חפש מאמרים:
שלום אורח
06.08.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עורך דין מתמחה תאונות דרכים – יש מי שמסייע!

מאת: נינה כהןרשלנות רפואית20/05/2012658 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


תאונות דרכים הן סיטואציה קשה בכל מקרה, אשר יכולה להסב נזק וקושי ברמות שונות ורבות, החל מנזק לרכוש ועד פגיעה גופנית. בכל אחד ממקרים אלו מדובר על טראומה שנלווית לפגיעה, אשר יכולה להיות מועצמת באמצעות בירוקרטיה מסורבלת או הצד המעורב שאינו משתף פעולה. עורך דין מתמחה תאונות דרכים עשוי להפוך את המעורבות מקשה ומתסכלת לפשוטה באופן יחסי, ובעיקר – לאפשר לנפגעים לקבל את הפיצוי המגיע להם.

פיצוי הולם

תאונות דרכים מתרחשות בגלל מגוון רחב של נסיבות: נהגים הנוהגים שיכורים, רכבים תקולים, תאונה באוטובוס או במונית, שילוט בעייתי, טעויות אנוש ועוד. לעתים רכב אחד בלבד נפגע ולעתים כל הגורמים המעורבים. ישנן תאונות הגורמות לנזק מינורי, שבהן ההתנהלות מול הצד המעורב פשוטה, ואילו אחרות שבהן הפגיעה חמורה וכזאת המשליכה על תחומי חיים נוספים. בעיקר בתאונות בעלות תוצאות קשות חשוב להיעזר בעורך דין מוסמך, שכן הוא הגורם היחיד שיוכל לטפל בנושא ביעילות ולהתמודד עם הבירוקרטיה ועם הצדדים המעורבים.

הפיצוי המוענק לפגיעה בתאונת דרכים נובע מעוגמת נפש, מהכאב הפיזי והנפשי שיש לטפל בו בדרכים שונות ומפגיעה ביכולת העבודה של הנפגע. בדרך כלל, תובע עורך דין מתמחה תאונות דרכים את חברת הביטוח של הגורם הפוגע או המעורב. תאונות פגע וברח הן דוגמה למצב בעייתי, אשר יכול לגרום לתסכול רב של הנפגע אם אינו משכיל ופונה אל עו"ד מוצלח. במקרים אלו ישנה חשיבות גדולה לאיסוף יסודי של ראיות והגשת טפסים באופן מדויק, אשר עורך הדין בקיא בו.

תביעת הביטוח הלאומי

ישנה אפשרות גם לתבוע את ביטוח לאומי בכדי לקבל הכרה כי התאונה הצריכה לקיחת ימי מחלה ו/או פגעה ביכולת העבודה של הנפגע. גם כאן דרוש ניסיונו של עורך הדין, שידע כיצד להתנהל מול הרשויות. בדרך כלל, מוכרת הנכות כשנה בקירוב לאחר התאונה עצמה, כאשר יש חשיבות גדולה לאופן הגשת התביעה ולהוכחות הנדרשות. בנוסף, חשיבות רבה מוקדשת להתייעצות ולמעורבות של גורמים מומחים נוספים, כגון רופאים או פסיכולוגים.

משרד עורכי הדין מאירה זוהר ושות' מתמחה בדיני נזיקין ובטיפול בנפגעי תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות אישיות ועוד. המשרד מלווה את לקוחותיו לכל אורך הדרך החל מבירור הפרטים והגשת התביעה ועד לסגירת התיק, תוך מתן תמיכה מלאה בכל שלב ושלב. עורך דין מתמחה תאונות דרכים שכזה, מקבל את שכרו בדרך כלל מחברת הביטוח – מה שמהווה סיבה נוספת וראויה לפנות אליו לעזרה.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקנה

אקנה הינה תופעה שכיחה בעיקר בקרב בני הנוער, תופעה הגורמת להם להתעסק עם עור הפנים ולעיתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך,חשוב לגעת שאקנה ניתנת לטיפול יעיל ונכון. חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים המתאימים אצל מומחים כיוון שטעויות בטיפול נאות עלולות להוביל לסימנים וצלקות בעור הפנים,אקנה עלולה להופיע גם אצל נשים שכבר אינן בגיל התבגרות ,עקב שינוי הורמונים בגוף.

אקנה יכולה להופיע בדרגות שונות, הראשונה שבהן היא הקלה ביותר ומאופיינת בנקודות שחורות ונקודות לבנות שומניות. במקרה זה, מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולעשות פילינג שיפתח את בלוטות החלב. לא מומלץ לשטוף את הפנים יותר מפעמיים ביום ולא לחטט בעור הפנים.

אקנה בדרגה שנייה, מאופיינת בפצעים אדומים ושטוחים ובנקודות שחורות ולבנות. מטרת הטיפול היא להפחית כמות החיידקים בעור ולמנוע החמרת הפצעים. מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולהשתמש באנטיביוטיקה מקומית שהותאמה על ידי מומחה, כמו כן כדאי להרחיק את השיער מאזור הפנים ולא למרוח בו חומרים שומניים אשר עלולים להגיע לעור הפנים.

אקנה בדרגה שלישית מופיעה על רוב שטח הפנים על ידי פצעים אדומיים ומוגלתיים. הטיפול מחסל חיידקים ומפחית את הדלקות בעור. גם כאן חשוב להשתמש בסבון פנים עדין ובאנטיביוטיקה מעט אגרסיבית. יש להקפיד לשטוף את הפנים במים פושרים ולא חמים מידי.

דרגה חמורה של אקנה תופיע בשילוב ציסטות עמוקות ותצריך טיפול מאסיבי יותר, על מנת להפחית את הדלקתיות בעור והקטנת כמות בלוטות החלב. הטיפול בסוג זה של אקנה יהיה משולב משחות אנטיביוטיות, סטרואידים, וגלולות (כאשר מדובר בנשים). חשוב להמעיט חשיפה לשמש, להרבות בספורט ולהשתמש בפילינג קילוף עור, עפ"י המלצת מומחה.

.

אתר שאפשר למצוא בו קוסמטיקאיות. מומלצות המטפלות באקנה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נינה כהן

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182958 צפיות
מחשבים ניידים הפכו בשנים האחרונות לחכמים ומסובכים ביותר. בניגוד למחשבים הנייחים, האנשים אשר מתכננים את המחשבים הניידים צריכים להתחשב במשקל ובגודל של כלל המערכת

מאת: נינה כהןרכב20/05/18833 צפיות
מהי פריקה עמוקה? איך פריקה עמוקה משנה את שיטת הפעולה של מצברים? איך מתחזקים ומנקים את המצבר במהלך ההפעלה?

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182957 צפיות
מחשבים ניידים הפכו לכלי העבודה העיקרי במאה העשרים ואחת ואף על פי שהניידות שלהם נוחה לנו, היא שמה אותם בסכנה. הרכיבים הדחוסים בתוך המחשב

מאת: נינה כהןמחשבים נייחים20/05/182956 צפיות
המטרה העיקרית של ממיר מתח היא להתאים את הזרם החשמלי למוצרי האלקטרוניקה שברשותך.

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182503 צפיות
מי מספק מטענים חלופיים למחשבים ניידים? מה היא העלות של מטען מקורי למחשב נייד? בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען לטאבלטים ומחשבים ניידים? היכן מומלץ לרכוש מטענים למחשב?

מאת: נינה כהןרכב20/05/18740 צפיות
היכן ניתן למצוא בוסטרים להתנעת הרכב?

מאת: נינה כהןרכב15/01/18604 צפיות
איזה סוגים של מצלמות יכולים להתאים לרכב פרטי? איך בוחרים את המצלמה המושלמת? ממי אפשר לקבל המלצות על מצלמות איכותיות

מאמרים נוספים בנושא רשלנות רפואית

מאת: עורך דין ירון מויאלרשלנות רפואית26/07/171338 צפיות
מערכת המשפט הישראלית מורכבת משלוש ערכאות: בית המשפט העליון, בתי המשפט המחוזיים ובתי משפט שלום. לצד אלו ישנן מספר ערכאות מקבילות: בית המשפט לעניינים מנהליים, בתי משפט למשפחה, בית משפט לתביעות קטנות, בית משפט לעניינים מקומיים ועוד. מורכבות מערכת המשפט ותחומי הסמכויות השונים של כל ערכאה מחייבת עורכי דין להתמקצע בתחומי משפט מסוימים, בכדי שיוכלו לספק ללקוחותיהם שירות מקצועי מתוך היכרות התחום באופן מעמיק על כל רבדיו.

מאת: שירה אלהרשלנות רפואית14/12/16821 צפיות
הדרך הנכונה להגיש תביעה ולדרוש פיצוי כספי בגין רשלנות רפואית בלידה היא לפנות למשרד עורכי דין עם ניסיון מעשי בטיפול בתביעות הקשורות לרשלנות רפואית בלידה... קרא עוד

מאת: עו"ד אסף אודיזרשלנות רפואית28/03/16915 צפיות
מה חשוב להכיר ולדעת כדי לבחור נכון עורך דין רשלנות רפואית? מעבר לניסיון, יש גורמים נוספים שצריך לקחת בחשבון.

מאת: עו"ד אסף אודיזרשלנות רפואית14/03/16854 צפיות
מהי רשלנות רפואית? מה הן הסיבות בגינן ניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית כנגד הגוף הרפואי המטפל ומה הן תביעות הרשלנות הרפואית הנפוצות ביותר בישראל? כל מה שבאמת צריך לדעת על רשלנות רפואית בשורות שלפניכם.

מאת: שירה אלהרשלנות רפואית07/10/151802 צפיות
לא מעט מקרים של רשלנות רפואית חמורה הסתיימו במוות של המטופל. מיהו התובע בתביעת רשלנות רפואית במקרה כזה? על אילו נזקים ניתן לתבוע פיצויים? על כך במאמר שלפניכם.

מאת: אלעד שניררשלנות רפואית21/07/151154 צפיות
חברת הביטוח והמוסד הרפואי מעוניינים לחתום על הסכם פשרה כאשר הם יודעים שהתביעה תתקבל בבית המשפט. האם כדאי לחתום על הסדר פשרה?

מאת: אלעד שניררשלנות רפואית25/03/151151 צפיות
לא כל מקרה של רשלנות רפואית גורר פיצוי כספי. עם זאת, מעניין לבדוק כיצד נקבע גובה הפיצוי בתביעות רשלנות רפואית בלידה ומה עלול להשפיע עליו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica