חפש מאמרים:
שלום אורח
29.01.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

יצירת תחושת ביטחון לדיירי הבית

מאת: שמואל אסייאגאבטחת הבית28/03/2012769 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

יצירת תחושת ביטחון לדיירי הבית

תחושת ביטחון היא אחד מהמרכיבים הבסיסיים התורמים לחיים בריאים ופוריים וליכולת לחוות הנאה. כאשר אדם אינו חש בביטחון, מיד מופעלים כל מנגנוני ההגנה שלו ויכולת התפקוד פוחתת. תחושת ביטחון מתקבלת כאשר אנו חשים שלא יאונה לנו כל רע, בין אם בבית, בעבודה, בחיי החברה שלנו או בזוגיות שלנו וכיו"ב. קורת הגג שלנו,הבית הפרטי שלנו, הם שאמורים להקנות לנו את תחושת הביטחון הבסיסית ביותר. בין אם בתחושת שייכות, בין אם במרחב הפרטי שהוא מקנה והאפשרות להתנתק מאירועי היומיום, ובין אם בהגנה הפיזית שהוא מקנה. בתרבות דינאמית כזו של היום, מיגון הבית לצורך הקניית תחושת ביטחון הינו הכרחי.

הבסיס של מיגון הבית הינו הוספה של סורגים, במידה ואילו אינם קיימים. ראשית, הימצאות סורגים בבית משרתים מספר מטרות: הגנה מפני פריצות לבית, גניבה של רכוש וכדו', הגנה על יושבי הבית עצמם, הגנה מפני נפילה, ועוד. הוספת סורגים לבית מרחיקה פורצים מאפשרות של חדירה לבית ומונעת אפשרויות של גניבת רכוש. הבתים הנמצאים בסיכון גבוה ביותר הינם בתים נמוכים, שכן הגישה אליהם היא הנוחה ביותר. מטרת הוספת סורגים הינה ראשית וראשונה הרתעת פורצים מאפשרות של חדירה.

בקומות גבוהות יותר, מגנים סורגים על יושבי ביתנו מאפשרות של נפילה או סיכון כלשהו מקרבה לחלון. התקנת סורגים במקרה זה חשובה במיוחד באם מתגוררים בבית פעוטות או ילדים קטנים. יתרה מכך, לא אחת מעדו בעלי חיים מעמידה על אדן החלון, ומי שכלבו / החתול חשובים לו - עליו להיערך לאפשרות כזו.

בטחון בפנים הבית

הגנה על חיינו אין משמעה הגנה על הסכנות החיצוניות לבית בלבד. גם בתוך הבית עצמו ישנה אפשרות לקרות סכנה כלשהי, וגם כאן עולה הצורך הבסיסי בהקניית תחושת ביטחון על ידי אמצעי העזר המירביים. באם קיימות בבית או בחצר מדרגות או במות מוגבהות, אמצעי המיגון המתבקש הינו התקנת מעקות המגנים מפני נפילה. הוספת מעקות למתקנים בבית או מחוצה לו הטומנים בחובם סכנת חבלה מונעים נפילות רבות והפוכים את הבית למקום מוגן עבור דייריו. התקנת מעקות חשובה במיוחד במקרים בהם מתגוררים בבית ילדים קטנים ו/ או מבוגרים, שכידוע התניידותם הפיזיתעלולה לסכנם בסיטואציות רבות.

לרב, מותקנים מעקות בפנים הבית במקביל לתוואי גרמי מדרגות או במות מוגבהות המהוות סכנה. הצבת מעקות בתוך הבית אפשרית, כמו כן, כהפרדה בין מתחמים שונים ומניעה מנפילה בהתניידות הכללית בבית. דגש חשוב ביותר הינו התקנת מעקות שנבנו בתאם לתקן וימנעו מצבי סיכון כגון השתחלות לתוכם, התקעות או במקרה הקיצוני ביותר - חנק. רצוי לוודא את מקצועיות החברה המתקינה מעקות בביתכם.

 תגיות המאמר: סורגים, מעקות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שמואל אסייאג

מאת: שמואל אסייאגאירועים וחתונות – כללי23/04/12806 צפיות
קיימות דרכים רבות להנצחת אירוע מרגש בזכרונם של אהובינו, המשפחה, חברים, קולגות ומכרים. אחת הדרכים הנפוצות והיעילות הינן הענקת שי קטן דוגמת מגנטים לאירועים ההופכים את הרגעים המרגשים באירוע לחיים בזכרוננו שנים רבות.

מאת: שמואל אסייאגהדברה22/04/12800 צפיות
הדברת מזיקים ממבט קצת שונה מזה המוכר לכולנו. היצורים השורדים מיליוני שנים ומסוגלים לפתח תנאי מחייה פוריים בכל איזור - הופכים אתגר לא קל להתמודדות. על כך ועוד, במאמר.

מאת: שמואל אסייאגעיצוב גינות19/04/12765 צפיות
המאמר מביא לידיעת הגולשים מידע כללי בנוגע לתנודות הכלליות בתחום גינון על השינויים הרבים שנכנסו לענף לאחרונה, התפתחויות טכנולוגיות ותפיסתיות בעל היצע נרחב המאפשר הגשמת כל חלום טבע, עד לפרטים הקטנים ביותר.

מאת: שמואל אסייאגבניין ואחזקה - כללי16/04/12667 צפיות
דודי שמש הינם אחת ההמצאות הירוקות הלוקחות חלק משמעותי במגמת הפרו אקולוגית. התופעה מקבלת תאוצה על רקע הנזקים השונים הנגרמים במאות האחרונות לכדור הארץ, ועם עליית המודעות לאיכות הסביבה והחשיבות של שמירה אישית עליה בכל אחד מהבתים.

מאת: שמואל אסייאגאדריכלות פנים15/04/12805 צפיות
המיתון הגואה בשנים האחרונות, גורר עימו אי אילו השלכות על האוכלוסיות השונות, וניכר כי רבים מעדיפים לבצע עבודות שיפוצים בביתם, במקום לרכוש דירה חדשה ומרווחת יותר. מחקרים מראים כי מרבית עבודות השיפוצים המתבצעות, חורגות מהתקציב המקורי, ועלולות לגבות מחירים רבים נוספים בהיעדר תכנון נכון. כיצד נוכל להבטיח לעצמנו עבודה איכותית לטווח ארוך? על כך ועוד במאמר.

מאת: שמואל אסייאגאבטחת הבית03/04/12976 צפיות
מכשירי החשמל, השימוש בחשמל ואמצעי הזהירות שיש לנקוט בימינו במהלך השימוש בו הינם הכרחיים ורצוי כי כל מי שמשתמש באופן יומי בחשמל (דהיינו, כל אחד מאיתנו) , יידע להימנע מהסכנות הראויות ולעשות שימוש נכון המכשירי החשמל השונים. רצוי וטוב לקבל הדרכה על ידי חשמלאי מוסמך, אחד ממיני חשמלאים רבים באזור המרכז והארץ כולה.

מאת: שמואל אסייאגניקיון02/04/12741 צפיות
אכפתיות אישית לניקיון סביבתי מתחילה ביחס האישי שלנו לסביבה בה אנו נמצאים במהלך היום - בין אם בעבודה, ברחובות העיר או בביתנו הפרטי.

מאמרים נוספים בנושא אבטחת הבית

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית24/10/19399 צפיות
בדיקות האזנה מאפשרות ניטור ואיתור האזנה לשיחות בבית, במשרד, ברכב וכמעט בכל מקום. אם קיים חשד שמתבצעת האזנה, בעזרת אנשי מקצוע אפשר לבצע בדיקה ולנטרל אותה. כיום האזנות מתבצעות עם אמצעים שנגישים לכולם. מכשירי האזנה רבים זעירים בגודלם וניתנים להסלקה באביזרים יום-יומיים באופן שמסווה אותם כליל. מתקינים אותם בגאדג'טים, בקירות הבית, במכשירים סלולריים, מכיוון שאמצעים טכנולוגיים אלה זעירים וקל להתקין אותם במקומות רבים ללא בדיקת האזנה כמעט שאי אפשר לאתר אותם.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/19890 צפיות
אנשים רבים תרים אחר דרך להתמודד עם הדאגה לשלומם, לביתם ולרכושם. אכן, גורמים שליליים מבצעים מפעם לפעם פעולות זדוניות אשר יש בהם נזק מהותי. כיצד ניתן למנוע אותם? איך מרתיעים ומרחיקים אותם מהשטח? אחד הכלים השימושיים שמהווים כיום גורם הרתעה מעולה הוא מצלמות נסתרות.

מאת: shiritאבטחת הבית30/08/18744 צפיות
במאמר שלפניכם תוכלו לקרוא וללמוד על סוגי מצלמות אבטחה.

מאת: yoni romאבטחת הבית04/06/18382 צפיות
מדוע הנחיצות של מנעולן גבוהה יותר ממה שרובנו חושבים, ובאלו מצבים נצטרך להשתמש בכישורי הפריצה שלו? אם יש לי חוש טכני טוב, האם אני יכול לבצע לבד משימות מנעולנות בבית שלי, או בכלי הרכב, לאחר שנתקעתי מחוצה להם?

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית22/04/18411 צפיות
כספות הן אמצעי מעולה לשמירה על פריטים חשובים וחפצים יקרי ערך. יש כספות ביתיות וכספות משרדיות, ומתוכן אפשר לבחור בדגם הכספת, שהגודל והמפרט שלה מתאימים לשמירה על פריטים שאותם רוצים להפקיד בכספת.

מאת: תמיר פרלאבטחת הבית04/12/17967 צפיות
אם יש לך מצלמות אבטחה סביר להניח שאתה לא רוצה שהן ייפגעו או ייהרסו. כנראה גם ניתן לומר בבטחה שאתה לא רוצה שמצלמות האבטחה שלך ייגנבו. אף על פי שמאוד נדיר שפושעים יגנבו מצלמת אבטחה במקום לפגוע בה, זה לא בלתי אפשרי.

מאת: Daniel.Bאבטחת הבית26/06/17774 צפיות
מערכות מיגון חיוניות להגנה על רכוש, בין אם הבית, העסק או הרכב. כמו כן, המערכות האלו חיוניות לקבלת אישור פוליסה של חברות הביטוח שברוב המקרים אינן מפצות על נזקים לרכוש במקרים שהמקום אינו מוגן.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica