חפש מאמרים:
שלום אורח
28.01.2021
 
   
מאמרים בקטגוריות של:

   
 

רוצים שקט נפשי ושמחה בחייכם? מה עליכם לעשות?

מאת: חני בורנשטייןאימון אישי17/06/2012673 צפיות שתף בטוויטר |   שתף בפייסבוק

פנתה אלי מישהי וסיפרה לי שהחיים שלה קשיים ונסיבות חייה לא משתנים למה שהייתה רוצה. כל יום היא מתעוררת לאומללות שלה והיא לא מצליחה להיות מאושרת. והיא יודעת שהיא צריכה לשנות את המחשבות שלה ואת חייה בשביל להתחיל לחוות שקט נפשי.

בתקופה שלנו, הרצון לשקט נפשי נמצא בעליה. אנחנו כ"כ מתאמצים בתחומים רבים בחיינו. אם זה בתחום מערכות היחסים שלנו, בתחום הכלכלי, הבריאותי, הנפשי, הרוחני או בתחום הקריירה. וזה גורם לנו לרצות את השקט הפנימי ואת השלווה המיוחלת.

פעמים רבות אנחנו רוצים שנסיבות חיינו ישתנו על מנת שנוכל לשמוח, להיות מסופקים ושבעי רצון. הבעיה היא שבצורת חשיבה כזאת רוב האנשים לא באמת הופכים לשמחים יותר ולעולם לא משיגים את השקט הנפשי הפנימי גם במידה ונסיבות חייהם השתנו למה שרצו. אין פלא למה הם ממשיכים לרצות שקט נפשי עכשיו.

העניין הוא ששקט נפשי הוא תוצאה אוטומטית של ריקון וניקוי תכנים מתת המודע שלנו. תת המודע שלנו מכיל תכנים קדומים שדחקנו לתוכו במטרה לא להימנע מהתמודדות עמם. הבעיה היא שהתכנים האלה ממלאים את תת המודע שלנו ויוצרים בתוך התודעה ובתוך הנפש שלנו הרבה רעש והרבה בלגאן. דבר שמונע את היכולת שלנו לחוות שלווה ושקט.

אם אתם באמת רוצים שלום פנימי, אתם צריכים לקבל החלטה מיידית, גם במידה ונסיבות חייך אינם כפי רצונך.

היו אסירי תודה על כל מה שיש לכם - להיות אסירי תודה על כל הטוב בחייכם עוזר לכם למקד את התודעה ואת האנרגיה שלך במה שיש לכם במקום במה שאין לכם.

הכרת תודה עוזרת להגביר את שביעות הרצון והשמחה שאתם מרגישים בתוככם. דבר שגורם לדברים חיוביים נוספים להימשך לחייכם. אתם מושכים את מה שאתם מתמקדים בו. הכרת תודה והתמקדות בטוב גורמת לתודעה שלנו להיות מפוקסת על כל הטוב ועל השפע שקיימים בחיים שלנו. דבר שבאופן ישיר גם מגביר את ההימצאות שלהם בחיינו.

תקנו את הגישה שלכם - כיוון שאתם מחפשים שקט נפשי ושמחה אתם צריכים לתקן את השיח הפנימי ואת הגישה שלכם לחיוביים יותר. כך שיוכלו לשרת אתכם. במקום להאשים את נסיבות חייכם, תבדקו כיצד משפיעות המחשבות והגישה שלכם על נסיבות חייכם. שקט נפשי מתחיל מבפנים, ורק אחר כך הופך להרגל בעולם החיצוני שלנו.

תתחילו לעשות את מה שאתם אוהבים - אם אתם רוצים שקט נפשי זה אומר שאתם צריכים להתחיל לעשות את מה שאתם אוהבים. מאד קשה לחוות אושר ושלווה פנימית אם אתם לא עושים משהו שעושה אתכם מאושרים.

קחו חופשה למקום האהוב עליכם, הצטרפו למועדון, התנדבו, קחו שיעורי אומנות, מדיטציות וכל מה שיעזור לכם להתחיל להיות היום מרוצים.

והכי חשוב - לימדו לרוקן תכנים מתת המודע שלכם  באמצעות דיבור על הכאב שלכם, דיבור על הפחדים שלכם. חשיפה של החולשות שלכם. הודאה בפחדים שלכם והנמכה של עצמכם. באמצעות ריקון התכנים הסמויים שקיימים בתוככם ומנהלים את חייכם תגיעו לרמות חדשות של שקט ושלווה.

תקבלו את זה או לא - אבל אתם האחראיים להשגת השקט הנפשי והאושר שלכם. לעיתים קרובות אנחנו מאפשרים לדברים הקטנים להפריע לשלווה ולאושר שלנו. עם זאת, דרך ההבנה שיש לנו בחירה כיצד לפרש ולהגיב למצבי חיינו נוכל להתחיל למצוא יותר שלווה ושמחה בחיי היומיום שלנו.

לחיי ההתפתחות האישית שלכם,

חני בורנשטיין

 

 
     
     
     
   
 
אודות כותב המאמר:

חני בורנשטיין - מומחית להתפתחות אישית

 
     
   
 

מאמרים נוספים מאת חני בורנשטיין

מאת: חני בורנשטייןאימון אישי23/09/123798 צפיות
דימוי עצמי הוא תוצר של כל התוכן שנולדתי איתו ושל החינוך שקיבלתי יחד עם התכנים שקלטתי מהסביבה. כיצד התייחסו אלי? איך החשיבו אותי? האם אמרו לי מילים טובות? באילו נסיבות? האם קיבלתי מגע אוהב? האם המגע היחיד שקיבלתי היה מכות?

מאת: חני בורנשטייןאימון אישי13/08/12764 צפיות
לאדם עם ביטחון עצמי תקין, אין צורך בביטחון עצמי מופרז. אין לו צורך בגאווה. כבני אדם אנחנו מנסים להפגין משהו שאין לנו ולא משהו שיש לנו וטבעי לנו. על מנת לרכוש ביטחון עצמי אנחנו צריכים ללמוד להביא את הפנימיות שלנו החוצה. לבטא את האני הפנימי שלנו בצורה מלאה בלי להסתיר כלום.

מאת: חני בורנשטייןאימון אישי13/08/12714 צפיות
לאדם עם ביטחון עצמי תקין, אין צורך בביטחון עצמי מופרז. אין לו צורך בגאווה. כבני אדם אנחנו מנסים להפגין משהו שאין לנו ולא משהו שיש לנו וטבעי לנו. על מנת לרכוש ביטחון עצמי אנחנו צריכים ללמוד להביא את הפנימיות שלנו החוצה. לבטא את האני הפנימי שלנו בצורה מלאה בלי להסתיר כלום.

מאת: חני בורנשטייןאימון אישי05/08/12793 צפיות
אדם שחי ללא סיפוקים, לא יכול להיות אופטימיות. אדם שלא מצליח למלא את החסרים שלו לא יכול להיות אופטימי. אופטימיות נוצרת מחוויה של מלאות. במידה ואנחנו מגיעים עם חסר מהילדות. חסר בחום, חסר באהבה או חסר במילה טובה החסר הוא בילד אין אצלנו והוא זה שמנהל אותנו.

מאת: חני בורנשטייןאימון אישי23/07/12665 צפיות
כיום אנחנו חיים במצב של חסר גדול בחום. חום ושייכות הם הכרחיים עבורנו כבני אדם. אנחנו לא מסוגלים להתקיים בלעדיהם. במידה ואין לנו חום ושייכות אנחנו עושים המרות לדברים אחרים שישמשו כפיצוי. לדג' אם אנחנו רוצים אהבה ואין לנו, אנחנו נוכל ללכת לאוכל. ודרך האוכל נמצא את הסיפוק.

מאת: חני בורנשטייןאימון אישי16/07/12737 צפיות
אם גם כאשר אנחנו נמצאים בסביבה אוהדת, אנחנו חיים בתחושה של איום וללא יכולת לשינוי דפוסים והרגלים, זה אומר שאין לנו כלל גמישות נפשית. ושאנחנו מנוהלים באמצעות פחדים קדומים.

מאת: חני בורנשטייןאימון אישי08/07/12624 צפיות
ככל שאנחנו יותר תלותיים רגשית באחרים, מצב הרוח שלנו מושפע מאנשים אחרים. הסביבה היא זאת שעושה לנו מצב רוח. הסביבה היא זאת שמשפיעה על מצב הרוח שלנו אם יהיה לנו מצב רוח טוב או שיהיה לנו מצב רוח לא טוב.

מאמרים נוספים בנושא אימון אישי

מאת: בנימין קלינגראימון אישי04/08/20903 צפיות
קלינגר בנימין המרכז ל רישוי עסקים והתרי בניה כתובת חשמונאים 100 | תל אביב - יפו טלפון 0523888813 סלולרי 0528887900 פקס 036990134 אימייל klinger_b@bezeqint.net אדריכלים ומעצבי פנים עו"ד מקרקעין עורך דין פלילי משרד אדריכלים ומהנדסי בנין המתמחים בהליך הוצאת רישיונות בניה ורישוי עסקים .כל המומחים תחת קורת גג אחת. מחלקה מובילה בהסדרת חריגות בניה, ביטול צווי הריסה והפסקת בניה

מאת: דרור אטריאימון אישי17/01/192389 צפיות
חושבים להגדיל את המשכנתא הקיימת ולהכניס לתוכה את כל ההלוואות הקיימות בעובר ושב ועוד מקומות אחרים.? בדיוק בשביל זה קיימת משכנתא לכל מטרה, אשר מטרתה היא להוות כסף זמין עבור האנשים, שמעוניינים להפוך את כל ההחזרים החודשיים שלהם להחזר חודשי אחד מוגדל של המשכנתא. מה זה בעצם משכנתא לסגירת חובות ?

מאת: דרור אטריאימון אישי12/01/192194 צפיות
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

מאת: דרור אטריאימון אישי01/01/192230 צפיות
אחד התהליכים המורכבים והקשים שניתן לעבור בחיים האלו זה ככל הנראה לעבור פשיטת רגל. הרוב חושבים שפשיטת רגל היא דבר שקורה רק לחברות גדולות, אבל האמת היא שזה בכלל לא נכון. הרבה פעמים גם אנשים פרטיים מגיעים לפשיטות רגל.

מאת: ירון שוראימון אישי05/06/173375 צפיות
האם אתם הולכים אחרי החלומות שלכם? ואיך למצוא את הייעוד המדויק עבורכם.

מאת: ירון שוראימון אישי31/03/172853 צפיות
איך תוכלו להרוויח יותר, מה הסיבות לכך שאתם לא מרוויחים את מה שאתם רוצים ואיך זה קשור לאהבה

מאת: ירון שוראימון אישי06/03/172974 צפיות
"המשימה" שהכי חשובה בחיים שלנו היא ללמוד לאהוב את עצמנו ללא תנאי.

 
 
 

כל הזכויות שמורות © 2008 ACADEMICS
השימוש באתר בכפוף ל תנאי השימוש  ומדיניות הפרטיות. התכנים באתר מופצים תחת רשיון קראייטיב קומונס - ייחוס-איסור יצירות נגזרות 3.0 Unported

christian louboutin replica