חפש מאמרים:
שלום אורח
21.02.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

קידום בגוגל: על מהירות, חפפנות וסבלנות

מאת: אביב יועציםקידום אתרים21/08/2011493 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הישראלי המצוי חושב איך עושים הכי מהר, הכי קצר, עם כמה שיותר קיצורי דרך. כנראה שזו דרך המחשבה שכל אחד מאיתנו גדל עליה. כולנו מתחילים לחשב אוטומאטית את המרחק הקצר ביותר לתוצאה המרשימה ביותר, כמובן במינימום של הוצאות, ולא פחות חשוב – במינימום של מאמץ. הגישה של הישראלים אל קידום אתרים בגוגל היא "חפיפניקית" לא פחות.

הישראלי הממוצע ניחן במידה לא מעטה של גאוותנות, בכל נושא, לא רק קידום אתרים בגוגל. הוא חושב שהוא יודע ומבין לא פחות ממקדמי אתרים מקצועיים. התפיסה השגויה הזו מקורה בעובדה שלא צריך תואר באוניברסיטה בשביל להיות מקדם אתרים. לכן, אנשים שלא עובדים ולא מכירים את התעשייה, מסיקים שלא נדרש ממש ידע מקצועי ומעמיק בשביל לקדם את האתר שלהם. ובכן, כל מקדם אתרים מנוסה ומקצועי יכול לספר לכם על תקופת סטאז' ארוכה כנצח באיזה משרד מעופש, שבה למד על בשרו במשך חודשים את הנושא של קידום, עד שהבין כיצד לשלב כלים שונים בשביל להגיע להצלחה.

הרבה אנשים לא מבינים כי קידום אתרים בגוגל מצריך עבודה יסודית. ההבנה בתחום קידום אתרים בגוגל היא כל כך מועטה, היא מתבטאת במיוחד ביחס אל התכנים. כל אדם שרוצה שהאתר שלו יקודם אך לא מוכן לשלם עבור קידום אתרים בגוגל, מפקיד את האחות הקטנה או את הדודה שלו על מלאכת כתיבת התכנים. ניחא אם היה מדובר בכותב תכנים מתחיל ויצירתי, אבל לרוב הגישה של אנשים כלפי כתיבת מאמרים היא כמו הכנת עבודה לבית ספר: הם מעתיקים כל מיני חלקים מאתרים ומחברים אותם לסיכום אחד. אנשים חושבים כי אם יכתבו את המאמרים בעצמם, יוכלו לוותר על השירות של קידום אתרים בגוגל, אך הם לא לוקחים בחשבון את האויב מספר אחד של גוגל – כפל תכנים.

קידום בגוגל מצריך טוהר כפיים מוחלט, ובעידן שבו בעלי עסקים משקיעים סכומים יפים עבור שכירת שירותיה של חברת קידום בגוגל הכותבת עבורם תכנים, הם יכולים לראות בעין לא יפה את גניבת הטקסטים שלכם מהאתר שלהם. אבל עזבו את האנשים מהם העתקתם את התכנים, מה אם אלוהי האינטרנט בכבודו ובעצמו, גוגל?

קידום בגוגל דורש היום יצירתיות ומעוף בתכנים. התעשייה של קידום בגוגל מקדשת את התכנים המקוריים והאיכותיים. תכנים מוקפדים הם למעשה הבסיס של קידום איכותי. הם גם מוסיפים רובד נוסף ועומק לאתר. למרבה הצער, חוק מרפי אומר שאם מישהו יעתיק מהאתר שלך תכנים וידביק לאתר שלו, ייתכן שתדווח עליו לגוגל, אך גוגל לא יעשה כלום...

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אביב יועצים >> המפתח שלך להצלחה שיווקית !

ייעוץ שיווקי

קידום אתרים בגוגל

 

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת אביב יועצים

מאת: אביב יועציםפלילי14/02/161033 צפיות
כתב אישום הינו המסמך שפותח את המשפט כנגד הנאשם והוא כולל מספר סעיפים קבועים ואת כל העובדות שנאספו כנגד המואשם, עדי התביעה והסעיפים בחוק שהופרו, כביכול, על ידו. ביטול המסמך מונע את ההגעה למשפט כך שאין ענישה וכל הטיפול בתיק מופסק. את הביטול ניתן לבצע בנקודות זמן שונות כאשר המוקדמת ביותר היא כאשר התיק עדיין נמצא בידי המשטרה ועדיין לא עבר לבית המשפט. כאן נלמד מעט יותר אודות אפשרויות הביטול השונות בנקודת זמן זו.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161323 צפיות
מועד מחיקת רישום פלילי ישן נקבע על פי הגדרות תקופת ההתיישנות. תקופת ההתיישנות מתחילה למעשה כבר כאשר בית המשפט נותן את פסק הדין שלו לגבי העבירה שבוצעה. כל תקופה נקבעת על פי קריטריונים שקבועים בחוק. תקופת ההתיישנות תלויה בסוג הרישום הפלילי – האם מדובר בהרשעה בפשע או באי הרשעה. בנוסף, נקבעת התקופה על פי גיל הנאשם ועובדת היותו קטין או אדם בוגר בעת מתן פסק הדין. לבסוף, החוק מתייחס לסוג העונש שהוטל על הנאשם.

מאת: אביב יועציםפלילי02/02/161179 צפיות
תחום המשפט המנהלי בישראל הוא אחד התחומים המעניינים והמגוונים ביותר בעולם המשפט. המשפט המנהלי עוסק בהתמודדות של אזרח מול גופים מנהלתיים וציבוריים, מועדות הבנייה שמאשרות את תוכניות הבתים שאנחנו בונים ועד לזכויותיהם של עובדים, אסירים, חיילים ומשפחות נפגעות טרור. מהתמודדות מול גורמים תקשורתיים כמו רשות השידור וחיוביה את הציבור ועד לעבודה משפטית מול רשויות מקומיות המחייבות אותנו במיסים על פי חוק.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16929 צפיות
אם אתם גרושים טריים, תקופת החגים עלולה להיות קשה מאוד עבורכם. תחושת האומללות, האשמה והבדידות היא מתכון מושלם לדיכאון. בזמן שמשפחות אחרות ומאושרות חוגגות יחדיו ושואגות את שירי החג, אתם תשבו מסוגרים בביתכם ותבהו בטלוויזיה. יתכן שתרגישו כל כך מדוכאים, עד שאפילו לא תצליחו להזיז את עצמכם מהמיטה. אז מה עושים? הנה כמה טיפים של עו"ד גירושין, כיצד לעבור את החגים בשלום ולהפוך את החג לקצת יותר נסבל:

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16864 צפיות
כולנו מתחתנים בתקווה שהנישואים יחזיקו מעמד ויהיו יציבים. למרבה הצער, הרבה פעמים בני הזוג שלנו משתנים ומאבדים עניין בדברים שעניינו אותם לפני 10-15 שנים: תחביבים שונים, עיסוקים וגם אנשים. כשנשים מאבדות עניין בנישואים, הן פונות אל עורך דין גירושין. אבל כשזה קורה לגבר, הוא לאו דווקא ירוץ אל עורך דין גירושים. הוא בדרך כלל יתרחק מאשתו, ימעט לדבר איתה, לבלות איתה וימצא מפלט בקריירה תובענית או במאהבת.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16770 צפיות
גירושין הם נושא כואב עבור כל הצדדים המעורבים בעניין- אתה, אשתך והילדים. אין ספק שהם תובעים מחיר נפשי שלוקח זמן להתאושש ממנו. לאחר שנים רבות בהן אתה ואשתך הייתם יחד והילדים התרגלו לראות את הוריהם תחת קורת גג אחת, הפרידה אחד מהשנייה היא קשה ולוקח זמן להתרגל אליה.

מאת: אביב יועציםדיני משפחה10/01/16772 צפיות
גירושין בגיל מבוגר אינם עניין פשוט. מדובר בזוגות בגיל העמידה או אפילו בזוגות בני הגיל השלישי, שהגיעו לאחר שנים רבות יחד להחלטה על פירוק החבילה המשותפת. גירושין בגילאים אלו נובעים מכמה סיבות. לעיתים, ההחלטה על גירושין התקבלה לפני שנים רבות, אך בני הזוג העדיפו להמתין עד אשר הילדים יתבגרו ויעזבו את הבית. לעיתים מדובר במקרי גירושין על רקע שחיקה של מערכת היחסים הזוגית- כאשר לא נעשה דיי במשך השנים על מנת לשמור על הגחלת, אובד לקשר האהבה והתשוקה שאפיינו את תחילתו, ועימם אובד גם הרצון לעתיד משותף.

מאמרים נוספים בנושא קידום אתרים

מאת: רועי כץקידום אתרים11/06/182370 צפיות
מצב של תשישות נפש מוגדר כאשר האדם סובל מבעיות התנהגות קשות ושיבושים החשיבה. הדבר בא לידי ביטוי בקריאה לא נכונה של המציאות ושינויים תכופים ולא הגיוניים במצב הרוח.

מאת: הדסהקידום אתרים17/09/171676 צפיות
רבים ממכם שמעו לא פעם על שיווק וקידום באינטרנט. למרות וזה תחום שעדיין צעיר רבים מבינים את חשיבותו ומשתמשים בו אלמנת לקדם את העסק שלהם במנועי החיפוש של גוגל. ברב המקרים ישנם שני סוגים של קידום באינטרנט והם קידום ממומן ( PPC ) וקידום אורגני (SEO ). בכדי להבין מה מבין האפשריות היא העדיפה ביותר יש תחילה להבין מה כל אחת מן האופציות אומרת.

מאת: רוני הכהןקידום אתרים20/08/171595 צפיות
האם לנסות ולעבור עם חברות קידום שנמצאות מעבר לגבולות הארץ גם כן?

מאת: articlestbdקידום אתרים20/08/171423 צפיות
למה קידום אתרים זה הדבר שכל עסק רציני פשוט חייב... תשובות במאמר.

מאת: דודישקידום אתרים30/04/171439 צפיות
בכל פעם שצירוף המילים "קידום אתרים בחו"ל" נזרק לאוויר, יש לו השפעה של פצצה. פצצת סירחון אם להיות מדויקים.

מאת: רועי כץקידום אתרים16/11/161110 צפיות
בונים אתר עם מערכת מיוחדת , אשר מציעות אחסון של האתר בקרב הפלטפורמה שלהם, בנייה ועיצוב של האתר באמצעים בסיסיים פשוטים , ככה ש כל בעל עסק יכול לבנות לעצמו אתר.

מאת: vodplaceקידום אתרים17/08/161784 צפיות
כל עסק צריך אתר תדמית שיחשוף אותו לעיני כל, אך גם אתר התדמית דורש קידום אתרים ושיווק על מנת שיגיעו אליו אנשים.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica