חפש מאמרים:
שלום אורח
17.05.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

התעמלות במכשירי פילאטיס

מאת: בתיה כץפילאטיס10/03/2012654 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בשנים האחרונות אנשים,נהיים,נעשים יותר ויותר מודעים לחשיבות והמעלות הלא מעטים שגורמת לנו פעילות גופנית במהלך החיים, כמה ההשפעה שלה תורמת לבריאותינו, כבר ידוע שכל אחד שמשלב פעילות גופנית, כמובן, ביחד עם תזונה נכונה ובריאה, הוא מסייע לשמירה על אורח חיים רענן.

ההתעמלות בשיטת פילאטיס צוברת תאוצה רבה ביותר בשנים האחרונות, כבר הוכח גם במחקרים שהתבצעו ואפילו על ידי די הרבה רופאים, כי לאימונים בפילאטיס ישנה חשיבות גבוהה להטבת תפקוד גוף האדם וגם לתפקוד הנפש.

את התעמלות הפילאטיס ניתן לתרגל במספר שיטות. אחת מהאופניםהיא בעצם פילאטיס מכשירים.

פילאטיס מכשירים מביא לידי כך שהאימונים מתבצעים בדרך הכי מדויקת וכן הוא מסייע בידי מתאמנים מתחילים לעשות כמו שצריך את כל התרגילים בצורה מדוייקת בנוסף לכך הם ככל הנראה פחות נדרשים להיות מרוכזים בביצוע ויותר בהקשבה לשרירים תוך שימת דגש אודות הנשימה.

מה המיוחד בהתעמלות עם פילאטיס מכשירים?

פילאטיס מכשירים הינו ממצא את הכישורים הטמונים בתוכו ובזאת הוא למעשה בא במהירות באופן יחסי להישגים ניכרים.בפילאטיס מכשירים, המכשירים הם הינם לא רגילים, הם מאובזרים בקפיצים, ידיות תומכות וברים מייצבים. המכשירים מבוססים באמצעות שיטת התנגדות של הקפיצים, מצד אחד, הינם מייצרים התנגדות וגורמים לעומס על השרירים, אבל מצד שני מנגד, פילאטיס אביזרים נותנים אופציה לטווח תנועה בהרבה יותר רב לשרירים ולמפרקים גורם אשר הנותן סיוע עבור כל מתאמן להיות חזק מעט יותר, להתחיל לעבוד בתיאום ליכולות שלו ועל ידי זה הוא למעשה בא במהירות יחסית להישגים חשובים. בנוסף, בשימוש בפילאטיס מכשירים מבחר התרגילים גדול בהרבה, על פי רוב בלי סוף

מה השוני בין פילאטיס מכשירים לבין ספורט שנעשית בחדר כושר

שיטת פילאטיס, עובדת על מספר חזרות מועט, טווח תנועה מירבי לכל מפרק, התנגדות קפיצית אשר מתאימה את עצמה על כל תנועה, עבודה על הגוף כולו ולאו דווקא על איבר או לחילופין שריר ספציפיים. הספורט בפילאטיס, שונה מחדר כושר אשר שם כולם מבצעים את אותה אותה תנועה מספר גדול של חזרות, טווח התנועה אינו חייב להיות מקסימאלי למפרק, התנגדות המשקולת הינה קבועה ואינה תלויה בעיקר במתיחת הקפיץ וגם אנחנו מאמנים איבר או שריר מסויימים. בימינו, אם יש ידיעה גוברת לעקרונות השיטה, אפשר לראות מדריכי כושר לא מעטים שמגיעים לרכוש ידע על עקרונות השיטה בכדי לשלב אותם בשיעורים אשר מבוצעים בחדר הכושר וכך הם הינם משיגים תוצאות חשובות בהרבה יותר בשיתוף המתאמנים שלהם.

מה נותן לנו פילאטיס מכשירים:

תרגול בפילאטיס גורם להשפעה מצויינת על המתאמן, גם פילאטיס רצפה ואף גן פילאטיס מכשירים המרכיב כמות גדולה מאד של עזרים המפתחים את השרירים ופועלים באופן ממוקד על השרירים ועל המפרקים בגוף,החל מרצועות קלות משקל שאפשר להתחיל לעבוד ולתרגל איתם בבית ואפילו למכשירים היותר מורכבים, האימון בפילאטיס מכשירים נותן למתאמן לשפר גמישות בהדרגה אף אצל הגיל המבוגר, בנוסף, הוא מחזק את השרירים וכן עבודה על יציבה בצורה מבוקר.

איפה נכון להתעמל בפילאטיס מכשירים?

לרוב מכוני כושר שמציעים אימונים בפילאטיס, יתנו לנו את אותה האפשרות להתאמן בפילאטיס מכשירים. יש מכונים המעבירים את השיעורים דווקא יחד עם חלק מהאביזרים כגון רצועות אימון או לחילופין כדור וכאשר אתם נרשמים לחדר כושר, כאשר יש מצב ואתה חפץ אף לעבור שיעורים בעזרת פילאטיס מכשירים, אתה צריך לברר איזה מיני מכשור קיימים בו כיון שלא בכל חדר כושר קיים את אותו הציוד הנדרש לפילאטיס. כיון שמדובר פה אודות ציוד הזקוק לו התקנה לא רגילה.

האדם שרוצה להתעמל בפילאטיס מכשירים, נדרש לברר איפה יש בנמצא מכוני פילאטיס יעודיים, יש צורך לקחת בחשבון כי במכונים כדוגמת אלו פועלים צוות מדריכים בעלי ניסיון בהרבה יותר, יתרה מזאת, יש במכונים האלו מבחר גדול של מכשירים כך שיש דרך להתנסות במגוון רב של מכשירים עד למציאת המכשיר שמתאים מכולם.

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

לקבלת קורסים חינם במייל בנושאים: חינוך ילדים, זוגיות ומודעות עצמית

כנסו לקורסים מעניינים

מעונייינים בזוהר מתוק מדבש

כנסו לקישור

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת בתיה כץ

מאת: בתיה כץתאולוגיה03/12/193441 צפיות
תיאורית האבולוציה סוברת שבעלי חיים מתפתחים מבעלי חיים פרימיטיביים מהם, בתהליכים איטיים ובמשך מיליוני שנים. למשל, שדג מסוגל להפוך לזוחל וזוחל לציפור או יונק וקוף פרימיטיבי לאדם החושב. אנו נבחון את התיאוריה לפי סעיפים, ונענה על כל ראיה שהללו מציעים לתיאורית ההתפתחות ההדרגתית.

מאת: בתיה כץתאולוגיה03/12/193392 צפיות
במאמר על התנין וציפור התנינן הצגנו סימביוזה בין התנין לציפור המקננת בתוך שיניו כדי לאכול את שאריות המזון. האם אבולוציה מסוגלת ליצור סימביוזה בין בעלי חיים, או שרק תכנון עומד מאחורי הדברים? יהיו אנשים אשר ינסו לבטל את הסימביוזה שבין התנין לתנינן בטענה שעדיין מדובר במקרה נדיר. אך אין זה אומר ששיתוף פעולה קיצוני בין בעלי חיים בטבע הוא נדיר. למעשה, מקרים רבים של שיתוף פעולה קיצוני בין טורף לנטרף מתועדים בטבע.

מאת: בתיה כץבעלי חיים - כללי03/12/193323 צפיות
אך מה יהיה ניתן לומר על מנגנון המשלב בו מספר חלקים מופרדים הפועלים בתיאום? הרי כדי שאבולוציה תשמור מקרה כלשהו, עליו לתת יתרון הישרדותי משמעותי בו ברגע, אחרת היצור לא "ישרוד יותר טוב מאחיו". מסתבר שקיימים מנגנונים בטבע המראים של"אבולוציה" ניחנה גם בראיית העתיד, או במילים אחרות, עובדה נוספת לקיומו של גורם אינטלגנטי חיצוני.

מאת: בתיה כץתאולוגיה03/12/193435 צפיות
מתוך מיקרוסקופ או אפילו באמצעות עין בוחנת, יתגלו טביעות האצבע כבקעים בתוך העור, רכסים ועמקים מסוטטים, קוים עמוקים המקבילים אלה לאלה. הן גורמות לכך שהידיים שלנו מחוספסות קמעה. הסיבה לכך היא גאונית.

מאת: בתיה כץמדעי הטבע - כללי03/12/193391 צפיות
תיאוריה זו התבססה על הרעיון של מישהו בשם לאמרק, אשר טען כי היצורים משתנים והופכים מותאמים לסביבתם הודות לשינויים הסביבתיים והמאמצים שהם עושים לשם כך. לפי תיאוריה זו סברו שבני האדם העתידיים יהיו נמוכים ובעלי אצבעות ארוכות...

מאת: בתיה כץתאולוגיה02/12/1940003 צפיות
לפני פחות ממאה שנה היו מלמדים בבתי הספר כי הג'ירפה מתחה את צווארה ולכן נולדו צאצאיה עם צוואר ארוך יותר. כמו כן היו מספרים כי הדג במים הרדודים רצה מאות ללכת על החוף, ולכן צאצאיו נולדו עם סנפירים-רגליים. זו היתה תיאוריית האבולוציה של פעם, אך עד היום הזה יש אנשים החושבים שזה מה שהאבולוציה טוענת.

מאת: בתיה כץתאולוגיה02/12/193260 צפיות
חלק מהתומכים בתיאורית האבולוציה, מנסים לטעון שהסיכוי שהחיים נוצרו בעצמם הוא יותר טוב מהגרלה בלוטו,

מאמרים נוספים בנושא פילאטיס

מאת: simply smartפילאטיס31/01/212008 צפיות
בין אם את/ה חדש/ה בפילאטיס ובין אם אתה מקצוען מנוסה, תוכלו לעקוב אחריו ולבצע שינויים או תפקידים מתקדמים יותר. השלימו אימון פילאטיס מזרון לתוצאות מיטביות לגוף.

מאת: איציקפילאטיס01/01/148562 צפיות
אימון לחיטוב הגוף הוא אימון שעובד על קבוצות שרירים ועל אזורים שונים בגוף, אימון שמטרתו העיקרית היא לשפר את המראה החיצוני שלנו כמו לדוגמא הצרת היקפים

מאת: ענת רביפילאטיס17/11/139738 צפיות
חוגי פילאטיס שונים מתקיימים היום במסגרות רבות ומוענקים לילדים, מבוגרים, גברים ונשים כאחד.

מאת: מיכאל רומנסקיפילאטיס02/09/131976 צפיות
קיימים כיום שני סוגים מרכזיים של אימון במסגרת שיטת הפילאטיס - אימון על מזרן ואימון פילאטיס מכשירים. האימון היותר נפוץ הוא אימון על המזרן, המשלב כלי עזר כמו גומייה, משקולת וכדור. גם באימון המזרן וגם באימון המכשירים, בנויה השיטה על כוח עזר, אשר מפעיל התנגדות על שריר המתאמן ומאפשר לו לגדול ולהתארך בצורה מדויקת ונכונה.

מאת: טלי גלפילאטיס12/11/128197 צפיות
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים נרשמים אל שיעורי פילאטיס, חלק בוחרים להירשם אל שיעורים שהתרגילים בהם נעשים על מזרון ומערבים ציוד כמו למשל חישוק וכדור ואחרים בוחרים בשיעורי פילאטיס מכשירים.

מאת: בתיה כץפילאטיס06/08/128117 צפיות
שיטת התעמלות בפילאטיס זוהי שיטת התעמלות שהמטרה שלה היא לגרום לשיפור של היציבות ותפקוד הגוף במציאות היומיומית. השיטה הזאת קרויה על שם ממציא שיטה זו והוא ג'וזף פילאטיס.

מאת: ז'אנה פילאטיספילאטיס18/04/128521 צפיות
סטרס הוא לחץ ומתח נפשי הנובע ממנגנון אבולוציוני וסטרס לאורך זמן פוגע במערכת החיסונית. בחברה המערבית יש המון גורמי לחץ המעיבים על חיינו. במאמר יוסבר כיצד שיטת הפילאטיס יכולה הלוריד את רמת הסטרס בחיינו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica