חפש מאמרים:
שלום אורח
24.07.2024
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פתרון חלומות – במה הוא יכול לעזור לכם?

מאת: מאיר בן מרוםחלומות02/07/20151487 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

איך זה מתבצע?

לאסכולות שונות יש גישות שונות מעט לפתרון חלומות; הקבלה מתייחסת לחלומות באופן אחד, הפסיכולוגיה באופן שונה מעט, אף בתוך הפסיכולוגיה יש תאוריות שונות ומגוונות לגבי חלומות ופתרונם, והאינדיאנים למשל מתייחסים אליהם באופן נוסף. אף על פי כן, בכל האסכולות הללו מייחסים לו משמעות עמוקה וחשובה לקשר של האדם עם עצמו. פתרון חלומות יתבצע על ידי קבלת פרטים רבים ככל האפשר על אודות החלום מידי החולם: מלבד הסיפור שהיה בחלום, אילו דברים זכורים לו במיוחד, אילו ריחות הוא זוכר, אילו טעמים, צבעים בולטים ומובילים, צלילים, מילים שנאמרו ועוד, והחשוב ביותר – הרגשתו של החולם, הן בזמן החלום והן לאחריו – בעת הערות.

מה מטרתו של פתרון חלומות?

פתרון חלומות נועד לאפשר לחולם להבין את המסרים שהחלום המסוים הביא לחייו, ומתוך כך – להדריך אותו במציאות האישית שלו. כלומר, כאשר אתם חולמים חלום שמופיעים בו סמלים מסוימים בזמן מסוים בחייכם, הוא יתקשר לאותם אירועים חיצוניים ופנימיים שאתם מתמודדים עמם באותה עת, ובאמצעותו תוכלו להבין מה הנפש שלכם מבקשת להגיד לכם, ומה היא ההדרכה הנכונה לכם לנתיב חייכם, לסיטואציה שאתם מתמודדים עמה, לבעיה שאתם מתלבטים בה וכדומה. מכאן נובע באופן ברור שאפילו אם שני אנשים חולמים חלום שנראה זהה (תאורטית, הרי זה לא באמת קורה בדרך כלל), הרי שהפירוש בעבור כל אחד מהם יכול להיות שונה – בהתאם למציאות חייו, לאישיותו, לדברים המטרידים אותו וכן הלאה. אותו סמל המופיע בחלום אצל שני אנשים – למשל שני אנשים שחלמו חלום שבו השיניים שלהם נופלות – יכול להיות שכוונתו אחרת אצל כל אחד מהם, כי כל אחד מהם נמצא במקום אחר והוא אדם שונה.

מתי הוא יכול לסייע לכם ובמה?

פתרון חלומות יסייע לכם בכל שלב ושלב בחייכם. ראשית כול, כאשר אתם זוכים לפרש חלום שלכם ולהבין אותו, באופן ישיר אתם מתחברים לעצמכם טוב יותר, כי אתם מגלים על עצמכם דברים שבאופן מודע אינם מגיעים אל תודעתכם. כך, פירוש חלומכם מסייע לכם להתחבר לעצמכם ולהכיר את עצמכם טוב יותר – ולא על ידי אדם חיצוני כלשהו, אלא על ידי מסרים המגיעים ממש מתוככם. שנית, פירוש חלומות זה יכול לסייע לכם כאשר אתם נתונים בקשיים בזוגיות שלכם, כאשר אתם בצומת מבחינת פרנסה או עיסוק, כאשר אתם מתלבטים אם לבצע עסקה כלשהי עם אדם מסוים, כאשר אתם עומדים לפני תחילתה של עבודה חדשה או לפני הליך רפואי שעליכם לעבור וכן הלאה. למעשה, בכל שלב שבו אתם חולמים את החלום – פתרונו יוכל לשפוך לכם אור מיידי על הדבר שבו אתם מתלבטים באותו זמן.

איך זה עובד?

לדוגמה, אם חלמתם על היריון ואתם נמצאים לפני פרק חדש בקריירה שלכם – תוכלו לקבל מידע רב על אודות הצפוי לכם באמצעות החלום; ואם חלמתם על היריון ואתם נמצאים בנקודת מפנה במערכת היחסים שלכם, או שאתם מתלבטים לגביה – ההיריון יסמל משהו אחר וידריך אתכם לגבי מערכת היחסים שלכם. לאחר שפתרתם את החלום או שהשתמשתם בעזרתו של פותר חלומות מומחה לשם כך, תקבלו מסקנות בהירות לגבי המשך דרככם הלאה, ופעמים רבות גם הדרכה ממשית מעשית – וכל זה, מתוך החלום שחלמתם אתם! התשובות נמצאות בחלומותיכם, תרתי משמע

 תגיות המאמר: פתרון חלומות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

מאיר בן מרום - יועץ מתקשר ומיסטיקן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת מאיר בן מרום

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות19/01/161606 צפיות
בעולם של היום, שבו כל אדם שני מכריז על עצמו כעל מתקשר, חשוב לדעת כיצד להבחין מה הוא תקשור אמיתי. איך עושים את זה ומה הדברים שצריך לשים לב אליהם? היכנסו וקראו.

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות10/01/161626 צפיות
כולכם אוהבים אותם, כולכם מכירים אותם היום ורבים מכם הפכו ל"צרכנים" קבועים שלהם. קלפי טארוט – איך עובדים איתם, ומה חשוב לדעת על העבודה איתם לקבלת תשובות מדויקות?

מאת: מאיר בן מרוםכישוף28/12/151835 צפיות
מסתבר שהיא נמצאת בכל מקום וחלקנו חשופים אליה הרבה יותר מאחרים ומושפעים ממנה. עין הרע – מהי ואיך היא משפיעה עלינו? ואיך מבצעים הסרת עין הרע?

מאת: מאיר בן מרוםקלפי טארות02/12/151799 צפיות
הם קיימים זה שנים רבות, ומשתמשים בהם בשלל תרבויות. מקלפים שהיו אזוטריים ומיועדים אך ורק ל"מכשפים" למיניהם, כיום רבים מכם כמעט "מכורים" אליהם, או לפחות לא יכולים בלעדיהם. רוצים לדעת איך זה עובד ומה חשוב ביחס אליהם? קלפי טארוט – כל הדברים החשובים ביותר.

מאת: מאיר בן מרוםמיסטיקה23/11/152335 צפיות
תשכחו רגע את כל מה שידעתם או שחשבתם או שחשבתם שאתם יודעים על הסרת עין הרע. שכחתם? יופי! עכשיו תשמעו את זה: הסרת עין הרע היא לא רק לאנשים מוזרים שמאמינים בכישופים או משהו כזה. רוצים לדעת מה זה באמת? הנה, בשביל זה נכתב המאמר הזה.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151847 צפיות
תקשור עם נשמות, או תקשור עם נפטרים, הוא אחד התחומים בעולם התקשור שהיה קיים מאז ומתמיד, ואף על פי כן – רק בשנים האחרונות מדברים עליו שוב בגלוי, חזרו לעסוק בו ממקום שונה מעט מזה שהיה, וכן – הוא אחת החוויות המומלצות ביותר ומשנות החיים ביותר שתוכלו להעניק לעצמכם.

מאת: מאיר בן מרוםתקשור וטלפתיה11/10/151759 צפיות
אם אינכם מכירים את המצב שבו מישהו נעלם מחייכם לנצח ולא הספקתם לפתור איתו את כל מה שהיה לכם לפתור – אתם בני מזל. אם אתם שייכים לאלו שמכירים את החוויה הזאת ואת התחושות המתלוות אליה, תקשור עם נפטרים הוא הפתרון המושלם בעבורכם.

מאמרים נוספים בנושא חלומות

מאת: מאיר בן מרוםחלומות02/07/152268 צפיות
החלומות שאנו חולמים בכל לילה ולילה הם מפתחות לעולמות עמוקים, קסומים ובעלי מידע רב על חיינו. פתרונם של חלומות נפוץ בתרבויות רבות מאז ומתמיד, וגם אצלנו בקבלה קיימת התייחסות מעמיקה לתחום זה בחיי הנפש והרוח של בני האדם.

מאת: ירון פלדחלומות11/10/143380 צפיות
הרעיון של מילון חלומות ושל פירוש חלומות אמנם קיים בתרבויות רבות - עוד משחר ההיסטוריה ועד לימינו, אך חשוב מאד לציין כי המשמעויות שנותנים לחלום באופן בסיסי, הן משמעויות שונות מאד. אפשר בהחלט להכיר את המשמעויות השונות, ולחשוב מה זה אומר על עולם החלומות שלנו.

מאת: danikחלומות27/12/138569 צפיות
אני יודע מה אתם חושבים: אני לא בנאדם קטן וקירח בגלימה כתומה, אז למה אני צריך לעשות מדיטציה? אם אתה רוצה שיכולת החלימה הצלולה שלך תרקיע שחקים, אז אתה צריך. סליחה.החדשות הטובות הם - שזה בעצם די כיף. הרבה דברים מגניבים יכולים לקרות במהלך מדיטציה שאתה כנראה לא יודע. זה יכול להרגיש כאילו אתה בהשפעת משככי כאבים חזקים מאוד. והעולם מסתובב בזמן שאתה תוהה מה בעצם קורה.

מאת: דר' ירון זפרןחלומות08/11/138491 צפיות
איך לזכור חלומות? מה המשמעות של סמלים המופיעים בחלום? מה המסר של החלום עבורי? דר' ירון זפרן, סופר רב מכר, מטפל ומנחה קבוצות, מלמד על פירוש חלומות / פענוח חלום.

מאת: מוטי לקסמןחלומות18/07/115182 צפיות
צום, תענית מציינים את י"ז בתמוז על מה צמים? על בני אדם? לא!

מאת: פרפרים המרחב הרוחני דפנה ביסמוטחלומות19/03/116120 צפיות
חלומות הנם ערוץ הרוחני לתת המודע שלנו ולמתרחש בחיי היום יום שלנו. חלומות ילדים הם דבר מופלא שיכול לתת לנו תמונה מדהימה על עולמם של ילדינו ולחוות אותו באמצעות החלום שלהם כפי שאנו עושים עם הציורים של ילדינו. ישנה חשיבות רבה לחלומות של ילדינו במיוחד אילו שמבטאים מצוקה, פחד ועוד ואנו מחויבים לשים עליהם דגש רב על מנת לעזור ולעיתים להציל את הילד. במאמר זה אני מסבירה על הבדלי החלימה בין הגילים השונים, הבדלי החלום בין בנים לבנות, חלוקת החלומות של ילדים לקטגוריות שונות , פירושים לחלומות נבחרים מתוך פורום

מאת: ד"ר זיו מאירחלומות16/01/115412 צפיות
אצל בני האדם היודעים לדווח מילולית נמצאה הקבלה בין חוויות החלום לבין השינה הפעילה, בייחוד לבין המצב של התפרצות המתח האמוציונלי המרובה בעת השינה הפעילה, ובשינה בכלל לקראת שעות ההתעוררות. בבואנו לחפש תשובה לשאלה- האם תינוקות ובעלי חיים חולמים, נבדוק ראשית כל- האם גם אצלם קיים סוג השינה הפעילה על כל התופעות הפיזיולוגיות הכרוכות בו, דבר זה נחקר באופן יסודי ביותר.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica