חפש מאמרים:
שלום אורח
09.04.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

עורך דין נזקי גוף

מאת: נינה כהןרשלנות רפואית20/05/2012591 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק


גופנו הוא הנכס החשוב לנו ביותר, האחראי על איכות חיינו ועל פרנסתנו. לכן, אם "כלי" יקר ערך זה נפגע נפגעים כל היבטי חיינו, ולעתים באופן אנוש ובלתי הפיך. עורך דין התמחות נזקי גוף הוא הסמכות המקצועית הטובה ביותר לטיפול במצבים של פגיעות גוף שונות, ועל ידי טיפול מסור ניתן בהחלט לזכות במעט שקט נפשי ובביטחון כי המצב לא יהיה כה קשה. ללא פניה אל גורם זה, סביר כי הנפגע ימשיך בסבלו שיתעצם נוכח התסכול והקושי בהתנהלות מול הרשויות.

תאונות שונות

נזקי גוף עשויים להיגרם בכמה סיטואציות: תאונות דרכים, תאונות עבודה, תאונות הנגרמות לתלמידים בבית הספר, ועוד. בכל המקרים ישנו גורם חיצוני אשר אחראי לפגיעה וישנם חוקים קבועים אשר נועדו להגן על הנפגע. ביטוח לאומי מרכז את הטיפול במקרים אלו, ועל ידי הגשת טפסים ואישורים ניתן בהחלט לזכות בהכרתו ובפיצוי הולם. מדובר על התנהלות מסודרת שעורך הדין המתמחה בנזיקין מכיר לפני ולפנים, בניגוד לאדם הפשוט, שמאוים על ידה.

ביטוח לאומי מכיר בכמה רמות של נכות הנטענת על ידי עורך דין נזקי גוף, בהתאם לאישורים הרפואיים של הנפגע ובהתאם לסיטואציה, לדוגמה: קורבנות של תאונות עבודה זוכים לרמת פיצוי גבוהה יותר באופן עקרוני מאלו של תאונות דרכים. למרות הגישה העקרונית ללכת לקראת הנפגע ולא להסב לו נזק נוסף, אין מדובר בפיצוי אוטומטי, ותתכן חשדנות מסוימת המובנת לאור ניסיונות רבים לרמות את המערכת.

תביעות מקצועיות

עורך דין בתחום הנזיקין מתמחה גם בהגשת תביעות לחברות הביטוח של הנושאים באחריות על הפגיעה, כמו לדוגמה חברת הביטוח של המעסיק שבמקום עבודתו התרחשה התאונה, או בית הספר שבו נגרם נזק לתלמיד. התנהלות זאת מסובכת יותר מתביעה של ביטוח לאומי בשל המיומנת הרבה שיש לחברות הביטוח ובשל המגמה שלהן להימנע ככל האפשר מתשלום פיצוי. תביעה שכזאת חייבת להיות מוגשת על ידי עורך דין מקצועי ומנוסה, אחרת לא יהיה לנפגע סיכוי לזכות.

עורכת דין מאירה זוהר הינה גורם מקצועי ומנוסה ביותר בכל עולם תביעות הנזיקין ופגיעות הגוף. לעורכת דין זאת רקע רחב בתביעות מסוג זה, וכיום מספק משרדה הגנה אך ורק על התובעים, כלומר – נפגעי הגוף. עורך דין התמחות נזקי גוף שכזה עשוי להפוך את הפגיעה ואת ההתנהלות מול הרשויות מאיומה ופוגענית לפשוטה עד כמה שניתן, באמצעות ליווי אישי וסיוע אנושי, שאינו מיועד רק לסגירה מהירה של התיק אלא למתן סיוע של ממש.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

אקנה

אקנה הינה תופעה שכיחה בעיקר בקרב בני הנוער, תופעה הגורמת להם להתעסק עם עור הפנים ולעיתים אף לגרום לנזק בלתי הפיך,חשוב לגעת שאקנה ניתנת לטיפול יעיל ונכון. חשוב להקפיד לבצע את הטיפולים המתאימים אצל מומחים כיוון שטעויות בטיפול נאות עלולות להוביל לסימנים וצלקות בעור הפנים,אקנה עלולה להופיע גם אצל נשים שכבר אינן בגיל התבגרות ,עקב שינוי הורמונים בגוף.

אקנה יכולה להופיע בדרגות שונות, הראשונה שבהן היא הקלה ביותר ומאופיינת בנקודות שחורות ונקודות לבנות שומניות. במקרה זה, מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולעשות פילינג שיפתח את בלוטות החלב. לא מומלץ לשטוף את הפנים יותר מפעמיים ביום ולא לחטט בעור הפנים.

אקנה בדרגה שנייה, מאופיינת בפצעים אדומים ושטוחים ובנקודות שחורות ולבנות. מטרת הטיפול היא להפחית כמות החיידקים בעור ולמנוע החמרת הפצעים. מומלץ לנקות את עור הפנים בסבון עדין ולהשתמש באנטיביוטיקה מקומית שהותאמה על ידי מומחה, כמו כן כדאי להרחיק את השיער מאזור הפנים ולא למרוח בו חומרים שומניים אשר עלולים להגיע לעור הפנים.

אקנה בדרגה שלישית מופיעה על רוב שטח הפנים על ידי פצעים אדומיים ומוגלתיים. הטיפול מחסל חיידקים ומפחית את הדלקות בעור. גם כאן חשוב להשתמש בסבון פנים עדין ובאנטיביוטיקה מעט אגרסיבית. יש להקפיד לשטוף את הפנים במים פושרים ולא חמים מידי.

דרגה חמורה של אקנה תופיע בשילוב ציסטות עמוקות ותצריך טיפול מאסיבי יותר, על מנת להפחית את הדלקתיות בעור והקטנת כמות בלוטות החלב. הטיפול בסוג זה של אקנה יהיה משולב משחות אנטיביוטיות, סטרואידים, וגלולות (כאשר מדובר בנשים). חשוב להמעיט חשיפה לשמש, להרבות בספורט ולהשתמש בפילינג קילוף עור, עפ"י המלצת מומחה.

.

אתר שאפשר למצוא בו קוסמטיקאיות. מומלצות המטפלות באקנה.

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת נינה כהן

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182607 צפיות
מחשבים ניידים הפכו בשנים האחרונות לחכמים ומסובכים ביותר. בניגוד למחשבים הנייחים, האנשים אשר מתכננים את המחשבים הניידים צריכים להתחשב במשקל ובגודל של כלל המערכת

מאת: נינה כהןרכב20/05/18772 צפיות
מהי פריקה עמוקה? איך פריקה עמוקה משנה את שיטת הפעולה של מצברים? איך מתחזקים ומנקים את המצבר במהלך ההפעלה?

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182605 צפיות
מחשבים ניידים הפכו לכלי העבודה העיקרי במאה העשרים ואחת ואף על פי שהניידות שלהם נוחה לנו, היא שמה אותם בסכנה. הרכיבים הדחוסים בתוך המחשב

מאת: נינה כהןמחשבים נייחים20/05/182593 צפיות
המטרה העיקרית של ממיר מתח היא להתאים את הזרם החשמלי למוצרי האלקטרוניקה שברשותך.

מאת: נינה כהןמחשבים ניידים20/05/182425 צפיות
מי מספק מטענים חלופיים למחשבים ניידים? מה היא העלות של מטען מקורי למחשב נייד? בכל כמה זמן מומלץ להחליף מטען לטאבלטים ומחשבים ניידים? היכן מומלץ לרכוש מטענים למחשב?

מאת: נינה כהןרכב20/05/18659 צפיות
היכן ניתן למצוא בוסטרים להתנעת הרכב?

מאת: נינה כהןרכב15/01/18520 צפיות
איזה סוגים של מצלמות יכולים להתאים לרכב פרטי? איך בוחרים את המצלמה המושלמת? ממי אפשר לקבל המלצות על מצלמות איכותיות

מאמרים נוספים בנושא רשלנות רפואית

מאת: עורך דין ירון מויאלרשלנות רפואית26/07/171271 צפיות
מערכת המשפט הישראלית מורכבת משלוש ערכאות: בית המשפט העליון, בתי המשפט המחוזיים ובתי משפט שלום. לצד אלו ישנן מספר ערכאות מקבילות: בית המשפט לעניינים מנהליים, בתי משפט למשפחה, בית משפט לתביעות קטנות, בית משפט לעניינים מקומיים ועוד. מורכבות מערכת המשפט ותחומי הסמכויות השונים של כל ערכאה מחייבת עורכי דין להתמקצע בתחומי משפט מסוימים, בכדי שיוכלו לספק ללקוחותיהם שירות מקצועי מתוך היכרות התחום באופן מעמיק על כל רבדיו.

מאת: שירה אלהרשלנות רפואית14/12/16760 צפיות
הדרך הנכונה להגיש תביעה ולדרוש פיצוי כספי בגין רשלנות רפואית בלידה היא לפנות למשרד עורכי דין עם ניסיון מעשי בטיפול בתביעות הקשורות לרשלנות רפואית בלידה... קרא עוד

מאת: עו"ד אסף אודיזרשלנות רפואית28/03/16846 צפיות
מה חשוב להכיר ולדעת כדי לבחור נכון עורך דין רשלנות רפואית? מעבר לניסיון, יש גורמים נוספים שצריך לקחת בחשבון.

מאת: עו"ד אסף אודיזרשלנות רפואית14/03/16807 צפיות
מהי רשלנות רפואית? מה הן הסיבות בגינן ניתן להגיש תביעת רשלנות רפואית כנגד הגוף הרפואי המטפל ומה הן תביעות הרשלנות הרפואית הנפוצות ביותר בישראל? כל מה שבאמת צריך לדעת על רשלנות רפואית בשורות שלפניכם.

מאת: שירה אלהרשלנות רפואית07/10/151743 צפיות
לא מעט מקרים של רשלנות רפואית חמורה הסתיימו במוות של המטופל. מיהו התובע בתביעת רשלנות רפואית במקרה כזה? על אילו נזקים ניתן לתבוע פיצויים? על כך במאמר שלפניכם.

מאת: אלעד שניררשלנות רפואית21/07/151087 צפיות
חברת הביטוח והמוסד הרפואי מעוניינים לחתום על הסכם פשרה כאשר הם יודעים שהתביעה תתקבל בבית המשפט. האם כדאי לחתום על הסדר פשרה?

מאת: אלעד שניררשלנות רפואית25/03/151079 צפיות
לא כל מקרה של רשלנות רפואית גורר פיצוי כספי. עם זאת, מעניין לבדוק כיצד נקבע גובה הפיצוי בתביעות רשלנות רפואית בלידה ומה עלול להשפיע עליו.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica