חפש מאמרים:
שלום אורח
12.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מרכזיות AVAYA – לנהל את העסק מכל מקום

מאת: Net-Coreמיחשוב ארגוני05/10/2011848 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

קשה לדמיין כיצד הארגון יוכל לתפקד בהיעדר תשתיות התקשורת המתאימות – ובראשן מערכות טלפוניה. עקב חשיבותן המכרעת לתפקוד השוטף, ארגונים רבים מעדיפים ללכת על בטוח ולרכוש את מערכות הטלפוניה הידועות והאמינות של חברת AVAYA, עם מעל ל 100 שנות ניסיון ולקוחות רבים בכל העולם. אך מעבר למתן פתרונות אמינים, אחת הסיבות המרכזיות לבחירה במערכות טלפוניה של AVAYA היא חדשנות, המספקת לארגון את כלים מתקדמים הנחוצים כדי להמשיך ולצמוח. כיצד הפתרונות המתקדמים של AVAYA מאפשרים לעובדי הארגון לעבוד מכל מקום לצורך הגדלת הרווחיות?

מערכות טלפוניה AVAYA – לוקחים את העסק בידיים

מערכות טלפוניה של חברת AVAYA מאפשרות לך לקחת את העסק לכל מקום בו תהיה בארץ או בחו"ל – פשוטו כמשמעו. באמצעות הפעלת ה - soft Phone מהמחשב הנייד או מסמארטפון תוכל לקחת את הטלפון הקווי לכל מקום. מה זה נותן?

פשטות – במקום להשתמש בקווי טלפון, מערכת הטלפוניה של AVAYA מאפשרת לך להפוך את המחשב הנייד או הסמארטפון לשלוחת הארגון לכל דבר ועניין.

חסכון בהוצאות – נסיעות עסקים לחו"ל כרוכות בין היתר בקיום שיחות בינלאומיות וסלולאריות שעלותן גבוהה. באמצעות מערכות טלפוניה של חברת AVAYA, קיום השיחות באמצעות הטלפון הקווי שלך גם כאשר אתה נמצא בחו"ל יוביל לחסכון כספי משמעותי בהוצאות התקשורת של הארגון.

לעבוד מכל מקום

אחת המגמות הבולטות בשוק העבודה של השנים האחרונות בארץ ובעולם היא עבודה מהבית – המאפשרת לארגון ולעובד להשתחרר ממגבלות הזמן והמקום. מבחינת הארגון מדובר במהפכה של ממש: עבודה מהבית חוסכת עלויות יקרות, החל משכר דירה על מבנים ועד לתשתיות חשמל, טלפוניה, מחשוב ועוד. בחלק ממגמה זו מערכות טלפוניה של חברת AVAYA מספקות לארגון כלים מגוונים, המאפשרים להעסיק עובדים מרחוק כאילו הם נמצאים במשרדי החברה:

תפעול קל ונוח – מערכת הטלפוניה IP Office Teleworker של AVAYA מספקת לעובד ממשק אינטרנטי ידידותי לניהול שיחות, לרבות קבלת שיחה, הוצאת שיחה, החזק, העברה, ביצוע ועידה ועוד.

ניהול מרחוק – מערכת טלפוניה שמאפשרת למנהל לעקוב אחר נתוני השיחות של עובדיו לצורך ניתוח ובקרה, באמצעות מדדים כגון אורך שיחה, כמות נענות לשעה ועוד. בנוסף ניתן לבצע הקלטה של שיחות לצורך ביצוע מעקב ואימון מקצועי.

בין אם מדובר בארגון קטן או גדול, היכולת לנהל את העסק מכל מקום ובכל זמן יוצרת הזדמנויות חדשות לארגון ולעובדיו - ובאמצעות רכישת מערכות טלפוניה של AVAYA תוכל לממש אותן.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

נטקור - פתרונות תקשורת, התקנת מרכזיות טלפון, מרכזיות avaya. פתרונות מחשוב מתקדמים.

שיווק באינטרנט

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Net-Core

מאת: Net-Coreטכנולוגיות חדשות29/02/12854 צפיות
אבטחת מידע היא תעודת הביטוח ששומרת על תשתיות מחשוב מתפקדות. איך אפשר להתמודד עם הסכנות שאורבות ברשת?

מאת: Net-Coreשימור לקוחות24/02/12878 צפיות
בעולם שבו שירות הלקוחות נעשה עניין מהותי לעסק, חברת נטקור מציעה שירותי ניהול מוקדי שירות באמצעות מרכזיות חדשניות ושירותי CONTACT CENTER.

מאת: Net-Coreמיחשוב ארגוני16/10/11718 צפיות
מהפכת טכנולוגיית המידע הפכה את עולמנו למהיר, נגיש וזמין. במחי יד אנו יכולים להגיע לכל מקום שנרצה בעולם, מתי שנרצה ובמהירות. הטכנולוגיה מאפשרת לנו לשוחח עם אנשים מעבר לים כאילו הם יושבים אתנו באותו החדר, היא מאפשרת לנו להעביר אינפורמציה מרובה בלחיצת כפתור.

מאת: Net-Coreמיחשוב ארגוני05/10/11848 צפיות
נתונים שפורסמו ע"י Heavy Reading מלמדים עד כמה שירותי טלפוניה מבוססי VOIP דומיננטיים במציאות הארגונית: בעוד כיום שירותים אלו מהווים 33% ו 44% משירותי טלפוניה בארגונים בצפון אמריקה ואירופה בהתאמה, עד שנת 2011 הם צפויים לתפוס נתח שוק של 55-65%. אך בשונה ממה שנהוג לחשוב, מהפיכת ה VOIP אינה מסתכמת בשיחות טלפון. מהי הבשורה הגדולה של שירותי טלפוניה מבוססי אינטרנט לארגון שלכם?

מאת: Net-Coreמיחשוב ארגוני10/08/11907 צפיות
טכנולוגיות מחשוב מתקדמות מאפשר כיום גם לעסק הקטן ליהנות מיכולות של ארגון גדול, ואחת הדוגמאות לכך הן מערכות טלפוניה של חברת AVAYA. ארגונים קטנים וגדולים ברחבי העולם נהנים מהיתרונות הרבים של פתרונות הטלפוניה שמספקת AVAYA, והפעם נתמקד ביתרונות הייחודיים לעסקים קטנים ובינוניים.

מאת: Net-Coreמיחשוב ארגוני10/08/11739 צפיות
ניהול יעיל של נקודות המגע עם הלקוח חיוני על מנת להותיר עליו רושם חיובי, להגדיל את הסיכוי לקנייה חוזרת וליצור תדמית חיובית שתסייע בגיוס לקוחות נוספים. הצורך במענה יעיל ואמין לצרכים אלו הופך את מערכות הטלפוניה של חברת AVAYA לבחירה המועדפת של ארגונים רבים בארץ ובעולם, בשל המוניטין הרב ושורה של יתרונות טכנולוגיים.

מאת: Net-Coreמיחשוב ארגוני20/07/111061 צפיות
מערכות טלפוניה הן רכיב חשוב לתפקוד הארגון, המשמש לחיבור כל מכשירי הטלפון במשרד. כיום, באמצעות מרכזיות IP, מערכות טלפוניה גם מתחברות אל תשתיות מחשוב ומאפשרות שיחה מבוססת חיבור אינטרנט ושיחות ועידה בוידאו (וידיאו קונפרנס). כמו בכל תחום טכנולוגי, גם תחום זה מתעדכן ללא הפסקה בחידושים שיכולים לשדרג את יכולותיו של הארגון.

מאמרים נוספים בנושא מיחשוב ארגוני

מאת: צח סחרמיחשוב ארגוני26/04/172683 צפיות
מרכזיית IP וירטואלית לעסקים בענן - התקדמו לעולם התקשורת החדש ללא צורך ברכישת תשתיות התקדמו למרכזיית טלפונים חכמה בענן, תהנו מכל היתרונות (שרידות, תכונות מתקדמות ועוד) ועדיין תחסכו ממון רב (הקמה מיידית, ללא צורך ברכישת תשתיות יקרות, ברכישת חומרה, הזמנת קווים, עלויות תחזוקה והוצאות מיותרות נוספות

מאת: שלום כהןמיחשוב ארגוני06/11/162748 צפיות
בישראל של היום נפתחים מאות עסקים חדשים מידי שנה ושנה, עסקים בתחומים שונים שמוכרים מוצרים שונים או מספקים שירותים שונים, אך לצערנו חלק לא מבוטל מאותם עסקים לא מצליח לשרוד את השנה הראשונה ואלו שכן מצליחים לשרוד עד חמש שנים ואז נופלים. יש מספר קטן של עסקים שמצליחים ואפילו מצליחים בגדול וזאת בגלל כמה דברים שהם נותנים עליהם את הדעת. אחד הדברים הללו הוא ניהול נכון של העסק ולאו דווקא ברמה האישית...

מאת: yuval ozמיחשוב ארגוני12/04/151137 צפיות
מאמר שיעזור לכם להבין קצת יותר לעומק מהו שרת וירטואלי ומה הקשר שלו אלינו, למה משתמשים בו ומי משתמש בו

מאת: אלי זהבמיחשוב ארגוני16/03/151008 צפיות
מערכות פריוריטי וזום לעסקים שניהם מבית אשבל טכנולוגיות ולמעט הכותרת בראש מסכי התוכנה לא ניתן להבדיל בין במערכות, אם כך נשאלת מה ההבדלים המרכזיים בין התוכנות למעט ההפרשים במחיר. במאמר זה נענה על השאלה מעמוד על ההבדלים המרכזיים.

מאת: יוסי ויזלמיחשוב ארגוני15/02/151173 צפיות
לא תמיד פרויקט ERP הוא כשלון, אבל הרבה פעמים הוא מסתיים בהרגשת "חמיצות". מדוע ?

מאת: MyBusinessמיחשוב ארגוני25/11/141265 צפיות
חשיבות השימוש בתוכנה מקצועית ואיכותית לניהול העסק שלכם והיתרונות הטמונים בכך.

מאת: יונימיחשוב ארגוני03/03/147376 צפיות
מכשיר fax משולב הוא מכשיר המאגד בתוכו את האפשרות לפקסס, האפשרות לצלם, האשרות להדפיס והאפשרות לסרוק. ישנם יתרונות רבים במכשיר כזה כשהראשון שבהם הוא חיסכון בכסף – יותר זול לקנות את הכול במכשיר אחד מאשר לשלם על כל מכשיר ומכשיר בפני עצמו

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica