חפש מאמרים:
שלום אורח
21.01.2022
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מה מעלותיו פילאטיס מכשירים?

מאת: בתיה כץפילאטיס10/03/20128270 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

בעידן המודרני שאנחנו נמצאים כולנו נתקלים הרבה פעמים בתופעות הגורמות לנזקים בריאותיים כגון משקל יתר, מחלות לב וכו', על כן ישנה נחיצות גדולה לשמר את אורח חיוניים בריא בשילוב אימוני התעמלות

לספורט יש ענפים לא מעטים שאחד מהם בעידן האחרון צבר תאוצה רבה הנו הפילאטיס

מה היא פילאטיס?

פילאטיס הינה סוג מסוים של התעמלות המשלבת בין גוף לנפש כפי מאמר הרופא הגדול הרמב''ם ז"ל: "נפש בריאה בגוף בריא" בהתעמלות הזו מבצעים מתיחות שונות בכדי לחזק ולהאריך את שרירי הגוף.

קיימים2 סוגים בפילאטיס: פילאטיס מזרן ופילאטיס מכשירים

מה הוא זה פילאטיס מכשירים?

פילאטיס מכשירים הינו השיטה היותר מתקדמת, התרגול בפילאטיס מכשירים גורמת לשיפור יציבות הגוף, התרגילים בפילאטיס מכשירים בעלי דיוק רב ועל כן היעילות של תרגילים אילו הרבה יותר גדולה מתחומי ענפי ספורט השונים וההבדל בין השיטה הנוכחית לבין פילאטיס מזרן היא בעצם שקיימת באפשרותה לבצע תרגילים בדיוק מלא ובטווח תנועה רחב

באילו מיני מכשירים נעזרים בפילאטיס מכשירים?

מצויים מספר של סוגי מכשירים, נפרט במאמר זה אודות חלק ממכשירים אילו:

רפורמר: הרפורמר הינו סוג של מיטה בעלת משטח נוסע מרכזי המחובר לקפיצים, היא בעצם מאפשרת מגוון רחב מאד של תרגילים בכל תנוחה אפשרית ישיבה עמידה שכיבה, דחיפה, משיכה וכו'. המכשיר מתאים לכל מיני המתאמנים, ספורטאים רקדנים וגם לכאלה שרק החלו להתאמן.

קשת סולם – תפקיד המכשיר הנו להפעיל את כל עמוד השדרה, לשפר את מנח הגב כמו כן אתטווח התנועה של המתאמן

קומבו צאייר – המכשיר מוכר כמכשיר ההתעמלות הביתי שיצא לראשונה ברחבי העולם, כשהופכים את אותו מכשיר הקומבו צאייר על צד אחד, הוא משמש ככיסא לישיבה ומנוחה, הצד הנוסף הוא מכשיר התעמלות אשר מאפשר עבודה שרירית שמתבצעת בדיוק רחב.

מה מעלותיו פילאטיס מכשירים?

פילאטיס מכשירים גורם למתאמן להפעיל את כל קבוצות השרירים בגוף, אף את השרירים היותר עמוקים ובכל טווח תנועה בזמן שהמכשירים תומכים על הגוף מגינים עליו.

לשימוש בפילאטיס מכשירים מבחר האימונים רב מאד, בלי סוף

המתאמן חש בפילאטיס מכשירים כמו בשיעור פרטי כיון שמספר האנשים המשתתפים אינו עולה על חמישה או לחילופין 6 ומיכוון שכך זה נותן למדריך המאמן לאפשר פיקוח יותר מתאים על המשתתפים ולוודא שהם עושים את כל התרגילים בצורה המדויקת.

במקרה של צורך בפילאטיס שיקומי, קיימת עדיפות לפילאטיס מכשירים כיון שהם מאפשרים לעבוד בצורה ממוקדת באזור הפגיעה.

ההתעמלות בפילאטיס מכשירים מאפשרת לכל אדם מאיתנו לפעול באופן המתאים ליכולתו, למצות את היכולות וכן להגיע בפרק זמן קצר להישגים בעלי חשיבות והתוצאה משפיעה על השרירים שמתארכים, הגוף מקבל חיטוב ומתמלא באנרגיה ורעננות.

 

 

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

לקבלת קורסים חינם במייל בנושאים: חינוך ילדים, זוגיות ומודעות עצמית

כנסו לקורסים מעניינים

מעונייינים בזוהר מתוק מדבש

כנסו לקישור

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת בתיה כץ

מאת: בתיה כץתאולוגיה03/12/193047 צפיות
תיאורית האבולוציה סוברת שבעלי חיים מתפתחים מבעלי חיים פרימיטיביים מהם, בתהליכים איטיים ובמשך מיליוני שנים. למשל, שדג מסוגל להפוך לזוחל וזוחל לציפור או יונק וקוף פרימיטיבי לאדם החושב. אנו נבחון את התיאוריה לפי סעיפים, ונענה על כל ראיה שהללו מציעים לתיאורית ההתפתחות ההדרגתית.

מאת: בתיה כץתאולוגיה03/12/192973 צפיות
במאמר על התנין וציפור התנינן הצגנו סימביוזה בין התנין לציפור המקננת בתוך שיניו כדי לאכול את שאריות המזון. האם אבולוציה מסוגלת ליצור סימביוזה בין בעלי חיים, או שרק תכנון עומד מאחורי הדברים? יהיו אנשים אשר ינסו לבטל את הסימביוזה שבין התנין לתנינן בטענה שעדיין מדובר במקרה נדיר. אך אין זה אומר ששיתוף פעולה קיצוני בין בעלי חיים בטבע הוא נדיר. למעשה, מקרים רבים של שיתוף פעולה קיצוני בין טורף לנטרף מתועדים בטבע.

מאת: בתיה כץבעלי חיים - כללי03/12/192932 צפיות
אך מה יהיה ניתן לומר על מנגנון המשלב בו מספר חלקים מופרדים הפועלים בתיאום? הרי כדי שאבולוציה תשמור מקרה כלשהו, עליו לתת יתרון הישרדותי משמעותי בו ברגע, אחרת היצור לא "ישרוד יותר טוב מאחיו". מסתבר שקיימים מנגנונים בטבע המראים של"אבולוציה" ניחנה גם בראיית העתיד, או במילים אחרות, עובדה נוספת לקיומו של גורם אינטלגנטי חיצוני.

מאת: בתיה כץתאולוגיה03/12/193058 צפיות
מתוך מיקרוסקופ או אפילו באמצעות עין בוחנת, יתגלו טביעות האצבע כבקעים בתוך העור, רכסים ועמקים מסוטטים, קוים עמוקים המקבילים אלה לאלה. הן גורמות לכך שהידיים שלנו מחוספסות קמעה. הסיבה לכך היא גאונית.

מאת: בתיה כץמדעי הטבע - כללי03/12/192997 צפיות
תיאוריה זו התבססה על הרעיון של מישהו בשם לאמרק, אשר טען כי היצורים משתנים והופכים מותאמים לסביבתם הודות לשינויים הסביבתיים והמאמצים שהם עושים לשם כך. לפי תיאוריה זו סברו שבני האדם העתידיים יהיו נמוכים ובעלי אצבעות ארוכות...

מאת: בתיה כץתאולוגיה02/12/1937691 צפיות
לפני פחות ממאה שנה היו מלמדים בבתי הספר כי הג'ירפה מתחה את צווארה ולכן נולדו צאצאיה עם צוואר ארוך יותר. כמו כן היו מספרים כי הדג במים הרדודים רצה מאות ללכת על החוף, ולכן צאצאיו נולדו עם סנפירים-רגליים. זו היתה תיאוריית האבולוציה של פעם, אך עד היום הזה יש אנשים החושבים שזה מה שהאבולוציה טוענת.

מאת: בתיה כץתאולוגיה02/12/192887 צפיות
חלק מהתומכים בתיאורית האבולוציה, מנסים לטעון שהסיכוי שהחיים נוצרו בעצמם הוא יותר טוב מהגרלה בלוטו,

מאמרים נוספים בנושא פילאטיס

מאת: simply smartפילאטיס31/01/211512 צפיות
בין אם את/ה חדש/ה בפילאטיס ובין אם אתה מקצוען מנוסה, תוכלו לעקוב אחריו ולבצע שינויים או תפקידים מתקדמים יותר. השלימו אימון פילאטיס מזרון לתוצאות מיטביות לגוף.

מאת: איציקפילאטיס01/01/148511 צפיות
אימון לחיטוב הגוף הוא אימון שעובד על קבוצות שרירים ועל אזורים שונים בגוף, אימון שמטרתו העיקרית היא לשפר את המראה החיצוני שלנו כמו לדוגמא הצרת היקפים

מאת: ענת רביפילאטיס17/11/139696 צפיות
חוגי פילאטיס שונים מתקיימים היום במסגרות רבות ומוענקים לילדים, מבוגרים, גברים ונשים כאחד.

מאת: מיכאל רומנסקיפילאטיס02/09/131933 צפיות
קיימים כיום שני סוגים מרכזיים של אימון במסגרת שיטת הפילאטיס - אימון על מזרן ואימון פילאטיס מכשירים. האימון היותר נפוץ הוא אימון על המזרן, המשלב כלי עזר כמו גומייה, משקולת וכדור. גם באימון המזרן וגם באימון המכשירים, בנויה השיטה על כוח עזר, אשר מפעיל התנגדות על שריר המתאמן ומאפשר לו לגדול ולהתארך בצורה מדויקת ונכונה.

מאת: טלי גלפילאטיס12/11/128154 צפיות
בשנים האחרונות יותר ויותר אנשים נרשמים אל שיעורי פילאטיס, חלק בוחרים להירשם אל שיעורים שהתרגילים בהם נעשים על מזרון ומערבים ציוד כמו למשל חישוק וכדור ואחרים בוחרים בשיעורי פילאטיס מכשירים.

מאת: בתיה כץפילאטיס06/08/128075 צפיות
שיטת התעמלות בפילאטיס זוהי שיטת התעמלות שהמטרה שלה היא לגרום לשיפור של היציבות ותפקוד הגוף במציאות היומיומית. השיטה הזאת קרויה על שם ממציא שיטה זו והוא ג'וזף פילאטיס.

מאת: ז'אנה פילאטיספילאטיס18/04/128475 צפיות
סטרס הוא לחץ ומתח נפשי הנובע ממנגנון אבולוציוני וסטרס לאורך זמן פוגע במערכת החיסונית. בחברה המערבית יש המון גורמי לחץ המעיבים על חיינו. במאמר יוסבר כיצד שיטת הפילאטיס יכולה הלוריד את רמת הסטרס בחיינו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica