חפש מאמרים:
שלום אורח
24.04.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

משמעות המשוג מסע אסטרלי - התחברות ממדי הנשמה באמצעות המסע הרוחני בחלומות שלנו

בס"ד

מסע אסטרלי - התחברות ממדי הנשמה
מהו מסע אסטרלי של נשמה?מתי מסע זה מתרחש?

מבוא למסע אסטרלי של הנשמה:
הנשמה הפיזית הנה רסיס של הנשמה גלובלית. מסע אסטרלי הנו תהליך שבו הנשמה הפיזית מתחברת לנשמה הגבוהה האם שנמצאת בעולם הנשמות.  הנשמה הפיזית עוברת בתהליך זה את המרחב האנרגטי של הגוף הפיזי למרחב אנרגטי שונה. המרחב האנרגטי האחר הוא מימד ששונה מהמימד שאנחנו מורגלים אליו .זהו מימד שבו חיות ישויות אור, נשמות שעברו מהעולם והנשמה הגלבולית של כל אדם. בתהליך זה הנשמה עוברת מהמימד הפיזי למימד של נשמות ומקבלת מסרים והשלמה של תכנים שהיא זקוקה להם בחיים הללו.

אנחנו חיים ביקום שמצב האנרגיה בו היא גוף ונשמה ביחד. הנשמה היא אנרגיה אחרת המהווה תוספת לגוף שבלעדיה אין לגוף חיים. הנשמה מגיעה מיקום אחר כדי לייצר כאן חיים חדשים ובכדי ללמוד. הדרך שבה הנשמה מזינה את עצמה היא בחזרה "ליקום הנשמות". החזרה ליקום זה מתבצעת רק וכאשר הגוף מאפשר זאת כאשר התהליך יכול לקרות הן במצב חלימה והן בזמן ערות.
במאמר זה אני מביאה דוגמאות לחלומות שמהווים מסע אסטרלי של הנשמה וכן דוגמאות למסעות אילו במצב עירות.

מסע אסטרלי:
מהי הסיבה לכך שהנשמה זקוקה להשלמות?
מאחר והנשמה הפיזית קיימת בתוך גוף פיזי גשמי ההחלטות שלה כנשמה מתבצעות למעלה כנשמה. רק לאחר שהנשמה עלתה וקיבלה עזרה מהנשמה הגלובלית שלה הדברים מתבצעים ברמה הפיזית. לבחירה בחיינו קודם תהליך של הבנות ולמידה של הנשמה בעולם הנשמות.

הנשמה בגוף הפיזי מחוברת לאורך כל חייה בגוף לנשמה הגלובלית. הנשמה הגלובלית מהווה מקום  אסיסף שאליו מגיעות ונאספות כל אותן רסיסי נשמות מהעבר. לאותו בית נאספים במאגר התובנות כל "המסקנות" שהסיקו רסיסי הנשמות בצורות החיים שלהם כבני אדם ובין הגלגולים (בתהליך שלאחר המוות שבו הנשמה חווה ולומדת). מטרת הנשמה בגוף הפיזי הנה לתקן את כל "הצלקות הנשמתיות" שנשארו פתוחות ולא מובנות. האישור לסיום התיקון מתקבל משליחיו של הקדוש ברוך הוא שנמצאים בעולם הנשמות כמדריכים. האישור מתקבל רק לאחר המוות שבו הנשמה לא שוכנת בגוף.

הנשמה היא אנרגיה שבאה מלמעלה ומניעה את האדם למימוש ייעודו בחיים מה שמחבר את הנשמה לגוף הוא הגוף ההאסטרלי שחווה את החיים בצורה רגשית. (הגוף מורכב מ-7- גופים שונים שאחד מהם הוא הגוף האסטרלי)

חלומות שמהווים מסע אסטרלי:
חלומות המובאים להלן נלקחו מפורום החלומות שאני מנהלת שהנכם מוזמנים להשתתף בו גם כן.

"בחלומי הייתי מודעת לעובדה שאני ישנה אולם פיזית הרגשתי שגופי נשאב לכיוון מסוים. שמעתי רעש חזק וצעקות של אנשים כשאחד מהם בולט במיוחד היה אדם מבוגר שצועק...נבהלתי וחזרתי חזרה וראיתי את עצמי מושכת את עצמי עם הידיים לכיוון חזרה למיטה שלי... ואז שוב הרגשתי בשנית את השאיבה לאותו כיוון ואמרתי לעצמי שאני אמשך לכיוון הזה הפעם רק לאט יותר.. החזקתי במיטה והחלקתי לאט יותר ושוב שמעתי את הצעקות וחזרתי חזרה.. ואז חשבתי על מישהו שמאוד התגעגעתי אליו ושוב נמשכתי לכיוון ההוא והפעם נתתי לעצמי לזרום ולא שמעתי צעקות ...ראיתי את עצמי שוב על המיטה שלי כשלצידי האדם שהתגעגעתי איליו.. הוא אמר לי שהוא אוהב אותי והייתה לי הרגשה של רוגע ואז התעוררתי."
פירוש החלום:
החלום מתאר את תהליך מסע האסטרלי שמתאפיין במודעות ההפרדה בין הגוף לנשמה. קיימת התנהלות מקבילית בין  העולם הפיזי לעולם הנשמות. מאחר והנשמה מחוברת ברגע מסוים לשני מימדים – המימד הפיזי ולמימד הנשמות. כאשר הנשמה מגיעה לעולם הנשמות היא חווה צבעים, קולות ותובנות. תהליך השאיבה לעולם הפיזי מתרחש כשהנשמה מזהה שתהליך התובנות הסתיים ואז עליה לחזור. החזרה מתאפיינת בהבנה שהגוף שכאן הוא שלה, המיטה שלה והאדם שלידה זקוק לה ואוהב אותה. הרבה חולמים מתארים את תהליך החזרה כנפילה מהמיטה, מצב שבו הגוף כמחושמל והתעוררות מהירה.

"חלמתי בלילה חלום מוזר שאני עפה באוויר ונעים לי מאוד ואני מרגישה שאני עפה ממקום למקום. לא הבנתי את השם שנתנה לי הסביבה שהסתכלה על תהליך הריחוף שלי בפליאה...כאילו איך אני עפה ומשום מה קראו לי "חמאת הזהב" אין לי מושג מה השם הזה אומר"
פירוש החלום:
בחלום זה  מתואר התהליך כריחוף כתחושה שהנשמה בדר"כ מכירה מעולם הנשמות. יכולת התעופה מקנה לנשמה יכולה להיות בכל מקום ביקום בזמן שהיא בוחרת. השם חמאת זהב הוא שמה בעולם הנשמות ומלמד על עוצמת הנשמה שיש בה אור שמרפא ויכולת זרימה. מהחלום ניתן להבין שהחולמת היא אדם רוחני ומטפל באחרים.

"ישנתי ליד בן זוגי וחלמתי שהוא חונק אותי מאחורה חזק והכול מציאותי אני רואה ומרגישה הכול ואם הוא היה ממשיך עוד קצת הייתי נחנקת למוות. התעוררתי ונרדמתי שוב והרגשתי שגופי משתתק ומרחפת מעליי צללית לבנה"
פירוש החלום:
החולמת מתארת את התהליך כמצב של חנק כאשר הנשמה עוברת למימד הנשמות התחושה היא חוסר אויר. התחושה מוכרת למטופלים ותלמידים שבפעם הראשונה חווים יציאה מהגוף ומהווה התנגדות הגוף הפיזי לתהליך שמביא לתחושת המחנק. כשההתנגדות נעלמת והנשמה הפיזית עולה לתדר הנשמות, חשים ברוגע, חוסר תנועה-שיתוק ומסוגלים לראות את הגוף מלמעלה. הצללית הלבנה הנה הנשמה עצמה שמרחפת מעל הגוף. השיתוק שהגוף עובר ברמה פיזיולוגית נוצר בעקבות מעבר האנרגיה בגוף לתדר שונה מהגוף הפיזי. ההבדל בין התדרים יוצר תחושה של שיתוק. הנשמה חוזרת לגוף והגוף חוזר לפעולתו הרגילה.

מצבים שבהם הנשמה יוצאת מהגוף:
בזמן ערות
תהליך שיכול להתרחש בזמן מדיטציה או בזמן תקשור. בתהליך המדיטציה האדם חש בגוף תחושות של התרוקנות, רגיעה ופתיחות המאפשרים לו להתחבר למסרים.
ישנם מתקשרים שעושים את פעילות התקשור שהגוף מנותק מהנשמה במצב טראנס. נשמתם יוצאת מהגוף ומשוטטת בהסכמת המתקשר עצמו. הנשמה משוטטת ביקום שלנו או ברבדים אחרים. בזמן התהליך המתקשר מעביר מסרים שהוא רואה/שומע. המתקשר יכול להגיע לאדם מסוים שחי בעולמנו לדוגמא בניו-יורק ולספר מה הוא עושה ומה המסר שלו. לאחר שהמתקשר חוזר לעצמו הוא שוכח את כל מה שהוא אמר ומסר.

רצוי ליישם מספר כללים:
רצוי להגביל את השהייה מחוץ לגוף (המתקשר יודע מה הזמן המותר לו) אחרת החזרה תהיה קשה מאוד לנשמה והנשמה עלולה לחזור בחלקה לגוף. מצב מסוכן ללא ביצוע ביקורת עצמית.
על המתקשר להתכוונן נכון עם הגנות נכונות ולבקש מההדרכות שלו שילוו אותו. גם מהסיבה הקודמת שהוזכרה וגם כדי שלא "ידבקו" בו רסיסי נשמות אחרות.

במצב של שינה וחלימה:
"יציאה מהגוף" הינו תהליך שהנשמה מכירה ומתבצע בשינה בזמן החלום. במצב השינה הגוף בתרדמת ולא מתנגד לנשמה ואין למוח מגבלות של זמן ומרחב . לכן חלום של יציאה מהגוף מתאר תהליך אשר האדם חש. בזמן העלייה לעולם הנשמות הגוף מרגיש את העלייה, את השוני בין העולמות וכמו כן לפני שהנשמה חוזרת האדם מרגיש את שלבי החזרה.
להלן התחושות שאדם חש במצב שינה:

  • בשלב העלייה והחזרה לגוף ישנו תהליך של שאיבה מהגוף. תחושת השאיבה מזכירה לגוף שהנשמה עולה למעלה.
  • תחושת הזרות חשובה לשלב החזר וזו קריאת הגוף לנשמה לחזור חזרה.
  • הנשמה מכירה את הסביבה שאליה היא עולה והיא יכולה אף לשמוע קולות .
  • בתהליך החלום אנו פוגשים ישויות המהוות מדריכות של החולם בחייו.
  • " חזרה למיטה שלנו" ישנה מלחמה מדומה בין הגוף לנשמה. הגוף חושש לאבד את הנשמה ולמות ולכן ישנם תחושות בגוף של מאבק עד לכניסה הנשמה בשנית לגוף ואז מגיעה ההתעוררות. אחד הכלים לחזרה הוא להיזכר באדם שאני מכיר ואוהב
  • הגדרת שם הנשמה ביקום הנשמות כגון "חמאת זהב" שזה שמה של הנשמה למעלה או שם של הקבוצה שאליה היא שייכת למעלה.

לסיכום מסע אסטרלי:
מרביתנו חלמנו על מצבי יציאה מהגוף אולם לא כולנו זוכרים מה היה בחלום זה. מסע אסטרלי הנו תהליך טבעי של הנשמה על מנת לקבל תובנות נוספות מיקומים אחרים. 
היו מודעים בחלום למצבים של ריחוף ותהנו ממסע אסטרלי שבסופו של תהליך יגרום לתובנות חדשות בחייכם.

מעט על דפנה ושיטות הטיפול שלה
פרפרים המרחב הרוחני - בהנהלתה של דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות.
נייד: 054-4515930

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

פרפרים המרחב הרוחני - בהנהלתה של דפנה ביסמוט מטפלת הוליסטית רב תחומית ומדריכה רוחנית מתמחה: חלומות,הילינג, תקשור, שחזור גלגולים, דמיון מודרך, חשיבה חיובית, מודעות עצמית, אנרגיות, קריסטלים ותמציות. דפנה מרצה בתוכניות רדיו וטלוויזיה ומנחה פורומים מובילים בנושאים של הרפואה האלטרנטיבית. הוגת רעיון "מסרים בגוונים" המשלבת יכולות תקשור בפענוח החלומות. ממציאת שיטת ה- "שחזור קריסטלי" שמהותו שחזור גלגולים באמצעות שילוב של קריסטלים וגבישים בתהליך. מלווה ומדריכה להעצמה אישית.מקיימת סדנאות מיוחדות.


נייד: 054-4515930

אימייל" dafnabis@walla.co.il

אתר:http://www.parpareem.com

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת פרפרים המרחב הרוחני דפנה ביסמוט

מהי הגנה אנרגטית הגנה אנרגטית היא אנרגיה שיושבת על ההילה ושומרת עליה ,ועל ההתנהלות בגופים עצמם וביניהם. ירידה בהגנה הטבעית של הגוף נפש רוח האדם נוצרת ממחסור באנרגיה בגופים /בצ'אקרות המגיע מאינספור מצבים

מבוא לשחזור גלגולים : • האם האמונה שקובעת שהגורל קבוע מראש נכונה? • מהו טיפול בשחזור גלגולים? • מהו תהליך גלגול נשמות ? • מה הוא המושג והמונח קארמה? וכיצד הוא משתלב בשחזור גלגולים? • האמונה אומרת כשאדם נולד לעולם הזה הוא מגיע עם תוכן וידע פנימיים משלו. ידע פנימי זה הוא זה שמכוון את האדם במסלול חייו. o מה הוא הידע הפנימי? o מי נתן לאדם את הידע? • מהי נשמה? מה קורה עמה במהלך גלגול נשמות? • האם קיים הבדל בין גלגול נשמות לשחזור נשמות?

מבוא לזוגיות קרמתית: בטיפולים בשחזור גלגולים צפות שאלות רבות שקשורות למחויבות קרמתית שמחייבת את הנשמה ללמידה - מתי מחויבות קרמתית מסתיימת וכמה זמן הנשמה תחויב למחויבות זו? האם מחויבות הקרמתית שלנו תסתיים בגלגול הזה או שתעבור לגלגולים הבאים לצורך המשך למידה? אם מסיבות כאלה ואחרות לא מימשנו זוגיות בגלגולים קודמים כולל בגלגול הנוכחי האם זה ימשיך עד אין סוף? מהי מחויבות קרמתית תחילה אנסה להסביר את המהות של מחויבות קרמתית.

מאת: פרפרים המרחב הרוחני דפנה ביסמוטחלומות19/03/116085 צפיות
חלומות הנם ערוץ הרוחני לתת המודע שלנו ולמתרחש בחיי היום יום שלנו. חלומות ילדים הם דבר מופלא שיכול לתת לנו תמונה מדהימה על עולמם של ילדינו ולחוות אותו באמצעות החלום שלהם כפי שאנו עושים עם הציורים של ילדינו. ישנה חשיבות רבה לחלומות של ילדינו במיוחד אילו שמבטאים מצוקה, פחד ועוד ואנו מחויבים לשים עליהם דגש רב על מנת לעזור ולעיתים להציל את הילד. במאמר זה אני מסבירה על הבדלי החלימה בין הגילים השונים, הבדלי החלום בין בנים לבנות, חלוקת החלומות של ילדים לקטגוריות שונות , פירושים לחלומות נבחרים מתוך פורום

מבוא: קריסטלים מהווים אמצעי טפול מדהים ברפואה האלטרנטיבית. מטפלים בקריסטלים מסוגלים להרכיב מספר רב של מערכי טיפול בקריסטלים שמשמשים לפתרון והקלה בבעיות שונות בחיי היום יום. קריסטלים משמשים גם לאבחון בעיות בתחומים שונים של החיים . שימוש בקריסטלים נעשה גם לצורך העצמת תהליכי המדיטציה ותהליכי תקשור עבור הילרים רבים ומטפלי הילינג. ניתן ליצור מקריסטלים תמציות שונות שמאפשרות הרכבת מספר קריסטלים שונים שמסיעות בתחומים שונים ובכך ליצור מיזוג של תכונות בתמצית קריסטלים אחת....

מאמרים נוספים בנושא חלומות

מאת: מאיר בן מרוםחלומות02/07/152234 צפיות
החלומות שאנו חולמים בכל לילה ולילה הם מפתחות לעולמות עמוקים, קסומים ובעלי מידע רב על חיינו. פתרונם של חלומות נפוץ בתרבויות רבות מאז ומתמיד, וגם אצלנו בקבלה קיימת התייחסות מעמיקה לתחום זה בחיי הנפש והרוח של בני האדם.

מאת: מאיר בן מרוםחלומות02/07/151460 צפיות
החלומות שאתם חולמים הם שבילים לעולמות הלא מודע; הם נתיבים למסרים שהנפש והנשמה שלכם מבקשות להעביר אל המודע שלכם; הם דרך להכיר את עצמכם טוב יותר; והם מפה לכיוונים הנכונים לכם בכל שלב בחיים.

מאת: ירון פלדחלומות11/10/143346 צפיות
הרעיון של מילון חלומות ושל פירוש חלומות אמנם קיים בתרבויות רבות - עוד משחר ההיסטוריה ועד לימינו, אך חשוב מאד לציין כי המשמעויות שנותנים לחלום באופן בסיסי, הן משמעויות שונות מאד. אפשר בהחלט להכיר את המשמעויות השונות, ולחשוב מה זה אומר על עולם החלומות שלנו.

מאת: danikחלומות27/12/138533 צפיות
אני יודע מה אתם חושבים: אני לא בנאדם קטן וקירח בגלימה כתומה, אז למה אני צריך לעשות מדיטציה? אם אתה רוצה שיכולת החלימה הצלולה שלך תרקיע שחקים, אז אתה צריך. סליחה.החדשות הטובות הם - שזה בעצם די כיף. הרבה דברים מגניבים יכולים לקרות במהלך מדיטציה שאתה כנראה לא יודע. זה יכול להרגיש כאילו אתה בהשפעת משככי כאבים חזקים מאוד. והעולם מסתובב בזמן שאתה תוהה מה בעצם קורה.

מאת: דר' ירון זפרןחלומות08/11/138450 צפיות
איך לזכור חלומות? מה המשמעות של סמלים המופיעים בחלום? מה המסר של החלום עבורי? דר' ירון זפרן, סופר רב מכר, מטפל ומנחה קבוצות, מלמד על פירוש חלומות / פענוח חלום.

מאת: מוטי לקסמןחלומות18/07/115150 צפיות
צום, תענית מציינים את י"ז בתמוז על מה צמים? על בני אדם? לא!

מאת: פרפרים המרחב הרוחני דפנה ביסמוטחלומות19/03/116085 צפיות
חלומות הנם ערוץ הרוחני לתת המודע שלנו ולמתרחש בחיי היום יום שלנו. חלומות ילדים הם דבר מופלא שיכול לתת לנו תמונה מדהימה על עולמם של ילדינו ולחוות אותו באמצעות החלום שלהם כפי שאנו עושים עם הציורים של ילדינו. ישנה חשיבות רבה לחלומות של ילדינו במיוחד אילו שמבטאים מצוקה, פחד ועוד ואנו מחויבים לשים עליהם דגש רב על מנת לעזור ולעיתים להציל את הילד. במאמר זה אני מסבירה על הבדלי החלימה בין הגילים השונים, הבדלי החלום בין בנים לבנות, חלוקת החלומות של ילדים לקטגוריות שונות , פירושים לחלומות נבחרים מתוך פורום

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica