חפש מאמרים:
שלום אורח
04.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

כיצד ניתן למצוא פתרונות פיננסיים

מאת: Tamir Groverהלוואות16/04/2012720 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


מתכננים להתחתן ואין לכם מושג איך להתמודד עם ההוצאות? מוכרחים להחליף את הרכב והמכירה של הישן לא תספיק לקניית אחר? בחיים, כמו בחיים, ישנן סיבות רבות בהן אנו זקוקים לתוספת כספית בלתי צפויה, שלא נערכנו אליה בהתאם, או כי ההכנסה השוטפת שלנו לא מספיקה לחסוך כסף לימים גשומים. למרבה המזל, קיימים היום סוגים שונים של פתרונות פיננסיים, אמינים ובטוחים, שמאפשרים לנו לצלוח גם גשרים בלתי צפויים בחיים, מבלי להכנס לחובות מעיקים.

סוגי הלוואות

אחת הדרכים להתמודד עם צורך מידי בכסף היא בעזרת הלוואות. הבנקים מציעים היום הלוואות מגוונות, עם אמצעי תשלום נוחים, ובריבית שהינה אפילו נמוכה יותר מהריבית שאנו משלמים בגין חריגה במסגרת עובר ושב שלנו. ההלוואות ניתנות על ידי הבנק בו אנו מנהלים את חשבוננו. כמו כן, ישנן הלוואות מגופים שאינם הבנק שלנו, והן נקראות הלוואות חוץ בנקאיות. דרך נוספת לקבל הלוואה היא באמצעות כרטיס האשראי, שאף הוא, שייך לחברה פיננסית שאינה הבנק.

להלן ההלוואות השכיחות ביותר בבנקים:

הלוואות צמודות לפריים- הלוואות אלו מבוססות על שיעור ריבית החובה שנקבע בבנק ישראל. זוהי הריבית הבסיסית ביותר, ומקובלת ביותר בקרב גופים פיננסיים כמו בנקים. ריבית זו מהווה את הבסיס שיקבע את שיעור הריבית של ההלוואה, הנגזרת מהפריים. הריבית הינה משתנה.

הלוואות צמודות מדד- הלוואות אלו הן בריבית קבועה, שאליה מתווסף מדד המחירים לצרכן המתעדכן מדי חודש. מדד זה מתפרסם בחמישה עשר לכל חודש, ועל פיו נקבעת התוספת לריבית שנקבעה מראש.

הלוואות בריבית קבועה- מדובר בהלוואות שהריבית עליהן היא קבועה, ולא משתנה ביחס לשינויים של כל מדד או שינוים אחרים במשק. הסכום שנקבע להחזרה, הוא הסכום המשולם באופן קבוע.

הלוואות נוספות- כרטיס אשראי

סוג הלוואה שכיחה נוסף הוא הלוואות באמצעות כרטיס אשראי. הלוואות אלו הינן הלוואות חוץ בנקאיות, מאחר וניהול כרטיס אשראי מתבצע על ידי חברה פיננסית שאינה קשורה לבנק, אפילו אם החיוב נעשה מחשבון הבנק שלנו. חברות האשראי מעניקות כיום הלוואות רבות, ולמטרות שונות, כאשר רוב ההלוואות הינן בסכום מקסימלי של עד שלושים אלף שקלים, אחרות הן לעתים בסכומים גבוהים יותר. היתרון בהלוואות באמצעות כרטיס אשראי, הוא כי התהליך הינו מהיר ביותר, ודורש שיחת טלפון אחת. בניגוד לקבלת הלוואה בבנק, בה נדרשים להגיע לסניף, לחתום על אין ספור טפסים, ולעתים להביא גם ערב, הלוואות הנעשות דרך כרטיסי אשראי, דורשות מתן פרטים בסיסיים לאימות פרטי הלווה, כמו מצב חשבון, תלושי משכורת של החודשים האחרונים, ובדיקה זריזה לגבי אמינותו של הלווה. רוב ההלוואות בכרטיסי האשראי הן על בסיס פריים.

אין ספק כי קיימים כיום פתרונות פיננסיים רבים, לכאלו הזקוקים לסכום כספי באופן מיידי. החדשות הטובות הן לאו דווקא הקלות בה ניתן לקבל הלוואה, אלא היכולת לעמוד בהחזרים שלה בכבוד, ומבלי שההחזר יעיק על הלווה ועל ההתנהלות הכספית שלו מדי חדש.

 תגיות המאמר: סוגי הלוואות


 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בלוגר וכותב מאמרים בנושא, צרכנות פיננסית, הלוואות וכרטיסי אשראי.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Tamir Grover

מאת: Tamir Groverתעודות סל28/06/1211593 צפיות
סליקה היא צורת תשלום של מחזיקי כרטיס אשראי הרוכשים מוצרים או שירותים דרך האינטרנט או בהזמנה טלפונית וגם בנקודות המכירה הממשיות. השימוש בכרטיסי אשראי עלה בשנים האחרונות עד כדי כך שהממשלה חוקקה לפני שנה את חוק הסליקה כדי לאפשר לחברות קטנות להיכנס לשוק הסליקה ולא לאפשר לחברות הגדולות ליצור לעצמן מונופול או שליטה בלעדית בתחום.

מאת: Tamir Groverהלוואות13/02/12730 צפיות
הצורך בקבלת הלוואות אקספרס מתעורר ברגעים לא צפויים. בניגוד לסוגים אחרים של הלוואות, היתרון של הלוואות אקספרס הוא הזמינות והמיידיות שלהן. הלוואות אקספרס אינן מחייבות היערכות מקדימה מורכבת, ובעזרת גורמי מימון מובילים ניתן לקבל הלוואות כאלה תוך מספר שעות מרגע הבקשה היישר אל חשבון הבנק.

מאת: Tamir Groverהלוואות28/12/11826 צפיות
רבים אינם מבינים את הניסוחים הבנקאיים ואת המשמעותיות שלהם. מטרתו של מאמר זה היא לשפוך מעט אור על המשמעות של הניסוחים, כי יש להם משמעות כספית, אותה אתם היחידים שמשלמים בסוף כל חודש.

מאת: Tamir Groverהלוואות04/12/11864 צפיות
הלוואות חוץ בנקאיות הן הלוואות הניתנות על ידי תאגיד שאינו בנקאי, ביניהם חברות אשראי, חברות ביטוח וכן גופים פרטיים. הלוואות אלה הן דרך אלטרנטיבית להשגת אשראי שלא באמצעות מימון בנקאי. נושאים אלה הוגדרו בחוק הלוואות חוץ בנקאיות משנת 1993 התשנ"ג, המגיש את דבר החקיקה בתחום.

מאת: Tamir Groverהלוואות04/12/11843 צפיות
כן, התחבורה הציבורית בישראל היא לא תמיד פשוטה ונגישה כפי שראוי היה לצפות. האוטובוסים מאחרים, הרכבת לפעמים שובתת ולעיתים סתם לא מגיעה, גנבי האופניים חוגגים ודו גלגלי זה מסוכן... רובנו מחפשים להגשים את חלום ארבעת הגלגלים ולרכוש רכב חדש, אולם כידוע – מכוניות לא צומחות על העצים ופעמים רבות הן יקרות למדי. כיצד ניתן להשיג מימון רכב? האם הלוואה למימון רכב היא אפשרות סבירה? ומה נדרש לקחת טרם לקיחת הלוואה שכזו ? לפניכם כל המידע אודות מציאת מימון רכב בצורה נכונה ומושכלת.

מאת: Tamir Groverבנקאות17/10/111068 צפיות
כרטיס אשראי חוץ בנקאי מאפשר ללקוח לנצל מסגרת אשר אינה תלויה או קשורה לחשבון הבנק הרגיל שלו. העקרונות העומדים מאחורי האופציה הפשוטה הזו רבים, ומחזקים את הכוח של הלקוח לצורך מימוש הצרכים האישיים שלו. אותה מסגרת אשראי חוץ בנקאית למעשה מתקיימת במקביל למסגרת האשראי הרגילה של הבנק, ולא באה להחליפה. בתוך מסגרת זו ובעזרת כרטיס האשראי יכול הלקוח לנהל כספים אישיים או עסקיים, ולמעשה להימנע מפגיעה בתזרים הכללי אותו מקצה הבנק אליו הוא שייך.

מאת: Tamir Groverפיננסים וכספים - כללי 18/08/111073 צפיות
אם אתם מתלבטים בין כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים לכרטיסי אשראי, המוצעים על ידי הבנקים, כדאי שתדעו כי כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים כוללים במסגרתם יתרונות רבים, שאינם מוצעים על ידי הבנקים.

מאמרים נוספים בנושא הלוואות

מאת: עוזי פלגהלוואות30/05/20140 צפיות
חלק גדול של בעלי העסקים הקטנים והבינוניים, רואים בבנק את אחד הגורמים העיקריים האחראיים לקשיים הפיננסיים של העסק. בעלי העסקים האלה סבורים שהבנק צריך לעזור לעסק וללכת לקראתו. האם טענתם מוצדקת? ננסה לבדוק זאת בשורות הבאות

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/161077 צפיות
הרבה אנשים נתקלים במהלך החיים בצורך לקחת הלוואה, אך יחד עם זאת נמנעים מלגשת לבנק כיוון שהם חוששים שמסגרת האשראי תיפגע, ועל כן מעדיפים להמשיך לדחות מגוון הוצאות הכרחיות- עובדה...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/16966 צפיות
רבים מבינים מהי הכוונה שעומדת מאחורי המילה "הלוואה" ואף מבינים באופן כללי את התנהלות הקבלה וההחזרה, אך יחד עם זאת אינם בקיאים בהבדלים שיש בין ההלוואות השונות, וזאת כי הלוואה היא סוג של מוצר...

מאת: שלום כהןהלוואות13/07/16825 צפיות
אתם רק חולמים על הלוואות מיידיות, אך מראש יודעים שאין לכם סיכוי לקבל כאלו בבנק? ובכן אין סיבה להתייאש, אין סיבה לוותר על המעבר לבית חדש, להחליף רכב, לטוס, להירשם השנה ללימודים, לשפץ את המרפסת וכדומה...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16891 צפיות
אתם זקוקים להלוואה עוד היום? רק המחשבה על הבנק גורמת לכם להתייאש? לא יודעים מה לעשות ובטח שלא יכולים לחכות? ובכן אין לנו נס עבורכם, אלא מידע חשוב שיכול לסדר אתכם. כיום על מנת לקבל הלוואה, ניתן לבחור את...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16844 צפיות
מצד אחד ניתן להיות ממורמרים על הבנק שמערים כ"כ הרבה קשיים על לקוח שמבקש הלוואה, אך מצד שני אם מסתכלים על התמונה הגדולה, יש להכיר לו תודה. לולא הבנק לא היה דורש מכל לקוח שרוצה הלוואה להיפגש עם נציג...

מאת: שלום כהןהלוואות12/07/16846 צפיות
כבר שנים שהבנק אינו היחיד שמעניק הלוואות וכבר שנים שניתן למצוא תשובה חיובית עבור הלוואה- היכן שהבנק ממהר לתת תשובה שלילית. חשוב להבין שבעוד שהבנק מברר לעומק על יכולת ההחזר שלכם ודורש לבטח את עצמו...

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica