חפש מאמרים:
שלום אורח
14.10.2019
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

גאדג'טים – תודה רבה לקידמה

מאת: שמוליק דורינבאוםגאדג'טים20/08/2011587 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אנחנו רגילים לשמוע בחדשות ובכל מיני ערוצי חדשות שכאלו על גאדג'טים כאלו ואחרים אשר יצאו לשוק ושאמורים לעשות את החיים שלנו קלים ומשעשעים יותר, אילו גאדג'טים באמת עושים זאת ואילו מבזבזים לנו זמן אוויר.

כמה חשוב לנו להתקדם בחיים, כמה חשוב לנו תמיד ללכת יד ביד עם הקידמה ולקבל כמה שיותר את מה שהקידמה מביאה לנו, גאדג'טים כאלו ואחרים אשר נותנים לנו את החיים על כפית מזהב, כל מיני אייפודים, אייפונים, טאבלטים ומכשירים אשר אמורים לעשות את החיים מעניינים יותר. זה יכול להתחיל מהסמארטפונים אשר גרמו לנהירה אמיתית בכל העולם וגם בארץ עצמה. כיום, בארץ ישנם יותר מ5,000,000 סמארטפונים אשר כנראה עשו חיים קלים יותר לכל בעלי הניידים. גאדג'טים שכאלו גרמו לאנשים לשכוח לפעמים מהמחשבונים, יומנים, תוכנות יעילות שבנייחים ואפילו גרמו לילדים להשתפר בשיעורים. 

אנחנו כולנו אוהבים את הקידמה ומה שהיא הצליחה להביא לנו. כולנו אוהבים את מה שאנחנו לא מכירים ובטח שאנחנו תמיד אוהבים טכנולוגיה, האם הטכנולוגיה היא זו שגם עוזרת לנו או ישנן כאלו שכם תכשילנה אותנו בצורות כאלו ואחרות. 

האזנות סתר ומצלמות אבטחה לבית ולמשרד

אמנם עולם הגאדג'טים הולך ומשתפר מיום ליום אבל אשמח לעדכן בכמה גאדג'טים שאולי לא כולנו שמנו לב אליהם, למשל – מצלמות אבטחה לבית ולמשרדים שלנו, איך אנחנו בתור הלקוחות באמת מזהים אותם? הרי מצלמת אבטחה למשרדים קיימים לרוב למען אזהרה והתרעה אל מול הפורצים, גנבים ושלל שקרנים אבל מצלמות אבטחה לבית? יש מצלמות אשר יכולות להיות מוסלקות בכל מקום, לא תדברו על דברים שאתם לא רוצים שיידעו במקומות שלדעתכם אף אחד לא שומע או מקשיב, אחרי הכל כיום, בעזרת הקידמה הנכונה, מלצמות אבטחה לבית יכולות להיות מוסלקות אפילו בתוך כובע פשוט, רמקולים של הבית.. אי אפשר לדעת היום איפה באמת יש מצלמה אם אנחנו נמצאים במקומות שלא באמת רוצים להראות לנו (כמו בדוגמת המשרדים והחנויות). 

דאגו לשמור על עצמכם אמיתיים, כנים וישרים תמיד בשביל לא להימצא יום אחד מאחורי סורג ובריח בשל כך שרציתם לספר מעשה כזה או אחר ליד אוזני הכותל, אתם יכולים לשאול אנשי הממשלה, רבים מהם היום נענשו בשל קידמת המצלמות ואותן האזנות סתר אשר גרמו להם להגיד מילה רעה או שניים. מילים רעות אודות עסקים / חברות אחרות יכולות להפיל כל אחד מאיתנו וכל זה רק בזכות איזה גאדג'ט כזה או אחר של הסלקות טובות של מצלמות אבטחה. כל עוד לא תגידו רע על אף אחד – לא יהיה אכפת לכם ממצלמות. לימדו להישמר או לימדו לשתוק, אמת זה כל מה שיש לנו כשנולדנו – אז אין סיבה שלא נישאר איתה עד סופנו. 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

VPR בניית אתרים לעסקים בראייה של חברת קידום אתרים

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שמוליק דורינבאום

מאת: שמוליק דורינבאוםחתונות31/01/13704 צפיות
מאז ומתמיד זוגות מתחתנים יודעים שבשביל לבחור מקום צריך לצאת ולהסתובב בין המקומות, לחפש אתרי אינטרנט עם סיורים וירטואלים כאלו ואחרים על מנת לקבל את הויז'ן הכולל של המקום..

מאת: שמוליק דורינבאוםהדברה27/08/12646 צפיות
אנחנו מאוד אוהבים את הבית הפרטי שלנו, מאוד אוהבים את השקט הנפשי אבל לא תמיד הוא נשאר ככה ולא בגללנו.

מאת: שמוליק דורינבאוםחתונות22/07/12663 צפיות
אם גם אתה מצאת את בחירת ליבך ומעוניין כבר למסד את הקשר, קרוב לוודאי שאתה מחפש אחר טבעת נישואין. טבעת נישואין היא ללא כל ספק הסממן הגדול ביותר המעיד על הקשר בין בני הזוג..

מאת: שמוליק דורינבאוםחתונות17/06/121879 צפיות
לתכנן כמעט אף אחד לא אוהב, אבל כאשר מדובר בתכנון חתונה קרובה בני הזוג קופצים לים ומקווים שהם שוחים לכיוון הנכון. אז כמו ברוב המקרים, אלו שמתחתנים הינם זוג טרי אשר לא ידע מעולם על הנושא של חתונה.

מאת: שמוליק דורינבאוםמשכנתא04/06/12699 צפיות
מי מאיתנו שעומד בפני הבחירה החשובה והמשמעותית של הלוואת משכנתא שתלווה אותו החל מרכישת נכס (כמו בית למשפחתו) ודרך עשרים או שלושים השנים הבאות של חייו, בוודאי יגלה עניין בנאמר במאמר זה.

מאת: שמוליק דורינבאוםגאדג'טים24/05/12790 צפיות
אנחנו כל הזמן רואים בחדשות על איזה פיתוח חדש כזה או אחר אשר משנה את פני העולם לתמיד, אמרו שבין גדולי מוחות ואנשים גדולים..

מאת: שמוליק דורינבאוםגיל הזהב24/03/12694 צפיות
בכל מדינה מתוקנת ברחבי העולם, מחויבת להיות חקיקה כלשהי, המעגנת את זכויותיהם של האוכלוסייה הקשישה בה. במדינת ישראל, קיים חוק סיעוד לקשישים,

מאמרים נוספים בנושא גאדג'טים

מאת: נינה כהןגאדג'טים15/01/18948 צפיות
מה מעלה את הצורך לטעון את המצבר? כיצד אפשר לשמור על המצבר לאורך שנים? מדוע כדאי שיהיה לך מטען עבור המצבר והיכן כדאי לרכוש אותו? התשובות לשאלות אילו יכולות לשמור על המצבר שלך בטווח הארוך.

מאת: יבגני דוברובסקיגאדג'טים25/02/16950 צפיות
"וואן-פלוס" נוסדה ב-16 בדצמבר, 2013, ע"י סגן הנשיא של "אופו", פיט לאו וקארל פיי. לפי מסמכי ממשלת סין, בעל המניות המוסדי היחיד של וואן פלוס הוא אופו. אף על פי שבתחילת הדרך הכחיש לאו את היותה של וואן-פלוס חברת בת של אופו, ברגע שחרור נשורת הרגולציה הודו שהם שייכים לאופו והם "בקשר עם משקיעים אחרים" (למרות ששום דבר לא הוכרז עד כה)

מאת: משה אלוןגאדג'טים04/08/151857 צפיות
לכל אחד מאתנו זה יכול לקרות. כל אחד מאתנו יכול לפתע לחשוב על רעיון מהפכני ויוצא דופן, כזה שיביא לכדי מהפכה בישראל ואולי אפילו בעולם כולו. זה קורה לנו בדרך כלל כאשר אנו מקבלים הבזקי השראה ברגעים הכי לא צפויים בחיים. אולי קמתם מחלום ופתאום עלה בראשכם רעיון נפלא ואולי אפילו הרעיון הגיח אליכם לפתע בזמן התבוננות בתקרה חסרת אופי.

מאת: משה אלוןגאדג'טים04/08/15944 צפיות
לכל אחד מאתנו זה יכול לקרות. כל אחד מאתנו יכול לפתע לחשוב על רעיון מהפכני ויוצא דופן, כזה שיביא לכדי מהפכה בישראל ואולי אפילו בעולם כולו. זה קורה לנו בדרך כלל כאשר אנו מקבלים הבזקי השראה ברגעים הכי לא צפויים בחיים. אולי קמתם מחלום ופתאום עלה בראשכם רעיון נפלא ואולי אפילו הרעיון הגיח אליכם לפתע בזמן התבוננות בתקרה חסרת אופי.

מאת: ravivorגאדג'טים16/03/151537 צפיות
אנחנו אוהבים אותם ולא מוכנים להיפרד מהם אפילו לרגע. אז לפחות בואו נפנק אותם (ואת עצמנו) בכמה תוספות שווה במיוחד.

מאת: רוני מיכאלגאדג'טים23/10/143898 צפיות
בעולם הטכנולוגי והמתקדם בו אנו חיים, כמעט הכל נעשה באמצעות מכשיר או מוצר אלקטרוני מסוים, כאשר כמעט שום דבר, מלבד לחיצה על כפתור ההפעלה, לא נעשה על ידינו.

מאת: אוהד ז.גאדג'טים27/02/147457 צפיות
מצלמות דרך לרכב נמכרות בשוק כבר משנת 2000 אך בתחילת העשור הנוכחי מכירתן החלה לתפוס תאוצה, בעיקר עקב מקרים שבהם נהגים שקיבלו דוחות לא מוצדקים הצליחו להוכיח את טעותו של השוטר ואת התנהגותו, ובנוסף הצליחו להוכיח את האמת במקרי תאונה. במאמר הבא נדבר על היתרונות ברכישת מצלמות רכב וניתן טיפים לרכישה נבונה ולשימוש נכון בהן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica