חפש מאמרים:
שלום אורח
27.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

סורגים - הגנה איכותית

מאת: שמואל אסייאגאבטחת הבית21/03/2012759 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

הגנה ראויה על חיינו

הצורך בהגנה על הבית ועל דייריו מצריך התקנת לא מעט מנגנונים: בין אם יהיה זה המיגון עבור הבית, דלתות ממוגנות כראוי, חלונות האוטמים את הבית ומבודדים מחום, קור ומפגעים חיצוניים, תריסים למניעת חדירת קרני שמש או אור כמו גם סורגים למניעת מקרים של נפילת חפצים דרך החלון או כניסת בעלי חיים וכמובן להגנה על ילדינו. מקומות העשויים להיות נתונים לסכנות פריצה מחייבים התקנת מנגנון הגנה על הבית ולרב, סורגים מבצעים את פעולת ההגנה היעילה והבטיחותית ביותר. אוכלוסיות היעד אליהן מיועדים סורגים יותר מכל הינן אוכלוסיות המתגוררות בקומות נמוכות, משפחות מרובות ילדים והמתגוררים באזורים מרובי ציפורים. ישנם סוגים שונים של סורגים ועלות התקנתם ורכישתם אינם גבוהה. בעקבות התפתחויות שונות, ניתן להשיג היום סורגים במגוון רחב של עיצובים וחוזקים שונים.

הבחירה האולטימטיבית בסורג המתאים

הגורמים המשפיעים על חוזק סורגים איכותיים משתנים ותלויים על פי החומר ממנו עשוי הסורג, עמידות סורגים שונים בפני חלודה וחשוב לא פחות מכך - תעודת אחריות הניתנת עם הסורג בעת רכישתו. מטרתם העיקרית של מעקות או סורגים - מניעת פריצות, תתאפשר רק עם סורג שעוביו 12 מ"מ לכל הפחות ובמקומות נמוכים אף 14 מ"מ. חוזקם של סורגים נקבע בהתאם להיותם חלולים או מלאים. סורגים מלאים יהוו הגנה בטיחותית הרבה יותר לבית עצמו. המרווח בין סורגים עצמם הינו בעל חשיבות גבוהה גם היא להיותם מגוננים ברמה גבוהה. המרווחים בין הסורגים השונים לא צריכים לעלות מעל 10 ס"מ, זאת עבור ילדים - כך שלא יוכלו להעביר את ראשם דרך מרווחי סורגים בבית. מרכיב נוסף המשפיע על חוזק של סורגים הינם חוזק חיבורם לקיר. כדי להבטיח את יציבותו של הסורג למשך שנים רבות, חשוב שעבודה זו תתבצע על ידי איש מקצוע מוסמך ומנוסה המכיר את המלאכתו כהלכה.

מידע נוסף שחשוב לדעת

המבנה של סורגים יוצר קונסטרוקציה חזקה ועמידה, אולם ככל מתכת אחרת נזקי מזג האוויר עלולים לפגוע בהם במהלך השנים. הדרך הטובה ביותר להגן על סורגים בפני חלודה הינה גלוון באבץ. בתהליך זה מצופים סורגים או מעקות בשכבת אבץ המגנה מפני חלודה למשך שנים רבות. גלוון יכול להיות חם או קר, כשהטוב מביניהם הינו הגלוון החם, היקר יותר מבין השניים. הן סורגים והן מעקות מטרתם שמירה על ביטחון דיירי הבית שיש לבדוק היטב את עמידתם בתווי תקן ישראלים ובינלאומיים. מעבר לכך ישנה חשיבות רבה לעיצוב סורגים או מעקות בשילובם בתוך הבית ומחוצה לו. הן המעקות והן הסורגים מקבלים מגוון רחב של אפשרויות עיצוב וניתן להשתמש בהם למגוון אפשרויות.

 תגיות המאמר: סורגים, מעקות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שמואל אסייאג

מאת: שמואל אסייאגאירועים וחתונות – כללי23/04/12806 צפיות
קיימות דרכים רבות להנצחת אירוע מרגש בזכרונם של אהובינו, המשפחה, חברים, קולגות ומכרים. אחת הדרכים הנפוצות והיעילות הינן הענקת שי קטן דוגמת מגנטים לאירועים ההופכים את הרגעים המרגשים באירוע לחיים בזכרוננו שנים רבות.

מאת: שמואל אסייאגהדברה22/04/12800 צפיות
הדברת מזיקים ממבט קצת שונה מזה המוכר לכולנו. היצורים השורדים מיליוני שנים ומסוגלים לפתח תנאי מחייה פוריים בכל איזור - הופכים אתגר לא קל להתמודדות. על כך ועוד, במאמר.

מאת: שמואל אסייאגעיצוב גינות19/04/12765 צפיות
המאמר מביא לידיעת הגולשים מידע כללי בנוגע לתנודות הכלליות בתחום גינון על השינויים הרבים שנכנסו לענף לאחרונה, התפתחויות טכנולוגיות ותפיסתיות בעל היצע נרחב המאפשר הגשמת כל חלום טבע, עד לפרטים הקטנים ביותר.

מאת: שמואל אסייאגבניין ואחזקה - כללי16/04/12667 צפיות
דודי שמש הינם אחת ההמצאות הירוקות הלוקחות חלק משמעותי במגמת הפרו אקולוגית. התופעה מקבלת תאוצה על רקע הנזקים השונים הנגרמים במאות האחרונות לכדור הארץ, ועם עליית המודעות לאיכות הסביבה והחשיבות של שמירה אישית עליה בכל אחד מהבתים.

מאת: שמואל אסייאגאדריכלות פנים15/04/12804 צפיות
המיתון הגואה בשנים האחרונות, גורר עימו אי אילו השלכות על האוכלוסיות השונות, וניכר כי רבים מעדיפים לבצע עבודות שיפוצים בביתם, במקום לרכוש דירה חדשה ומרווחת יותר. מחקרים מראים כי מרבית עבודות השיפוצים המתבצעות, חורגות מהתקציב המקורי, ועלולות לגבות מחירים רבים נוספים בהיעדר תכנון נכון. כיצד נוכל להבטיח לעצמנו עבודה איכותית לטווח ארוך? על כך ועוד במאמר.

מאת: שמואל אסייאגאבטחת הבית03/04/12975 צפיות
מכשירי החשמל, השימוש בחשמל ואמצעי הזהירות שיש לנקוט בימינו במהלך השימוש בו הינם הכרחיים ורצוי כי כל מי שמשתמש באופן יומי בחשמל (דהיינו, כל אחד מאיתנו) , יידע להימנע מהסכנות הראויות ולעשות שימוש נכון המכשירי החשמל השונים. רצוי וטוב לקבל הדרכה על ידי חשמלאי מוסמך, אחד ממיני חשמלאים רבים באזור המרכז והארץ כולה.

מאת: שמואל אסייאגניקיון02/04/12740 צפיות
אכפתיות אישית לניקיון סביבתי מתחילה ביחס האישי שלנו לסביבה בה אנו נמצאים במהלך היום - בין אם בעבודה, ברחובות העיר או בביתנו הפרטי.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19387 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/19890 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/18742 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18382 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18411 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/17963 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17774 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica