חפש מאמרים:
שלום אורח
19.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קידום בגוגל: התחתית של התחתית?

מאת: אביב יועציםקידום אתרים21/08/2011463 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

כיצד משפיע קידום אתרים בגוגל על הפן העיצובי של אתרים היום? במאמר זה נבחן איך קידום אתרים בגוגל השפיע על ה"פוטר" של האתר. מדובר בחלק התחתון של האתר, אזור שבדרך כלל הגולשים לא נותנים לו יותר מידי תשומת לב. לאנשים לרוב אין סבלנות לגלגל למטה לתחתית האתר והם מסתפקים במידע שמוצג להם בראש האתר. מסיבה זו מעצבים ומתכנתים מציגים את המידע החשוב ביותר בראש האתר. היום, לאט לאט הפוטר הולך ותובע לעצמו מקום של כבוד לצד האלמנטים הקבועים והנצחיים שבאתר – כמו כפתורי ניווט, לוגו בראש האתר, חדשות רצות ומצגת תמונות מתחלפות נאה בעמוד הבית, בפלאש או ב"J QUERY".

למה בכלל יש פוטר בכל אתר ואתר היום? הפוטר הוא כידוע עמוד התווך של קידום אתרים בגוגל. בעידן קידום אתרים בגוגל, כל אתר מקודם עושה שימוש בשפע של קישורים. מקומם המקובל של הקישורים הוא בפוטר בתחתית האתר, וכבר שנים הם ממוקמים שם למטה, רחוק מעין הגולש, אך הדרך שבה הקישורים מסודרים ומאורגנים עברה טרנספורמציה.

מאוסף מבולגן של קישורים, שבוני האתרים מנסים להחביאם כמה שיותר מהמשתמש (בתקווה שלא יגלגל) הגענו היום לפוטר מעוצב בקפידה. הקישורים של קידום אתרים בגוגל מסודרים בצורה מאורגנת ויפה, בטורים נאים ואסטטיים. פוטר המכיל קידום בגוגל הוא למעשה היום אלמנט מעוצב נאה מאוד בפני עצמו.

קידום בגוגל הממוקם בפוטר הוא למעשה מפת האתר החדשה. לגולשים נוח לנווט בקישורים המוצגים בצורה יפה ומושכת לעין. הפוטר, בתור הבסיס התחתון של שלד האתר, מעניק לו יציבות והרמוניה מאוזנת.

הפוטר המכיל את שלל הקישורים היום משמש לא רק עבור קידום בגוגל. זהו מקום מצוין עבור הכנסת פרטי התקשרות, כמו אייקונים של פייסבוק וטוויטר, עדכון קטן וחדש מטעם החברה ועוד. האייקונים הנאים לעין של הרשתות החברתיות הם יפים מאוד ויזואלית, הם נראים נפלא בתחתית האתר. מעצבי אתרים מאוד אוהבים להשתמש באייקונים האלו, הם נאים, עדינים, קטנים ומתאימים לכל אתר ולכל צבע רקע. כן, אין ספק, הפוטר שמשמש עבור קידום בגוגל משנה את מקומו והוא כבר ממש לא ה"תחתית של התחתית".

הפוטר של קידום בגוגל בדרך כלל יהיה בצבע כהה יותר מהאתר, בשביל לתת לאתר אשליה של בסיס איתן ויציב. הצבע הכהה מהווה ניגוד נאה לעין וקונטרס מעניין ונדרש לצבע הלבן השגרתי, השכיח ברוב האתרים הישראליים היום. דרך נפלאה לזהות עבודת בנייה ועיצוב אתרים איכותית היא לפי הפוטר. פוטר נאה לעין ומסודר ירמוז על עין קפדנית, גישה מקצועית והקפדה על כל הפרטים הקטנים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161033 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161323 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161178 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16929 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16864 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16770 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16771 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182363 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/171675 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171593 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171422 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171438 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161109 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/161782 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica