חפש מאמרים:
שלום אורח
15.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

לימודי רפואה באיטליה באנגלית

מאת: שירה דרורילימודים בחו"ל18/05/2012968 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אחד מן המסלולים האקדמאים המבוקשים ביותר בארץ, הוא מסלול לימודי הרפואה. הביקוש הרב הופך את הקבלה לכל אחד מן המוסדות בארץ, לקשה עד בלתי אפשרית עבור הסטודנטים, ואת רף הציונים הדרושים לראש הטבלה. יותר ויותר אנשים המעוניינים ללמוד את מקצועות הרפואה השונים, פונים לאופציה של לימודי רפואה באיטליה באנגלית, שמסתמנת כאלטרנטיבה טובה ללימודים בארץ. עלות נמוכה, תנאי קבלה שפויים, וחוויה תרבותית מהנה – כל אלה יוצרים דרך מנצחת ללימודי רפואה באיטליה.

לימודי רפואה באיטליה באנגלית מספיק לא מעט יתרונות שהופכים את הלימודים שם לעדיפים על מקומות שונים בעולם ובנוסף, על לימודים בארץ. בהיותנו סטודנטים במסלול אקדמאי כל כך קשה שדורש לא מעט, כל יתרון הוא קריטי בצורה משמעותית, ואפילו מהווה מקפצה בתואר עצמו להשגת ציונים טובים יותר, ולהקל עלינו במהלך התואר. אפילו פרמטר כמו לו"ז לימודים מסודר מ 8 בבוקר עד 4 אחה"צ, מאפשר לנו לעיתים לעבוד מעט, מה שסטודנטים בארץ לא מסוגלים, עקב לוח זמנים דורסני ומבולגן.

לימודי רפואה באיטליה באנגלית נערכים במספר רב של מוסדות לימוד, בכל רחבי איטליה. מהבירה רומא ועד פרובינציות מרוחקות. כאשר בכל מקום טמונות היתרונות והחסרונות שלו. מה שיאמר לזכות המוסדות באיטליה, זאת הרמה האקדמאית הגבוהה במיוחד. שני מוסדות בולטים למשל, "מילנו סטטלה" ו"רומא לה-ספיינצה" נמצאות ברשימת 200 האוניברסיטאות הטובות בעולם ללימודי רפואה, רשימת דירוג ה QS העולמי, שמהווה סטנדרט חשוב לסטודנט ללימודי רפואה .

יתרון משמעותי לסטודנטים הלומדים רפואה באיטליה הוא שהמסלול כולו הוא באנגלית. עד היום, אדם שבחר באלטרנטיבה של לימודי רפואה בחו"ל, היה צריך ללמוד את השפה המקומית בשביל הלימודים. אך כיום, למרות שהצורך במעבר של מבדקי שפה בקבלה לאוניברסיטה. המסלול לימודים עצמו כולו נערך באנגלית, כאשר כל התוכנית בנויה לדוברי אנגלית, הן בחומר הלימודי והן מבחינת המרצים. מספר מדינות שמשמות כמוקד מועדף ללימודי רפואה בחו"ל, עדיין מלמדות בשפה המקומית, מה שהופך את איטליה לאחת האופציות המועדפות על סטודנטים ללימודי רפואה בחו"ל.

יש לציין לטובת איטליה, כי בניגוד ללימודי רפואה בחו"ל המקובלים באזורים מסוימים במזרח אירופה. לימודי רפואה באיטליה באנגלית נערכים במדינה מפותחת החברה באיחוד האירופאי. הדבר מקנה קודם כל את ההנאה והנוחות ממחייה ולימודים במדינות מרכז אירופה המפותחות. חווית תרבות אירופאית לכל דבר. מעבר לכך, ההזדמנויות הגלומות בכך לאחר סיום התואר, הן רבות והופכות את המסלול של לימודי רפואה באיטליה באנגלית למפתח הזדמנויות חשוב במיוחד.

לימודים בחו"ל יכולים להיות חוויה לא קלה, כאשר נמצאים רחוק מהבית, ולכן חשוב לציין כי הקהילה היהודית באיטליה היא מבין הגדולות באירופה. כאשר כיום היא מונה רק במילנו עצמה כ 30 אלף, וברומא 35 אלף. שגרירות ישראל באיטליה היא גם כן גוף מעוד פעיל, ותהווה כבית חם במידה ויהיו לכם בעיות. בנוסף, היותה של איטליה כ"מוקד עליה לרגל" לסטודנטים לרפואה מישראל, הופכת אותה למקום עם קהילת סטודנטים מישראל גדולה מאוד, שמספקת חברה חמה לכל סטודנט חדש שם.

וגם, כאשר אתם מגיעים לאיטליה לצורך הלימודים שלכם, אל תשכחו ליהנות מהחוויה התרבותית האיטלקית הבלתי נשכחת. אוכל, תרבות, וחווית לימודים מיוחדת במינה.

 





 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

כתבת ועורכת תוכן

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת שירה דרורי

מאת: שירה דרורילימודי שפות31/03/146042 צפיות
הורים רבים חוששים לשלוח את ילדיהם לחו"ל וכך ילדיהם מחמיצים חוויה משנת חיים והזדמנות להעניק לילדיהם חוויה לימודית מסוג אחר. לפניכם מספר דברים שחשוב לדעת על סאמר סקול, כדי להבין שמדובר בחוויה בטוחה לא פחות מאשר מעשירה

מאת: שירה דרורילימודים בחו"ל31/03/146443 צפיות
למרות שמחקרים כבר מראים שסינית הופכת לשפת האם המדוברת ביותר בעולם, אין ספק שמדובר בשפה מורכבת ומאתגרת ללמידה. אז איך בכל זאת מייעלים את הלימוד? שילוב בין מחקר של המדינה המרתקת, למידת השפה ומימושה אפשרי באמצעות לימודי סינית בסין.

מאת: שירה דרורימשפחה וזוגיות - כללי02/01/14973 צפיות
מדוע נושר השיער ואיך התזונה קשורה לזה? דברים חשובים על נשירת שיער ובריאות, הזנה והרגלים נכונים

מאת: שירה דרורימשפחה וזוגיות - כללי02/01/14723 צפיות
הורים רבים, שהילד שלהם אובחן כבעל הפרעות קשב וריכוז, לא יודעים כיצד להתמודד עמו על בסיס יומיומי. שגרה חשובה לכל ילד ובמיוחד לילדים עם הפרעות קשב וריכוז.

מאת: שירה דרוריתוספי מזון02/01/148265 צפיות
כאבי מחזור מתרחשים כתוצאה משינויים הורמונאליים שלמעשה גורמים להתכווצויות של התרחבות והצרת הרחם בזמן המחזור. כאבי מחזור נפוצים אצל נשים בכל הגילאים מגיל ההתבגרות ועד גיל המעבר

מאת: שירה דרוריעיצוב גרפי05/12/137504 צפיות
תהליך מיתוג של עסק מתחיל בבחירת לוגו לעסק. הלוגו יהפוך עד מהרה לסימן ההיכר והזיהוי של העסק ואנשים יזכרו אותך או את העסק שלך על פי הלוגו. החשיבות של הלוגו נובעת מכך שלהלוגו יתנוסס על גבי מודעות הפרסום, יככב באתר האינטרנט או יופיע על גבי כרטיסי ביקור מודפסים, בחותמת המייל. אין ספק שעיצוב הלוגו או הבחירה בלוגו מתוך תבנית הינה בחירה מיתוגית חשובה בעלת השפעה רבה לאורך זמן. לפניכם מספר החלטות שיש לקבל לפני ובעת בחירת לוגו לעסק.

מאת: שירה דרורילימודי שפות25/10/137229 צפיות
כמה סיבות למה סאמר סקול היא הבחירה הכי טובה שלכם לקיץ לנוער שלכם בבית. ספקו להם את החוויה והאווירה שמגיעה להם בקיץ הזה, כדי שיזכרו אותה לכל השנה.

מאמרים נוספים בנושא לימודים בחו"ל

מאת: Daniel.Bלימודים בחו"ל15/04/181425 צפיות
יש שמעדיפים לבלות את הקיץ לא בסאמר קאמפ עם חברים וחוויות מתחרויות ופעילויות ספורטיביות, אלא בסאמר סקול, וזה במטרה לשפר את האנגלית שלהם לפני תחילת שנת הלימודים.

מאת: sharondan80לימודים בחו"ל26/04/161073 צפיות
אם אתם רוצים להעניק לילדים שלכם חוויה של פעם בחיים, ולהפוך את חופשת הקיץ להרבה יותר מעשירה והרבה יותר מיוחדת עבורם, סאמר סקול בלונדון יעניק לכם את הפתרון הטוב ביותר לכך.

מאת: Alon Meninלימודים בחו"ל23/08/151735 צפיות
Abstract: In those recent years we have witnessed the phenomenon that grew and her name is - the brain drain. This are a university-educated families who decide to move to another country. This phenomenon is growing every year mainly because of the implications of globalization worldwide. We see the movement of migration of families (mostly academic) to developed countries. In Israel the phenomenon is becoming more difficult and large. The Israeli government, only recently foreclosed on dealing with the phenomenon. Is it late to make the change? This article will attempt to review, with a view of the researchers, in short, the most significant reasons why the phenomenon is so widespread. And I will try to give reasons and mapping of advice to resolve the short term.

מאת: מיכאל רומנסקילימודים בחו"ל31/03/146360 צפיות
עולם ההדרכה מציע, במסגרתו, מגוון רחב מאד של שיטות, המביאות לידי ביטוי רעיונות שונים הקשורים בהדרכה וגם מבחר של כלים, שבהם ניתן להשתמש. עולם זה עבר לא מעט תהפוכות לאורך השנים וניתן לראות בו שינויים רבים, הבאים לידי ביטוי באופן שבו מיושמות ההדרכות עצמן.

מאת: שירה דרורילימודים בחו"ל31/03/146443 צפיות
למרות שמחקרים כבר מראים שסינית הופכת לשפת האם המדוברת ביותר בעולם, אין ספק שמדובר בשפה מורכבת ומאתגרת ללמידה. אז איך בכל זאת מייעלים את הלימוד? שילוב בין מחקר של המדינה המרתקת, למידת השפה ומימושה אפשרי באמצעות לימודי סינית בסין.

מאת: kinneret ovלימודים בחו"ל19/03/146981 צפיות
לימודי רפואת שיניים אפשריים ברומניה, הונגריה, בולגריה, סרביה, מולדובה, לטביה, צ'כיה, פולין ועוד. תנאי הקבלה ללימודי רפואת שיניים בחו"ל כוללים בדרך כלל : אנגלית ברמת ארבע יחידות לימוד לפחות, בגרות בכימיה, פיזיקה וביולוגיה, מבחני כניסה אינדיבידואליים לפקולטה וראיון קבלה.

מאת: נינה כהןלימודים בחו"ל11/09/132211 צפיות
לימודים הם דבר חשוב עבור כל אדם רציני במדינת ישראל. לכן אנו רואים כיצד בתחומים רבים אף אחד לא מהסס ומגייס את הכסף הנדרש על מנת לרכוש מקצוע איכותי לעתיד.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica