבדנו איתם, אבל לא להתרברב יותר מידי ולהשאיר משהו להמשך.

שאלות מנחות – להבין מה הצורך של החברה? איפה אנחנו יכולים לעזור. בירור הצורך הוא שלב חשוב מאוד, הרבה פעמים כאשר נשאל דברים נגלה דברים שלא חשבנו עליהם ושגם החברה לא חשבה עליהם. דוגמא לשאלות: איזה שירות קיבל עד היום? מה מונע ממנו להתקדם? מיהו קהל היעד אליו הוא פונה? למה פנית לקבלת ייעוץ עסקי ?
הדבר החשוב הוא שאנחנו מנהלים את הפגישה ולא נותנים ללקוח להוביל אותנו.

יצירת אהדה – קשה להגדיר בדיוק איך יוצרים אהדה אבל זה ללא ספק שלב חשוב במכירה. אנחנו רוצים שהלקוח ירגיש נעים ושאנחנו דואגים לו, צריך לתת תחושה שלא באנו רק כדי למכור אלה גם לשמוע אותו ולשתף אותו. אפשר לשאול על משהו קטן: התמונה על הקיר יפה, מאיפה קניתם אותה, להגיד משהו על המשרד. אבל לדעתי הדבר הנכון ביותר הוא להראות שאנחנו רוצים למצוא פתרון שיתאים לחברה.

הפתרון – מציגים מהו השירות שלדעתנו יתאים, ומדוע. בדרך כלל מנהלי החברות לא יבינו הרבה בתחום אותו אנו מנסים למכור ולכן חשוב להסביר בסבלנות ומזווית של מישהו שלא יודע דבר בתחום.

סכום הפגישה – כאן חייבים לקבוע לוחות זמנים, ומה קורה בהמשך. הלקוחות צריכים להבין בדיוק מה הולך לקרות ומה הם השלבים הבאים. גם אם הפגישה לא הצליחה צריך לנסות לשמור על חלון פתוח, להחליף פרטים וכרטיסי ביקור ולנסות או לקבוע עוד פגישה או להמשיך בטלפון.

 תגיות המאמר: ייעוץ עסקי


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

איל פטרן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת eyalfatran

מאת: eyalfatranיופי וטיפוח - כללי22/11/172040 צפיות
טיפול השיאצו, הפך בשנים האחרונות לאחד מטיפולי העיסוי הפופולריים ביותר. הסיבה לכך, נטועה ככל הנראה בעובדה שמדובר בטיפול בעל מאפיינים ייחודיים, שמותאמים אישית לכל מטופל ומטופל ולכן, מדובר בטיפולים בעלי השפעה מקיפה ורחבה יותר על המטופל. אז מה המאפיינים הייחודיים שהופכים את טיפול השיאצו לפופולרי כל כך וכיצד תוכלו לבחור לכם מטפל שיאצו שיצליח להתאים עבורכם את תכנית הטיפול הטובה ביותר?

מאת: eyalfatranיופי וטיפוח - כללי22/11/171409 צפיות
טיפול השיאצו, הפך בשנים האחרונות לאחד מטיפולי העיסוי הפופולריים ביותר. הסיבה לכך, נטועה ככל הנראה בעובדה שמדובר בטיפול בעל מאפיינים ייחודיים, שמותאמים אישית לכל מטופל ומטופל ולכן, מדובר בטיפולים בעלי השפעה מקיפה ורחבה יותר על המטופל. אז מה המאפיינים הייחודיים שהופכים את טיפול השיאצו לפופולרי כל כך וכיצד תוכלו לבחור לכם מטפל שיאצו שיצליח להתאים עבורכם את תכנית הטיפול הטובה ביותר?

מאת: eyalfatranעיצוב גינות16/11/171134 צפיות
עיצוב של כל גינה מתחיל במחשבה ועדיף שזו תהיה מחשבה של אנשי מקצוע, מנוסים ובעלי ידע בתחום, שגם אוהבים את מה שהם עושים – כן, בדיוק כמו הצוות של Mr. Green. לכל גינה וגינה יש את המאפיינים שלה וכמובן שלכל לקוח יש את הציפיות שלו ואת הדברים שהוא היה רוצה למצוא בגינה שלו ואת אלה צריך לשלב יחד בצורה נכונה

מאת: eyalfatranחקלאות06/10/17588 צפיות
אז לפני שאתם חושבים מה תרצו שיהיה בחצר, בדקו את גודל השטח ואז תוכלו להתחיל להגדיר מה אתם רוצים, כאשר האפשרויות הן רבות ומגוונות: שטח דשא, גינת תבלינים, עץ הדרים, בריכה, מפלי מים, פינת ברביקיו, בריכה, שביל אבנים, פינת ישיבה, פסלים מעוצבים ועוד.

מאת: eyalfatranנדל"ן20/07/12926 צפיות
התיקון השלישי לתמ"א 38 מביא עמו רוח חדשה ואופטימית שמציתה תקווה גדולה בנוגע להצלחת התכנית המבורכת שעד היום, למרות שיצאה לאוויר העולם לפני קרוב לשמונה שנים לא הצליחה להתרומם מן הקרקע ולהמריא. על מנת להבין לעומק את מהות התיקון השלישי לתכנית נסקר בקצרה את ההשתלשלות שלה עד לנקודת הזמן בה בוצע התיקון השלישי.

מאת: eyalfatranאדריכלות06/07/12946 צפיות
כל ילד מודע לעובדה שמדינת ישראל התברכה במיקום מעניין, לטוב ולרע. הכוונה במקרה המדובר היא לא כמדינה יהודית בגוש מדינות ערביות אלא כמדינה ששוכנת על השבר הסורי אפריקאי על כל המשתמע מכך. בעקבות רעידות אדמה שמתרחשות בעולמנו וגובות את חייהם של מאות אלפי קורבנות נראה שהדי רעשי האדמה הגיעו עד לבית המחוקקים שלנו שם הצליחו להזיז דברים

מאת: eyalfatranשוק ההון16/12/111178 צפיות
החלטתם שאתם רוצים להשקיע בבורסה? כדאי שתתייעצו עם מקצוענים. שוק המניות יכול להיות לעיתים אכזרי לאלו שלא מכירים אותו. התקופה העכשווית מאפיינת בחוסר יציבות בשווקים הפיננסים כאשר מגמות מרבות להשתנות. ישראל מאוד תלויה בשוק הבינלאומי, כרגע נראה שאירופה נמצאת במרכז הדאגות

מאמרים נוספים בנושא ניהול

מאת: נינה כהןניהול14/08/171017 צפיות
קרוב למיליארד איש כבר עושים שימוש באינטרנט על בסיס קבוע, אם באמצעות המחשב הנייד, המחשב הנייח, הטאבלט או טלפון החכם

מאת: נינה כהןניהול14/08/17730 צפיות
ישנם עסקים רבים בישראל שנתונים לתחרות קשה במיוחד עסקי המסעדנות, כאשר קיימות המון מסעדות בכל מיני סגנונות ברחבי הארץ.

מאת: נינה כהןניהול25/07/17632 צפיות
העולם העסקי, טומן בחובו עסקים רבים מכל מיני סוגים. ישנם בעלי עסקים שאינם מסוגלים לשרוד בשנה השנתיים הראשונות לקיומם

מאת: שלום כהןניהול06/11/16707 צפיות
ניהול עסק הוא מטלה לא פשוטה ומי שהתנסה בכך או שיש לו עסק בפועל יודע את זה. צריך לנהל בראש ובראשונה את העובדים, צריך לנהל את המלאי, צריך לנהל את הספקים, לעקוב אחר הנהלת החשבונות ולבצע עוד מטלות רבות אחרות

מאת: עוזי פלגניהול18/07/16782 צפיות
בכל עסק מקרטע וכושל מתקיים תמהיל כישלונות במינונים שונים האחראים למצבו של העסק. כפי שנכתב לא מעט פעמים, הכישלון לא יתום, יש לו גורם אחראי ברור ומובהק. במאמר נחדד נקודה זו.

מאת: SEOMANניהול31/05/16894 צפיות
איך תוכלו לגשת ללקוחות שלכם בצורה הטובה ביותר? כיצד באמצעות מוצרי פרסום ניתן להשיג יותר לקוחות

מאת: SEOMANניהול25/05/16822 צפיות
כיצד מוצרי הפרסום הפשוטים משפיעים על הלקוחות הקיימים של החברה ואיך ניתן למנף את כלל השיווק באמצעות מוצרי פרסום.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica