חפש מאמרים:
שלום אורח
04.07.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

מהם כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים

כולנו מכירים את כרטיסי האשראי המשווקים דרך הבנקים. אולם, קיימים כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים המשווקים על ידי חברות האשראי באופן ישיר, דרך מועדוני לקוחות שונים, או חברות, העובדות מול חברות האשראי. אחת הדרכים להפיץ כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים בהצלחה גדולה יותר, משהייתה בעבר, הינה באמצעותן של חברות שונות, המציעות גם תנאים והטבות מגוונות. כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים, בהיותם כרטיסי אשראי לכל דבר, תפסו תאוצה יותר ויותר בשנים האחרונות וניתן למצוא אותם אצל רבים, הנהנים מיתרונותיהם השונים.

מדוע כדאי להחזיק בכרטיסי אשראי מסוג זה

אם אתם מתלבטים בין כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים לכרטיסי אשראי, המוצעים על ידי הבנקים, כדאי שתדעו כי כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים כוללים במסגרתם יתרונות רבים, שאינם מוצעים על ידי הבנקים. למשל, אם אתם מחזיקים כרטיסי אשראי מסוג זה, תוכלו לקבל הטבות מיוחדות ומבצעים, בעת הרכישה באמצעות כרטיסי אשראי אלה. כמו כן, התנאים הנלווים לכרטיסים אלה, מאפשרים לכם ליהנות מפתרונות מימון שונים ואטרקטיביים במיוחד, כדוגמת הלוואות מיוחדות, הניתנות על ידי חברות האשראי, ומכונות גם כהלוואות חוץ בנקאיות. הלוואות אלו מאפשרות לכם לגלגל את החיובים לחודשים העוקבים, וזאת לצד תנאים נוספים כדאיים. כמו כן, מאפשרים לכם כרטיסי אשראי אלה ביצוע רכישות בחו"ל, בהיותם כרטיסי אשראי בינלאומיים. הם מזכים אתכם בנקודות, לאור רכישותיכם השונות, נקודות אותן תוכלו להמיר בהנחות או במוצרים שונים. כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים גם מאפשרים לכם לבחור את מועד החיוב מתוך שלושה מועדים שונים, וכן פטור מעמלות בשנה הראשונה ואף הטבות, המוצעות במסגרתו של מועדון הלקוחות, דרכו נרכש הכרטיס.

כיצד ניתן לבצע הזמנת כרטיס אשראי חוץ בנקאי

הזמנת כרטיס אשראי חוץ בנקאי הינה קלה ופשוטה. על מנת לבצע הזמנת כרטיס אשראי חוץ בנקאי יש לפנות אל חברת האשראי שלכם או אל נקודת המכירה של מועדון הלקוחות, העובד אל מול חברת האשראי ומציע כרטיס אשראי חוץ בנקאי. בעמדות אלו מתאפשרת הצטרפות מיידית שאיננה כרוכה באישורים מיוחדים. יש למלא כמה טפסים בפרטיכם השונים, או במידה וזה נעשה טלפונית, לענות על שאלותיו של נציג מטעמה של חברת האשראי. לאחר שמתקבל אישור רלוונטי, נשלח כרטיס האשראי בדואר. תהליך זה הינו מהיר ונמשך בדרך כלל מספר ימים בודדים בלבד.

ההלוואות המוצעות במסגרתם של כרטיסי אשראי

לאחר הזמנת כרטיס אשראי חוץ בנקאי, אפשר להתחיל וליהנות מאחד היתרונות המשמעותיים של כרטיס מסוג זה, והוא ההלוואות השונות, הניתנות על ידי חברות האשראי. ניתן לקבל הלוואות חד פעמיות המאפשרות לגלגל את ההוצאות לחודשים עוקבים, ניתן ליהנות מהלוואות של סכומי כסף בגובה של עד 50,000 ₪ וכן מפריסת תשלומים כדאית במיוחד, של עד 36 תשלומים. הלוואות אלו ניתנות גם הן באופן מיידי, תוך שלושה ימי עסקים והן מתאימות לצרכים שונים.

למה חשוב לשים לב

כרטיסי אשראי חוץ בנקאיים מציעים מגוון של יתרונות שונים, אולם, בדומה לכל כרטיס אשראי אחר, גם איתם חשוב לנהוג בחוכמה. חשוב לוודא כי הרכישות נעשות בהתאם לתקציב, חשוב לעקוב אחת לתקופה באשר להוצאות השונות וכמובן, חשוב לבחור את מועד החיוב, כך שזה יתאים לכם באופן הנכון ביותר. התנהלות כלכלית נכונה וזהירה, תאפשר לכם ליהנות מיתרונותיו הרבים של כרטיס מסוג זה, לצד תנאיו המצוינים.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

בלוגר וכותב מאמרים בנושא, צרכנות פיננסית, הלוואות וכרטיסי אשראי.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת Tamir Grover

מאת: Tamir Groverתעודות סל28/06/1211593 צפיות
סליקה היא צורת תשלום של מחזיקי כרטיס אשראי הרוכשים מוצרים או שירותים דרך האינטרנט או בהזמנה טלפונית וגם בנקודות המכירה הממשיות. השימוש בכרטיסי אשראי עלה בשנים האחרונות עד כדי כך שהממשלה חוקקה לפני שנה את חוק הסליקה כדי לאפשר לחברות קטנות להיכנס לשוק הסליקה ולא לאפשר לחברות הגדולות ליצור לעצמן מונופול או שליטה בלעדית בתחום.

מאת: Tamir Groverהלוואות16/04/12721 צפיות
מתכננים להתחתן ואין לכם מושג איך להתמודד עם ההוצאות? מוכרחים להחליף את הרכב והמכירה של הישן לא תספיק לקניית אחר? בחיים, כמו בחיים, ישנן סיבות רבות בהן אנו זקוקים לתוספת כספית בלתי צפויה, שלא נערכנו אליה בהתאם, או כי ההכנסה השוטפת שלנו לא מספיקה לחסוך כסף לימים גשומים. למרבה המזל, קיימים היום סוגים שונים של פתרונות פיננסיים, אמינים ובטוחים, שמאפשרים לנו לצלוח גם גשרים בלתי צפויים בחיים, מבלי להכנס לחובות מעיקים.

מאת: Tamir Groverהלוואות13/02/12730 צפיות
הצורך בקבלת הלוואות אקספרס מתעורר ברגעים לא צפויים. בניגוד לסוגים אחרים של הלוואות, היתרון של הלוואות אקספרס הוא הזמינות והמיידיות שלהן. הלוואות אקספרס אינן מחייבות היערכות מקדימה מורכבת, ובעזרת גורמי מימון מובילים ניתן לקבל הלוואות כאלה תוך מספר שעות מרגע הבקשה היישר אל חשבון הבנק.

מאת: Tamir Groverהלוואות28/12/11826 צפיות
רבים אינם מבינים את הניסוחים הבנקאיים ואת המשמעותיות שלהם. מטרתו של מאמר זה היא לשפוך מעט אור על המשמעות של הניסוחים, כי יש להם משמעות כספית, אותה אתם היחידים שמשלמים בסוף כל חודש.

מאת: Tamir Groverהלוואות04/12/11864 צפיות
הלוואות חוץ בנקאיות הן הלוואות הניתנות על ידי תאגיד שאינו בנקאי, ביניהם חברות אשראי, חברות ביטוח וכן גופים פרטיים. הלוואות אלה הן דרך אלטרנטיבית להשגת אשראי שלא באמצעות מימון בנקאי. נושאים אלה הוגדרו בחוק הלוואות חוץ בנקאיות משנת 1993 התשנ"ג, המגיש את דבר החקיקה בתחום.

מאת: Tamir Groverהלוואות04/12/11843 צפיות
כן, התחבורה הציבורית בישראל היא לא תמיד פשוטה ונגישה כפי שראוי היה לצפות. האוטובוסים מאחרים, הרכבת לפעמים שובתת ולעיתים סתם לא מגיעה, גנבי האופניים חוגגים ודו גלגלי זה מסוכן... רובנו מחפשים להגשים את חלום ארבעת הגלגלים ולרכוש רכב חדש, אולם כידוע – מכוניות לא צומחות על העצים ופעמים רבות הן יקרות למדי. כיצד ניתן להשיג מימון רכב? האם הלוואה למימון רכב היא אפשרות סבירה? ומה נדרש לקחת טרם לקיחת הלוואה שכזו ? לפניכם כל המידע אודות מציאת מימון רכב בצורה נכונה ומושכלת.

מאת: Tamir Groverבנקאות17/10/111068 צפיות
כרטיס אשראי חוץ בנקאי מאפשר ללקוח לנצל מסגרת אשר אינה תלויה או קשורה לחשבון הבנק הרגיל שלו. העקרונות העומדים מאחורי האופציה הפשוטה הזו רבים, ומחזקים את הכוח של הלקוח לצורך מימוש הצרכים האישיים שלו. אותה מסגרת אשראי חוץ בנקאית למעשה מתקיימת במקביל למסגרת האשראי הרגילה של הבנק, ולא באה להחליפה. בתוך מסגרת זו ובעזרת כרטיס האשראי יכול הלקוח לנהל כספים אישיים או עסקיים, ולמעשה להימנע מפגיעה בתזרים הכללי אותו מקצה הבנק אליו הוא שייך.

מאמרים נוספים בנושא פיננסים וכספים - כללי

מאת: עוזי פלגפיננסים וכספים - כללי 09/04/20578 צפיות
הקלות והנגישות למקורות מימון, הפותרת את הבעיה לפרק זמן קצר, מרגיעה את צרכני המימון העסקיים והפרטיים, ובמקום לבחון את מבנה ההוצאות וההכנסות, והסיבות לחוסר התזרימי. ממשיכים בדרכם השגויה, והלא אחראית ומחריפים את הבעיה.

מאת: moraleפיננסים וכספים - כללי 18/03/20392 צפיות
אחד המנגנונים החשובים ביותר לצורך מעקב ובדיקה של בתי עסק בכלל ובפרט עסקים שעובדים עם חברות קבלן, הוא דוח בודק שכר מוסמך מטעם משרד העבודה. דוח זה נועד לבחון האם העסק מבצע את החוק כלשונו ומשלם לעובדים לפי הנחיות החוק, האם הוא עומד בכל התנאים והדרישות הסוציאליות ממנו.

מאת: גיא חזןפיננסים וכספים - כללי 08/08/191261 צפיות
אז נכון, האנושות אכן מרוויחה בגדול מהתפתחות הטכנולוגיה אך כמו כל דבר גם הצדדים הפחות מחמיאים משתדרגים.

מאת: אלכסיי קוגןפיננסים וכספים - כללי 29/04/18682 צפיות
ישנם שני סוגים של הליכי פירוק חברות מרצון: פירוק חברה ע"י הבעלים שלה ופירוק חברה ע"י הנושים.

מאת: רוני הכהןפיננסים וכספים - כללי 14/01/18890 צפיות
עבור ביצוע של החזר מס הכנסה בצורה עצמאית ממש לא צריכים לשלם כל עלות שהיא, אלא פשוט צריכים לדאוג להעביר את הטפסים הרלבנטיים כאשר יש שתי דרכים לביצוע של הבדיקה לזכאות, בצורה עצמאית או בצורה אחרת שהיא על ידי פניה אל משרד של רו"ח אשר מתעסק עם הפעילות מהסוג הזה.

מאת: שלום כהןפיננסים וכספים - כללי 10/11/171279 צפיות
אחד היתרונות הבולטים של לימודי הנהלת חשבונות, הינו שאתם יכולים להתחיל בקורס בסיסי 1+2 שאורך לא יותר מאשר שנה שבסיומו תוכלו להמשיך ללמוד סוג 3. להבדיל ממקצועות אחרים כגון רפואה, עריכת דין והוראה, שיש ללמוד הרבה שנים. תוכלו ללמוד מבלי להשקיע שנים ולנווט עם הזמן את הלימודים כמו קורס בסיסי וקורס מעמיק יותר הכול תלוי בשאיפות של כל אחד, הקורס הבסיסי של הנהלת חשבונות התחלתי, היות וזהו צעד ראשון ללימוד מקצוע שיהיה משתלם במיוחד עבורכם. האפשרות שלאחר הלימודים הבסיסיים, ניתן יהיה להשתלב מיד בעבודה מה שלא נ

מאת: עידן שלומןפיננסים וכספים - כללי 05/06/174469 צפיות
כולם מכירים וחשים את יוקר המחייה, כל מקום מזכירים את הקושי להתקיים ובו זמנית מחפשים פתרון לכך. יוקר המחייה פוגע לא רק בחשבונות אלא גם באנשים שרוצים להתקיים נכון אבל מאבדים את זה בדרך.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica