חפש מאמרים:
שלום אורח
28.09.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אך להשקיע באופציות בינאריות

מאת: גבע קרא עוזהשקעות28/05/2012783 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אם אתם מחפשים דרך פשוטה וקלה להבנה להשקעה בשוק ההון, שווה לכם להכיר כלי השקעה שנקרא אופציות בינאריות.

בניגוד לאופציות רגילות, אופציות בינאריות הן כלי השקעה שכל אחד יכול להבין אותו, גם אם אין לו ידע מוקדם בשוק ההון ונסיון רב בהשקעות בתחום, זאת מכיוון שמדובר בהשקעה שדורשת מהמשקיע לבחור בכל רגע נתון באחת משתי אופציות בלבד.

כאשר המשקיע בוחר לקנות אופציה בינארית, הוא למעשה מנסה להעריך מה יקרה לנכס הבסיס שאותו הוא רוכש בין שעת הקנייה לבין שעת הפקיעה של האופציה. לכל אחד מנכסי הבסיס יש שער שבו הוא נרכש. אם השער עולה על השער בזמן הפקיעה, כדי להרוויח, על המשקיע לקנות אופציה מסוג "Call". אם השער בזמן הפקיעה יהיה נמוך יותר מהשער בזמן הרכישה, על המשקיע לקנות אופציה מסוג "Put" ואלו הן שתי האפשרויות היחידות.

למרחק בין שער הרכישה לבין שער הפקיעה אין משמעות באשר לשאלת הרווח או ההפסד והם אינם תלויים במרחק. השאלה אם האופציה גרמה לרווח או להפסד תלויה אך ורק בשאלה האם השער הוא מעל או מתחת לשער הרכישה -והדבר הופך את ההשקעה לפשוטה מאד.

ההשקעה באופציות בינאריות נחשבת לאחת ההשקעות המסוכנות ביותר בשוק ההון, וזאת מהסיבה הפשוטה שהשקעה לא מוצלחת גורמת להפסד של כל או רוב ההשקעה באופן מיידי, וזאת בניגוד להשקעה במניות, למשל, או בתעודות סל, שבהן גם במקרה של ירידה היא הדרגתית בלבד. לפיכך יש להבין כי לא מדובר באופציה שמתאימה למי שמחפש השקעות סולידיות לטווח הארוך, שיכולות במקרה הרע לאבד באופן חלקי בלבד חלק מערכן, אלא למי שמחפש דרכים הרפתקניות יותר להשקיע את הכסף שלו, ובד"כ מומלץ לבצע השקעות רק בסכומים שהם אינם נכללים כחלק מהכסף אותו יש להקדיש לחיים השגרתיים, אלא סכומים שמיועדים להשקעות הרפתקניות ומסוכנות.

הצד החיובי של השקעה מסוג זה הוא כמובן האפשרות לייצר תשואה גבוהה מאד בשיעורים שנעים בדרך כלל סביב 70% (באתר איטריידר לדוגמה), וכל זאת תוך זמן קצר ביותר. אנשים רבים מקבילים את ההשקעה של אופציות בינאריות להשקעה פופולארית אחרת בשוק ההון, שתפסה תאוצה בשנים האחרונות – שוק הפורקס, שהוא למעשה שוק של השקעה במטבעות חוץ. ההבדל העיקרי הוא שבאופציות בינאריות ניתן להשקיע גם במניות של חברות גדולות כמו חברת טבע, בנק הפועלים, פייסבוק וכו', שלמשקיע הממוצע יש ידע רב יותר באשר למה שמתרחש בהן לעומת מטבעות חוץ במדינות אחרות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

גבע קרא עוז, יועץ ניו מדיה, סלולר ושיווק בפייסבוק

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת גבע קרא עוז

מאת: גבע קרא עוזאורטופדיה ופיזותרפיה02/10/13633 צפיות
אם אתם עובדים שעות ארוכות מדי יום מול המחשב ואם אתם נוטים לסבול מבעיות של כאבי גב, כאבי ראש או כאבי ידיים, שווה לכם לשקול להיעזר בשירותים של ייעוץ ארגונומי

מאת: גבע קרא עוזלימודי תעודה ומקצוע08/08/12583 צפיות
אם אתם מחפשים קורס מעניין שיכול גם להעשיר את ההשכלה שלכם וגם לתת לכם פתח למקצוע עתידי מבוקש ואם יש לכם נטייה לעולם האמנות והעיצוב, שווה לכם לשקול לקחת קורס עיצוב פנים.

מאת: גבע קרא עוזתיירות ונופש - כללי16/05/12770 צפיות
בחנויות המיועדות למטיילים וכן באתרי אינטרנט שונים ניתן למצוא מימיות שהן למעשה מערכות שתייה מתקדמות שמיועדות למטיילים, וכן מימיות אשר מיועדות באופן ספציפי לרוכבי אופניים. אלו הן מימיות איכותיות, לא יקרות וברמה גבוהה.

מאת: גבע קרא עוזחינוך ולימודים - כללי16/05/12887 צפיות
לפני שנים אחדות עברה בישראל רפורמה משמעותית שנקראת רפורמת בכר. הרפורמה שינתה את מבנה החיסכון הפנסיוני בישראל והעבירה את האחריות לניהול הכספים מהבנקים לחברות ביטוח ולבתי השקעות. אחת התוצאות של הרפורמה הייתה עלייה משמעותית בביקוש לעובדים אשר מתמחים בנושאי הביטוח. כתוצאה מכך חלה עלייה גם במספר המכללות ברחבי הארץ אשר מעבירות קורס ביטוח, שמיועד להכשיר את העובדים בתחום זה.

מאת: גבע קרא עוזבניין ואחזקה - כללי16/05/12853 צפיות
תכנית המתאר הארצית לשיפוץ וחיזוק בניינים נגד רעידות אדמה – תמ"א 38, עומדת לעבור שינוי משמעותי בתקופה הקרובה. זאת, לאחר שהמועצה הארצית לתכנון ולבנייה החליטה להמליץ לממשלה לאשר תיקון נוסף לתכנית

מאת: גבע קרא עוזעבודה וקריירה - כללי12/04/12800 צפיות
אם יש לכם ראש למספרים - ואם אתם מחפשים מסלול לימודים שיוביל אתכם לקריירה בעלת אופקים רחבים - שווה לכם לשקול לקחת קורס הנהלת חשבונות.

מאת: גבע קרא עוזחינוך ולימודים - כללי09/02/12870 צפיות
אם אתם עומדים בפני השלב בחיים שבו עליכם להכריע באיזה מסלול לימודים לבחור ע"מ לרכוש לעצמכם מקצוע לעתיד, ואם אתם נמשכים לתחומי ההנדסה והטכנולוגיה, שווה לכם לשקול לפנות למסלול של לימודים לתואר של הנדסאי מכונות רכב.

מאמרים נוספים בנושא השקעות

מאת: SEOMANהשקעות21/01/18832 צפיות
המדריך להשקעה חברתית מניבה הוא גם זה שיעזור לכם להבין איך להשקיע נכון במיזם סטארט-אפ חדש עם פוטנציאל לרווחיות גבוהה. אין ספק כי זהו גיוס המונים שווה זהב, במידה ותדעו מהו גובה פוטנציאל ההצלחה של כל אחד מהמיזמים והפרויקטים המגייסים כעת סכום גבוה להשקעה בכדי לפרוץ לשוק המקומי והבינלאומי.

מאת: רוני הכהןהשקעות28/03/172317 צפיות
בשנים האחרונות אנחנו יכולים לשים לב כי התחרות בין ספקים שונים של שירות בהחלט עלתה מדרגה, והדבר כולל גם את ענף הבנקאות אשר מנגיש אל הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים איכות גבוהה יותר של שירות בכל היבט אפשרי. שכחו מהימים שבהם קיבלתם עט מהאדם שמנהל לכם את החשבון.

מאת: amirdadon90השקעות25/01/171028 צפיות
יוסי הרצוג הוא אחת הדמויות המוכרות והבולטות בשוק ההון מזה שנים רבות רבות. במקביל לניסיון הרב שצבר בתחומים רבים הרלוונטיים לשוק זה, מקפיד הרצוג על התעדכנות מתמדת - שכן לתפישתו, ולא רק לתפישתו כמובן, הטכנולוגיה מכתיבה שינויים דרמטיים בשוק ההון ובעולם הבנקאות באופן כללי.

מאת: גיא חזןהשקעות17/01/171147 צפיות
גם אם מדובר בקרן השקעות נדל"ן המשוייכת ומנוהלת ע"י גוף השקעות גדול ומוכר – זה עדיין לא ערובה להצלחה או ביטחון כלכלי. ברגע שהכסף יוצא מחשבון הבנק שלך – אינך שולט בו יותר והסיכון שנטלת – גבוה ביותר.

מאת: גיא חזןהשקעות26/12/161143 צפיות
בשנות ה – 80 האינפלציה בישראל הגיע לרמה של 400% בשנה. ובכלל, מדינת ישראל חיה והתקיימה בתוך כלכלה אינפלציונית מאז הקמתה. תושבי ישראל התרגלו כי האינפלציה היא תושבת קבע וכספם נשחק בכל שנה ושנה.

מאת: שלום כהןהשקעות22/11/16895 צפיות
קופות גמל הן מכשיר חיסכון פנסיוני אשר מאפייניו קבועים בחוק. חיסכון בקופות גמל אפשרי לכל אזרח בישראל אם כאפיק חיסכון פנסיוני מרכזי ואם...

מאת: גיא חזןהשקעות13/04/16865 צפיות
הלקוחות של ענבל אור כנראה ולכאורה הפסידו את כל כספם. כל שקל שעבר לענבל אור לא ישוב עוד לעולם והמשקיעים, קוני הדירות, איבדו כך את כספם.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica