חפש מאמרים:
שלום אורח
31.05.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

פילאטיס מכשירים הוא בעצם התעמלות אשר משלבת תרגול שתכליתו לשפר את יציבות הגוף ואת תפקודו

מאת: בתיה כץפילאטיס10/03/20127984 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

באיזה מקום שהינכם מצויים, אם זה בעבודה או התאספות עם ידידים, בעוד נושא השיחה המדובר הוא התעמלות וכושר גופני, תשמעו הרבה את המילה, פילאטיס.

מישהו יודע אולי מה זה פילאטיס?

פילאטיס, לכל מי שעדיין לא מתמצא, היא מערכת לאימון גופני אשר המטרה שלה הוא לשפר את היציבה ואת התפקוד של הגוף במשך היום יום, התעמלות פילאטיס למעשה, מפעילה את הגוף בכדי שיוכל לבצע כל משימה במקסימום קלות, במעט מאמץ ובלי נחיצות לגרום לשחיקה גופנית. אימון בשיטת פילאטיס נותנת אפשרות לטווחי התנועה במפרקים להימצא גדולים יותר ולאורך כל עמוד השדרה מה חוסם לחץ על גבי החוליות וגם על המפרקים מתנועה שהיא לא יעילה. ישנם מספר אפשרויות לפילאטיס שאחת מהם זו פילאטיס מכשירים.

מה זהפילאטיס מכשירים?

פילאטיס מכשירים הוא בעצם התעמלות אשר משלבת תרגול שתכליתו לשפר את יציבות הגוף ואת תפקודו. ההתעמלות הזו ראויה לכלל הציבור, אלו שנמצאים אשר נמצאים בקו הבריאות ומצב בריאותם תקין ואפילו השיטה מתאימה לבני אדם חולים הנצרכים שיקום לאחר תאונה או לחילופין מחלה. התרגילים בפילאטיס מכשירים מבוצעים באופן מדויק מאד וגם היעילות שלהם גדולה לעומת פעילויות גופניות נוספות. היתרונות בשימוש על פי השיטה הזו של פילאטיס מכשירים עולה על פני פילאטיס מזרן בכך שניתן לעשות איתה תרגול גופני בדיוק מרובה ובטווח תנועה רחב.

מתי שאנחנו מחליטים להתעמל בפילאטיס ובחרנו בפילאטיס מכשירים כולנו צריכים להיות מודעים למספר פרטים:

א. נדרש להקפיד על נשימה נכונה זאת אומרת, בעת ביצוע האימון אסור להפסיק לנשום, גורם המהווה סכנה, חובה לתת את הדעת ולבצע נשימה נכונה. כאשר נושמים בצורה נכונה במסגרת זמן התרגילים בפילאטיס – דבר זה מהווה עזר לנשימה בחיי היום יום.

ב. שמירה על הרמה של הריכוז בעת ביצוע ההתעמלות – לנושא הזה ישנה נחיצות משמעותית, בזמן עשיית התרגילים בפילאטיס, יש להקפיד על רמת ריכוז מאד גבוהה עד כמה שמתאפשר.

ג. תנוחת הגוף ממורכזת – במרכז הגוף קיימים קבוצות שונות של שרירים, צריך ואף חשוב ביותר לחזק את השרירים האלו של הגב, מותניים, בטן גב תחתון, הפעולות גורמות לגוף להימצא להיות במצב תקין וחסון.

ביצוע התרגילים בשיטת פילאטיס ידוע כעניין המשווה בין הגוף לבין הנפש בגלל שכל אחד ואחד מהם נותן השפעה על השני. האיזון בניהם מגיש לכם לבוא לתוצאה של בריאות פיזית ונפשית, זה ידוע אפילו כי התעמלות על פי השיטה הקיימת מגבירה את רמת הריכוז של כל אדם ואדם העוסק בפעילות הנ''ל.

לכאלו שרק החלו להתאמן, כדאי לקחת קודם כל מעט שיעורים פרטיים ע''מ לדעת מה היא אופן הפעולה בשיתוף המכשירים, החשיבות של הנשימה, יציבות הגוף כך שהם יוכלו לצעוד קדימה ולהתפתח כל אדם באופן פרטי.

סיכומו של עניין: כולם רואים מהו הערך הרב של התעמלות בפילאטיס מכשירים לעומת תחומי התעמלות אחרים בכך שיש בה מעלות רבות, צריך לשים לב בשעת האימון לכללים המאוד חשובים לדוגמא נשימה, ריכוז ותנוחת גוף ממורכזת. כיום קיימת שימת לב גדולה להתעמל פילאטיס, בכלל ופילאטיס מכשירים בפרט, כולם רואים שקהל רחב, גברים ונשים כאחד מגיעים לעשות את השיטה בפועל.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

לקבלת קורסים חינם במייל בנושאים: חינוך ילדים, זוגיות ומודעות עצמית

כנסו לקורסים מעניינים

מעונייינים בזוהר מתוק מדבש

כנסו לקישור

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת בתיה כץ

מאת: בתיה כץתאולוגיה03/12/19752 צפיות
תיאורית האבולוציה סוברת שבעלי חיים מתפתחים מבעלי חיים פרימיטיביים מהם, בתהליכים איטיים ובמשך מיליוני שנים. למשל, שדג מסוגל להפוך לזוחל וזוחל לציפור או יונק וקוף פרימיטיבי לאדם החושב. אנו נבחון את התיאוריה לפי סעיפים, ונענה על כל ראיה שהללו מציעים לתיאורית ההתפתחות ההדרגתית.

מאת: בתיה כץתאולוגיה03/12/19741 צפיות
במאמר על התנין וציפור התנינן הצגנו סימביוזה בין התנין לציפור המקננת בתוך שיניו כדי לאכול את שאריות המזון. האם אבולוציה מסוגלת ליצור סימביוזה בין בעלי חיים, או שרק תכנון עומד מאחורי הדברים? יהיו אנשים אשר ינסו לבטל את הסימביוזה שבין התנין לתנינן בטענה שעדיין מדובר במקרה נדיר. אך אין זה אומר ששיתוף פעולה קיצוני בין בעלי חיים בטבע הוא נדיר. למעשה, מקרים רבים של שיתוף פעולה קיצוני בין טורף לנטרף מתועדים בטבע.

מאת: בתיה כץבעלי חיים - כללי03/12/19731 צפיות
אך מה יהיה ניתן לומר על מנגנון המשלב בו מספר חלקים מופרדים הפועלים בתיאום? הרי כדי שאבולוציה תשמור מקרה כלשהו, עליו לתת יתרון הישרדותי משמעותי בו ברגע, אחרת היצור לא "ישרוד יותר טוב מאחיו". מסתבר שקיימים מנגנונים בטבע המראים של"אבולוציה" ניחנה גם בראיית העתיד, או במילים אחרות, עובדה נוספת לקיומו של גורם אינטלגנטי חיצוני.

מאת: בתיה כץתאולוגיה03/12/19788 צפיות
מתוך מיקרוסקופ או אפילו באמצעות עין בוחנת, יתגלו טביעות האצבע כבקעים בתוך העור, רכסים ועמקים מסוטטים, קוים עמוקים המקבילים אלה לאלה. הן גורמות לכך שהידיים שלנו מחוספסות קמעה. הסיבה לכך היא גאונית.

מאת: בתיה כץמדעי הטבע - כללי03/12/19732 צפיות
תיאוריה זו התבססה על הרעיון של מישהו בשם לאמרק, אשר טען כי היצורים משתנים והופכים מותאמים לסביבתם הודות לשינויים הסביבתיים והמאמצים שהם עושים לשם כך. לפי תיאוריה זו סברו שבני האדם העתידיים יהיו נמוכים ובעלי אצבעות ארוכות...

מאת: בתיה כץתאולוגיה02/12/194654 צפיות
לפני פחות ממאה שנה היו מלמדים בבתי הספר כי הג'ירפה מתחה את צווארה ולכן נולדו צאצאיה עם צוואר ארוך יותר. כמו כן היו מספרים כי הדג במים הרדודים רצה מאות ללכת על החוף, ולכן צאצאיו נולדו עם סנפירים-רגליים. זו היתה תיאוריית האבולוציה של פעם, אך עד היום הזה יש אנשים החושבים שזה מה שהאבולוציה טוענת.

מאת: בתיה כץתאולוגיה02/12/19708 צפיות
חלק מהתומכים בתיאורית האבולוציה, מנסים לטעון שהסיכוי שהחיים נוצרו בעצמם הוא יותר טוב מהגרלה בלוטו,

מאמרים נוספים בנושא פילאטיס

מאת: איציקפילאטיס01/01/148233 צפיות
אימון לחיטוב הגוף הוא אימון שעובד על קבוצות שרירים ועל אזורים שונים בגוף, אימון שמטרתו העיקרית היא לשפר את המראה החיצוני שלנו כמו לדוגמא הצרת היקפים

מאת: ענת רביפילאטיס17/11/139431 צפיות
חוגי פילאטיס שונים מתקיימים היום במסגרות רבות ומוענקים לילדים, מבוגרים, גברים ונשים כאחד.

מאת: מיכאל רומנסקיפילאטיס02/09/131660 צפיות
קיימים כיום שני סוגים מרכזיים של אימון במסגרת שיטת הפילאטיס - אימון על מזרן ואימון פילאטיס מכשירים. האימון היותר נפוץ הוא אימון על המזרן, המשלב כלי עזר כמו גומייה, משקולת וכדור. גם באימון המזרן וגם באימון המכשירים, בנויה השיטה על כוח עזר, אשר מפעיל התנגדות על שריר המתאמן ומאפשר לו לגדול ולהתארך בצורה מדויקת ונכונה.

מאת: טלי גלפילאטיס12/11/127888 צפיות
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים נרשמים אל שיעורי פילאטיס, חלק בוחרים להירשם אל שיעורים שהתרגילים בהם נעשים על מזרון ומערבים ציוד כמו למשל חישוק וכדור ואחרים בוחרים בשיעורי פילאטיס מכשירים.

מאת: בתיה כץפילאטיס06/08/127816 צפיות
שיטת התעמלות בפילאטיס זוהי שיטת התעמלות שהמטרה שלה היא לגרום לשיפור של היציבות ותפקוד הגוף במציאות היומיומית. השיטה הזאת קרויה על שם ממציא שיטה זו והוא ג'וזף פילאטיס.

מאת: ז'אנה פילאטיספילאטיס18/04/128210 צפיות
סטרס הוא לחץ ומתח נפשי הנובע ממנגנון אבולוציוני וסטרס לאורך זמן פוגע במערכת החיסונית. בחברה המערבית יש המון גורמי לחץ המעיבים על חיינו. במאמר יוסבר כיצד שיטת הפילאטיס יכולה הלוריד את רמת הסטרס בחיינו.

מאת: בתיה כץפילאטיס10/03/128047 צפיות
תרגילי הפילאטיס מטרתם לתרגל כל שריר ושריר הנמצא בגוף, הפילאטיס מביא מענה לשרירים המייצבים שכאשר האדם מפעיל את אותם שרירים נכון וכאשר שרירים אלה יתחזקו, תהיה היכולת לערוך תנועות רבות מאוד שיגרמו להטבת המצב גם של חומרת הכאבים ואף של טווחי התנועה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica