חפש מאמרים:
שלום אורח
08.03.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

יאיר לפיד

מאת: רונן חזיאקטואליה12/01/2012755 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

יאיר לפיד מופיע אלינו אחרי תקופה לא קצרה של שמועות אודות היתכנות כניסתו למרוץ הבא לכנסת, איש התקשורת הקלאסי הולך לעשות מהפך משמעותי בחיים של עצמו, מעתה לא עוד סלב סתמי, לא עוד איש תקשורת חייכן, עם ז'אקט שחור חולצה שחורה ומכנסיים שהלבישה שלו איזה מלבישה מאחורי הפרגוד רגע לפני העלייה לשידור. מעכשיו כל מילה, כל צעד כל שעל נשקל במאזניי האינטרסים, איך וכיצד יתייחסו למעשיו, ללבושו, לאמירותיו ולפעמים נדמה שאפילו למחשבותיו.

בשלב זה ניתן לומר ליאיר לפיד עצה אחת, כמו שאומרים בארצות הברית כשעוצרים חשודים: "יש לך את הזכות לשתוק, כל מה שתאמר ישמש נגדך" אז יאיר, בחרת לדבר, עכשיו שים לב שכל מה שתאמר ישמש נגדך, לא משנה מה תגיד למען האמת, תמיד יהיה מישהו שיצליח להפוך את הדעות שלך במאה שמונים מעלות ממה שאתה תרצה ותתכוון לומר.

רוצה דוגמאות?

אתה יכול למשל לבקש מהעוזרת שלך לנקות חדר, ואז יאמרו שהתעללת בה. אתה יכול לנסות לאהוב את חיילי צהל למרות שהם זורקים אותך מהבית ואז יאמרו שאתה מתרפס וחנפן ובגלל זה אתה אוכל אותה. אתה יכול להגיד כל מיני דברים, אתה יכול לעשות כל מיני דברים, רק תזכור, לא משנה מה תעשה, מעכשיו אתה על הכוונת של כולם.

רוצה עצה?

כנראה שלברוח מהכוונת של כולם תעשה רק אם תנסה לרדת מהעץ הפוליטי עליו אתה מטפס, אבל אם לא תרצה לרדת, תדע שתמיד יהיה מי שיצא נגדך. לטובתך כדאי שזה לא יהיה עמיתך מהטלוויזיה, תרצה אותם, תאמר שאתה אוהב את כולם, אבל רוצה שכולם יתגייסו, שאתה בעד צבא, ובעד חינוך ולכולם מגיע תקציבים, רק שצריך לעשות משהו עבורם, ויש לחלק את העוגה נכון. תעשה מה שצריך אבל באמת, אבל באמת, אין לך ממש סיכוי, לרצות את כולם.

לדעתי את עוד תתחרט, ובגדול, אתה לא נראה מספיק משופשף, החיוך המפייס שלך לא יביא אותך רחוק בפוליטיקה הישראלית, שלי יחימובץ' למשל, הייתה ממש לוחמת כבר בהיותה עיתונאית, לפעמים לא ברור למה לא מלכתחילה הייתה פוליטקאית. יש דברים שרק הזמן יאמר ויוכיח.

אתרים ברשת: שיר בפתעה, תוספי מזון לספורטאים, אבחון דידקטי

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

GoText כתיבת תוכן - שירותי כתיבת מאמרים מקצועיים, מאמרים שיווקיים ולכל מטרה אחרת במחיר של 25 ש"ח ל300 מילים.
הצטרפו למאות עסקים מרוצים הנהנים משירותי כתיבה  מקצועיים.

שירות ומכירה:   0526955953

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת רונן חזי

מאת: רונן חזיבידור ופנאי - כללי29/09/14806 צפיות
חברת איקיוטק הינה החברה המפתחת והאחראית על אתר אודישנס. אחד מהאתרים המשמעותיים ביותר עבור אומנים מכל התחומים המחפשים להתפתח ולפתח את יכולתם.

מאת: רונן חזיספורט וכושר גופני - כללי29/09/142138 צפיות
ספורטיפ הינו אחד המוצרים המשתלמים ביותר עבור אוהבי משחקי הספורט למיניהם ובפרט עבור אנשים שאוהבים למלא טפסי ווינר ומייחלים ליום בו הם ימלאו טופס נכון ויזכו בפרס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/141107 צפיות
פרשת איקיוטק הבהירה היטב כי לא ניתן להתעלם מהתרחבותן המשמעותית של עסקאות אלקטרוניות- עסקאות אשר מתבצעות בין שני שותפים לעסקה שנותנים הסכמתם לעסקה באמצעות כלים אלקטרונים בלי להיפגש בפועל.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14908 צפיות
בשנים האחרונות עסקאות, פגישות עסקיות ועוד נערכות באינטרנט. בהתאם, חוזים רבים ואף הסכמים סבוכים נחתמים באמצעות חתימה דיגיטלית. מה עוד אתם יודעים על זה?

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14855 צפיות
אחריות דיגיטלית משמעה שכל צרכן, ספק או שותף כלשהוא לעסקות דיגיטליות יהיה מודע היטב לתוכן החוזה עליו הוא חתום ולחובות והזכויות שלו בהקשר זה. אחריות דיגיטלית היא ההבנה כי חתימה דיגיטלית, אף כי אינה ניתנת באופן פיזי בפני הצד השני השותף לחוזה, מחייבת בדיוק כמו חתימה על נייר ויש לה תוקף משפטי חד משמעי

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14914 צפיות
ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים, תחת הניהול המשפטי של עו"ד נועם קוריס.

מאת: רונן חזיחוק ומשפט - כללי17/09/14906 צפיות
ממותגים, מועדון הלקוחות של חברת איקיוטק בע"מ, מזמין אתכם ליהנות מהנחות גדולות על מותגים מכל התחומים, תחת הניהול המשפטי של עו"ד נועם קוריס.

מאמרים נוספים בנושא אקטואליה

מאת: אברהם פכטראקטואליה01/03/2160 צפיות
30 יום לבחירות – הרצים נכנסים לאצטדיון לסיבוב הסופי ואחריו סיבוב נצחון למנצח שיר מזמור. ההצהרות ההבטחות עולות דרגה ומקבלות שדרוג משמעותי ונשמעות אמינות כמו עוגת תפוחים, ללא תפוחים אלא גלעינים. אילו הייתי צריך – לבחור אמצעי בידור לקורונה ולסגרים, הייתי בוחר בהופעות הפוליטיקאים כמו לפיד, בנט, וגנץ כתופעות סטנד-אפ מוצלחות ביותר.

מאת: אברהם פכטראקטואליה15/02/2181 צפיות
הקורונה משגעת את כל העולם, ובישראל לקראת הבחירות כולם בונים או הורסים או מנצלים את הנגיף החולני הממזרי כל אחד לצרכיו. בעוד נתניהו והליכוד – משבחים ומהללים את ראות הנולד וקניית החיסונים שבינתיים כבר מחוסנים במנה השניה כמעט 3 מיליון איש – האחרים מדברים רק על ניהול כושל, על סגרים וסגירת המסחר, התרבות והשמיים. בעולם מאשימים את ישראל – שיושבת על מחסני חיסון בעוד בעולם ובאירופה חסרים חיסונים והם מחפשים מקורות בנרות.

מאת: אברהם פכטראקטואליה05/02/21109 צפיות
הבחירות הגיעו לישורת האחרונה – קו הגמר יום חמישי ב-10 בלילה, עד אז יש עוד זמן לפרוש. בינתיים, כבר פרשו בצורה מסודרת – אי אפשר לומר מבחינה מכובדת של מנדטים, כמה וכמה "אושיות" טלויזיה ופרסום כמו האלוף איש הצוללות" בוגי יעלון, שלא הלך "בתלם", בעקבותיו – השר שמולי, מפלגת העבודה, הצטרף לממשלה יחד עם עמיר פרץ, ושניהם מוצאים את עצמם בחוץ, "בבחינת צא החוצה".

מאת: אברהם פכטראקטואליה18/01/21170 צפיות
רבים בתקשורת – שדרנים, פרשנים, פוליטיקאים (במיוחד בתקופת בחירות), מופיעים מעל כל במה ותחת כל עץ רענן עם מיקרופון, כדי לירות חיצי רעל בלי להניד עפעף, בלי לעשות חשבון נפש אישי. קחו לדוגמא אחרונה: אביב גפן נפגש עם נתניהו ומקבל 70 מיליון ₪ לקרן האומנים לעזרה. התגובה – התנפלות על אביב גפן, שסתה מהמסלול והאיש שהשמיץ את נתניהו ויותר מזה, פתאום נפגש איתו ומקבל עזרה.

מאת: אברהם פכטראקטואליה27/12/20345 צפיות
נוהרים לבחירות – נוהרים לסגר שלישי, נוהרים לקלפיות, להתפלגויות, להרכבים פוליטיים חדשים, בקיצור מוטציות פוליטיות. למרות כל הבלגן בחיסונים – עם ישראל נוהר בהמוניו להתחסן וכבר יש יותר מ-250,000 מחוסנים, ועוד הכתף נטויה. לאמור: לקלפיות נוכל לנהור – בלי מסכות, בלי רווחים ולשים פתקים כאוות נפשינו. כמו בכל תקופת בחירות צצות מפלגות חדשות עם מסרים והבטחות שווא עד לשמיים, הבעיה מתחילה אחרי...

מאת: אברהם פכטראקטואליה12/12/20587 צפיות
גדעון סער – מורד בקפטן של "אוניית הבאונטי", בטענה שהקפטן לא כשיר להמשיך לפקד ולנווט את האונייה. כמו בכל מרד – מצטרפים אליו מספר ספנים ובתחילה הנצחון נראה להם בהישג יד, אך בסופה של הסאגה הם מתפזרים באיים סביב טהיטי ונעלמים מדפי ההיסטוריה.

מאת: אברהם פכטראקטואליה11/12/20567 צפיות
גדעון סער – מורד בקפטן של "אוניית הבאונטי", בטענה שהקפטן לא כשיר להמשיך לפקד ולנווט את האונייה. כמו בכל מרד – מצטרפים אליו מספר ספנים ובתחילה הנצחון נראה להם בהישג יד, אך בסופה של הסאגה הם מתפזרים באיים סביב טהיטי ונעלמים מדפי ההיסטוריה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica