חפש מאמרים:
שלום אורח
30.03.2020
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

אימון אישי ועסקי

מאת: siteserpאימון אישי28/05/2012572 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

אימון אישי ועסקי הינו תהליך אשר עוזר לאדם להכיר יותר טוב את עצמו והעסק שלו. בתחילת התהליך, המאמן בוחן את שביעות הרצון של האדם מהמצב המצוי בחייו במישור האישי והעסקי והתהליך מתחלק לשני שלבים:

בשלב הראשון- האדם עובר תהליך אימון אישי לחייו, כלומר: המאמן עוזר לו בעזרת שאלות מנחות  לגלות מתוך עצמו את ערכיו, יכולותיו, משאביו, יכולות וכישורים, באילו תחומים הוא טוב, אמונותיו, דפוסי התנהגות ואופן קבלת החלטות, מזהה מה מניע אותו ובודק מה המצב הרצוי שהוא רוצה להיות בו כך שהוא עוזר לו ליצור את "החזון האישי" האולטימטיבי שלו.

החזון האישי הינו, תמונת החיים הטובה ביותר ע"פ ראות עיניו של המתאמן בעוד שנה, 3 שנים ו-5 שנים. מתוך החזון האישי מגדירים תוכנית פעולה ממוקדת תוצאות ספציפיות בכל תחומי החיים: קריירה, כסף, זוגיות/רומנטיקה, משפחה וחברים, תרבות פנאי ובילוי, בריאות וכושר, צמיחה אישית/רוחנית וסביבת מגורים.

בשלב השני- ניתן לזהות שתחום הקריירה של האדם מאופיין במישור העסקי, כלומר: הוא עצמאי בתחום מסיום. בתהליך הזה האדם לומד להכיר את העסק שלו והתחום בו הוא נמצא וגם כאן בודק המאמן מה המצב הרצוי שהוא רוצה להיות בו כך שהוא עוזר לו ליצור את  "החזון עסקי" שלו.

החזון העסקי הינו תמונה עתידית של העסק בעוד שנה,  3 שנים, ו-5 שנים. מתוך החזון העסקי מגדירים תוכנית פעולה ממוקדת תוצאות ספציפיות בכל תחום של העסק, כגון: הכנסות, ניהול, שיווק, משאבי אנוש ועוד.

בתהליך אימון אישי ועסקי האדם לומד לקחת אחריות על חייו עד ליצירת החזון ולפעול במיקוד עד להשגתו, כאשר לאורך כל התהליך האדם מקבל תמיכה עידוד והקשבה מהמאמן. במשך כל שבוע התוצאות נבדקות בכדי לזהות תבניות הצלחה אשר מקדמות את המתאמן לעבר המטרות שלו ולשכפל אותן מחדש. כך מצטמצם הפער בין המצוי לרצוי במישור האישי והעסקי.

השילוב של תהליך אימון אישי ועסקי נועד ליצור התאמה וחיבור בין העולם האישי לעסקי. התובנה שהמתאמן חייב להבין מתהליך זה, היא שאין הבדל בין ליצור חזון אישי לניהול החיים ולבין חזון עסקי לניהול עסקים. התהליך בשניהם דומה וככל שהמתאמן לומד ליצור איזונים בשני המישורים, כך יש לו יותר מיקוד, ביטחון, תחושות פנימיות של הקלה, ומוטיבציה להניע את עצמו לעבר המטרות שלו.

אימון אישי ועסקי מתאים לכל אדם המעוניין לשפר את חייו בצורה משמעותית וליצור תוצאות יוצאות מן הכלל, כאשר העיקר מתבסס על למידה, התפתחות אישית והנעת האדם לחיים מאוזנים של הגשמה, סיפוק ומשמעות.

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:
 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת siteserp

מאת: siteserpהריון ולידה23/09/12511 צפיות
תהליכי ההריון כוללים מגוון עשיר של שלבי התפתחות שונים החלים בגוף האישה ובגוף העובר. בכל אחד משבועות ההריון הרבים (עד 42 במספר) חל שינוי משמעותי התפתחותי אחר בעובר. את שבועות ההריון מחלקים לשלישים הכוללים את שליש ההריון הראשון, שליש ההריון השני ושליש ההריון האחרון. בכל אחד מהשלישים ניתן לבצע בדיקות הריון אחרות שיעידו על מצבו ההתפתחותי של התינוק (תקין או בעייתי). אחת מהבדיקות הרבות הקיימות הינה בדיקת שקיפות עורפית.

מאת: siteserpהריון ולידה09/09/12563 צפיות
במאמר שלפניכם, בחרנו לסקור מעט מן התופעות הרבות שעוברות על הנשים הן בעת ההריון והן בעת הלידה ולאחריה, ואף לציין את תחושותיהן של נשים שונות באשר לתופעות המגוונות.

מאת: siteserpאימון אישי14/05/12541 צפיות
קואצ'ינג היא שיטה שהתפתחה לפני כ-30 שנה בארה"ב בתחום הספורט כאשר "קואצ'רים", מאמנים אימנו ספורטאים מקצועיים להשיג תוצאות טובות יותר מאשר שהשיגו בעבר. לאור התוצאות המדהימות שהשיגו הספורטאים, החלו להתבצע מחקרים אשר בדקו כיצד שיטת הקואצ'ינג עובדת והאם ניתן ליישם אותה בתחומים אחרים בחיים.

מאת: siteserpהריון ולידה30/04/12597 צפיות
בדיקת אולטראסאונד הינה בדיקה לא פולשנית, שאינה מעמידה בסיכון את האם או את העובר ועל כן נחשבת לאחת מבדיקות ההריון האהודות והנפוצות ביותר ברחבי העולם. מטרת בדיקת האולטראסאונד היא לאתר הפרעות כרומוזומליות שונות שעלולות להתקיים בעובר ולעקוב אחר התפתחותו לאורך שלבי ההריון השונים. במאמר שלפניכם, נסביר כיצד בדיקת אולטראסאונד מתבצעת ואף נציג מספר בדיקות הריון שונות המבוצעות באמצעות טכנולוגיית האולטראסאונד.

מאת: siteserpהריון ולידה30/04/12538 צפיות
בדיקת סיסי שליה הינה אחת ממגוון בדיקות הריון שונות, המבוצעות בשלב מוקדם יחסית של ההריון (בשליש הראשון, בין השבוע ה10 לשבוע ה12 להריון). מטרת בדיקה זו לאתר בשלב מוקדם הפרעות כרומוזומליות או בעיות גנטיות שונות שעלולות להתרחש בעובר. בדיקת סיסי שליה נחשבת אומנם לבדיקה פולשנית, ועל כן היא בעלת סיכון (נמוך ככל שיהיה) והיא מבוצעת באמצעות הכוונה צמודה של אולטראסאונד, מה שמאפשר לבקר על תהליכי הבדיקה לאורך כל הבדיקה, לוודא את תקינותה, ולמנוע סיבוכים.

מאת: siteserpהריון ולידה12/04/12482 צפיות
דם טבורי הינו הדם שנותר בחבל הטבור ובשלייה בתום הלידה. בעבר דם טבורי זה, נחשב לפסולת ונותר ללא כל שימוש. אולם, בשנים האחרונות, מאז נערכו מחקרים בהם התגלה כי הדם הטבורי, בדומה למח העצם, הינו מקור עשיר של תאי גזע, הדם הטבורי נאסף לאחר הלידה ומסייע בהצלת חיים באמצעות מגוון טיפולים שונים דוגמת השתלות לחולי סרטן (בעיקר לוקמיה ולימפומה) או ריפוי של כשלים חיסוניים גנטיים כאלה ואחרים. במאמר קצר זה, נפרוש בפניכם את שלל יתרונות השימוש בדם טבורי, את הפרוצדורות הנדרשות לכך ואף את דרכי האיסוף והשימור שלו.

מאת: siteserpאימון אישי22/02/12674 צפיות
אימון אישי הפך כבר מזמן לתהליך נפוץ ושגרתי בקרב רבים וטובים בארץ ובעולם. הדבר שהתחיל בקטן כאימון אישי כללי ומעצים אצל מספר בודדים בלבד שהתוודעו לקיומו, השתכלל והתפתח למגוון ענפים ייעודיים ולמגוון אוכלוסיות שונות וזוכה להכרה גם בענפים תקשורתיים שונים דוגמת עיתונות, אינטרנט וטלוויזיה. במאמר הקצר שלפנינו נסקור את סוגי האימון האישי השונים שקיימים כיום.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/191781 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/191813 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/191891 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173059 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172547 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172644 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

מאת: דרור אטריאימון אישי19/02/172525 צפיות
אין על כך שום צל של ספק שלקיחת משכנתא איננה דומה להחלטה לקחת קורס פוטושופ. ייעוץ משכנתא היא עניין רציני מאוד מכיוון שרכישת נכס היא השקעה מאוד רצינית שמשנה את חייו של האדם. למרות שמדובר בהחלטה רצינית וחשובה, אין זה אומר שצריך להימנע מלעשות אותה.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica